Opinie o GLS Poland w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GLS Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GLS Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLS Poland w Warszawa

Łukasz

Bardzo, ale to bardzo ze szczerego serca ODRADZAM jakiekolwiek kontakt z firma GLS !!!! Nigdy więcej paczek u tego przewoźnika! wolę dopłacić do droższego kuriera i być zadowolony niż liczyć na tą żenującą firmę!! Naprawdę ludzie zastanówcie się dobrze jakiego kuriera zamawiacie!

skąd sie biorą te opinie? jakoś dostałam paczke w idealnym stanie i kurier przyszedł w ten sam dzień

Jak skąd? Z doświadczenia z tym tragicznym kurierem! Byłem jednym z pierwszych, który napisał prawdziwą opinię o tym nieszczęsnym GLS, natomiast inni potwierdzają jedynie moje zdanie. A dzisiaj, jeżeli sklep internetowy korzysta z usług GLS, to ten sklep już dla mnie nie istnieje!!!. Ostatnio trzykrotnie czyniłem zakupy, korzystając z InPost. i jest super. Tutaj nikt nie chce bić klienta, czy kierować go na Policję. Nikt nie chce do naga rozbierać klienta, by wydać jemu przesyłkę. Nikt go nie odsyła kilometr czy dwa po przesyłkę, która powinna być dostarczona do drzwi, co jednoznacznie wynikało z zawartej umowy. A dlatego odsyłają, bo hurtem przywiozą przesyłki do POO, kiedy chcą i jak chcą, a przy okazji angażuję firmę do udziału w dostawie (pewnie nie za Bóg zapłać???), co już na początku jest podejrzane. W przypadku InPost, to następnego dnia po dokonanym zakupie dostajemy od niego na mailu informację, o przesyłce i dokładnie, gdzie będzie do odebrania (paczkomaty). A już następnego dnia dostajemy od InPost sms, że przesyłka jest do odebrania, wraz z kodem otwarcia skrytki. Idziemy do skrytki i obieramy swoją przesyłkę, nie zderzając się z pyskatym kurierem, co miałem możliwość doświadczyć w przypadku GLS! To teraz już wiesz , skąd są te laurkowe opinie i tym dramatycznym kurierze...

pierozek136@wp.pl

Z góry odradzam tą firmę paczka która może być za 1 dzień trzeba czekać 3 i poza tym zdzierstwo paczka w GLS kosztuje 20zl u innej firmy jest za 10 zł i do odbioru na drugi dzień więc dziękuję Gls

Nie polecam! rodzice wysłali mi paczkę do Londynu, która szła 3 tygodnie a było zapłacone za ekspress. Okazuje się, że GLS w Anglii przekazuje paczkę firmie Parcel Force ( nie informując o tym rodziców). Polski GLS umywa ręce i podaje tylko informacje o tym co z paczką dzieje się w Polsce a po przekroczeniu przez paczkę granicy nie są w stanie powiedzieć co z nią dalej. Firma Parcel Force ma tylko automatyczną sekretarke. próbowano mi dostarczyć paczkę 5 razy i napisali, że nie było mnie w domu (chociaż byłam). musiałam jechać 15 km w jedną i 15 km w drugą stronę do ich siedziby i otrzymałam informację, że paczki mi nie wydadzą, bo nie mam potwiedzenia adresu, że mieszkam na tej ulicy na którą jest nadana paczka... brak słów. Dowód osobisty i awizo które otrzymałam niestety nie pomoże. Paczka przyła zgnieciona, że rzeczy które były w środku zostały zniszczone. Powiedziałam o tym kurierowi, który odrzekł żebym (usunięte przez administratora) po czym odszedł hahah. Nigdy więcej!

@Marta

Wielka szkoda, że tylko ta strona internetowa emituje prawdę o kurierze GLS. Jak pisałem wcześniej, to miałem podobną jazdę z nimi. Również z odbiorem przesyłki. Tyle, że tym razem nabywając produkty ze sklepu internetowego zastrzegłem sobie, że jak ma się to odbyć za pośrednictwem GLS, to kończymy rozmowę! I efekt był taki, że zaoszczędziłem 4 dyszki, a produkty odebrałem bezpośrednio w recepcji sklepu internetowego. Bowiem GLS, za dostawę przesyłki na odcinku 8-10 km bierze po 20 zetów. I co najgorsze, to bardzo często zmienia lokalizację dostawy, z adresu wskazanego w zamówieniu, na adres punktu odbioru osobistego. A tam trzeba pokazać dowód osobisty, dowód zapłaty za towar i pewnie jeszcze kartę wędkarską. A tutaj pytanie, jak pani myśli, dlaczego kurier GLS celowo występuje z propozycją zmiany adresu dostawy na POO. Bo ja już się domyśliłem dlaczego. I wcale tutaj nie chodzi o większą wygodę dla klienta, by nie było tutaj nieporozumień...

