Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży

Opinie o Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży

Agata J.

Ja dwa razy u nich kupowałam wyjazdy zorganizowane przez Itakę i raz bilet lotniczy. Bardzo kompetentna obsługa, to widać. Zdaje się ze szukają pracowników do obsługi klienta w Warszawie. Słyszałam od koleżanki której koleżanka tam pracowała kiedyś i były bardzo dobre opinie o samej pracy u nich, ale też że rekrutacja kilkuetapowa i dość przesiewowa ze znajomości krajów, trzeba mieć doświadczenie i dużą wiedzę, znajomość języków. Ktoś coś więcej wie? Mam ochotę wysłać cv, mam mniejsze doświadczenie niż wymagają, ale zobaczę jak mi pójdzie. Do testu się przygotuję. Ktoś był u nich na rekrutacji już w tym roku ?

zuza

A jakie zarobki? Bo atmosferą rachunków nie oplace.

Ja

Super atmosfera. Fajni ludzie !!! Polecam.

scream '
użytkownik zarejestrowany

a gdzie pynio konkretjie wyjeżdżałeś możesz się pochwalić nam tutaj?? myślę żebby uciec rzez zimą i jakieś super wakacje all inclusice sobie wziąć u nich w firmie - co sądzicie o wyjeździe do emiratów arabskich?

Pynio

Korzystałam kilkakrotnie z wyjazdów zakupionych w Fostertravel nigdy nie miałam żadnych niespodzianek ani przykrych sytuacji. Zdecydowanie polecam, obsługa profesjonalna na szóstkę Pozdrawiam, powodzeniA

A.d.l

Hmmm. Ciekawe.... czyzby firma sama o sobie zle napisala? :P Hehehe czy to furiat od konkurencji ;-) ? :-) Ja daje 6 za pracę, jeszcze z moichczasow na ul. Puławskiej. Pozdowionka dla fajnych i profesjonalnych ludzi :-) juz w nowej lokalizacji.

FOSTERTRAVEL

Nie polecam warszawskiego oddziału FOSTERTRAVEL! Możecie? Omijajcie ich z daleka. Nieprofesjonalni,bardzo aroganccy ludzie...Niemili,a w dodatku mijają się z prawdą!

Zostaw opinię o Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży