GLS Poland

Siedlce

Opinie o GLS Poland

kolega z naprzeciwka do kurier ;)

Zgadzam się, roboty w h... ale warunki pracy i płacy bardzo ok. Kurierzy w SDL świetnuy poziom ale kasjerka i jeden dyspozytor to powinni plac zamiatać, niestey komuna. Cała reszta celujący ;)

kurier

Pracowałem już w kilku firmach kurierskich ale zdecydowanie polecam GLS. Jest dużo pracy od rana do często bardzo późnych godzin, nie ma czasu na przerwy,ale człowiek czuje się ważny. Kurier jest doceniany. Kierowniczka z każdym porozmawia, nikt nie czuje się anonimowy. W ostatnim roku zmienily się auta. Dostajemy od przewoźników urlopy i całkiem dobrą kasę. Jedyna uwaga, to do kklientów, my kurierzy naprawdę nie wozimy tylko 1 paczki...

Zostaw opinię o GLS Poland - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLS Poland