@Marta

Dwa lata temu mialam identyczna sytuacje z GLS i Anglia. Wyslalam do Anglii a jakis (usunięte przez administratora) w Polsce drukujac naklejke urwal angielski adres w polowie. Szukalam paczki 10dni po (usunięte przez administratora)info w systemie ze odbiorca odmowil przyjecia i awanturach z GLS ktore umywalo rece udalo mi sie tylko wydebic od nich informacje ze oddaja paczki dla Parcel Force.Takim cudem znalazlam paczke po pisaniu na czacie znalazlam w magazynie oddalonym o ponad 30km .Cudem doslownie udalo mi sie zarezerwowac darmowa dostawe to(usunięte przez administratora)przywiezli nie na adres a na poczte pod domem. Nigdy wiecej GLS a gdzie sie da trzeba im reklame robic

Kurier

Tragiczny- Zadzwonił do mnie facet powiadomił ze dzwoni z odpowiedzi o CV ja zapytałem na to z jakiej firmy ponieważ wiadomo rozesłałem CV do kilku firm on na to ze nie wiem gdzie wysyłam CV oraz w takim wypadku dziękuje. Smiechu warte

Brak

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia

Tragedia... nigdy więcej tej firmy. Tu klient ma siedzieć i czekać na kuriera A nie kurier dostosowuje się do klienta. Żenada.

Rafal
@Piotr

Żenada jest to że ludzie myślą że kurier dostosuję się do klienta proponuję się zatrudnić w firmie kurierskiej i zobaczyć czy sie da dostosować powiedzmy do stu takich klientów. Pozdrawiam :)

@Rafal

xddd jak (usunięte przez administratora) robote to niech przyjmą opinie innych

Siwy

Nie polecam firmy takiej jak GLS

Siwy

Brak slow na dostarczenie paczki

Paczka została zgubiona, następnie oszukano mnie, że została doręczona, potem, że jednak nie. W efekcie nie mam ani paczki ani pieniędzy. Nie polecam.

rafał

Tragedia....drugie dostarczenie paczki choć nie było pierwszego.... Nie zadzwonił, nie dał znać, że będzie i był bardzo nie miły. Pani na infolinii powiedziała,że paczka leży sobie na magazynie i zapomnieli o niej ale kurier wezmie PRIORYTETOWO... ta.... odesłali paczke do nadawcy. Kpina i skandal. nie polecam

Piotr Sroka

Szkoda mi życia na opisywanie całej sytuacji. Kurierzy ukraińcy (przynajmniej u mnie w Gdańsku) to porażka. Cała ta firma to porażka.

Grzegorz

Kurier miał dostarczyć paczkę w Sochaczewie ale zostawił ją całkowicie u kogoś innego a dostałem wiadomość email że przesyłkę odebrałem osobiście. Po rozmowie telefonicznej z kurierem powiedział że może odbierze później lub jutro albo w innym dniu. Również chciał abym odebrał sobie sam. Słabe zachowanie tego pracownika.

Rr

Jestem rozczarowana tą firmą, wysyłałam paczkę za pośrednictwem tej firmy i niestety część rzeczy została z paczki wyjęta nim dotarła do odbiorcy. Nie polecam, nigdy więcej nie skorzystam z tej firmy.

Łukasz

Witam, Totalnie nie polecam tej firmy! Kurier sobie przyjechał do mnie o godzinie 6 rano i jak mu zwróciłem uwagę że to trochę wcześnie to jeszcze mi powiedział że on wogole tej paczki nie musiał przywozic i się odwrócił i pojechał paczki nie odebrałem. Był bezczelny i hamski w swoim zachowaniu. Powiedział że on pracuje od 3 czyli człowiek teraz zamawiając paczkę musi cała noc czekać bo może przyjedzie kurier. Płaci się tym kurierom i jeszcze łaskę robią że przywioza. Dla to jest kpina nie firma kurierska bo nawet nie łaska było poinformować o której może kurier przyjechać. Jak zadzwoniłem na infolinię poinformować jaka była sytuacja to pani jeszcze zaczęła na mnie krzyczeć że to nie wina kuriera tylko to ja powinienem grzecznie wstać odebrać paczkę i jeszcze może pomóc kurierowi porozwozic paczki bo on ma aż tak dużo zamówień że powinienem być wdzięczny że wogole to przywiózł. Może GLS to przeczyta to informacja dla nich: jest tyle firm kurierskich na rynku że z takim zachowaniem moze niedługo nikt nie będzie korzystał z waszych usług! Nie jesteście monopolitami więc zastanówcie się kogo zatrudnianie do rozwozenia przesyłek i do obsługi klienta. Jeszcze raz nikomu nie polecam za zła organizacje, hamskie zachowanie kuriera, a jeszcze gorsze zachowanie pani na infolinii.

