INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Kubuś Puchatek

Z perspektywy pracownika magazynu: Firma jest bardziej wypożyczalnią, niż hurtownią. Ilość zwrotów prawie dorównuje ilości dostaw. Klienci potrafią kupić kilka sztuk tego samego towaru śmiejąc nam się wprost, że większość z tego i tak oddadzą. Ewentualnie tłumaczą się nieprecyzyjnym katalogiem. Sprzedawcy wypisują towar na zasadzie "dam ci kilka, coś wybierzesz". Jako magazynier musisz przerzucić cały ten towar kilkukrotnie, bo przecież takie jest prawo klienta. Inaczej ucieknie do konkurencji (tak tłumaczą przełożeni). A spróbuj sam pomylić się przy wydaniu. Telefonom i rozmowom nie będzie końca. Szkolenia polegają na: coś ci powiemy, coś pokażemy, ale generalnie sam się domyśl jak to zrobić. To wszystko za minimalną krajową. Czy praca jest zła? Ja tego nie mówię. Ocenę pozostawiam Wam.

b
@Kubuś Puchatek

W konkurenci jest dokładnie tak samo jeśli chodzi o wydawanie towaru i zwroty wiec nie przesadzaj. U jednych asygnaty, u innych WZki. Niestety, wszystko pod klienta.

Witam Mam pytanie do aktualnych pracowników, dostaliście może aneksy do podwyżką?

Mgr69
@Andrzej

Dostali , tylko ci co mają na umowie poniżej 3490 zł , czyli nie mają brutto nowej najniższej krajowej.

Darek

Dokładnie. Firma po nowym roku proponuje 3500 brutto kiedy najniższa jest 3490 brutto. Dla mnie jako pracownika wieloletniego to jest jak śmianie się prosto w twarz. To są po prostu jaja. Premia max 500 brutto. I co mi z tego że zarobię trochę powyżej 3000, skoro inflacja, wysokie ceny, paliwo itp sprawiają że to kpina a nie wynagrodzenie. Marzę już o tym żeby stąd odejść. Praca dla studenta okej, ale dla kogoś kto ma rodzine i zobowiązania odradzam.

Dawid
@Darek

Ciekaw jestem dlaczego usunięto poprzedni komentarz niejakiego Edmunda, który napisał kilka słów prawdy. Czyżby kogoś owe kilka słów ubodło na tyle, że trzeba było komentarz usunąć? Aż dziwne, że jeszcze komentarza kolegi Darka nie zdążyli wyrzucić do (usunięte przez administratora) Ale to co się choćby raz przeczyta, już się nie odczyta i niestety, ale muszę stwierdzić, że to co piszą koledzy to sama prawda. Dla pracownika z kilkuletnim stażem taka "podwyżka" to jak liść w mordę. Po kilku latach dochodzi do człowieka myśl, że to jest właśnie nagroda za jego starania, podejście do pracy, szacunek do miejsca w którym pracuje. I żadna premia tego nie zrekompensuje, bo na nią też każdy tyra miesiąc w miesiąc i każdy sobie może tylko podziękować jeśli takową otrzymuje. Myślę, że niejedna osoba na każdym oddziale pracuje tu jeszcze tylko dlatego, bo rynek pracy jest ciężki, a nie każdego stać na bycie bezrobotnym. Ale gdy tylko komuś na drodze stanie jakaś szansa na uwolnienie się od tego miejsca, to nikt się wahać nie będzie. A teraz można usuwać szanowna administracjo ????

@Dawid

czy Twoim zdaniem konkurencja płaci lepiej? Kto odpowiada za tą inflację? - chyba nie Inter-Team. Pracowałem w różnych firmach i mogę stwierdzić: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracuję w Inter-Team od kilku lat i nie narzekam. Kasa zawsze na czas, są premie, nagrody, dodatki świąteczne (co roku wyższe) i inne bonusy. Widać, że się starają. Osobiście doceniam świetną atmosferę w pracy, czego nie było w miejscach gdzie wcześniej pracowałem. Też chciałbym więcej kasy, ale doceniam to co mam

Kamil magazynier
@pracownik

To fajnie że odpowiada Ci praca za minimalną krajową i wstawanie o 3 w nocy na pierwszą zmianę ... dobrze że wgl jest premia choć mogłaby być większa skoro zasadniczego wynagrodzenia nie chcą podnosić wyżej. Gdyby nie to że rząd poniósł minimalną to dalej zarabialibyśmy tyle samo co wcześniej czyli małooo, pracuje w I-T 3 lata i nawet głupiego polaru nie dostałem w momencie kiedy klientom na święta rozdaje się czapki, polary itp. W zimę zrzutnia jest otwierana i magazyn się wychładza, nam magazynierom też przydałyby się polary skoro pracujemy w takich warunkach . Inflacja i ceny w sklepach są takie że na tą chwilę jakiś jeden miesiąc robimy za darmo. Najlepsze jest to że firmę jest stać na podwyżki, filie mają zyski, był konkurs w którym za najlepszą sprzedaż kilka osób pojechało do Dubaju w nagrodę, dla niektórych klientów są jakieś wyjazdy np. do Japonii na jakieś szkolenia itp. Jak widać kasa jest, tylko w centrali nikt nie myśli o ludziach tylko o sobie bo jest na wysokim stanowisku i o tym żeby zyski były coraz większe.

Lucjan
@pracownik

Oczywiście,że konkurencja płaci lepiej- chociażby Gordon....pracowalem w tym (usunięte przez administratora) 8 lat i to 2 razy - nic się nie zmieniło na lepsze...coraz wiecej pracy i nic cp cieszyloby że pracujesz w interteamie...tanie części kosztem wynagrodzenia pracowników

@Kamil magazynier

a ekwiwalentu bhp nie dostajesz co miesiąc?

@Lucjan

ja pracowałem u konkurencji. Pieniądze wcale nie lepsze, traktowali jak chłopca na posyłki inie zawsze pieniądze na czas

Pracowałem wiele lat w Inter-Team - zmarnowane lata. W AP o wiele lepsza kasa w podstawie, plus płatne +50% soboty (gdzie IT obowiązkowe odbiory stosuje), plus duże premie od sprzedaży (w IT zawsze regionalny znajdował powód aby nie wypłacić premii). Z dodatkami AP dwa razy wyższa wypłata niż w IT.

Krzysiek
@Marek

w którym AP tak płacą. Ja tam pracuję i jakoś tego nie widzę. Za sobotę faktycznie można dostać 50-ki, ale słyszałem, że zgodnie z prawem powinien być dzień wolny, a jak się nie da oddać innego dnia to SETKI

@Marek

Co masz na myśli pisząc duże premie od sprzedaży ? jakie docelowo miałyby wyjść? procentowo się liczy czy jeszcze jakieś czynniki na nie wpływają? jeśli tak to jakie?

Jacek Szalikowiec
@pracownik

Ja zwolniłem się z intersyfu,pracuję w Gordonie i nikt tu nie zarabia najniższej krajowej a wręcz dużo więcej i nie trzeba przetaczać głazów na 3 zmiany ...

PH

Cześć , zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko ph ,jakie zarobki ??

b
@PH

To zależy od paru czynników np. lokalizacji, doświadczenia itp.

