Orbis S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Orbis S.A.
counter
2 65 125 5 1

Opinie o Orbis S.A.

Marcin
 Rekomendacja

Pracuję w Orbis od kilkunastu lat w trakcie których zmieniałem hotele w ramach sieci i stanowiska. Moim zdaniem w branży hotelarskiej to najlepszy pracodawca - szkolenia, możliwość rozwoju, pensja na czas, bezpłatne smaczne posiłki, zniżki w hotelach na całym świecie, jasny program premiowy (do tego dofinansowania wyjazdów urlopowych i premie świąteczne). Praca dynamiczna i wymagająca, nie ma czasu na nudę - mi to odpowiada, bo czas szybko mija :) Poza tym fajne zespoły i ogólnie pozytywna atmosfera. Na przestrzeni lat bardzo zmieniło się podejście kadry zarządzającej do pracowników. Jest wzajemny szacunek i zaufanie. Zdecydowanie polecam!

Pomocna?
Tak1Nie14
Zgłoś6
mixx Nowy wpis
Kandydat

Pracował ktoś w ibis styles hotel w Lublinie bądź innym mieście na kuchni lub jako pomoc kuchenna i może coś napisać na temat pracy atmosfery i wynagrodzenia pozdrawiam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

@mixx

@MIXX Orbis SA to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe. Należą do niej 73 hotele, w tym 63 własne i 10 w dzierżawie (łącznie ponad 14 000 pokoi), w 6 krajach regionu: w Czechach, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. W Polsce hotele należące do Orbisu działają pod markami należącymi do Accor, tj.: Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Natomiast hotel w Lublinie działający pod marką Accoru ibis Styles ma innego właściciela.

Pomocna?
TakNie
Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Orbis S.A.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sceptyczny
Były pracownik
@Pytanie

Trzymaj się jak najdalej od Biura Zarządu- ( i tak opinie zostanie zaraz usunięta) ale po raz kolejny piszemy , że to siedlisko zawiści z elementami mobbingu. W Hotelu jak się trafi, Są Hotele OK ale jak trafi się tzw. wynalazek Zarządu to płacz i zgrzytanie zębów.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ba Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Sceptyczny

A w jakich działach taka zawiść i co masz na myśli pisząc wynalazek zarządu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

@Sceptyczny

Szanowny Sceptyczny, Mobbing jest nieakceptowalny w naszej organizacji i od lat zachęcamy, aby wszelkie jego przejawy zgłaszać. Bez względu, czy jesteś naszym Pracownikiem, czy już nie zachęcamy, aby zgłosić się do nas i przedstawić dowody w sprawie. Jest to niezwykle istotne, ponieważ jest to jedyny sposób na eliminację niechcianych zachowań.

Pomocna?
TakNie
Piotr

oj, widze jak "aktywnie" firma administuje tą stroną (kilka razy bylo 2/5, znow jest 3/5, choc dobrych opinii nie przybywa), aż sie boję dodawać czegokolwiek. Oczekujecie Państwo "merytorycznej opinii" a jak byli pracownicy dokonuja tej oceny, to niepochlebne, aczkolwiek szczere i prawdziwe opinie "giną". Pracowałem w Ibisie Kraków 3 lata, nie polecam

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Piotr

Stroną administruje gowork, my, jako Pracodawca ustosunkowujemy się do zamieszczanych na stronie opinii. Dziękujemy za szczery wpis, żałujemy, że nie skorzystał Pan z możliwości wypowiedzenia się podczas trwania zatrudnienia, gdyż jako Pracodawca dysponujemy niezbędnymi narzędziami do zbierania opinii Pracowników, analizujemy je wtedy wnikliwie i wyciągamy wnioski na przyszłość.

Pomocna?
Tak1Nie2
Mor
Klient
@Piotr

Hmmm, ja też mam takie wrażenie jakby przestało być bezstronnie. Czytam sobie opinie o różnych miejscach pracy i już dwukrotnie się zdarzyło, że te firmy wraz opiniami z tego portalu zniknęły.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno naszych obecnych, jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Prosimy jednak pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność, dobre imię oraz dobra osobiste podlegają ochronie prawnej. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Pomocna?
TakNie8
Sceptyczny
@Orbis S.A.

Na wniosek i żądanie płatnika faktur VAT ( tzn. Zleceniodawcy+Pracodawcy), który nie przyjmuje jakiejkolwiek krytyki lub odmiennego stanowiska , niż tzw. Kadra Kierownicza sobie życzy. No ale to normalny układ - płacę i wymagam. Dlatego też, np. nie przeprowadzało się badania poziomu satysfakcji wśród pracowników Biura Zarządu , aby nie zaniżać ogólnej średniej . Stara zasada , że jak nie chcesz usłyszeń niepochlebnej opinii to nie zadawaj niewygodnego pytania :)

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Sceptyczny

Jesteśmy częścią firmy globalnej i podlegamy polityce centralnej. Od 2 lat Accor nie przeprowadza badania w centralach pracując nad nowym rozwiązaniem. Jak tylko powstanie na pewno będziemy zainteresowani jego przeprowadzeniem. A opiniami pracowników jesteśmy zainteresowani niezmiennie, dlatego spotykamy się z nimi, mamy ambasadorów np. w projekcie przeprowadzki do nowego biura.

Pomocna?
TakNie7
Joanna
@Orbis S.A.

Drogi "Byly" Pracodawco, chcialabym przekazac pewne informacje, ktore mnie tutaj spotkaly w tym miejscu pracy. Mam sporo materiałów dowodowych.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Katarzyna
@Orbis S.A.

jesteście otwarci na opinie byłych pracowników a komentarze sa tutaj usuwane!!!! żenada, TAK SAMO JAK I NIEKTÓRE NIEPRAWIDŁOWOSCI W HOTELACH BYLY TUSZOWANE!

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Katarzyna

Szanowna Katarzyno, My jako Pracodawca nie mamy możliwości usuwania komentarzy. Te kwestie reguluje Regulamin http://GoWork.pl

Pomocna?
TakNie5
Ania

w Ibis Kraków Stare Miasto i Ibis Budget Kraków Stare Miasto nieraz działy sie cyrki!

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Martynka

Czyli tej sieci hoteli raczej nie polecacie dla kogoś kto chce działać w turystyce?

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Pracodawca

To nie jest hotel należący do Orbisu i nigdy nie był

Pomocna?
TakNie6
degustator destynacji
@Orbis S.A.

po tych irracjonalnie pisanych komentarzach widać, jakie niekompetentne osoby tam zarządzają, wstyd!

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Pracodawca

@degustator destynacji

Szanowny Degustatorze Destynacji, Powyższa wypowiedź (ocena) dotyczy hotelu, który nigdy nie był własnością Grupy Hotelowej Orbis. Jednocześnie nasza firma nie zarządza hotelami należącymi do innych Właścicieli. Dlatego ocena niniejszego hotelu nie powinna znaleźć się na profilu Orbis.

Pomocna?
TakNie3
Kasia
@Orbis S.A.

teraz wiraznie widać jak Orbis administruje strona GOWORK i jak usuwa niepochlebne i niewygodne komentarze. Sa na szczescie jeszcze inne fora, NA KTÓRYCH NIKT NIEWYGODNEJ PRAWDY NIE ZACIERA!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Kasia
@Kasia

nadmienię, iż pracowałam w Orbisie ponad 2 lata i stwierdzam, ze mialo tam miejsce wiele patologicznych sytuacji

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Kasia

Droga Kasiu, Ponownie zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem strony http://GoWork.pl w zakresie braku możliwości usuwania komentarzy przez Pracodawcę

Pomocna?
TakNie2
Kasia
@Orbis S.A.

a ja zachęcam do zaznajomienia się z przepisami Prawa Pracy i zasadami Etyki!

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.
 Pytanie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Orbis S.A.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ibis KSM i IBSM

dzięki temu, ze postąpiono z moją osobą jak postąpiono znalazłam sobie bardziej rozwojową pracę w budżetówce przy wiceministrze. Mając trzy kierunki studiów i znając trzy języki przy osobach zarządzających bez wykształcenia tylko straciłam tutaj ponad rok mojego cennego czasu - nabawiając się przy tym wrzodów (przez mobbing ze strony Ukrainskiej koleżanki, która za to samo przeniesiono z innego krakowskiego Ibisa wylądowałam z wrzodami na 3 tyg w szpitalu i nabawiłam się nerwicy - wszystko zostało udokumentowane przez lekarzy!) Nieraz mam ochotę zwrócic sie z cała "dokumentacja dowodową", z print screenami z moich rozmow z przelozonymi odnosnie mobbingu koleżanki do Centrali Orbisu...wstyd, że takie perfidne rzeczy miały miejsce w sieciowym hotelu! Slysząc z ust przełożonego, ze postara sie, zebym nie znalazla już pracy jest wręcz przezabawne!

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Ibis KSM i IBSM

Pani opinia jest dla nas zaskoczeniem, bowiem do tej pory nie otrzymaliśmy sygnałów odnośnie tego typu sytuacji . Funkcjonują u nas procedury, które mają zapobiegać tego typu wydarzeniom, mamy regionalnych przedstawicieli HR, którzy powinni być pierwszym punktem kontaktu, jak również specjalny kanał do komunikacji takich sparw anonimowo. Nie możemy przejść obojętnie wobec poruszanych przez Panią kwestii. Mobbing jest bardzo poważnym zarzutem i pod żadną postacią nie może występować w miejscu zatrudnienia. Nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać tu na forum, a przy tak poważnym zarzucie bardzo łatwo o pomówienie. Właśnie dlatego zanim wyciągniemy wnioski chcemy dokładnie zbadać sprawę. W tym celu zapraszamy Panią do bezpośredniego kontaktu pod firmowym adresem e-mail orbissa@orbis.pl. Po otrzymaniu szerszych informacji pokierujemy sparwę dalej.

Pomocna?
Tak1Nie15
M. K.
@Orbis S.A.

koleżanka niestety pisze prawdę

Pomocna?
Tak19Nie
Zgłoś
Ania
@M. K.

potwierdzam

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Ja

Pensja na czas, możliwości rozwoju, a przede wszystkim fajni ludzie. W nowym biurze mamy też super widoki i na prawdę nowoczesny, ciekawy wystrój.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś1
Pytanie
 Pytanie

Wiecie czy Orbis S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sceptyczny
@Pytanie

Zależy do jakiego działu aplikujesz. Któryś z "myślicieli" wpadł na pomysł przeprowadzki z Brackiej do Złotych Tarasów , zmniejszając trzykrotnie wolną powierzchnię dla pracowników. I tym samym znacząco pogarszając pracę "szarej masy pracującej" otwarto szansę na pracę zdalną. Dla prawie wszystkich , z pewnymi wyjątkami ( np. księgowość).

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
B
@Sceptyczny

Jednym biuro sie podoba, innym nie, jak każda zmiana. Na pewno jest nowocześniejsze, czyste, ma dużo więcej sal konferencyjnych i światła, bardziej dbamy też o ekologię, to że niektórzy stracili swoje gabinety to prawda, to że czasami jest głośniej to też prawda, ale np nie ma problemu z upałem lub zimnem jakie zdarzały sie w starym budynku - nie można niestety mieć wszytskiego.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Marcin
 Rekomendacja

Pracuję w Orbis od kilkunastu lat w trakcie których zmieniałem hotele w ramach sieci i stanowiska. Moim zdaniem w branży hotelarskiej to najlepszy pracodawca - szkolenia, możliwość rozwoju, pensja na czas, bezpłatne smaczne posiłki, zniżki w hotelach na całym świecie, jasny program premiowy (do tego dofinansowania wyjazdów urlopowych i premie świąteczne). Praca dynamiczna i wymagająca, nie ma czasu na nudę - mi to odpowiada, bo czas szybko mija :) Poza tym fajne zespoły i ogólnie pozytywna atmosfera. Na przestrzeni lat bardzo zmieniło się podejście kadry zarządzającej do pracowników. Jest wzajemny szacunek i zaufanie. Zdecydowanie polecam!

Pomocna?
Tak1Nie14
Zgłoś6
Sceptyczny
@Marcin

Fajna kryptoreklama :) Prawda jest taka , że im niższe stanowisko tym bardziej zgrany zespól. Czym wyższe stanowisko , a w szczególności w tzw. kierownictwo w biurze zarządu tym większy (usunięte przez administratora) , mobbing i niszczenie ludzi. W Hotelach , jeśli trafi się na ludzkiego GM rzeczywiście można popracować . Ale sumarycznie to typowe francuskie corpo. Pracownik jest tylko pozycją w budżecie i tak jest traktowany. A bonusy prawie takie same jak wymienia np. Biedra , no może poza kartą zniżkową do hoteli Accor ( DO ! 30% od ceny :) )

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
xXx
 Rekomendacja

Fajne miejsce, jeśli chcesz poznać hotelarstwo. Mam super zespół i kasę na koncie zawsze na czas. Czy zdarzają się dziwne sytuacje lub czy kasa mogłaby być lepsza? Pewnie, że tak. Jak wszędzie. I jak wszędzie - mogłoby być gorzej. Ja polecam, jak chcesz pracować w tej branży.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś1
Sabinka

Praca bardzo fajna !:) dużo ciekawych ludzi można poznać :) ekipa w Ibis Łódź świetna !!:) gdy potrzebujesz wolnego dostajesz bez problemu, zarobki ok 2200 na miesiąc do tego premie półroczne! Kierownicy wymagający ale zawsze mili i uśmiechnięci, pomagają w każdym kłopocie! Darmowe noclegi w sieci Accorhotels , obiady pracownicze, wspólne śniadania co poniedziałek, prezenty na urodziny ! Imprezy pracownicze:) mega atmosfera polecam ta sieć !!

Pomocna?
Tak1Nie7
Zgłoś1
Artur
@Sabinka

Twoja opinia jest bardzo entuzjastyczna i na pewno zachęci inne osoby do składania CV. Podałaś sporo benefitów, a z atmosfery jesteś zadowolona. Chętnie dowiem się jakiego rodzaju umowy są proponowane pracownikom i czy są stabilne i długoterminowe? Na stronie https://www.praca.pl/720043,orbis_s_a,warszawa,firma.html jest sporo ofert pracy, głównie dla kelnerów, pokojowych i recepcjonistów. Warto tam zajrzeć.

Pomocna?
Tak1Nie6
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sabinka
 Rekomendacja
@Artur

Umowa jest na 3 miesiące próbna a później na dwa lata. Stabilne zatrudnienie , szanują pracownika . Po dwóch latach umowa jest na stałe.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Ana
@Sabinka

Chybaraczej ie w Orbisie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Joanna
@Sabinka

Czy firma zatrudnia pracowników na staż? Jeśli tak to gdzie można znaleźć informacje i naborze.Czy po takim stażu ,jest szansa na zatrudnienie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik
@Sabinka

Pierwszy raz słyszę o darmowych noclegach PRCOWNICZYCH! Owszem jeśli wykazała się wobec dyrektora lub Market Place Leadera i masz voucher to jak najbardziej wówczas wtedy masz nocleg free. Ale nie że śpisz za darmo po cenie pracowniczej... Zresztą.. "cena pracownicza" nie jest wcale taka extra. Na innych portalach turystycznych hotelowych znaleźć nocleg za zupełnie przyzwoita kwotę.... Wybacz ale pracuje ponad 10 lat i jestem bardzo zdziwiona tym co piszesz. Owszem imprezy integracyjne są dwa razy do roku oraz bywają integrację poszczególnych działów ... Co do pensji trzeba przyznać że jest zawsze na czas i nigdy nie było żadnych opóźnień czy poślizgów. Pamiętaj jednak że każdy hotel mamswoja własną politykę wobec swoich pracowników więc jeśli Ci się dobrze dzieje w tej firmie to bardzo dobrze.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik

Nie polecam - niskie pensje brak podwyżek ( 3,5 % podwyżki max w obecnych czasach to kpina a nie podwyżka ) Cały sztab ludzi do kontrolowania pracownika na każdym kroku i wydawania poleceń. Jeśli jesteś na to gotowy możesz awansowac i potem ganiać innych pracowników a nawet zostać dyrektorem hotelu - wielu zaczynało na recepcji. Jesli chodzi o stanawiska administracyjne, księgowy , kadrowy zdecydowanie odradzam - stres wymagania, cała masa podkładek pod wszystko coraz więcej nowych prodedur i pracy a nic w zamian.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Joanna
@Pracownik

Z tego co piszesz wynika, że sposób zarządzania pozostawia wiele do życzenia. A co do niskich pensji - czy oprócz tego dostajecie premie za dobrą pracę i benefity? Dzięki.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik
@Joanna

Tak jest premia dwa razy w roku, ale jej wysokość nie jest pewna i od lat jest coraz mniejsza - jak doliczy się ją do pensji da sie przeżyć. Premia jest procentowa - czyli jak wszyscy pracownicy się bardzo strają i osiągną wymagane cele to dostaną określony procent od półrocznej pensji. Jak się da to pare gorszy pracownikowi wpadnie do kieszeni. Ale naprawdę przyzwoite pieniądze dostaną oczywiście Ci najlepiej zarabiający - bo premie sa procentowe. Także warto się starać ktoś zawsze skorzysta. Benefity stanardowo jak w kazdej dużej firmie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Joanna
@Pracownik

@Pracownik Nakreśl chociaż mniej więcej jaka to może być kwota przyznanej premii? Będę wdzięczna.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były pracownik
@Joanna

zależy kto ma co na umowie, ale przeciętnie dla recepcjonisty premia półroczna to około 1000 zł

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Magda

Dla młodych osób polecam prace w Orbis. Można nabrać doświadczenia i obycia z życiem zawodowym. Natomiast jest to ciężki kawałek chleba za śmieszne pieniądze (restauracja/recepcja). Natłok obowiązków, praca w święta, często proszona byłam również o przyjście w dzień wolny. Grafiki układane beznadziejnie np. 6 dni pracy, 1 dzień wolnego i potem znowu 5-6 dni pracy i 1 dzień wolnego. Brak wolnych weekendów, jedna niedziela wolna nie jest dla mnie wystarczająca. Nie wspomnę o tym, że każdy z nas ma rodzine/dzieci i weekend to czas kiedy można z nimi spędzić więcej czasu. Co dzień inna zmiana, człowiek potem jest zmęczony takim trybem życia. Kadra zarządzająca nie mająca pojęcia o zarządzaniu, brak jakiejkolwiek chęci do zmiany bądź wprowadzenia czegoś nowego. Ludzie pracują tam po 10-15 lat i nie są skorzy do zmian. Brak również pracowników na zmianach. Notorycznie byłam sama na zmianie, hotel pełen ludzi. A jak się jest samemu na zmianie to nie ma mowy o opuszczeniu stanowiska na posiłek, bo nie wyrobisz się potem z pracą. A nie będzie potem kiedy odebrać nadgodzin, bo każdy jest sam na zmianie, bo nie ma ludzi. I tak koło się zamyka :-) Jako młoda osoba myślałam, ze każdy zawód tak ciężko pracuje. Na szczęście podjęłam decyzję o odejściu i cieszę się, że nie muszę się martwić o wolne w nadchodzące święta

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
xxx

Ibis Zabrze nie jest własnością ORBIS S.A. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Orbis S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Gość
@Pytanie

Wszystko zależy od stanowiska na jakie sie aplikuje

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

 Aktualność
Grupa Hotelowa Orbis zdobywcą prestiżowego tytułu Aon Best employer w Polsce 2018! Zapraszamy na relację:
>https://www.facebook.com/AccorHotelsJobsPoland/posts/192612254712695
Pomocna?
TakNie3
kandydat

link nie działa

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
mixx

Pracował ktoś w ibis hotel w Lublinie bądź innym mieście na kuchni lub jako pomoc kuchenna i może coś napisać na temat pracy atmosfery i wynagrodzenia pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Witold

Przykro mi, że praca w Orbis nie jest przez Ciebie dobrze wspominana. Możesz mi powiedzieć jak długo tam pracowałaś i czy taka sytuacja była od początku, czy dopiero od niedawna coś zaczęło się psuć? Na jakie zarobki może liczyć początkująca osoba? Mam nadzieję że wiesz coś na ten temat i udzielisz mi odpowiedzi na te pytania.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Szczery

Pracowałem jako recepcjonista w hotelu Novotel Warszawa Centrum przez prawie trzy miesiące i muszę powiedzieć, że moje wrażenia są bardzo złe. Osoby znajdujące się na stanowiskach menadżerskich w recepcji kompletnie nie szanują zwykłych pracowników. Ciągle się czepiają najmniejszych szczegółów i wytykają wszelkie błędy. Bardzo często straszą, że „sprawdzą wszystko na kamerach”. Ogólna atmosfera w zespole jest bardzo słaba, a rotacja pracowników ogromna. Ilość osób, które pracują jest zdecydowanie niewystarczająca (typowa polityka oszczędności) dla tak wielkiego hotelu (742 pokoje), dlatego pracy jest mnóstwo. Na porządku dziennym jest zmuszanie do nadgodzin, za które nikt nie zapłaci. Jedyne co to można je odebrać wtedy kiedy ktoś z kierownictwa się na to łaskawie zgodzi. Hotel w celu maksymalizacji zysków prowadzi politykę overbookingu, mianowicie sprzedawania więcej pokoi niż jest dostępnych, dlatego też sfrustrowani goście dla których zabrakło miejsca lub zmuszeni zostali do zamieszkania w pokoju niższego standardu wyżywają się na recepcjonistach. Warto również wspomnieć o strasznym grafiku. Zdarzało się nawet pracować w 9 na 10 dni. Po takim maratonie już nawet nie można było patrzeć na ludzi. Ogólnie panuje tam ogromny chaos i dezorientacja. Obieg informacji jest żartem. Kompletnie nie polecam podejmowania pracy w tym hotelu i dla tego pracodawcy.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Orbis S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Orbis S.A.