Opinie o Spektra Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spektra Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spektra Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spektra Sp. z o.o. w Warszawa

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Spektra Sp. z o.o.?

Jan Nowy wpis

Napiszę "z innej beczki". Dziś miałem kontakt z pracownikiem firmy. Wrocław, Namysłowska 2... chyba. Wylazł z podziemnego garażu i zaatakował mnie słownie udawadniając swoją wyższość niewybrednymi słowami. Moim jedynym "grzechem" był mały pies obwąchujący prywatny trawnik. To że wcześniej posprzątałem po swoim (usunięte przez administratora) jakoś umknęło uwagi gościowi. Nasz kontakt zakończył groźbami karalnymi. PYTANIE! Zatrudniacie ludzi jak leci? Jak już trafi wam się "wsiowy burek" to albo zainwestujcie w szkolenie albo weźcie go "na łańcuch". Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy pracownicy są jak ten ww. Tym bardziej takie zachowanie godzi w "dobre imię" innych pracowników.

zainteresowany Nowy wpis

Jakich zarobków mozna się spodziewać na stanowisku ślusarz w Załuskach?

Igor

Najwięcej do powiedzenia szczególnie negatywnie mają zawsze byli pracownicy, to dziwne!.

Namor Nowy wpis
@Igor

Jestem bylym pracownikiem i bro boze nie powiem zlego slowa nigdy Igor nie wszyscy pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Spektra Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Zert

Jest jedna zasada w tej firmie- nigdy nie wypłaca się ostatniej wypłaty

@Zert

A dostałem ostatnią wyplate, więc aż tak nie oczerniaj tej firmy!!! Bo owszem były A raczej była nie miła osoba ale firma jako firma jest Ok!!!

To nie istotne

Przypadków odmowy wypłaty jest wiele ...

@Zert

To niestety prawda ... Zawziętość Starszego Pana jest tak samo wysoka jak Młodszego z Właścicieli ... Prym "uprzejmości" wiedzie pani księgowa ... Higiena również jest Jej obca ... Ekologiczny dojazd do pracy rowerkiem a potem piękny zapach :)

@Zert

Zert co Ty pierdzielisz ja pracowalem z zona i jakos dostalismy ostatnia wyplate i papiery bo przejela inna firma jak mozna tak oczerniac kto nie umie plywac to mowi ze woda jest za rzadka

Renata

Czytam i trudno mi uwierzyć. Podjęłam umowę-zlecenie prawie 3 lata temu na jasnych zasadach gdzie i za ile pracuję. Nigdy nie miałam problemów a firma w niemal każdej sprawie była mi pomocna. Nie zdarzyło się abym nie dostała wynagrodzenia, nieraz zamiast 15-go wypłata była 17-go i bez przesady są firmy, które płacą z dużo większym opóźnieniem. Dobra atmosfera pracy. W tym roku z powodu podwyżek płac minimalnych zleceń jest mniej ponieważ kontrahenci nie kwapią się płacić więcej a i konkurencja na rynku firm ochroniarskich jest ogromna. Przez te 3 lata nie zamierzałam opuszczać Spektry jednak trzeba żyć i zarabiać. Nie wiem zupełnie jak się zaadaptuję w innym miejscu póki co jeszcze nic nie mam. Nigdy nie powiem złego słowa na tę firmę . Osoba wyżej napisała, że wykorzystują ludzi to wierutne kłamstwo, ponieważ ludzie chętnie proszą i biorą jak tylko jest możliwość dodatkowe dyżury aby więcej zarobić.

@Renata

Renato....Bardzo fajnie to napisałas bo i ja pracuję w Spektrze i jak do tej pory nie miałam problemów-wypłata jest na czas-pracodawcy mili zawsze pomogą jak coś potrzeba-a jak chce się dodatki to szukają aby było blisko miejsca zamieszkania i nie nakazują ich brac bo to od nas zależy czy damy radę....Ja nie mam problemów by wziąść wolne bo wystarczy zmienić trochę grafik,dogadać się z kolegami z którymi się pracuje i masz wolne tylko zawsze staram się uprzedzić pracodawcę że coś takiego robię i czekam na zaakceptowanie no i jeszcze nie było tak by nie zaakceptowali....W kazdej pracy są jakieś regulaminy których trzeba przestrzegać i niestety jesli coś przeskrobiesz ponosisz konsekwencję i trzymasz buzię krótko bo tak naprawdę pracodawcy przyjmując nas do pracy nie wiedzą kim jesteśmy i jacy jesteśmy czy sobie poradzimy czy nie-oni muszą nam zaufać a my dobrze wykonać swoją pracę za którą nam płacą...Ja na swoim obiekcie jestem pierwszą kobietą i też nie wiedzieli czy dam sobie radę czy administrator się zgodzi a jednak podołałam i choć nie należę do grzecznych panienek tam nauczyłam się pokory-muszę być miła dla ludzi ale ludzie nie sa mili dla nas ciągle jakieś pretensje do nas i są to tak głupie pretensje że łapki same by latały a buzia by wykrzyczała co nieco....Ochrona to wcale nie taka łatwa praca jak by się wydawało i przykre czasem jak ludzie nas traktują a przecież nie pracują tam tylko osoby po podstawówce ale są tacy co kończyli studia i nikt nie tłumaczy dlaczego pracuje się w ochronie nikt nie zapyta o sprawy życiowe tylko potrafią zgnoić a szkoda bo być miłym dla innych i szanować innych to kurczę też duża praca i to praca naszych rodziców -szacunek wynosi się z domu.....Facet który wyżej wypisuje wulgaryzmami musiał dobrze podpaść i nie umie sobie teraz poradzić więc oczernia wszystkich dokoła i myśli że jak takie pierdamonty będzie pisał to wystraszy innych albo pracodawcy uklękną i będą błagać by nie robił siary-niech pisze! bo to świadczy o nim jaki jest małostkowy a dla pracodawców to taka nauczka by nie ufac wszystkim bo nie mają forsy na wywalanie w błoto oni nie płacą za miły uśmiech i ładny wygląd ale za prace i naprawdę nie jest to łatwa praca ale każdą pracę trzeba szanować i każdego szefa i jak coś nie tak to jedzie się do biura i się o tym mówi a nie pisze takie głupoty na forum i jeszcze na dodatek takim słownictwem-Wstyd!!!!....Ja poleciłam firmę swojemu koledze i jak nie da rady to na pewno nie napisze na forum że coś nie tak tylko pojedzie na rozmowę....Na razie pracuję i nie mam zamiaru rezygnować z własnej woli i mam super fajną atmosferę w pracy i koledzy moi też sa mili.....Zapraszam do pracy ludzi miłych-uczciwych i chcących pracować bo w zyciu nie ma nic za darmo....Pozdrawiam...Ewka....

Mario
@anonymous

Ja pracuję już ponad 12 lat, tak jak wielu innych w Spektrze i nie narzekamy . A ci co wylecieli za gorzałę lub inne sprawki i nie wywiązywali się ze swoich obowiązków to zawsze będą źle pisać . To są właśnie buraki ,a nie ludzie uczciwie pracujący.

@Mario

12 lat to kawał czasu więc o czymś to świadczy kiedyś były inne warunki dziś jest inaczej ja lubię pracować 24/48 i choć czasem przymknie mi się oko co jest normalne bo nikt nie da rady wysiedzieć dobę bez spania patrząc w monitor to nikt na mnie się nie wydziera i naprawdę z naszymi pracodawcami można wiele ale.....prawdą- bo są sytuacje nie zależne od nas na które nie mamy wpływu i wiem że pomogą....To co wypisuje jakiś koksik jest przykre jak można obrazić kobietę? i co mnie obchodzi że właściciel ma dom-mnie też na głowę nie pada i nie ma znaczenie kim jest może być i chińczykiem i murzynem dla mnie to człowiek jak ja czy Ty-nie jestem rasistką!!!!....Mario a możesz napisać coś o tych szkoleniach-jak to wygląda-ile trzeba mieć lat i do czego one są potrzebne no i czy kobiety też mogą się tam załapać-ile trwają szkolenia i czy są płatne?.....Czy po takim szkoleniu zarobisz wiecej???....a tak naprawdę czy to jest ciężkie szkolenie?...co tam trzeba umieć???.....Fajnie że można z kimś pogadać i wiesz co?-myślałam że tego nikt nie czyta a jeśli już to że olewa takie pisanie a jednak się pomyliłam-teraz będę zaglądać tu częściej...Fajnie by było gdyby pracodawcy też brali udział w tych dyskusjach i wyrazili swoje zdanie- mogli by napisać co im się podoba a co nie czego wymagaja od nas czego nie lubią mogliby zachęcić do pracy pochwałami na jakich obiektach jest fajnie co myślą ludzie z obiektów o nas i ....mogli by raz na jakiś czas zrobić wyjazd integracyjny by nas lepiej poznać ...ale sobie wymyśliłam...hahaha.....Pozdrawiam i spokoju na dyżurach....

Andrew
@anonymous

Ha ha ha - na zamówienie prezesa piszesz te bzdury ? Ludzie , popytajcie nie przez Gowork , dowiecie sie, żeby omijać szerokim łukiem

@Renata

Zgadzam sie z Toba w stu procentach a kierownik czesto nie wpadal bo i odleglosc daleka pomorskie ale nie powiem zlego slowa na firme i kierownika

Darek

@Marek X czyli nie ma tutaj zachowanej płynności wypłat?

Nie ma

@Darek

Jest 25 i żaden pracownik nie dostał wypłaty.

Mirosław
@Marek X

To do której dnia miesiąca pracodawca ten powinien wypłacić należne wynagrodzenie? Zdradź mi to proszę, ponieważ bardzo mnie to ciekawi. Czyżby było jakieś opóźnienie?

ExPracownik
@Mirosław

Do 10-go następnego miesiąca po wykonanej pracy

@Darek

Pracowalem w tej firmie kierownik 10 na 10 wyplatazawsze na czas nie bylo ani jednego opoznienia

Marek X

Ten facet co był 3.05 to chory? Bo ciągle spał.

Jeszcze pracownik

Bardzo wporzadku zaklad nie mogie powiedziec zlego slowa bezposredni przelozony 10 punktow na 5 szkoda ze musimy odejsc obiekt przejela inna firma ochroniarska

Jeremi

Może słyszał ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Czas tak niespokojny a chciałbym aplikować.

(usunięte przez administratora) nie chcą pracownikom dawać umów o pracę.

Marek X

Płacą kiedy im się spodoba. Pzt reszta ujdzie.

nowy

Atmosfera jest przyjemna a ludzie pomocni.

Jolanta
@nowy

@nowy to świetnie, a co z resztą? Klimat i ludzie są oczywiście ważni, ale tym się rodziny nie wykarmi. Może zdradzisz, jak jest z pieniędzmi, czy można brać więcej zleceń, żeby dorobić sobie, kiedy bieda przyciśnie?

Franciszek

Mógłbyś napisać coś więcej o pracy w firmie Spektra? Po Twoim wpisie sądzę, że możesz mieć jakieś ciekawe informacje, dlatego mam nadzieję, że napiszesz, jak kształtuje się poziom wynagrodzenia, który pracodawca ten oferuje oraz napiszesz, czy w Twojej ocenie warto tam aplikować.

Agata

@Koksik83 nie zamierzam nikomu mydlić oczu. Ja tylko odpowiadam na Wasze komentarze na forum, które piszecie na temat firmy Spektra. Skoro nie wywiązuje się z umów to czemu nikt do tej pory nic z tym nie zrobił?

@Agata

Jak by Ci to wytłumaczyć, abyś zrozumiała... Nie ruszę się guffffffna bo śmierdzi tak samo jak Ty po przyjechaniu rowerkiem do pracy...

Mati

Witam. Dwa szybkie pytania. Czy firma wypłaca zarobione pieniądze w formie gotówki czy tylko przelew wchodzi w grę?? Oraz jakiego typu obiekty posiadają oprócz osiedli mieszkaniowych??

@Mati

Wypłaca tak jak sobie życzysz, nawet bez umowy ...

To nie istotne

Omijać szerokim łukiem ... Powodów jest wiele ... Potwierdza się, że nie płacą ostatniej pensji. Moje sugestie dla Spektra Sp. z o.o.: Nie reformowalna organizacja ... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wiele, savoir vivre nie tylko teoretycznie ...

Justyna

Czy tak dobrze się pracuje, że przestaliście pisać na forum?

kandydat

Witam czy może ktoś powiedzieć jakie są zarobki w biurze, kierowników jaka atmosfera itd. Dzięki za pomoc

Agata

@Piotr, rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy, czy możesz coś więcej napisać o pracy w Spektra? @Były pracownik, proszę napisz jak wyglądała Twoja praca? Na jakim stanowisku pracowałeś? Czy ktoś z Was orientuje się czy firma daje jakieś benefity w postaci darmowej prywatnej opieki zdrowotnej?

Zostaw merytoryczną opinię o Spektra Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Spektra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spektra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spektra Sp. z o.o.?

Spektra Sp. z o.o.