Może się powtórzę po innych , firma do pracy tylko na tzw przeczekanie i szukanie czegoś innego . (usunięte przez administratora)stoi w miejscu a wręcz się cofa , zresztą są to osoby wysoce nie kompetentne , a wręcz(usunięte przez administratora). Tak naprawdę nie wiedzą co się dzieje w oddziałach bo do nich nie zaglądają. Inna sprawa że pensje (usunięte przez administratora), a jak już coś wywalczysz więcej w premii to potrafią po czasie to cofnąć. Dobrzy specjaliści już dawno z z tej firmy uciekli

Szanowny były pracowniku, wypowiadanie się na temat kompetencji zarządu proponujemy pozostawić udziałowcowi, tak samo jak ocenę wyników osiąganych przez Spółkę. Dzięki trafnym decyzjom, jak również zaangażowaniu naszych pracowników, Spółka należy do grupy przedsiębiorstw mogących się pochwalić stałym przyrostem sprzedaży, poprawą wyników oraz mocną pozycją rynkową. Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom i współpracownikom za wkład w realizację celów Spółki oraz jej stały rozwój. Tobie życzymy samych sukcesów w nowych strukturach. Jednocześnie zwracamy uwagę, że wyrażenie publicznie opinii o grupie ponad 1500 osób związanych z INTER-TEAM, pisząc że nie są „dobrymi specjalistami”, jest w naszej ocenie wyrazem braku szacunku dla byłych koleżanek i kolegów, stanowi naruszenie ich dóbr osobistych oraz jest całkowicie niezgodne z oceną zarządu, w związku z czym spotka się ze zdecydowaną odpowiedzią Spółki.

a zgłaszałeś komuś, że masz problemy z dostawami? Ja ma wszystko i to na bieżąco i z tego co słyszałem od chłopaków z innych oddziałów też nie narzekają.

Tomasz
@Pracodawca

Przyrost sprzedaży,poprawa wyników itd. Czy słowo dziękuję, to wszystko na co was stać ? Żadnej podwyżki w 2023r , realnie nasze zarobki są 20% mniejsze niż rok temu. Widzicie wogole że jest inflacja? mimo że praca jest ok to ludzie uciekają tam gdzie mogą zarobić więcej... Pomyślnie trochę o pracownikach, dzięki którym firma się rozwija bo niedługo będziecie mieli 80% załogi Ukraińskiej.

Cris
@Marek

@Marek Ja nie zgłaszam, że nie mam dostaw, bo są na bieżąco, ale w MC jest mało towaru, bo widzę jak coś zamawiam i sprawdzam. Nie ma różnorodności i mały wybór asortymentu w porównaniu do konkurecji.

Cris
@Marek

@Marek Dodam jeszcze, że towar z przekierowań z innych filli idzie dłużej niż paczka w Poczcie Polskiej, o czymś to świadczy.

Niepełnosprawni
@Pracodawca

Inter Team ma w swoich szeregach również pracowników z niepełnosprawnościami. Dzięki zatrudnianiu takich pracowników znacząco obniżane są koszty działalności spółki. O tym się nie mówi.

Kornel
@Niepełnosprawni

znam osobę niepełnosprawną i wiem jakie to dla niej ważne, żeby móc gdzieś pracować. Niestety tylko część pracodawców chce zatrudniać takie osoby. Szacun dla Was, że jesteście w tej grupie.

Felek
@Pracodawca

Każdy wie ze były pracownik napisał prawdę. Firma dba ale o wybranych. Póki góra nie nauczy się szanować ludzi to tak tu będzie zawsze. Każdy wie ze mała ich wiedza odnośnie oddziałów co tam naprawdę się dzieje jakie są podstawowe potrzeby. . Siedzenie za biureczkiem i patrzenie z perspektywy exela ze ma się zgadzać a jak się nie zgadza to się poprawi tak żeby nasi wspaniali dyrektorzy dostali wysokie premie. A na te premia to haruje najbardziej podstawowy pracownik. Kierownik jest pracownikem magazynu, pH co rozwozi towar po klientach , kiedy on ma mieć czas na swoje obowiązki !??? Kiedy odchodzi jeden z lepszych pracowników nikt nie chce go zatrzymać bo po co ? Przyjedzie nowy dostanie mniej i to najważniejsze . A tego nowego się dobrze wyszkoli a potem on ucieknie ( bo my lubimy oddawać takie osoby do konkurencji) bo szkoda przecież każdego grosza . Smutna to rzeczywistość ale bardzo prawdziwa . Może tą prawdę powinni usłyszeć udziałowcy ????

@Felek

@Felek z każdym Twoim zdaniem zgadzam się w 100 % . Zastanawiam się dlaczego usuwają niewygodne posty. Jak się pisze prawdę, co się dzieje na magazynie, o kierownikach i liderach - to chyba dochodzi do góry i udziałowcy znają prawdę. Dobry pracownik się nie liczy , dobry pracownik co robi 200 % normy nie jest dobrym pracownikiem, taka smutna prawda . Dobry pracownik musi odpowiadać kierownictwu - albo siedzieć cicho albo donosić i grać w jego drużynie. Tak właśnie jest na magazynie centralnym.

@MC Natolin

przypominamy, że w firmie został wprowadzony Kodeks postępowania (etyczny), który wyraźnie określa wartości, postawy i zachowania, jakimi powinien się cechować lub które powinien respektować każdy pracownik Spółki - niezależnie od zajmowanego stanowiska. W firmie zostały również wypracowane wewnętrzne kanały zgłaszania Państwa uwag i spostrzeżeń. Zapraszamy do kontaktu z dyrektorem odpowiedzialnym za logistykę lub sprawy personalne (zgodnie z przywołanym Kodeksem), ewentualnie dokonania zgłoszenia do specjalnie powołanej Komisji - zgodnie z przyjętymi standardami. Zapewniamy, że pracodawca zajmie się każdym uzasadnionym i złożonym zgodnie z wypracowanymi standardami przypadkiem niestosowania się do obowiązujących w INTER-TEAM zasad i regulacji.

Pszczyński zenuś
@Pracodawca

Wielokrotnie zgłaszane incydenty z Pszczyny były ignorowane przez Was. Ludzie są pomiatani, pracują w warunkach gorszych niż świnie w chlewni. Jest to dla was obojętne, bo nastawieni jesteście tylko na zysk. Człowiek się u was nie liczy.

MC Natolin

posty niewygodne widzę że kasowane ? To po co strona jak nie można wyrazić opinii ? Lepiej zamiatać pod dywan ? A może prawda w oczy kole ?

Hej, jestem pracownikiem Inter-Team od kilku lat i jestem pod wrażeniem tego jak super atmosfera panuje w tej firmie. Nie ma wyścigu szczurów i zawsze można liczyć na wsparcie współpracowników.

@Kasia

ja tez jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Są pewne mankamenty, ale gdzie ich nie ma, jednak widać że coś się cały czas zmienia i co najważniejsze - na lepsze. Pracowałem już w kilku miejscach, obiecywali mi cuda na kiju, a jak przyszło co do czego, to rzeczywistość okazała się inna. Na kasę też nieraz musiałem czekać kilka tygodni. A tutaj wszystko na czas, nie trzeba się upominać, socjal całkiem przyzwoity. Myślę, że zagoszczę tu na dłużej

Nikita
@Włodzio

No super że jesteś taki zadowolony razem z Kasią, tylko napisz dlaczego tak dużo pracowników odchodzi z Inter Team? Czym to jest spowodowane ?

@Nikita

nie mam pojęcia ile odchodzi, ale z tego co widzę, to w każdej firmie ludzie przychodzą i odchodzą. Jeśli ktoś chce szukać szczęścia w innej firmie, to ma do tego prawo. Dlaczego ludzie odchodzą z pracy (ogólnie)? z wypalenia, dla pieniędzy, dla polepszenia atmosfery, bo ich wyrzucają. powodów jest mnóstwo. Ja też odszedłem z innej firmy i trafiłem tutaj i nie żałuję. Są jakieś rzeczy do zmiany, ale z mojego, już całkiem długiego doświadczenia wiem, że w innych pracach wcale nie jest lepiej. Mnie się tutaj podoba i jakiś czasem temu poleciłem pracę koledze i z tego co mówił też nie narzeka.

Benek
@Nikita

Chyba masz błędne informacje i celowo chcesz wprowadzać ludzi w błąd :) rotacja jest niska jak na tę branżę. Firma się rozwija i tworzy nowe miejsca pracy.

kielonek
@Nikita

pracowałem w innych firmach i tutaj nie jest gorzej. więcej, jest znacznie lepiej. Wcześniej, nie raz musiałem czekac na wypłate, a tutaj zawsze na czas. Premia jest, na święta też coś wpada (w poprzednim zakładzie praktycznie bez szans). Czasami jade na inwenturę i też kaska się zgadza. Poprzednio musiałem harować w soboty i nikt o żadnym dodatku nie wspominał. Tutaj wszystko na legalu, oddają dni wolne (wolałbym kase, ale podobno kodeks pracy każe oddawać wolne). Jak ktoś jest niezadowolony to niech szuka szczęścia w konkurencji. Ja już troche poznałem innej pracy i uważam że w Inter-Team jest ok.

Włodzio

zapewniam, że nie pracuję w dziale HR i nie podszywam się pod nikogo innego. Skoro uważasz, że jest tutaj tak źle to przecież zawsze masz wybór. Napisałem, co myślę, bo na tej stronie zazwyczaj piszą osoby, które były wyrzucone z pracy i później wylewają swoje żale, a ja uważam że tutaj wcale nie jest źle

nowy
@Włodzio

to jak wygląda praca zależy od ludzi. Ja trafiłem całkiem dobrze. kierownik ok, ludzie fajni. ogólnie polecam

Artur
@nowy

Ja też trafiłem na fajną zgraną ekipę. Gorzej było z kasą premiami itp.

PS

Jedna z najbardziej ludzkich i miłych rozmów rekrutacyjnych na jakiej byłem.

Gość 87

Dostaliście aneks do podwyżki płacy minimalnej?

@Gość 87

nie ma potrzeby aneksu. W umowie jest zapisane, że minimalne się należy

Czy firma INTER-TEAM Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

są pożyczki. wszystko jest w regulaminie zfśs. ew. dopytaj w dziale personalnym

Zaza

Obecnie pracuję przez agencję w Inter Team'ie. Za kilka miesięcy kończy mi się umowa zlecenie i wtedy padnie decyzja o moim dalszym zostaniu w tej firmie. Czy Inter Team często zatrudnia osoby z agencji?

Jestem wieloletnim pracownikiem Inter-Team i jestem bardzo zadowolony z pracy w biurze. Firma daje możliwość rozwoju pracownikowi. Jest dobra atmosfera. Wynagrodzenia na czas. Różne benefity, nagrody, dni owocowe, webinaria dla pracowników i wiele innych. Od jakiegoś czasu pracujemy w nowym budynku gdzie jest dużo więcej przestrzeni. Uważam, że jest to dobre miejsce do pracy, dla kogoś kto szuka stabilności.

Ty pracujesz w biurze w dobrej atmosferze. Inni muszą użerać się na strefach. Liderzy masakra ! Kto ich wybierał ? Bezkarna Izabela M i wszechwiedząca Klaudia O. Nie chciało się przychodzić do pracy. Stabilnie to właśnie mają w biurach, a pozostali powoli wykańczani psychicznie. Cały czas ktoś odchodzi właśnie przez liderów. Ciekawe czy ktoś to w końcu zmieni.

Było zgłaszane. I to nie kierownikowi zamiany tylko wyżej. I nic. Dywanik u kiero, ostrzeżenie i dalej robiła co chciała. WSZYSCY MAJĄ JEJ DOŚĆ!!! WSZYSCY !!!! A najśmieszniejsze że nie chcą chodzić i zgłaszać bo się jej boją. Paranoja. a co robiła, podejrzewam że dalej robi. Teraz doszły mnie słuchy że sprowadziła mamusię na strefę . Teraz jest duet gnębienia i poniżania . Nie chciałbyś słuchać codziennie, powtarzam codziennie darcia, bluźnierstwa, poniżania, braku szacunku itp. Może kiedyś się trafi ktoś, przez kogo wyleci ! Bo z tego co zauważyłem to kierownictwo jest za krótkie żeby cokolwiek zrobić . Zero mocy.

Ktoś

Jako kilkuletni pracownik firmy mogę napisać tylko tyle ze praca z liderem oraz liderka to przyjemność, zawsze pomocni, wyrozumiali a to ze ktoś czasem krzyknie w pracy to normalna sprawa oraz nie jest to powód żeby wypisywać takie bzdury oraz ubliżać osobie. Smutne jest to ze osoba która chce pomoc i pomaga innym jeszcze obrywa za to i jest teraz obrażana. W firmie nikt nie musi się leczyć psychiatrycznie (chyba jedynie pana żona która w jakimś stopniu chce zaistnieć i wypisuje takie bzdury na dana osobę). W skrócie widzę tutaj odrobinkę zazdrości ze ktoś jest bardziej wykwalifikowany i ogarnięty niż Pana zoneczka. My mamy się dobrze i każdemu poleciłbym taka liderkę jaka jest u nas w Tychach na magazynie.

@Ktoś

Tak to prawda, liderka w Tychach jest najlepsza jaką można sobie wymarzyć. Pracuje z Beatą już dłuższą chwilę. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Nasza kadra zarządzająca liderów obu zmian tzn. Michała i Beaty to najlepszy duet jaki może być. Praca w miłej, przyjacielskiej atmosferze.

Ciekawy

Czy ktoś wreszcie zrobi porządek z osobami w centrali którzy nagminnie się spóźniają a jako pierwsze punkt 16 wychodzą z pracy ? Czy to już standard i przyzwolenie?

@Ciekawy

Drogi Ciekawy! Przyszło Ci może do głowy, że ktoś, kto nie odbija karty na wejściu o 8.00 i na wyjściu o 16.00 być może część zadań wykonuje zdalnie? Skoro przełożony nie zwraca takiemu pracownikowi uwagi i nie wyciąga konsekwencji, to prawdopodobnie doskonale wie, że praca jest i tak wykonana, wyniki są dowożone i nie ma podstaw do eskalacji. To już nie te czasy, że liczy się liczba godzin spędzonych przy biurku. Teraz pracownicy rozliczani są z efektów realizowanych działań. Więcej zaufania do kierowników, to oni wiedzą czy pracownik jest efektywny czy nie.

Ciekawy
@pracownik

No właśnie chodzi o to ze kierownicy nie wiedzą

Gocha
@Ciekawy

i tak źle i tak niedobrze. mnie się tu podoba, a czasami jak pozwolą wyjść wcześniej to się tylko cieszyć.

Jedyny plus znajdą w tej firmie palacze. Możesz spędzić w sumie nawet 2 godziny na fajkach ale nie odliczą ci tego od pensji. To jedyny ale dobry plus. Inni pracownicy niepalący będą pracować za ciebie :-)

Dominik557

a gdzie tak niby jest? Straszne głupoty opowiadasz, szkodzisz tym samym innym pracownikom, to że sam tak robisz nie znaczy, że inni tak robią.

Nikita

Dzień dobry/dobry wieczór. Chciałabym złożyć podanie do centrali w Natolinie na stanowisko dyspozytor. Interesuje mnie jaka stawka na start. Nie chce się wygłupić , ponieważ w ofercie jest żeby podać stawkę:D. Pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedź.

Lan

Witajcie jak prace w Inter Team Pszczyna wyglada? Jak zarobki po ile godz sie pracuje czy też nadgodziny obowiązkowe a jak w weekendy?

@Lan

Dopisuje się do pytania jak wygląda praca w Intel Team w Pszczynie?

@Lan

Wszyscy pracownicy firmy podpisują umowę, która określa warunki ich zatrudnienia – wymiar etatu, wynagrodzenie, zakres obowiązków. W zależności od osiąganych wyników może być przyznana premia/nagroda. Wszystkie godziny pracy są ewidencjonowane i rozliczane zgodnie z obowiązującymi przepisami (wynagrodzenie wraz z dodatkiem za pracę w godzinach nadliczbowych lub czas wolny). Więcej informacji można uzyskać u Kierownika Oddziału podczas rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ warunki się różnią w zależności od stanowiska. Zachęcamy do śledzenia aktualnych ofert pracy na naszej stronie karier. Pozdrawiamy. INTER-TEAM Sp. z o.o.

Pszczyna

Polecam, pracę w Pszczynie fajna ekipa, fajna Pani Kierownik

@INTER-TEAM Sp. z o.o.

O ile pensja jest okej, to zwracam uwagę na inną kwestię. Magazyn centralny, liderzy, nie wszyscy ale stosują (usunięte przez administratora).To co się dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie są wyzywani, na strefach tylko słychać bluźnierstwa. A jedna pani lider przechodzi samą siebie... Patrząc z boku to chyba kierownik się nawet boi się jej przeciwstawić, bo nic nie robi w kierunku żeby bronić ludzi, którzy pracują u niej na strefie. Pieniądze są ważne ale atmosfera w której się pracuje też jest ważna. Nie wiem gdzie napisać, do kogo, żeby to się zmieniło ... Jeżeli ktoś chce się zatrudnić w naszej firmie i dowie się że trafi do Izabeli M. to lepiej niech od razu wyjdzie i nie wraca. Stop (usunięte przez administratora)!!!!

Kolos

Witam, jak wygląda praca w oddziale Natolin? Doszły mnie słuchy, że od maja zmienia się system, ale co to znaczy? Czy warto aplikować na magazyniera?

Julia

Głodowe? A pozostałe warunki? Chodzi mi o to, że mimo wszystko ludzie są chętni żeby się tu zatrudnić, więc pytanie czemu? Co takiego tu do tego zachęca?

Szatan z siUdmej klasy
@Julia

To praca dla ludzi bez ambicji lub studentów. Julia, można też zapytać sprzątaczki dlaczego pracują w biurowcach, szpitalach. Odpowiedź już znasz.

Wynagrodzenie magazynier

Witam, moze ktos napisac na jakie wynagrodzenie przy jakim wymiarze czasu pracy mozna liczyc jako magazynier ? dodawane sa ogoszenia na portale. potem przekierowuje na strone gdzie aplikuje sie CV itd i tam jest jedynie ile chcialby sie zarabiac netto, czyli składajacie CV,obowiazki,wyamgania,ale nigdzie nie podane jakie jest wynagrodzenie na start jako magazynier

Magazynier

Warto dodać że nie ma płatnych sobót tylko odbior dnia wolnego za pracę w sobotę. Nadgodzin też nie ma . Jak są to odbior tych godzin . Także zarobić więcej się nie da .

....
@Magazynier

Faktycznie to szkoda że zatrudniają zgodnie z przepisami prawa. Lepiej jakby na czarno pewnie zatrudniali wtedy można wyrobić nadgodziny za dwóch pracowników

Jan
@....

Faktycznie szkoda. W takim razie dziękuję zgodnie z przepisami prawa i wcale nie przychodzę do soboty do pracy, bo nie chcę i takie jest prawo. Zgodnie z Kodeksem pracy praca w sobotę jest możliwa w dwóch sytuacjach: prowadzenie akcji ratowniczej, ochrona mienia lub środowiska, usunięcie awarii, ze względu na szczególne potrzeby pracodawcy. Praca w soboty Podstawowym pytaniem jest określenie, kiedy pracodawca może żądać od zatrudnionego pracy w sobotę? Nawet jeśli pracujesz tylko w dni robocze, nie możesz wykluczyć sytuacji, w której zostaniesz zobligowany do wykonania zadań w weekend. Co mówią na ten temat przepisy? Praca w sobotę jest dopuszczalna i mimo że przełożony nie może zmusić zatrudnionego do pracy w sobotę, niewykonanie uzasadnionego polecenia może skutkować negatywnymi konsekwencjami – takimi jak upomnienie, nagana, a nawet zwolnienie dyscyplinarne. Z drugiej strony, pracownik, który jest w stanie wykazać niesłuszne powołanie do pracy w sobotę, powinien odmówić wykonywania jakiejkolwiek pracy czy zadania na rzecz zlecającego. Taki scenariusz jest możliwy, jeśli przekazane zadanie wychodzi poza zakres pełnionych regularnie obowiązków, stan zdrowia nie pozwala na przyjęcie dodatkowego zlecenia lub pracownik poinformował przełożonego o swojej specyficznej sytuacji życiowej – wychowywanie chorego dziecka, uciążliwe dojazdy z innego regionu lub nauka w trybie zaocznym.

max

witam! czy ktoś może się podzielić wrażeniami jako przewoźnik dla INER-TEAM bo mam fiata doblo i chciałbym aplikować na przewoźnika, rozumiem praca 6 dni w tygodniu a jakie stawki netto za 1 km i ryczał będą odpowiednie?

@max

Dzień dobry, czy udało się Panu podjąć współpracę ? ponieważ też się nad tym zastanawiam. Pozdrawiam

Witam Jestem zainteresowany podjęciem pracy w filii w Ełku, na magazynie. Jaka jest atmosfera pracy w firmie? Pracuje się w systemie 2 zmianowym? Jakie godziny pracy? Czy można liczyć na comiesięczne premie i w jakiej wysokości? Jakie zarobki od nowego 2023r.? Pozdrawiam

@Marcin

@ Marcin Praca odbywa się w godzinach 7-17, pracujesz po 8 h dziennie. Atmosfera jest w porządku, wszyscy są mili. Zaaplikuj na rozmowie dowiesz się szczegółów, które Cię interesują. Polecam

Albert
@Marcin

To zależy, są oddziały gdzie są i 3 zmiany, ale zawsze po 8h. Jacy ludzie to zależy jak trafisz. Co do zarobków 3500 brutto od 2023. Premie w zależności ile towaru przyjmiecie na magazynie. Tak teraz to wygląda. Ciesz się jak na czysto 200 zł dostaniesz. Pracuję w podobnym jeśli chodzi o wielkość mieście, to u mnie tak to wygląda. No chyba, że jest tylko dwóch magazynierów to wtedy dzielisz na dwóch, a nie dajmy na trzech. Premie za sprzedaż cię nie dotyczą. Magazyn ma to liczone oddzielnie i jak wspomniałem wcześniej zależy ile towaru przyślą z magazynu centralnego i go rozłożysz. A ile go przyjdzie to już zależy ile klienci kupią. Poza tym spoko, ale szybko zauważysz, że "sprzedaż", "magazyn", "hadlowcy i kierownictwo" to tak jakby oddzielne zakłady pracy. Jednakowoż samą pracę polecam.

@Albert

Czyli z tego co piszesz warto się podjąć czy właśnie niekoniecznie? Tak dość sceptycznie to ująłeś a jednocześnie deklarujesz się jako obecnie zatrudniony i to zastanawia...dla których warunków warto zostać?

Albert
@Julia

Ja napisałem jak jest. Każdy człowiek jest inny. Ja już tam siedzę bardziej z przyzwyczajenia i tego, że nie chce mi się szukać czegoś innego. Jak to mówią wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Inna sprawa, że u mnie w mieście to i nie ma za bardzo lepszej opcji.

@Albert

Aha czyli brak alternatyw w okolicy... ciekawe większość z tego powodu też siedzi. podkreśliłeś to że tak naprawdę działały funkcjonują osobno czyli jest na to szansa że kiedyś wejdą w lepszą współpracę? to kwestia osób zarządzających?

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 27 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.