Opinie o Fkolo.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fkolo.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fkolo.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fkolo.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Disq

Grają wielką agencję a pracuje 6 osób. Chaotycznie zarządzana. Pracując tam niczego się nie nauczysz, a tylko stracisz nerwy w zderzeniu z niekompetencją. Pracownicy są zwalniani bez powodu wedle widzimisię szefów. Pracuj tam tylko jeśli siebie nie szanujesz.

Konrad - Programista
@Disq

Zgadzam się z tą opinią Fatalna atmosfera, współpraca z nimi doprowadziła mnie do wypalenia i załamania. Ogłaszają się jako brak korpo, a zachowują się dokładnie jak korpo, jeden szef tylko wywiera presje o deadliny żadne szczególy go nie interesują, drugi ma ciągle spotkania, wszech obecny pracoholizm, najgorsza moja współpraca w życiu.

Pisząca
@Disq

Nie wiem jak było kiedyś, ale obecnie sama miałam kontakt z ponad 6 osobami z tej firmy, a zajmuje się tylko pisaniem zdalnym :)

Disq
@Pisząca

Pisząc zdalnie nie wiesz co dzieje się w firmie i jak ona wygląda. Masz jedynie kontakt z sekretarką Dorotą i nic więcej. Sama firma wewnątrz, na miejscu i w stosunku do klienta to kpina. Mam kontakt z klientami, którzy od nich uciekli i uważają ich za naciągaczy i jest to bardzo świeża opinia ze strony klientów. Bynajmniej nie jednego.

Swój chłop Nowy wpis
@Disq

A ta Dorota to przypadkiem Dorota O.?

Marzena Nowy wpis

Hej ktoś tu w 2020 pisał że pandemia oznaczac bedzie prace w domu.. no i jak to wyszlo w koncu/ jest szansa na pracę w pełni zdalna?

Pisząca

Od kilkunastu miesięcy pracuję zdalnie w Fkolo i nie mam zastrzeżeń. Koordynatorzy zawsze dostępni (nawet wieczorami), konkretnie przekazują zadania. Pani Dorota z jednej strony mocno pilnuje terminów, ale również zawsze przed czasem (usunięte przez administratora)za wykonane zlecenia. Nie wiem jak jest w innych działach, ale mój mogę śmiało polecić!

Piotrek programista
@Pisząca

U mnie podobnie. Terminy mocno trzymane, ale wypłaty na czas i zdarzają się nawet premię za wcześniej wykonaną pracę. Jedna z lepszych prac jakie miałem w życiu. Atmosfera super, fajni ludzie, w większości w wieku 28+, czyli podobnie jak ja. Pyszna kawa z ekspresu robiona przez Hermana, jest najlepszym punktem każdego dnia :)

Krzysiek
@Pisząca

Dla mnie praca bez rewelacji, ale spokojna. Nie ma jakiś asapów 5 razy dziennie. Wszystko raczej poukładane. Zdarzają się niedociągnięcia, jak w każdej firmie. Mi również dobrze się współpracuje z Panią Dorotą. Najważniejsze, że wypłata zawsze jest na czas

@Pisząca

Widzę niektóre komentarze i ich nie rozumiem. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna, codziennie świeża kawa z ekspresu, trochę dużo nowych klientów, ale do przeżycia. Ostatnio dostałem nawet prezent od zadowolonego klienta, co bardzo doceniam. Ogólnie praca na plus.

Karol
@Paweł

Za moich czasów nie było ekspresu :( Mimo wszystko całkiem w porządku wspominam pracę z nimi. Pozdroawienia dla Mateusza

Aneta Nowy wpis
@Pisząca

Ja zaczęłam zdalnie podczas CoVID, później pracowałam w biurze. Atmosfera jest w porządku, ludzie mili. Szkoda, że teraz pewnie znowu trzeba będzie na jesień zostać w domach, jak będzie lockdown. Opinii o wypaleniu jakiegoś kolegi z innego watku też nie rozumiem. Presja jest jak wszędzie, ale wszyscy pracują razem i nei spotkałam się z nieszanowaniem mojej osoby. Firma na plus w moim odczuciu

Daniel Nowy wpis

Fajna firma. Byli bardzo wyrozumiali podczas ostatniego okresu. Mam gabinet kosmetyczny i musiałem zawiesić usługę. Firma profesjonalnie pozwoliła na zawieszenie usługi i między innymi dzięki temu udało mi się utrzymać gabinet w tych ciężkich czasach.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fkolo.Pl Sp. z o.o. na stanowisko Community Manager- Twitter + Facebook? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Klient

Biuro nie za ładne, ale czyste. Nie byłem na piętrze, więc na nie wiem jaki tam jest standard, ale słyszałem dużo głosów, więc domyślam się że tam również jest ciasno. Współpraca przebiega w porządku, nie mam zastrzeżeń. Pan Paweł bardzo profesjonalny.

Zadowolona

Wypłaty w tej firmie były zawsze na czas, co najważniejsze. Nie wiem jak było kiedyś, ale obecnie dobrze zarządzana firma, każdy wie co ma robić. Mimo, że od 3 tygodni nie pracuje w tej firmie, to dalej mam kontakt ze wszystkimi. to była jedna z moich lepszych prac.

@Zadowolona

Ja też nie miałem problemów z wypłatami nigdy. Bardzo uczciwa firma, dobrze zarządzana.

Karol
@Paweł

U mnie też było w porządku z wypłatami

Mini

Kasa sie zgadza, atmosfera ok. Mimo roznicy pogladow zawodowych rozstalismy w dobrych stosunkach.

Olga
@Mini

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Dobry pracodawca nie musi mieć zastępów ludzi. Czasami zaangażowany pracownik potrafi zrobić pracę za kilku

@Marek

Zgadzam się!

@Tomek

Dokładnie!

Wypłacają dodatkowe nagrody w Fkolo.Pl Sp. z o.o.?

Czasem się zdarzają premie, czasem w ramach nagrody wspólne wypady, ogólnie pracownik jest doceniany

Alicja
@Paweł

To świetnie! Co należy zrobić, żeby zasłużyć na premię, o której piszesz? Możesz napisać coś też o podstawowym wynagrodzeniu? dzięki.

@Alicja

Osiągnięcie wyników które zakładamy na początku kwartału. Bardzo proste

Kuba

"Firma" liczaca 3 osoby na krzyz razem z pracownikami. Mam nadzieję że Pan Michał swoje już ze spółki wyciągnął i może spojrzeć sobie rano w lustro.

Krystian

Jest możliwość awansu w tej firmie?

Fkolo
@Krystian

Krystian są możliwości awansu - zapraszamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fkolo.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

Fkolo.Pl Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wita Stwosza 40
    02-661 Warszawa