Opinie o Orbis SA

Justyna
użytkownik zarejestrowany

Taka fajna firma i nie daje mi spokoju dlaczego nawet oni maja takie potrzeby kadrowe? Czyżby braki fachowców na rynku pracy dawały się we znaki firmom?

madziks

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w Orbisie - fajna załoga, dużo benefitów, szkolenia. Polecam wszystkim, którzy lubią pracę z ludźmi i szukają miejsca na dłużej.

Konrad
użytkownik zarejestrowany

Świetna firma to i praca jest fajna. Jeszcze nie tak dawno nawet marzyć o pracy w takiej firmie nie było sensu bo była poza zasięgiem. Czy praca w inwestycjach jest jeszcze?

Zaangażowana pasjonatka hotelarstwa

Pracuję już kilka lat w Orbis. Ugruntowana pozycja na rynku, duża firma notowana na giełdzie, gdzie nie ma mowy o działaniu wbrew lub na granicy prawa. Jest Uklad Zbiorowy i działające związki zawodowe wiec prawa pracownika są mocno przestrzegane, m.in. system premiowania rzetelnie rozliczany, jubileusze itp. Szkolenia dostępne na wyciągnięcie ręki właściwie codziennie w temacie szkoleń coś się dzieje. Żadna inna firma jeszcze tyle we mnie nie zainwestowała jeśli chodzi o szkolenia, w tym studia podyplomowe, indywidualny kurs językowy i inne z mojej dziedziny pracy. Opieka medyczna, elastyczny czas pracy (w zal od stanowiska), praca z domu. Wartości firmy to m.in. zaufanie i szacunek i w takiej atmosferze pracuję.

Zaangażowana pasjonatka hotelarstwa

Mirka
użytkownik zarejestrowany

Co słychać w firmie? Tak mało piszecie czyli jest dobrze a tak dużo osób potrzeba?

olinek

Pracuje w Orbisie. Fajny zespól ludzi, dlatego polecam!

Moruska
użytkownik zarejestrowany

Rzucić jedno słowo złe o firmie, to ma być ocena,? Orbis to super historia.

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Klara - a możesz napisać nieco więcej? Być może firma się rozwija, stąd nowe oferty pracy. Właśnie pojawiło się ogłoszenie dla kandydatów na stanowisko recepcjonistki - jakie są proponowane warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Czy Orbis SA zapewnia dodatkowe benefity, np. prywatną piekę medyczną?

Monik
użytkownik zarejestrowany

Czy aktualna jest oferta pracownika rezerwacji w Krakowie?

Mańka
użytkownik zarejestrowany

Pewnie mogę tylko pomarzyć o pracy w takiej firmie. Jak firma jest dobra to i kandydatów jest wielu. Słyszałem od znajomego wiele dobrego o firmie i mogę jedynie pozazdrościć. Orbis to tradycja i prestiż i jak widać na forum nie ma specjalnie negatywnych opinii.

@Mańka 23.07.2017 23:10

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i złożenia aplikacji do naszej firmy. Dla nas ważny jest każdy kandydat, jego otwartość i entuzjazm. Oferujemy różnorodne stanowiska pracy, jak również mamy bogatą ofertę stażową.

pracodawca
@Mańka 23.07.2017 23:10

Norbi
użytkownik zarejestrowany

Bardzo interesuje mnie oferta pracy w Orbis-ie. Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą na temat podstawowych warunków jakie firma stawia kandydatom do pracy na stanowisku inspektora obsługi pieter?Dzięki

pracodawca
@Norbi 19.07.2017 12:10

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Wszystkie informacje dotyczące wymagań, jak również aktualnych rekrutacji prowadzonych na stanowisko inspektora obsługi pięter znajdują się na naszej stronie: http://www.orbis.pl/kariera/oferty-pracy. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Amator
użytkownik zarejestrowany

Czy może mi ktoś odpowiedzieć jaki jest powód, że Orbis ma tak długa listę ofert pracy? Bardzo się tym faktem ucieszyłam ale również bardzo zdziwiłam.

scvt
@Amator 13.07.2017 09:46

myślę, że większość tak dużych firm ma dużo ofert pracy, bo rekrutują wielu pracowników, przy takie liczbie hoteli to wcale nie dziwi

Klara
@Amator 13.07.2017 09:46

Rotacja. Niewielu wytrzymuje ;)

Kasm

Od kilku miesięcy pracuję w biurze zarządu. Fajna atmosfera pracy, ludzie przyjaźni, co bardzo ważne zwłaszcza na początku, gdy człowiek musi odnaleźć się w nowym miejscu. Zarobki jak wszędzie uzależnione od stanowiska i doświadczenia, sporo benefitów i szkolenia. Ogólnie polecam :)

Klara
użytkownik zarejestrowany

Już złożyłam swoje cv w firmie i czekam na rozmowę rekrutacyjną. Bardzo zależy mi na pracy w Orbisie, gdyż dla mnie to wielki prestiż. Czy ktoś wie jak przebiega rozmowa? Czy są trudne pytania? Jakie zarobki można dostać pracując w recepcji hotelu?

Ciekawy

A jakies opinie na temat pracy w Biurze Zarzadu w Warszawie? Czesto maja ogloszenia do dzialow na stazystow z opcja dluzszej wspolpracy.

Miam
użytkownik zarejestrowany

Mam pytanie czy aktualna jest oferta dla kucharza w Szczecinie?

zielona

hey..aplikuję na pokojową w Szczecinie...czy ktoś może mi powiedzieć więcej o tym jak i co się tam dzieje?co z płacą i obowiązkami? help.

Mamba
użytkownik zarejestrowany

Super, super praca polecam jak ktoś zna języki obce i jest pozytywnie nastawiony do pracy.

2i2
użytkownik zarejestrowany

czy jak chcę was być szefem kuchni to jest prestiż na stanowisku?

aro
użytkownik zarejestrowany

Możesz wybrać jakie chcesz staoiwsko bo jest ich trochę do wyboru poza tym znana firma wiec płacą adekwatnie do kompetencji.ara

Ttgjj

Pracuje krótko na recepcji. 2000 netto. Ekipa zajebista

MonikaS
@Ttgjj 18.09.2016 07:57
Pracuje krótko na recepcji. 2000 netto. Ekipa zajebista

hej. a czy na rozmowie sprawdzają Twój poziom języków obcych?

Gos
@MonikaS 27.10.2016 13:07
hej. a czy na rozmowie sprawdzają Twój poziom języków obcych?

Tak

fvgb
użytkownik zarejestrowany

@bonzo no ale czy moglbys podac jakeis konkrety? bo widze ze sporo maja teraz ofert pracy i chcialobym sie czegos dowiedziec

Marta N.

Bardzo podobała mi się Pani rekrutująca z Orbis Group w Warszawie. Kiedy po rozmowie firma ostatecznie nie zatrudniła mnie na stanowisko, Pani zaproponowała mi kandydowanie na inne, które też było dla mnie interesujące. Ostatecznie stanowisko zajął ktoś z wewnątrz, co zawsze ma pierwszeństwo, ale to też wiem tylko dlatego, że Pani była ze mną w stałym kontakcie i o wszystkim informowała. Bardzo miłe doświadczenie rekrutacyjne.

Przyszlypracownik?

Wiecie moze jakie sa zarobki na st. Koordynator sprzedazy w novotelu?

mika
użytkownik zarejestrowany

nie wszystkie firmy dbają o pracowników, jeżeli orbis oferuje umowę o prace i do tego dobry socjal @pikolo to się nie zastanawiaj tylko aplikuj na to stanowisko

robok
użytkownik zarejestrowany

Cały czas pojawiają się jakieś oferty pracy, ale wiadomo, że jest to związane z ciągłym rozwojem orbisa. Ciekawe jest ogłoszenie na koordynatora ds. konferencji i bankietów, bo zapewniają nawet prywatną opiekę medyczną.

tama
użytkownik zarejestrowany

No tak uyt, jesli kogoś interesuje praca na recepcji to owszem jest ogłoszenie. Mnie bardziej interesuje tutaj posada kelnera, wymagana nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista, dyspozycyjność i mile widziana aktualna książęczka sanitarna.

uyt
użytkownik zarejestrowany

@niemek dokladnie sie z Toba zgadzam, jezli komus zalezy to sam moze sie przekonac jak jest, teraz to mozna wlasnie sie zalapac do pracy u nich jako recepcjonistka

niemek
użytkownik zarejestrowany

@mika - oczywiście, że najlepiej można wyrobić opinie jak samemu spróbuje się sił w zawodzie chociążby szefa ds. eksploatacji technicznej. Branża hotelowa jest wymagająca i wymaga się profesjonalizmu na każdym stanowisku. Ibis ma hotele w całej Polsce i całkiem dobrze sobie radz w branży, a to trudna sprawa dość.

mika
użytkownik zarejestrowany

proponuje wszystkim co maja watpliwosci mimo wszystko sprobowac a nie sie sugerowac tym co slyszelismy bo jak wiadomo ile ludzi tyle opinii. orbis teraz przeprowadza wiele rekrutacji na rozne stanowiska wiec mysle ze kazde zainteresowany moze cos dla siebie znalezc. ja osobiscie sama chce sprobowac dostac sie na stnaowisko recepcjonistki

Opacz
użytkownik zarejestrowany

Jeżeli kogoś jakoś mocno interesuje praca to powinien szukać samych ofert pracy. Wydaje mi się, że kto jak kto, ale Orbis je wystawia na portalach zewnętrznych. Odnoszę wrażenie, że są firmą dosyć zorganizowaną i wszelkie informacje udzielają na rozmowie rekrutacyjnej, także jeżeli ktoś miał przyjemność w niej uczestniczyć to może się podzielić jej przebiegiem ...

gładki stefan rybka
użytkownik zarejestrowany

jako osobę zainteresowną pracą w Orbis SA możecie udzielić mi pewnych kilku informacji? a mianowicie chciałabym wiedzieć na jakie godziny zmiany i w jakie dni pracuje się w tej firmie? bardzo mnie interesują wymagania jako ten pracodawca stawia w procesie rekrutacyjnym nowym pracownikom, pomożecie mi?

dsar
użytkownik zarejestrowany

a ktoś wie na temat atmosfery w tej firmie? Jakie obowiązują godziny pracy na tym bądź podobnym stanowisku w tej firmie? Jakie są oczekiwania pracodawcy względem nowo zatrudnionego pracownika?Jak zazwyczaj pracownik jest promowany i oceniany w firmie? uprzejmie proszę o odpowiedz dziekuje bardzo i pozdrawiam.

franz
użytkownik zarejestrowany

Jak bardzo zmienil sie Orbis od lat '90? Kiedys to byla kluczowa baza hotelowa w Polsce. Nie mozna o tym zapominac. Z tego powodu nalezy im sie szacunek. Z drugiej strony przy tak olbrzymiem konkurencji nie wiem jak oni sobie radza. Czy pracownicy są objęci jakimś pakietem socjalnym? Kiedys chyba byl

Magda

Witam, Czy moglibyście opisać atmosferę w hotelu, zwłaszcza u Pań sprzątających pokoje. Jestem zainteresowana pracą w tym hotelu, ale nie wiem czy warto aplikować.

Zostaw opinię o Orbis SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orbis SA