Opinie o INTER-TEAM CZĘSTOCHOWA

khgj

ja też nie widziałam od nich dawno ofert pracy. Może tak dobrze i stabilnie się tam pracuje że ludzie nie chcą się zwalniać? To jest możliwe :-)))

dlugo

kolega jest z kierownictwa chyba dlatego tak pisze :-)

zawiedziony

anonim - 2011-07-29 09:55:31 Totalna nieprawda, chyba nie dostałes tam pracy :):). Firma super, atmosfera i ludzie ok. Zarobki na poziomie z perspektywą na lepsze wypłacane w terminie, co można chcieć więcej ? Chyba żartujesz kolego!!!!!!!!!!!!!

w nastepnym poście sie podpisze

Witam wszystkich. Co możecie napisać o pracy w filii Częstochowa? Ja mogę napisać ze nie warto, chyba ze zmieni się kierownictwo. Narazie atomsfera pracy nie za ciekawa. Pozdrawiam I.S. PS: Chyba ze lubisz kablować na kolegów, wtedy masz szanse na lepsze traktowanie.:P

RRRR
@w nastepnym poście sie podpisze 13.05.2011 22:16

Dokładnie w ten sposób obecny kierownik znalazł się na takim stanowisku. Firma totalna żenada.

Zostaw opinię o INTER-TEAM CZĘSTOCHOWA - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER-TEAM CZĘSTOCHOWA