English School Monika Wróbel

Opinie o English School Monika Wróbel

gacek

Bardzo fajna szkoła, kurs jest prowadzony w sposób bezstresowy przez doświadczonych i sympatycznych lektorów. Od kiedy zapisałem się na dodatkowe zajęcia do tej szkoły zauważyłam znaczne postępy u siebie w nauce angielskiego, uwielbiam tam chodzić, polecam.

Danka

Znakomita szkoła, nauczyłam się więcej w niej przez 3 miesiące niż przez 3 lata nauki w zwykłej szkole, uczą tam sympatyczni i życzliwi nauczyciele, panuje na zajęcia miła atmosfera, gorąco polecam.

Lidka

Dzięki dodatkowym zajęciom w tej szkole mój synek wreszcie zaczął uczyć się angielskiego z ogromna przyjemnością, teraz nauka nie sprawia mu problemów a ja jestem bardzo zadowolona z jego postępów, polecam.

Maja

Najlepsza szkoła w Warszawie, znakomici i cierpliwi lektorzy, sympatyczna atmosfera na zajęciach, gorąco zachęcam do skorzystania z oferty szkoły, oferują naukę w niewielkich (max 10 osobowych) grupach, w dodatku w atrakcyjnych cenach.

mona

Fajna szkoła, która stawia na profesjonalizm i dobra atmosferę na zajęciach.

Tina

Szkoła z wieloletnim doświadczeniem, co pozytywnie wpływa na jakość świadczonych przez nią usług. Polecam.

Zostaw opinię o English School Monika Wróbel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie English School Monika Wróbel