Opinie o Polyslash Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polyslash Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polyslash Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polyslash Sp. z o.o. w Kraków

Intern Nowy wpis
Kandydat

Za staż oferują śmiesznie małe pieniądze (~500 zł i to nie na miesiąc, a wypłacone po 3 miesiącach), a staż na pełen etat. Wydawało mi się, że 2004 rok już dawno za nami. Na rozmowie poczułem się potraktowany jak bydło: -Przekrzykiwanie, teksty "nie przerywaj mi" jak w podstawówce -Całuj po rękach, bo nie przyjmujemy stażystów -Mamy kolejnych stażystów na twoje miejsce ;-) -Po stażu nawet jak będziesz dobrze się sprawował nie masz pewności, że zostaniesz -Nasza przedstawiona oferta jest bardzo uczciwa i nigdzie nie dostaniesz lepszej w gamedevie (kolejna bajka jak z 2004 roku, btw. dostałem) +Nie kryją się z kim są, bo weryfikacja opinii z GoWork była natychmiastowa.

Pytanie Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy Polyslash Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Czy Polyslash Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pracownik 2019 Nowy wpis
@Pytanie

Przede wszystkim umowy o dzieło.

Były pracownik.

Głównymi problemami w firmie jest brak zrozumienia jak zarządzać ludźmi, których się zatrudniło oraz niechęć do adaptacji sprawdzonych w branży modeli produkcji. Pierwszy objawia się przez metodykę "zarządzania przez kryzys" oraz prowadzenia jednokierunkowej komunikacji, gdzie wszystkie karty są po stronie pracodawcy, a jakakolwiek próba odwrócenia sytuacji jest traktowana jako "zdrada" i osobisty atak na szefa. Komunikacja z pracownikami jest chaotyczna, niejednokrotnie sprzeczna ze sobą oraz nacechowana emocjami. Z powyższych sytuacji wynikają problemy w zarządzaniu projektem i produkcją. Brak zaufania do pracowników nie pozwala delegować zadań, decyzje artystyczne przechodzą przez wąskie gardło recenzji, która potrafi być bardzo frustrująca ("domyśl się co autor miał na myśli"), decyzje techniczne są marginalizowane, a nawet narzucane z góry bez zrozumienia tematu. W firmie często występują przestoje w pracy, a po nich okresy zdojonej pracy, a nawet crunchu. W firmie nie są wprowadzone żadne elementy agile development, zamiast tego gry komputerowe są produkowane według modelu produkcji filmowej. Jakiekolwiek zmiany produkcyjne, które mogłyby pomóc w procesie, ale mogą zostać odebrane jako próba wyszarpnięcia trochę autorytetu z rąk szefostwa są torpedowane. Przez powyższe "trudności" wielu pracowników, którzy mieli by coś do powiedzenia w firmie, po prostu odchodzi.

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Polyslash Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Business Development Manager?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

hejhej

Minusy: - duża rotacja pracowników - (usunięte przez administratora) - brak jasnych zasad co do urlopów (1-2 tygodnie w roku plus to co łaskawie podaruje ci (usunięte przez administratora)) - zarządzanie zadaniami typu "domyśl się" Plusy: - (usunięte przez administratora)ma dar do ściągania zazwyczaj dobrych pracowników więc duże szanse zdobycia doświadczenia - raczej duża autonomia pracy

Zlecenia

Wszedłem i trochę się dziwię opiniom. Robię dla nich cały czas zleconka, mam kontakt z producentem, ale też z samym szefem i nie miałem w ogóle problemów. Feedback był, hajs zawsze na czas, wszyscy mili. Nikt się nie zapisał jakoś negatywnie.

Jeśli chcesz doświadczyć przyjemności bycia wyciągniętym na przechodni korytarz i słuchania, (usunięte przez administratora) przez 20 minut, za to że spytałeś czy możesz nie robić szóstego dnia z rzędu 5 darmowych nadgodzin, to idealne miejsce dla Ciebie. Lepiej zasuwać w magazynie i robić projekty do portfolio w wolne dni. Robiąc gamejamy nauczysz się tyle samo, zarobisz niewiele mniej, a zachowasz o wiele więcej godności i zdrowia(usunięte przez administratora)

nic tylko na terapie

(usunięte przez administratora) Bo przecież szefu jest tylko jeden i na wszystkim zna się najlepiej. A sprobuj sie tylko nie zgodzic albo skomentowac to zaraz tez bedziesz pisac komentarze jako byly pracownik.

ZnajomaZGamedevu

Czym Polyslash zachęca? Tym, że będzie można pooglądać laureata Paszportu Polityki w naturalnym środowisku, co nie jest przyjemnym doświadczeniem. Hasło "Twórcy “We. the Revolution”", które pojawia się w ogłoszeniach o pracę, jest śmiechu warte. Po premierze zostały tylko dwie osoby, szef i grafik 2D, a cała reszta zespołu odeszła. Powód? Koszmarne warunki pracy. A od tamtego czasu częsta rotacja pracowników to tylko potwierdza. Co natomiast Polyslash faktycznie oferuje? Bezpłatne nadgodziny, wymagania z kosmosu, ciężką harówę, (usunięte przez administratora)i niskie wynagrodzenie. Pracą to ciężko nazwać, więc lepiej szukać zatrudnienia gdzie indziej.

Niestety praca w tej firmie wymaga dużej odporności na stres i wahania emocjonalne kadry kierowniczej.(usunięte przez administratora). Aktualnie firma jest jednym z wielu podmiotów PlayWay tworzącym tylko symulatory.

Unit
Kandydat

Chcą żeby wykonać dla nich zadanie rekrutacyjne w 3 dni, po czym nawet nie raczą nawet odpowiedzieć.

Oczekujemy na aktualne informacje odnośnie firmy Polyslash Sp. z o.o. w mieście Kraków, bo nie ma informacji od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Polyslash Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polyslash Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Podole 60 lok. 1.13