Opinie o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawa RODZINY HISZPAŃSKICH 1

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawa RODZINY HISZPAŃSKICH 1

Majk12

Witam, mam pytanie, podpisałem umowę szkoleniową na stanowisko przedstawiciela Aviva, co jeżeli po nim nie chciałbym podjąć dalszej pracy na tym stanowisku ?

aloha

Czy ktoś wie jaką prowizję od sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych płaci AVIVA przy pracy jako agent wyłączny na umowie zlecenie?

Witam mam pytanie, interesuje mnie rozpoczęcie kariery w dziale likwidacji szkód. Przez rok czasu pracowałam w sekretariacie Kancelarii Odszkodowawczej. Tematyka mnie bardzo interesuje i chciałabym spróbować swoich sił. Moje pytanie, czy istnieje szansa przejścia rekrutacji bez stricte doświadczenia jako likwidator? dziękuje za odp.

tak to jest

Plany jak na etacie, raporty jak na etacie, struktura i szefostwo jak na etacie. Zusy płacisz sam, narzędzia pracy kupujesz sam i na zwolnieniu jesteś sam. Reguły współpracy zmieniają się co jakiś czas - nie pasuje to zostaw swoich klientów i spadaj. Wszystko działa jeśli jesteś silny i zdrowy - jak coś się posypie (połamiesz się, operacja, pobyt w szpitalu) to firma bez sentymentu wysyła wypowiedzenie i ... radź sobie sam. Wszystko fajnie jak masz 40 lat i ochotę zacząć od nowa coś innego, gorzej jak spędziłeś pod logo CU i Avivy 20-30 lat i do emerytury tuż tuż ... Jednym słowem nie polecam.

Jestem zażenowana poziomem przeprowadzonej rekrutacji i niewiedzy osoby z HR na temat benefitów, umowy o pracę i systemu premiowego. Ogłoszenie o pracę jest sprzeczne z tym co przedstawia firma. Rozmowa rekrutacyjna składa się z 3 etapów. I etap rozmowa z rekruterem. Pytanie o doświadczenie, mocne i słabe strony oraz o zmianę pracy. Czas oczekiwania na odpowiedź ok 1,5 tygodnia. II etap rozmowa z potencjalnym przełożonym. Trzeba było opowiedzieć coś o sobie o doświadczeniu. Fajnie, że osoba preferuje otwartą komunikacje przechodząc na "Ty". Ostatni etap referencje od poprzedniego pracodawcy, czyli np. podanie nr od poprzedniego przełożonego, żeby zweryfikować czy Twoje doświadczenie. Jeśli z poprzednim pracodawcą pożegnałeś się w nieprzyjemnych okolicznościach nie aplikuj!! Pomimo, że firma była zachwycona moją kandydaturą to wybrali osobę z wewnętrznej rekrutacji, argumentując że lepiej zna procesy przejęcia obu spółek i może szybciej wdrożyć się. Najzabawniejsze jest to, jak zapytałam dlaczego ogłoszenie widnieje na pracuj.pl. Pan powiedział "że prawdopodobnie będziemy szukać kogoś na zastępstwo". Prawda jest taka, że w ogłoszeniu nie ma informacji, że jest umowa na zastępstwo. Kolejna sprzeczna informacja

opisane powyżej.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Firma oszukuje!

Właśnie wracam z rozmowy o pracę na stanowisku menadżera zespołu we Wrocławiu. STRATA CZASU! Na rozmowie Pani Jolanta J. od razu podsunęła mi jakoś dokument do podpisania zatytułowany "Agent AVIVA" i bez wyjaśnienia prosiła mnie o podpisanie. Zacząłem zadawać pytania o co chodzi, przecież aplikowałem na inne stanowisko (jak w tytule). Pani hamsko skomentowała, że "przecież najpierw trzeba wyuczyć się! A jak sobie Pan wyobrażał? Przez kilka miesięcy będzie Pan Agentem, może później przez co najmniej rok będzie Pan pracował, jako Junior kierownik a potem, jak się Pan wykaże to w oparciu o B2B (zakładamy własną firmę i pod marką AVIVA będziemy sprzedawać ubezpieczenia) zostanie Pan menadżerem zespołu we własnej firmie!! HAŃBA! Rozmowa trwała 3 minuty i wyszedłem stamtąd, gdy usłyszałem to, jak oszukują! Odradzam aplikowanie!! Sam czytając komentarze na GoWork zastanawiałem się czy to prawda co piszą i postanowiłem sam sprawdzić... Jak nie chcecie stracić czasu to trzymajcie się tej opinii.

@Firma oszukuje!

Dziękujemy za przekazanie informacji o zaistniałej sytuacji. Po zbadaniu sprawy, faktycznie aplikował Pan na stanowisko menedżerskie. Po analizie CV, Pani menedżer zaproponowała rozmowę na stanowisko Agenta, natomiast dokumenty o których Pan pisze, to polityka prywatności i zgodna na przetwarzanie danych osobowych dotyczące rekrutacji na inne stanowisko, ponieważ Aviva działa zgodnie z wytycznymi RODO.

Firma oszukuje!!
@TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Co za głupoty, piszecie tak tylko, żeby coś napisać! CV analizuje się wstępnie, przed zaproszeniem na rozmowę i wtedy powinienem zostać poinformowany, że moje CV nie jest wystarczające na to stanowisko i powinienem być poinformowany o tym, że rozmowa będzie dotyczyć innego stanowiska! Szanujcie czas ludzi!! Przez takie sytuacje nigdy w życiu nie zaaplikuje do waszej śmiesznej firmy!!

Czy okres szkoleniowy objęty jest wynagrodzeniem?

Aviva
@Zainteresowany

Żadnego wynagrodzenia nie dostajesz.

AvivaDŚ

Witam, pracuję w Avivie od 11.2016 czytałam już wcześniej komentarze na temat Avivy, jednak się nie zraziłam i NIE ŻAŁUJE! A wręcz przeciwnie ! Przez pierwsze 3 miesiące miałam po 3tys, później do każdej sprzedaży +1000, max 5 tysięcy - jeśli zarobiłam więcej, jest okres karencyjny - odkłada mi się w "zamrażarce" dostanę wszystko w listopadzie. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam ! Szkolenia non stop! Wiedza do wchłonięcia - ogromna! ale coś za coś :) Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej - zapraszam ! karont@op.pl

@AvivaDŚ

karont@op.pl Nie ma to jak się ukrywać za jakimś pseudonimem czy avatarem, jak zwał tak zwał. Dorosły człowiek, zwłaszcza działający w biznesie, to powinien mieć adres mailowy z imienia i nazwiska np. anna.kowalska... Ale widać Pani się czegoś obawia...

ttt

Nie polecam zawierania umów z firmą Aviva. W moim przypadku miałem polisę ponad 10 lat i jak doznałem uszkodzenia łękotki i złożyłem dokumentację uszkodzenia ciała to nie przyznano mi odszkodowania. Radzę omijać dużym łukiem tą firmę bo nie gwarantuje wypłaty.

multiagent
@ttt

....a polisa w zakresie miała zakres "uszrbek na zdrowiu" czy tlko ubezpieczenie na zycie.

Multiagent
@ttt

A czytał Pan ogólne warunki czy kupił Pan najtańsza ofertę żeby tylko była?

Manager

Witam, Nie ma innej możliwości zatrudnienia niż działalność gospodarcza. Zarobki składają się z podstawy, którą możesz dostać jako tzw. "Pas startowy" - jednak trzeba odbyć co miesiąc określoną liczbę spotkań z klientami i z tego mieć określoną liczbę sprzedanych polis (za moich czasów było to 20 spotkań i 2 polisy) oraz prowizji za sprzedaż polis i innych produktów. Manager do tego dostaje nadprowizję - za rekrutację, prowadzenie szkoleń, onboarding nowych agentów. W praktyce wiąże się to z tym że po zrealizowaniu rekrutacji krok po kroku pokazuje się agentowi proces SWOJEJ sprzedaży. Managerowie, ktorzy po suchym szkoleniu i dziwnych symulacjach wysyłają nowych agentów w teren (a takich managerów jest niestety całe mnóstwo) robią wielki błąd. Jeśli chodzi o zarobki to wg mnie od 5 do kilkunastu tysięcy na rękę.

Agent
@Manager

Piszesz bzdury co do zarobków. Zarobki 5000+ ma w firmie około 10% agentów i to brutto. A więc 5000 -2000 ZUS i koszty - podatek. 90% agentów nie zarabia powyżej 2500 netto. Ręczę, iż piszę prawdę. Jestem czynnym agentem, a wiedzę czerpię z oficjalnej informacji firmy. Tzw konkurs prezesa. Pozdrowiam

lola

Witam! Czy menadzer sprzedazy musi miec swoja działalność? jakie są zarobki ktoś się orientuje?

@lola

Menedżer sprzedaży pracuje na zasadzie działalności gospodarczej. Zarobki natomiast są oparte na systemie prowizyjnym.

Szukam kontaktu z menadżerem zespołu, ponieważ staram się o stanowisko w oddziale w Koszalinie i dostałam zadanie od dyrektora aby porozmawiać na temat stanowiska z osoba doświadczona. Bardzo proszę o pomoc! Pozdrawiam

@Karolina

Pani Karolino, proszę o kontakt mailowy w tej sprawie na dosukcesu@aviva.pl Wówczas będziemy mogli skontaktować Panią z odpowiednią osobą.

@Karolina

dołączam się do pytania, bo akurat staram się również o to stanowisko, ale w Kołobrzegu.

@Asia

Jeśli ktoś się z Panią skontaktuje to bardzo proszę dać mi znać bo niestety nikt mi nie odpowiada

@Karolina

to jest Firma BETON , raporty tabelki fikcyjne sprawozdania , poszukaj czegoś lepszego na rynku

To jest moderowane przez Aviva , napisałem komentarz i po 1o minutach zniknął

super praca , polecam

@Karolina

no właśnie problem z tym, że ze mną również nie ;/ ale dam znać oczywiście gdy tyko dostanę jakąś odpowiedź i będę czekać również na wiadomość od Pani

@Karolina

Oczywiście dam znać, jednak do mnie też jeszcze nikt nie napisał ;/ jeśli ktoś z Panią się skontaktuje to proszę o wiadomość :) a czy znalazła coś Pani na temat jak ta praca wygląda na jakiś forach?

@Karolina

niestety mi też nikt nie odpisał, a czy znalazła coś Pani o tej pracy na forach itd?

@Asia

Szanowni Państwo, prosimy o bezpośredni kontakt z dosukcesu@aviva.pl. Wtedy będziemy w stanie Wam pomóc indywidualnie.

@Znajacy temat

Administrator może usuwać jedynie komentarze niezgodne z regulaminem.

@Karolina

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za kontakt cieszymy się ze mogliśmy pomóc i skontaktować Panią z osobami z naszej sieci.

Dariusz

Polecam :)

Dariusz

Wczoraj byłem na rozmowie rekrutacyjnej z jednym z menedżerów w avivie. Dawno nie miałem tak konstruktywnej rozmowy z bardzo partnerskim podejściem. Taką pracę na konkretach lubię, a nie jakieś cuda wianki i obiecanki. Jasno i rzeczowo jakie obowiązki, na czym się koncentrować, jaka perspektywa czasowa. Polecam ????

ttt

Każda firma wdrażająca pracownika szkoli go - czy okres szkoleniowy jest w Avivie płatny w ramach umowy czy trzeba mieć środki na przeżycie w tym czasie?

Były agent
@Zainteresowany

Nie płacą za szkolenia. Jeśli chcesz pracowac jako agent to umowy o prace nie dostaniesz, własna działalność

@Zainteresowany

Okres szkoleniowy to przygotowanie kandydata do roli agenta. jest to okres niezobowiązujący i cyfrowy (szkolenie jest w formule e-learning). Po podpisaniu umowy agencyjnej agent zaczyna pracować sprzedażowo, za co otrzymuje wynagrodzenie.

@Były agent

Praca agenta polega na założeniu własnej działalności gospodarczej.

AViva

Byłam przez pewien czas w strukturach, Na początku wszystko pięknie, ładnie. Szkoleń mnóstwo, egzaminy. Nie było z tym problemu. Problemy zaczęły się pojawiać po podpisaniu umowy. Pracujesz na własnej działalności. Jak tylko podpisałam umowę pokazali swoje prawdziwe oblicze. Manager - filozof. Obiecanki cacanki, że będzie pomagał itd. Guzik prawda. Człowiek zdany tylko na siebie. a wymagania odnośnie umów non stop. Jak potrzebowałam pomocy to nigdy nie miał czasu bo miał inne obowiązki. Wymagania,że cały czas trzeba było być w biurze. Jak się zbuntowałam i zaczęłam szukać klientów i jeździć na spotkania, namawiać do podpisania umowy to wielka afera że się panoszę, że samowolka itd. Dałam sobie spokój. Jeśli tańczysz jak Tobie zagrają to jest ok ale jak zaczynasz działać na własną rękę to już jesteś be. Nie żałuję tylko czasu szkoleń bo było warto.

@AViva

Prosimy o kontakt na adres mailowy dosukcesu@aviva.pl. Chętnie kontaktujemy się z Panią bezpośrednio.

alex9920

Jeśli interesuje was praca agenta w tej firmie, a bynajmniej jako przedstawiciel biura Aviva w Rzeszowie musicie się przygotować na kłamstwa i wyzyskiwanie ludzi jak to było w przypadku mojej rodziny. Moja mama od paru ładnych lat miała konto w Avivie, lecz w związku z moimi problemami zdrowotnymi potrzebna nam była gotówka na operacje i to w trybie natychmiastowym. Aviva jako firma ubezpieczeniowa "dbająca o bezpieczeństwo innych" powinna się tym przejąć i zająć jak najszybciej nie mówiąc już, że jedyne co mieli zrobić to przyjąć dokument odnośnie rezygnacji, ale tak niestety nie było. Proces wyglądał znacznie bardziej skomplikowanie, niż powinien zwłaszcza, że bardzo zależało nam na czasie. Agentka mojej mamy została poinformowana, że ta chce zrezygnować, wybrać pieniądze oraz że jest to bardzo pilne ze względu na operacje. No i tu wchodzi w grę obłuda firmy oraz agenta. Podczas rozmowy telefonicznej zostałyśmy poinformowane, że do złożenia rezygnacji potrzebne są KONIECZNIE oryginalne dokumenty które mogą być dostarczone JEDYNIE do agenta, który później mógłby przesłać dokumenty dalej. Pytałyśmy się czy nie można by było przesłać potrzebnych nam dokumentów do rezygnacji na maila oraz czy nie mogłybyśmy same takiego pisma napisać zgodnie z instrukcjami agentki ,ale jej odpowiedź brzmiała: " to zbyt skomplikowane, to trzeba podpisywać tu tu..." . Pytałyśmy się również o spotkanie i załatwienie wszystkiego od razu ale agentka wymigiwała się tekstami typu "nie mam czasu, jestem zapracowana", "ale tak nie da rady,musi być listem". Rozmowa skończyła się na tym, iż oryginalne dokumenty rezygnacji gotowe do podpisu miałyby być wysłane priorytetem pocztą polską i dojść w ciągu 2 dni do nas, aby następnie znowu je wysłać do agenta, który wszystko zatwierdzi i wyśle do biura głównego. Byłyśmy przekonane oraz zapewnione, że to jedyny sposób i że agentka postara się zrobić wszystko by możliwie jak najbardziej przyspieszyć cały proces, więc na to przystałyśmy. Jednakże po tygodniu nadal nie otrzymałyśmy żadnego listu,wiec postanowiłyśmy porozmawiać z agentką na ten temat. Przekonywała nas że list został wysłany nie ma pojęcia dlaczego jeszcze nie doszedł i że musimy nadal czekać. Po naciskach ze strony mojej mamy wraz z agentką ustaliły one, iż spotkać się mogą osobiście i tak agentka da jej dokument do podpisania na miejscu by bez zbędnych ceregieli list mógł być wysłany dalej. A ponoć wcześniej nie miała czasu ani możliwości.... Dodatkowo agentka na informacje od mamy, że ta będzie w pracy w terminie proponowanym przez agentkę odpowiedziała: "no , ale co to za problem? to zajmie tylko chwilkę" . Nie przejmując się nijak tym, że będzie to przeszkadzać mojej mamie w pracy już nawet nie myśląc o zaproponowaniu innego terminu, który by pasował mojej mamie. Ale lepszego wyjścia nie było, czasu również nie miałyśmy więc przystałyśmy i na to. Ale to nie koniec historii. Agentka nie przyjechała w ogóle. W dniu spotkania zadzwoniła i powiedziała "miałam pilne spotkanie w Cmolasie nie miałam czasu się spotkać teraz wracam do biura w Rzeszowie wszystko pani podyktuje i napisze sobie pani sama. To nie takie trudne powiem pani wszystko" ..... Po pierwsze muszę zaznaczyć że mieszkamy w Tarnobrzegu, który jest blisko Cmolasa i zahaczenie po jeden podpis nie było by zbawieniem skoro "miało to zająć tylko chwilkę" Po drugie skoro agentka umówiła się na spotkanie i to jeszcze wtedy kiedy jej pasowało to jak może z niego zrezygnować i poinformować o tym tego nawet nie dzień wcześniej, ale tego samego dnia? I to już nawet nie chodzi o spóźnione poinformowanie, a o rezygnacje. Jeśli się umawia z klientem to na to spotkanie przyjść powinna,a nie zostawiać moją mamę do wiatru. Po trzecie ponoć wcześniej niemożliwe było wysłanie pisma na maila, a co dopiero napisanie go samemu. Ale teraz to już jednak jest możliwe? I to jednak nie jest takie trudne i damy sobie radę? Wcześniej słyszałyśmy coś innego. Koniec historii jest taki, że dostałyśmy pieniądze,ledwo zmieściwszy się w czasie z wpłatą za operacje. Agentka postarała się przyspieszyć pismo napisane przez nas....ale tylko dlatego, bo moja mama zadzwoniła do biura głównego ze skargą. Co więcej list w którym miało przyjść pismo dla nas od agentki (wspomniałam o nim na początku) nie był wysłany priorytetem, lecz był to zwykły list i dotarł po 2-wóch tygodniach zahaczając dodatkowo o inne miasto. Więc tak ochotnicy, lepiej zastanówcie się 2 razy czy aby na pewno ta praca do was przemawia.

@alex9920

Bardzo przepraszamy za tę sytuację, która nie powinna mieć miejsca. Wyjaśniamy okoliczności tej sprawy, żeby wyciągnąć wnioski.

Ulka

Czasami wybieramy pracę zupełnie nie odpowiadającą nam a później są narzekania?

Wynagrodzenie w strukturach sprzedaży oparte jest na systemie prowizyjnym. Zatem skala wynagrodzenia nie jest limitowana. Zainteresujemy się tą sprawą odnośnie przepływu informacji prosimy o kontakt mailowy z sekcja wsparcia rekrutacji w Biurze głównym na adres rekrutacja_struktry@aviva,pl

Maja

@Pozdrawiam czy firma w jakikolwiek sposób starała się wytłumaczyć, skąd taki poziom proponowanych zarobków? Może były to warunki obowiązujące tylko i wyłącznie przez okres próbny? Czy sama rozmowa kwalifikacyjna wyróżniała się czymś na tle standardowych?

Zostaw merytoryczną opinię o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Warszawa

• Jak się pracuje w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA