INTER-TEAM Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo, 

Każda Wasza opinia, która wskazuje obszary wymagające naszej uwagi  jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i tam, gdzie jest to możliwe i uzasadnione, staramy się podjąć odpowiednie działania. Niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego zrobić od razu.

Serdecznie dziękujemy za pozytywne opinie, które potwierdzają naszą pracę włożoną w poprawę Państwa warunków pracy oraz rozwój firmy i powodują, że z jeszcze większą przyjemnością i zaangażowaniem realizujemy kolejne projekty.

Przypominamy, że Wasze uwagi i propozycje  możecie zgłaszać bezpośrednio w firmie, zarówno do Działu Personalnego, jak również do specjalnie powołanej komisji, a najlepsze z Waszych pomysłów nie tylko zostaną wdrożone, ale również nagrodzone.  
Przypominamy również, że opinie niezgodne z regulaminem forum, szczególnie naruszające dobra osobiste innych osób, mogą być usuwane przez administratora portalu.

Będziemy wdzięczni za zachowanie odpowiedniego poziomu wyrażanych opinii, które potwierdzą  wysoką kulturę osobistą piszącego.

Z poważaniem,
Zespół INTER-TEAM
MC Natolin
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)!!! O ile kierownik jest okej to liderzy na strefach masakra. Izabela M. jest najlepsza w gnębieniu ludzi. Tylko sąd pracy może ją ostudzić ! Moje pytanie - dlaczego tacy ludzie pracują ? Dlaczego kierownictwo nic nie robi ? Dlaczego ludzie na jej strefie boją się odezwać ???? Stawki ludziom odpowiadają ale atmosfera na strefach jest masakryczna .... Człowiek przychodzi do pracy, robi normę, jest miły a jednak zawsze coś, codziennie coś ... Kierownik wysłucha... Ale wszystko jest zamiatane pod dywan . Podsumowując zarobki okej ale atmosfera rujnuje psychikę.

Julia Nowy wpis
Kandydat
@MC Natolin

Nie wiem na ile w tym prawdy co tu piszesz ale zastanawiasz się nad brakiem reakcji. Pytanie tylko czy cokolwiek takiego można byłoby zauważać? chyba, że osobiście coś zgłaszałeś? jaka reakcja?

MC Natolin Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Julia

Nie tam pracujesz na miejscu. Ludziom zależy na pracy. Niektórzy nie mogą pozwolić sobie na zmianę pracy, więc siedzą cicho. Boją się cokolwiek powiedzieć. Izabela M nie ma stałej ekipy, dzień w dzień z każdą bzdurą leci do kierownika . Wydaje mi się że lider powinien umieć sobie dać radę na stanowisku i umieć rozmawiać ze swoimi pracownikami. Ale ona woli codziennie powtarzam codziennie chodzić do kierownika i "kablować". Więc ludzie po jakimś czasie nie wytrzymują i albo są na zwolnieniach z powodu wyczerpania zawodowego albo ciągną zwolnienia albo w najlepszym przypadku zmieniają strefę. Co odbywa się bardzo rzadko więc się zwalniają. Wiem co mówię. Bez powodu bym nie traciła swojego czasu żeby pisać. Osobiście zgłaszać ... To nic nie da ... Po prostu niektórzy chcą pracować w normalnej atmosferze. O jeszcze jednej strefie też można napisać. Tam też jest masakra. Ludzie są wyzywani od (usunięte przez administratora) nieuków, wyśmiewani... a przekleństwa są na porządku dziennym przez liderkę która ma nieco trochę ponad dwadzieścia lat.... Z tego co wiem były zgłoszenia do kierownictwa i co ? I nic .... Z pięciu stref tylko trzy są gdzie panuje normalna atmosfera.

Nick Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@MC Natolin

O której filii mowa? Pytam bo właśnie złożyłem aplikację.

MC Natolin Nowy wpis
Pracownik
@Nick

O głównym magazynie w Natolinie pod Warszawą.

Lan
Kandydat
 Pytanie

Witajcie jak prace w Inter Team Pszczyna wyglada? Jak zarobki po ile godz sie pracuje czy też nadgodziny obowiązkowe a jak w weekendy?

Nick
Kandydat
 Pytanie
@Lan

Dopisuje się do pytania jak wygląda praca w Intel Team w Pszczynie?

Pracodawca

@Lan

Wszyscy pracownicy firmy podpisują umowę, która określa warunki ich zatrudnienia – wymiar etatu, wynagrodzenie, zakres obowiązków. W zależności od osiąganych wyników może być przyznana premia/nagroda. Wszystkie godziny pracy są ewidencjonowane i rozliczane zgodnie z obowiązującymi przepisami (wynagrodzenie wraz z dodatkiem za pracę w godzinach nadliczbowych lub czas wolny). Więcej informacji można uzyskać u Kierownika Oddziału podczas rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ warunki się różnią w zależności od stanowiska. Zachęcamy do śledzenia aktualnych ofert pracy na naszej stronie karier. Pozdrawiamy. INTER-TEAM Sp. z o.o.

Pszczyna
Pracownik
@Nick

Polecam, pracę w Pszczynie fajna ekipa, fajna Pani Kierownik

MC Natolin
Pracownik
@INTER-TEAM Sp. z o.o.

O ile pensja jest okej, to zwracam uwagę na inną kwestię. Magazyn centralny, liderzy, nie wszyscy ale stosują (usunięte przez administratora).To co się dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie są wyzywani, na strefach tylko słychać bluźnierstwa. A jedna pani lider przechodzi samą siebie... Patrząc z boku to chyba kierownik się nawet boi się jej przeciwstawić, bo nic nie robi w kierunku żeby bronić ludzi, którzy pracują u niej na strefie. Pieniądze są ważne ale atmosfera w której się pracuje też jest ważna. Nie wiem gdzie napisać, do kogo, żeby to się zmieniło ... Jeżeli ktoś chce się zatrudnić w naszej firmie i dowie się że trafi do Izabeli M. to lepiej niech od razu wyjdzie i nie wraca. Stop (usunięte przez administratora)!!!!

Kolos
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak wygląda praca w oddziale Natolin? Doszły mnie słuchy, że od maja zmienia się system, ale co to znaczy? Czy warto aplikować na magazyniera?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Julia

Głodowe? A pozostałe warunki? Chodzi mi o to, że mimo wszystko ludzie są chętni żeby się tu zatrudnić, więc pytanie czemu? Co takiego tu do tego zachęca?

Szatan z siUdmej klasy
Były pracownik
@Julia

To praca dla ludzi bez ambicji lub studentów. Julia, można też zapytać sprzątaczki dlaczego pracują w biurowcach, szpitalach. Odpowiedź już znasz.

Wynagrodzenie magazynier
Kandydat
 Pytanie

Witam, moze ktos napisac na jakie wynagrodzenie przy jakim wymiarze czasu pracy mozna liczyc jako magazynier ? dodawane sa ogoszenia na portale. potem przekierowuje na strone gdzie aplikuje sie CV itd i tam jest jedynie ile chcialby sie zarabiac netto, czyli składajacie CV,obowiazki,wyamgania,ale nigdzie nie podane jakie jest wynagrodzenie na start jako magazynier

Magazynier
Pracownik

Warto dodać że nie ma płatnych sobót tylko odbior dnia wolnego za pracę w sobotę. Nadgodzin też nie ma . Jak są to odbior tych godzin . Także zarobić więcej się nie da .

....
Były pracownik
@Magazynier

Faktycznie to szkoda że zatrudniają zgodnie z przepisami prawa. Lepiej jakby na czarno pewnie zatrudniali wtedy można wyrobić nadgodziny za dwóch pracowników

Jan
Pracownik
 Pytanie
@....

Faktycznie szkoda. W takim razie dziękuję zgodnie z przepisami prawa i wcale nie przychodzę do soboty do pracy, bo nie chcę i takie jest prawo. Zgodnie z Kodeksem pracy praca w sobotę jest możliwa w dwóch sytuacjach: prowadzenie akcji ratowniczej, ochrona mienia lub środowiska, usunięcie awarii, ze względu na szczególne potrzeby pracodawcy. Praca w soboty Podstawowym pytaniem jest określenie, kiedy pracodawca może żądać od zatrudnionego pracy w sobotę? Nawet jeśli pracujesz tylko w dni robocze, nie możesz wykluczyć sytuacji, w której zostaniesz zobligowany do wykonania zadań w weekend. Co mówią na ten temat przepisy? Praca w sobotę jest dopuszczalna i mimo że przełożony nie może zmusić zatrudnionego do pracy w sobotę, niewykonanie uzasadnionego polecenia może skutkować negatywnymi konsekwencjami – takimi jak upomnienie, nagana, a nawet zwolnienie dyscyplinarne. Z drugiej strony, pracownik, który jest w stanie wykazać niesłuszne powołanie do pracy w sobotę, powinien odmówić wykonywania jakiejkolwiek pracy czy zadania na rzecz zlecającego. Taki scenariusz jest możliwy, jeśli przekazane zadanie wychodzi poza zakres pełnionych regularnie obowiązków, stan zdrowia nie pozwala na przyjęcie dodatkowego zlecenia lub pracownik poinformował przełożonego o swojej specyficznej sytuacji życiowej – wychowywanie chorego dziecka, uciążliwe dojazdy z innego regionu lub nauka w trybie zaocznym.

Andrzej
Pracownik
 Pytanie

Witam Mam pytanie do aktualnych pracowników, dostaliście może aneksy do podwyżką?

1
Mgr69
Pracownik
@Andrzej

Dostali , tylko ci co mają na umowie poniżej 3490 zł , czyli nie mają brutto nowej najniższej krajowej.

Darek
Pracownik

Dokładnie. Firma po nowym roku proponuje 3500 brutto kiedy najniższa jest 3490 brutto. Dla mnie jako pracownika wieloletniego to jest jak śmianie się prosto w twarz. To są po prostu jaja. Premia max 500 brutto. I co mi z tego że zarobię trochę powyżej 3000, skoro inflacja, wysokie ceny, paliwo itp sprawiają że to kpina a nie wynagrodzenie. Marzę już o tym żeby stąd odejść. Praca dla studenta okej, ale dla kogoś kto ma rodzine i zobowiązania odradzam.

Dawid
Pracownik
 Pytanie
@Darek

Ciekaw jestem dlaczego usunięto poprzedni komentarz niejakiego Edmunda, który napisał kilka słów prawdy. Czyżby kogoś owe kilka słów ubodło na tyle, że trzeba było komentarz usunąć? Aż dziwne, że jeszcze komentarza kolegi Darka nie zdążyli wyrzucić do (usunięte przez administratora) Ale to co się choćby raz przeczyta, już się nie odczyta i niestety, ale muszę stwierdzić, że to co piszą koledzy to sama prawda. Dla pracownika z kilkuletnim stażem taka "podwyżka" to jak liść w mordę. Po kilku latach dochodzi do człowieka myśl, że to jest właśnie nagroda za jego starania, podejście do pracy, szacunek do miejsca w którym pracuje. I żadna premia tego nie zrekompensuje, bo na nią też każdy tyra miesiąc w miesiąc i każdy sobie może tylko podziękować jeśli takową otrzymuje. Myślę, że niejedna osoba na każdym oddziale pracuje tu jeszcze tylko dlatego, bo rynek pracy jest ciężki, a nie każdego stać na bycie bezrobotnym. Ale gdy tylko komuś na drodze stanie jakaś szansa na uwolnienie się od tego miejsca, to nikt się wahać nie będzie. A teraz można usuwać szanowna administracjo ????

pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Dawid

czy Twoim zdaniem konkurencja płaci lepiej? Kto odpowiada za tą inflację? - chyba nie Inter-Team. Pracowałem w różnych firmach i mogę stwierdzić: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracuję w Inter-Team od kilku lat i nie narzekam. Kasa zawsze na czas, są premie, nagrody, dodatki świąteczne (co roku wyższe) i inne bonusy. Widać, że się starają. Osobiście doceniam świetną atmosferę w pracy, czego nie było w miejscach gdzie wcześniej pracowałem. Też chciałbym więcej kasy, ale doceniam to co mam

Kamil magazynier
Pracownik
@pracownik

To fajnie że odpowiada Ci praca za minimalną krajową i wstawanie o 3 w nocy na pierwszą zmianę ... dobrze że wgl jest premia choć mogłaby być większa skoro zasadniczego wynagrodzenia nie chcą podnosić wyżej. Gdyby nie to że rząd poniósł minimalną to dalej zarabialibyśmy tyle samo co wcześniej czyli małooo, pracuje w I-T 3 lata i nawet głupiego polaru nie dostałem w momencie kiedy klientom na święta rozdaje się czapki, polary itp. W zimę zrzutnia jest otwierana i magazyn się wychładza, nam magazynierom też przydałyby się polary skoro pracujemy w takich warunkach . Inflacja i ceny w sklepach są takie że na tą chwilę jakiś jeden miesiąc robimy za darmo. Najlepsze jest to że firmę jest stać na podwyżki, filie mają zyski, był konkurs w którym za najlepszą sprzedaż kilka osób pojechało do Dubaju w nagrodę, dla niektórych klientów są jakieś wyjazdy np. do Japonii na jakieś szkolenia itp. Jak widać kasa jest, tylko w centrali nikt nie myśli o ludziach tylko o sobie bo jest na wysokim stanowisku i o tym żeby zyski były coraz większe.

Lucjan
Były pracownik
@pracownik

Oczywiście,że konkurencja płaci lepiej- chociażby Gordon....pracowalem w tym (usunięte przez administratora) 8 lat i to 2 razy - nic się nie zmieniło na lepsze...coraz wiecej pracy i nic cp cieszyloby że pracujesz w interteamie...tanie części kosztem wynagrodzenia pracowników

pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Kamil magazynier

a ekwiwalentu bhp nie dostajesz co miesiąc?

pracownik
Pracownik
@Lucjan

ja pracowałem u konkurencji. Pieniądze wcale nie lepsze, traktowali jak chłopca na posyłki inie zawsze pieniądze na czas

Marek
Były pracownik

Pracowałem wiele lat w Inter-Team - zmarnowane lata. W AP o wiele lepsza kasa w podstawie, plus płatne +50% soboty (gdzie IT obowiązkowe odbiory stosuje), plus duże premie od sprzedaży (w IT zawsze regionalny znajdował powód aby nie wypłacić premii). Z dodatkami AP dwa razy wyższa wypłata niż w IT.

max
Kandydat
 Pytanie

witam! czy ktoś może się podzielić wrażeniami jako przewoźnik dla INER-TEAM bo mam fiata doblo i chciałbym aplikować na przewoźnika, rozumiem praca 6 dni w tygodniu a jakie stawki netto za 1 km i ryczał będą odpowiednie?

anonim
Kandydat
 Pytanie
@max

Dzień dobry, czy udało się Panu podjąć współpracę ? ponieważ też się nad tym zastanawiam. Pozdrawiam

Marcin
Kandydat
 Pytanie

Witam Jestem zainteresowany podjęciem pracy w filii w Ełku, na magazynie. Jaka jest atmosfera pracy w firmie? Pracuje się w systemie 2 zmianowym? Jakie godziny pracy? Czy można liczyć na comiesięczne premie i w jakiej wysokości? Jakie zarobki od nowego 2023r.? Pozdrawiam

Pracownik
Pracownik
@Marcin

@ Marcin Praca odbywa się w godzinach 7-17, pracujesz po 8 h dziennie. Atmosfera jest w porządku, wszyscy są mili. Zaaplikuj na rozmowie dowiesz się szczegółów, które Cię interesują. Polecam

Albert
Pracownik
@Marcin

To zależy, są oddziały gdzie są i 3 zmiany, ale zawsze po 8h. Jacy ludzie to zależy jak trafisz. Co do zarobków 3500 brutto od 2023. Premie w zależności ile towaru przyjmiecie na magazynie. Tak teraz to wygląda. Ciesz się jak na czysto 200 zł dostaniesz. Pracuję w podobnym jeśli chodzi o wielkość mieście, to u mnie tak to wygląda. No chyba, że jest tylko dwóch magazynierów to wtedy dzielisz na dwóch, a nie dajmy na trzech. Premie za sprzedaż cię nie dotyczą. Magazyn ma to liczone oddzielnie i jak wspomniałem wcześniej zależy ile towaru przyślą z magazynu centralnego i go rozłożysz. A ile go przyjdzie to już zależy ile klienci kupią. Poza tym spoko, ale szybko zauważysz, że "sprzedaż", "magazyn", "hadlowcy i kierownictwo" to tak jakby oddzielne zakłady pracy. Jednakowoż samą pracę polecam.

Julia
@Albert

Czyli z tego co piszesz warto się podjąć czy właśnie niekoniecznie? Tak dość sceptycznie to ująłeś a jednocześnie deklarujesz się jako obecnie zatrudniony i to zastanawia...dla których warunków warto zostać?

Albert
Pracownik
@Julia

Ja napisałem jak jest. Każdy człowiek jest inny. Ja już tam siedzę bardziej z przyzwyczajenia i tego, że nie chce mi się szukać czegoś innego. Jak to mówią wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Inna sprawa, że u mnie w mieście to i nie ma za bardzo lepszej opcji.

Julia
@Albert

Aha czyli brak alternatyw w okolicy... ciekawe większość z tego powodu też siedzi. podkreśliłeś to że tak naprawdę działały funkcjonują osobno czyli jest na to szansa że kiedyś wejdą w lepszą współpracę? to kwestia osób zarządzających?

Bożena

Młodszy Specjalista ds. Windykacji jakie ma zarobki, wie ktoś? Dali ogłoszenie i wolę dopytać, zwłaszcza że to juniorskie stanowisko. Jak w porównaniu do tego ile się średnio w branży zarabia tak ogółem?

Kupujący
Pracownik

Duży wybór części i miła obsługa

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Nie rób tego.

Rafał
Były pracownik
@Pytanie

To zależy na jakim stanowisku: - pracownik szeregowy (sprzedawca, magazynier): nie mieć alternatywy życiowej, być gotowym tyrać za najniższą krajową - kierownik filii: priorytetem w twoim życiu musi być robienie pozostałym wokół d..y plus włażenie w d..ę tym wyżej czyt. być fałszywą szują - zarząd/centrala: trzeba być szwagrem, ciotką, kuzynem kogoś z dotychczasowych "na górze". Takimi pierdołami jak doświadczenie, umiejętności, wiedza w tej firmie nie trzeba sięprzejmować bo nie mają znaczenia w karierze.

P
Kandydat
@Pytanie

Zaaplikować????

Julia
Kandydat
@P

No to już jakiś pierwszy krok. A słuchaj są jakieś przeciwskazania kiedy po prostu kogoś nie przyjmują? np osoby karane? jak na to patrzą?

maro
Pracownik
@Rafał

z tego co wiem, to na każde wakujące stanowisko w centrali jest ogłoszenie i cały proces rekrutacji. Nie zauważyłem, żeby zatrudniane były osoby po znajomości albo związane rodzinnie z kimś z "góry".

Julia
@maro

a nawet jeśli to chyba i tak kompetencje się najbardziej liczą? wiadomo jakie dla firmy są najistotniejsze?

No Name
Kandydat
 Pytanie

Witam jak wyglądają warunki pracy jako przewoźnik z własnym autem?

Pracodawca

 Aktualność
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam, na ile zmian i w jakich godzinach pracuje magazynier oraz ile się zarabia na tym stanowisku?

Magazynier
Pracownik
@Kandydat

Godziny pracy magazyniera od 4 rano do 12 albo od 10 do 18. Zarobki ok 2.8 tys zł z premia dla pracownika z kilku letnim stażem.

5
Natalia
@Magazynier

To na sam początek ile można dostać? Najniższą krajową? ;/

1
Magazynier
Pracownik
@Natalia

Ze 200zl więcej od najniżej krajowej ????

Łukasz
@Magazynier

Uuu to nie tak w sumie rewelacyjnie. Premie albo jakieś dodatki rekompensują niezbyt wysoką podstawę?

Magazynier
Pracownik
@Łukasz

Premie są po okresie próbnym. Później premie do 500zl można dostać. Ale to chyba zależy od oddziału i obrotu .

Zdzisiu
Kandydat

Mam pytanie jak praca w Tychach, ponieważ słyszałem dosyć nie przychylne opinie o kadrze zarządzającej szczególnie o kierowniku ???? z góry dziękuję za opinie

anonim
Były pracownik

Pracowałem 8 miesięcy i jako do firmy nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń. Wszystko co miało być to było, wszystko na czas i załatwione, kontakt z kierownikami bardzo w porządku.

pracownik oddziału
Pracownik

pracuje ładnych kilka lat. Kiedyś kiła i mogiła, ale od jakiegoś czasu widać że coś się zmienia.

Magazynier
Pracownik
@pracownik oddziału

Szkoda ze nie pensje .

pracownik
Pracownik
 Problem
@Magazynier

Popieram pieniądze w firmie bardz słabe.

@Janusz
Pracownik

Tyle robią teraz tych webinarów o depresji, zdrowym stylu życia, a jak przychodzi co do czego to przysyłają na oddziały w ramach zdrowotności nie sok malinowy tylko syrop glukozowo-fruktozowy z najgorszym badziewiem jakie tylko może być. (usunięte przez administratora) logick.

pracownik
Pracownik

zmiany, zmiany, zmiany i to na lepsze.

Maciek
Były pracownik

Pracowałem kiedyś, ogólnie 4 z dużym plusem. Bardzo miło wspominam. Bardzo fajna ekipa. Pozdrawiam

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 25 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii