International Travel Marketing Sp. z o.o.

Opinie o International Travel Marketing Sp. z o.o.

pppp

Pracujesz za darmo. Pomimo obietnic umowy po kilkukrotnym upominaniu sie nic nie dostajesz, wymowka - zmiana księgowej trzeba troche poczekać, W rezultacie nie doczekanie po rezygnacji brak wypłaty, upominanie sie, telefonowanie, osoboste wizyty nic nie dają nikt nic nie wie pieniędzy nie ma konto firmowe wyczyszczone, kontakt z właścicielami pilnie strzeżony przez niby darmowych stalych pracowników. W jednym słowie żenada, rada : Z daleka od firmy krzak czyli ITM.

kinga

Nie polecam tej firmy, najpierw obiecuja umowe (zlecenie), potem że na umowie bedzie najnizsza kwota byle tylko ubezpieczyc, a koniec koncow i tak umowy sie nie doczekasz. o wyplate trzeba prosic sie pare dni, az pani prezes zechce przyjechac i z łaską zaplacić,zostawac po godzinach, bo w godzinach pracy pani prezes nie przyjedzie, jak juz zaplaci to nie zawsze tyle ile Ci się nalezy. generalnie porazka. wymagania wielkie, i tylko wymagania, bo placa tez tyle co kot zaplakal, miesiecznie moze 1200 wyciagniesz. MOZE

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie International Travel Marketing Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o International Travel Marketing Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie International Travel Marketing Sp. z o.o.