btl polska sp. z o.o.

Opinie o btl polska sp. z o.o.

Iza

Widzę, że dużo osób jest zainteresowanych dołączeniem do firmy. Co możecie powiedzieć o tym jak wygląda proces rekrutacji do btl polska? Czy coś Was podczas rozmowy zaskoczyło? Co możecie doradzić osobom, które mają ten etap jeszcze przed sobą?

Kardio ph

Witam Panowie. Kiedy do Was dzwonili ws drugiego etapu? Pracowaliscie juz jako ph farmacji czy spoza branży weszliscie?

Ziomeczek

Był ktoś z was na rozmowie rekrutacyjnej w miesiącu marzec i został zaproszony na 2 etap rozmów?

ziomeczek
@BB 23.03.2017 21:03
Kardio. Śląskie, a Ty. Rozmowę mam jutro.

Pisz na maila:janek123.1984 to pogadamy

farma ludek
@ziomeczek 23.03.2017 21:29
Pisz na maila:janek123.1984 to pogadamy

siemka. no i jak Ci poszło? ma sie zaczaąc rekrutacja kolejna tego co kumpel mi opowiadał. jak wyglądała rekrutacja u Ciebie ? daj znać

Maciek

Polecam! Jest dobrze. Tylko trudno tam się dostać.

Ziomek

Witam czy ktoś może nakreślić zarobki ? Mam jechać na wawki na rozmowę. Widzę że komentarze z lat wcześniejszych, więc może juz ktoś coś wie ? Pozdro

Wdów

Widzę, że branża medyczna od BTL ma się całkiem dobrze, podoba mi się takie coś, fajna sprawa całkiem

krut

JAk Warszawa to od razu musi być znacznie lepiej ? : > nie rozumiem dalczego jest takie podjeście, w warszwie jest więcej pracy ale czy od razu jest znacznie lepiej płatna. Dobra ale do sedna, potrzebuje informacji na tema wolnych stanowisk pracy w btl polska, czy cośtakiego się znajdzie dla studenta?

bili

branża i usługi może opłacalne, ale pomyślmy dla kogo co ? Chyba dla osób , które posiadają takie firmy, a więc włascicieli którzy na swoich pracownikach jednak chcą bardziej zaoszczędzić niż płacić im takie wynagrodzenia aby Ci opływali w luksusy. Nie inaczej jest tutaj. Choć kasa pewnie lepsza niż w innych regionach bo to Warszawa

Krzysztof

UWAGA!!! TA FIRMA NIE PŁACI!!!

Jack
@Krzysztof 16.01.2015 10:59
UWAGA!!! TA FIRMA NIE PŁACI!!!

Dlaczego klamiesz? Zwolnili Cie?

olga

Witam :-) Ja równiez jestem osobą poszukującą pracy. W przeciwieństwie do smerfetki mam mniejsze doświadczenie i mniejsze wymagania. Szukam stałej pracy dlatego jestem w stanie dostosować się do warunków jakie proponuje btl polska. proszę o informację jak jest z tymi zarobkami i czy mam szansę w przyszłości na zatrudnienie w tej firmie...

luki

...słoiki pobrzdekuja w stolicy...

Cedric

dodam, że szukam najlepiej stazu, jestem studentem inżynierii biomedycznej i BTL wygląda mi na dobra firmę, pytanie tylko, czy jest w ogóle szansa sie dostać.

po rozmowie

Atmosfera faktycznie OK. Wezmą pewnie tych co zaoferowali się pracować za najniższe stawki...

Jeśli ktos z was juz byl na rozmowie to prosze napisac o co pytali, z opisow widze ze sporo osob zaprosili:) ja mam rozmowe 30.03.2011, ale tez mam kawal drogi do przejechania. Chciałym chociaz wiedziec czy sie oplaca jechac, jak mam rozmawiac z kolejnym pseudoprezesem to dziekuje:)

Napiszcie coś proszę o zarobkach i rodzaju umowy?

zaproszony

a czy wiecie np czy zatrudniają na umowę o prace (podstawa+prowizja), czy np. zakładanie działalności gospodarczej ? w ogóle to jest to chyba jedyne miejsce któe znalazłem w internecie, gdzie jest jakakolwiek opinia o BTL ... szkoda że informują tylko wybranych, bo faktycznie, przynajmnije dla mnie (jestem ze śląska) podróż do warszawy to i spory wydatek finansowy i dużo czasu na to poświęcę, ale może będzie warto, jak nie spróbuje to się nie dowiem ..

michal

A wiesz może jakie są zarobki? Coś mówili ile jet np. netto miesięcznie?

Ja bylem na rozmowie i bylo ok, kilka pytan, mila atmosfera i nie ma coo narzekac. Uczciwie bylem poinformowany ze odezwa sie tylko do osob ktorymi sa zainteresowani...

Zostaliście zaproszeni na rozmowę na 29.03.2011 ?

laciek

też właśnie nie potrafię nic znaleźć w internecie a zostałem zaproszony na rozmowę do warszawy ...

poszukujący

Witam Na wstępie powiem, ze jestem z wroclawia, wysłałem Cv do BTL. dostałem się na rozmowe kwalifikacyjna, i szczerze mowiac zastanawiam się czy tam w ogole jechać?? szukam wiecej informacji o firmie ale niestety nie moge nigdzie nic znalesc.. jesli jest ktos kto tam pracował badz pracuje badz był chociaz tam na rozmowie i moze przyblizyc troche bardziej co tam sie dzieje prosze o wpis. pozdrawiam

gan

Wprawdzie nie pracowałem w tej firmie i ale miałem tą wątpliwą przyjemność uczestniczenia w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko handlowca. Niestety poziom prowadzenia rozmowy i tempo zadawanych pytań świadczyły ewidentnie o podejściu panów robiących rekrutację. Ściągając kogoś i narażając na wydatki (ponad 200zł), 600km trasy i cały dzień stracony wymagało by się chociażby rzeczowej rozmowy a nie 8 minutowego maratonu gdzie padło 25 pytań na które nawet nie zechciano do końca usłyszeć odpowiedzi. Mało tego nawet nie zadali sobie panowie trudu żeby poinformować po wszystkim o wynikach tychże rozmów !! a to już jest totalnie nie-fair! Szefostwu f-my BTL życzę powodzenia jeśli reprezentują sobą taki żenujący poziom i podejście do drugiego człowieka.

Zostaw opinię o btl polska sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie btl polska sp. z o.o.