Agata

Absolutnie nie polecam tej firmy! Paczka do doręczenia miała być we wtorek, czekałam pół dnia gdy dostałam informację że jednak nie. Jako że w srodę nie moglam być w domu w danych godzinach, za pomocą aplikacji przekierowałam paczkę na piątek. W piątek po godzinie 10 dostałam maila, iż paczka została dostarczona. Dokąd? Nie wiem. Po dodzwonieniu się na infolinie, Pani kazała zadzwonić do oddziału który obsługuje Wrocław. Pan stwierdził iż zaszedł błąd operacyjny i moja paczka nie wyruszyła z magazynu, mimo iz jest dopiero 12 nie ma możliwości aby dziś ktoś ją odebrał i mi dostarczył. Najszybciej będzie w poniedziałek. Gdy chciałam zgłosić reklamację, Pan zapytał "na co i czego oczekuję". Firma jest niepoważna, nie szanuje czasu innych ludzi oraz nie wywiązuje się z podanych przez siebie terminów. Już nigdy nie zamówię nic od firmy, która współpracuje tylko i wyłącznie z tą firmą kurierską.

Janki

Jakaś kpina .dostaje sms że dziś paczka będzie umnie .Po południu dzwonię kurier mi się śmieje że nie będzie na infolinię kłamią a na koniec muszę jechać 50km po paczkę bo oni dostarczą po 5dniach a mam pilny wyjazd .nie polecam okłamują a na infolinię co połączenie co innego mówią.

JT

Zatrudniają kogo popadnie. Zapowiadają dostarczenie przesyłki w określonych ramach czasowych, kurier przyjeżdża 2 godz. przed czasem, nie dzwoni, nie informuje, nie zostawia awiza; odjeżdża bez wykonania zlecenia. Kontakt mailowy tylko w jedną stronę; odpowiedzi udziela automat. Mam absolutnie negatywną opinię n/t jakości usług. Przydałoby się zgłosić sprawę do UOKiK .

Anna83

Jestem niezadowolona z usług tej firmy kurierskiej

MARIA

Nigdy więcej nie zamówię za pośrednictwem gls paczki paczka idzie tydzień czasu Panie które odbierają tel są bardzo nie miłe mejla dostałam w czwartek że paczka do doręczenia dziś mamy poniedziałek a paczki nadaj nie ma firma jest straszą nie polecam nikomu

Justyna

Nie polecam ! Pierwszy i ostatni raz wysłałam tą firmą paczkę! Paczka została dostarczona wstanie jakby coś po niej przejechało już nie wspomnie że zawartość była uszkodzona ... Nigdy więcej!

asaresan

(usunięte przez administratora) zamiast dostarczyć zamówiona paczkę do domu przysłała informacje, że mam ją sobie odebrać ParcelShopie. (Wcześniej mnie nie informowano kiedy należy spodziewać się kuriera), ja byłam w tym dniu w domu. Pomino to otrzymałam informację na sms-a że przesyłka jest do odebrania w sklepie czynnym do g. 17,30 odległym od mojego miejsca zamieszkania koło kilometra. Gdybym wiedział, ze mam sama odebrać przesyłkę zamówiłabym INPPOST, który jest tańszy i ma paczkomat niedaleko mojego domu. Napisałam do nadawcy i ten odpisał na e-mail że GLS będzie próbował ponownie dostarczyć przesyłkę. Było to 11.10 i do dzisiaj czekam w domu. Czekam na informacje co państwo zamierzają w sprawie paczki nr 54623619014 doręczonej zamiast do mnie na adres, do ParcelsShopu na ul. Hallera, skąd nie mam możliwości jej zabrać. Ani godziny otwarcia, ani odległośc ani mój stan zdrowia na to nie pozwalaja. Przez cztery dni nie ma żadnej informacji, więc napisze skargę konsumencką oraz powiadomię zarząd jak GLS traktuje klientów w Polsce. Kurier zamiast przyjechać pod adres i nawet jeśli nikogo nie ma zostawić przesyłkę u sąsiadów po uprzednim telefonie do odbiorcy (jak czynia to inne firmy) zawozi ja do ParcelShop bo przecież tak łatwiej i szybciej.Ja w czasie kiedy rzekomo kurier był z przesyłką byłam cały dzień w domu. Brak odpowiedzi na moj e-mail z dn 09.12, świadczy o lekceważeniu klientów, drugie info 13.12 g.8,28. Do dnia 16 nie mam żadnej odpowiedzi od państwa.

@asaresan

Dokładnie, takie same negatywne odczucia mam o tym kurierze! I dla mnie dzisiaj informacja, że dany sklep internetowy obsługuje GLS, jest fizyczną dyskwalifikacją tego sklepu ze wszelkiego handlu. Nigdy już nie skorzystam z handlu, którym pośrednikiem (dostarczycielem towaru) miałby być GLS. A dodam,że po mojej skardze na GLS w sklepie internetowym, towar wrócił do sprzedawcy, który potraktował mnie profesjonalnie, przez co zakupie tam kolejne produkty, z kategorycznym wyłączeniem GLS. Oczywiście, negatywnie opisałem ich na Opineo.pl , a jutro, po odbiorze przesyłki negatywną opinię umieszczę o GLS na Ceneo.pl

Zostaw merytoryczną opinię o GLS Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w GLS Poland?

Zobacz opinie na temat firmy GLS Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLS Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GLS Poland?

Kandydaci do pracy w GLS Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GLS Poland