Lojack S.A.

Lojack S.A.

Opinie o Lojack S.A.

Zofia

@Pracownik, Twoje informacje na pewno będą przydatne dla innych kandydatów. Czy ktoś w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Lojack? Jak oceniacie warunki pracy w tej firmie na tle konkurencji? Obecnie dla pracowników oprócz odpowiedniego wynagrodzenia, ważna jest atmosfera i poczucie przynależności do zespołu. Czy w tej firmie oceniacie te aspekty pozytywnie?

Zofia

@Pracownik, czy próbowałeś poruszać temat umowy o pracę z pracodawcą? Jak myślisz, dlaczego nie została Tobie zaproponowana umowa o pracę, pomimo pomyślnego przejścia okresu próbnego? Czy udało Ci się zdobyć nowe kompetencje albo umiejętności pracując w Lojack? Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni, za dodatkowe informacje.

@Zofia 14.05.2018 09:41

Tak, poruszałem temat umowy. Były prowadzone rozmowy na ten temat kilkukrotnie. Myślę, że wynikało to z oszczędności. Co do kompetencji myślę, że tak. Zawsze się coś wynosi. Ogólnie praca nie jest wymagająca. Na rozmowie kwalifikacyjnej padło pytanie czy palę. Trochę dziwne pytanie ale widocznie dla nich istotne. Po tym jak oznajmiłem, że nie jestem zainteresowany dalszą współpracą nie robili problemów. Co do wypłacalności są uczciwi.

Pracowałem tam przez 3 miesiące. Atmosfera fajna tak samo jak.peodukt. Duży potencjał mimo, że jest to taka nieduża rodzinna firma. Jednak duże nieporozumienia co do umowy. Na rekrutacji była mowa o umowie o pracę. Na dzień dobry 3 miesiące zlecenia. Potem miała nastąpić decyzja. Propozycja firmy? Kolejne 3 miesiace umowa zlecenie. Chcą mieć konkretnych pracowników ale sami od siebie nie dają dużo. Jeśli jesteś poważną osobą to nie polecam. Jeśli chcesz przeżyć przygodę polecam.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Lojack S.A.? Jaka jest atmosfera?

Od ostatniej opinii związanej z Lojack S.A. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

dd
@Administrator 07.02.2018 08:45

Moim zdaniem w porządku. Miła atmosfera. Raczej nikt nie narzeka szczególnie, chociaż jak w każdej firmie są jakieś tam niesnaski. Ale to raczej osobowościowe konflikty. Mogę polecić to tego pracodawcę jako rzetelnego i umiejącego stworzyć dobre warunki pracy zespołu.

Trolololo

Konkurencja to jest w tej dziedzinie jakiś dziki zachód. Po tych komentarzach widać, że to czarny PR. Mniej osób tam pracowało niż jest zostawionych komentarzy. Nie miałem za dużo wspólnego z modułem do poszukiwania samochodów ale widziałem jak koledzy szukają aut i o dziwo naprawdę to działa. Zagłuszyć tego się nie da (tzn się da, ale im więcej szumu ktoś narobi zagłuszarką tym łatwiej ów szum namierzyć, więc im mocniejszą zagłuszarkę złodzieje mają tym lepiej dla załogi Lojacka). Ludzie czasem sami robili wałki, chcieli wyłudzić ubezpieczenie i w momencie wyruszania ekipy autko już było zapewne w częściach. Stąd statystyki to około 90% a nie bliżej 100. Wiele mega ciekawych opowieści można usłyszeć od chłopaków z załogi poszukiwawczej. Pracowałem kilka lat jako programista. Programiści rozwijają drugi produkt - lokalizator GPS ikol. Projekt bardzo fajny, w autorskim frameworku PHP, sporo jQuery, szeroki zakres prac: od wyświetlania na mapach, przez CRM po potężne raporty. Można założyć sobie darmowe konto na stronie ikol i podejrzeć chociaż od strony klienckiej jak to wygląda. Warunki pracy dosyć rodzinne, miła atmosfera, bardzo niska struktura zarządzania. Pracy jednak jest dużo, nie ma opcji, że się ponudzisz ale to tylko lepiej. Fajne miejsce do pracy po studiach - można się wiele nauczyć. Z finansami nie wiem jak to teraz wygląda.

ertrgrfgrgtt

Może ktoś coś napisać o pracy programistów?

Klijent

Tragedia.... prawie jak AmberGold

Krzychu

Te komentarze to chyba jakas pomylka. Pracowalem tam dwa lata i firma jak to firma, bez szalu ale na pewno nie te bzdury co konkurencja pisze. Nazwiska niech podadza. Nie pamietam zeby ktos narzekal

Wmax80

Ktoś napisał że złe opinie to nie prawda bo to działanie konkurencji. Jestem w stanie uwierzyć ale proszę o podanie nazw firm które są konkurencyjne z tą usługą. Wtenczas będę mógł wyrobić sobie zdanie na temat takich chwytów konkurencji.

zuzia

Ludzie co Wy za bzdury piszecie?? pracowałam tam dwa lata, niestety musiałam odejść ponieważ wyprowadziłam się z Warszawy... LEPSZEJ EKIPY NIE SPOTKAM CHYBA JUŻ NIGDZIE! młody, zgrany zespół, kasa też nie najgorsza. a informacje na temat rotacji to chyba sprzed 10 lat, albo ktoś ma dobrą fantazję.

zuzia

BoBo

Urządzenie ma własne zasilanie bateryjne, więc twój komentarz już śmierdzi, co do reszty się nie wypowiem.

bratek

W firmie pracuję od dawna, ma stały zespół od wielu lat i praktycznie brak rotacji, jest bardzo miła atmosfera i niezłe zarobki. Wszystkie wpisy negatywne to konkurencja a nie pracownicy, proszę mieć to na uwadze. Warto przyjść i samemu się przekonać.

były-naiwny

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze wypowiedzi i zgadzam się z nimi w 100% - wizja i plany. Faktycznie odnosi się wrażenie że wszyscy boją się prezesa. Zanim ktoś zdecyduje się na pracę w tej dla mnie pseudo firmie proponuję dobrze przeczytać umowę i najlepiej dać ją do weryfikacji.  Firma ma nienajlepszą opinię u swoich klientów jak i na rynku. Odradzam.

hała

pracowałem kiedyś, prawie zapomniałem już o tym, znajoma zony założyła 1 rok temu a teraz wcieło bez śladu, i w takiej sytuacji dają odczuć klientowi że w tej sytuacji jest problemem, no cóż stało się i tyle, a ty dalej płać abonament chociaż jeszcze nowego auta nie kupiłeś ! zagranicą działa ta firma świetnie ale tu jest Polska (firma to 10 osób max) odradzam

ptasie...

dokładnie, wizje to 100% tej firmy, strach przed prezesem,(usunięte przez administratora)

prawdziwy-były

(usunięte przez administratora) , wystarczy podjechać do "siedziby"i zobaczyć a dwóch przedstawicieli handlowi + dyrektor (cały dział handlowy)snują w koło wizje o wielkiej korporacji międzynarodowej szok!!! co to ma być...

Zostaw opinię o Lojack S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lojack S.A.