Opinie o IKOL SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

counter
2 35 49 5 1
Oszukana

Przyszłam na rozmowę rekrutacyjną pani na opowiadała same kłamstwa,na drugiej rozmowie druga pani przytakneła wszystkie kłamstwa ,uważajcie na tą firmę ,oszukują na pierwszej rozmowie. Straciłam dobrą pracę przez kłamstwa tych ludzi .Proszę uważajcie, bo póżniej człowiek zostaje bez środków do życia,a każdy ma swoje zobowiązania.

Trolololo

Konkurencja to jest w tej dziedzinie jakiś dziki zachód. Po tych komentarzach widać, że to czarny PR. Mniej osób tam pracowało niż jest zostawionych komentarzy. Nie miałem za dużo wspólnego z modułem do poszukiwania samochodów ale widziałem jak koledzy szukają aut i o dziwo naprawdę to działa. Zagłuszyć tego się nie da (tzn się da, ale im więcej szumu ktoś narobi zagłuszarką tym łatwiej ów szum namierzyć, więc im mocniejszą zagłuszarkę złodzieje mają tym lepiej dla załogi Lojacka). Ludzie czasem sami robili wałki, chcieli wyłudzić ubezpieczenie i w momencie wyruszania ekipy autko już było zapewne w częściach. Stąd statystyki to około 90% a nie bliżej 100. Wiele mega ciekawych opowieści można usłyszeć od chłopaków z załogi poszukiwawczej. Pracowałem kilka lat jako programista. Programiści rozwijają drugi produkt - lokalizator GPS ikol. Projekt bardzo fajny, w autorskim frameworku PHP, sporo jQuery, szeroki zakres prac: od wyświetlania na mapach, przez CRM po potężne raporty. Można założyć sobie darmowe konto na stronie ikol i podejrzeć chociaż od strony klienckiej jak to wygląda. Warunki pracy dosyć rodzinne, miła atmosfera, bardzo niska struktura zarządzania. Pracy jednak jest dużo, nie ma opcji, że się ponudzisz ale to tylko lepiej. Fajne miejsce do pracy po studiach - można się wiele nauczyć. Z finansami nie wiem jak to teraz wygląda.

Trolololo

@Trolololo

No nie ma to jak reklama firmy na forum dla pracowników. Brawo dla Janusza reklamy.

beka
@Trolololo

Te opinię na bank napisał jeden z pracowników xD

Iza
@beka

Na forum większość osób decyduje się na zachowanie anonimowości. Jak zatem nie masz stu procentowej pewności, kto napisał dany komentarz, to proszę, żebyś nie wysuwał tak daleko idących wniosków. Ale serdecznie zachęcam Cię do tego, żebyś powiedział coś od siebie na temat firmy Lojack jako pracodawcy. Wiesz może, czy pracownikom oferuje się tam od razu stabilny rodzaj umowy, czy dopiero po odbyciu okresu próbnego?

beka
@Iza

Ale oni sobie piszą sami dobre opinie, bo jestem jednym z byłych pracowników tej śmiesznej firemki i znam ich działania. Nie dają od razu umowy o pracę, tylko 3 miesiące o dzieło. Do tego płacą żałosne pensje. Nie polecam nawet na pracę dla studenta.

Była Nowy wpis
@beka

Pobieram osobę.. To jest dobra szopka ta firma. To co tam się dzieje tego się nie da opisać i faktycznie jest tak, że piszą pozytywne komentarze sobie, że są tacy super a faktycznie jest całkowicie inaczej. Byłam świadkiem takiej informacji, że przełożony złożył dyspozycję do osoby trzeciej żeby napisał o firmie rekomendacje. Koszmar ta firma.

Kamila
@Oszukana

@Oszukana Piszesz o kłamstwach na rozmowie rekrutacyjnej a nie podajesz ich przykładów. Twoja wypowiedź przez to jest mało wiarygodna. Lojack podał inna stawkę wynagrodzenie niż w ogłoszeniu?

@Kamila

przykłady na klamstwa tych ludzi :pani księgowa nie poszła na emeryturę tylko uciekła z tej firmy,jeden wyciąg miesięczny 40 stron,a w rzeczywistości ok.20 stron dziennie,możliwośc rozwoju żadna klepanie codziennych ok. 20 stronicowych wyciągów bankowych i wprowadzanie faktur zakupowych nic więcej w czasie kiedy panie współpracujące śniadanie ,póżniej kawa 45 minut ,póżniej drugie śniadanie 30 minut ,póżniej kawa 25 minut i zbierają się do domu.

Kamila
@Oszukana

Czyli rozumiem, że niektóre szczegóły na temat Twojej pracy, które przedstawiono Ci na rozmowie, nie były adekwatne do tego, jak jest w rzeczywistości. Napisałaś, że Lojack nie oferuje możliwości rozwoju. Nie organizują żadnych szkoleń dodatkowych dla pracowników?

@Oszukana

Z tymi kawkami i przerwami to prawda. Z tym, że księgowa uciekła stamtąd też. Firma nie organizuje żadnych szkoleń, płaci żałosne pensje i ma w nosie pracowników.

Zaciekawiony
@Były

Moglbys powiedziec cos wiecej ? Cos bardziej ''namacalnego'' ? Oczywiscie tyle, ile uznasz, tak aby zachowac anonimowosc.

@Zaciekawiony

Mała rodzinna firma z duszną atmosferą. Szeregowi pracownicy zarabiali 2500 i o podwyżkach nie było mowy. Pracowały tam dwie siostry na kierowniczych stanowiskach, które potrafiły rano i po południu siedzieć godzinę w kuchni z kawką i miały wszystko w nosie. Do tego dwóch synów prezesa, którzy zachowywali się jak rozkapryszone dzieci. Szeregowy pracownik nie mógł tam na nic liczyć. Prośba o każde narzędzia do pracy traktowana była jak kaprys.

Antoni Nowy wpis
@Były

Co to znaczy, że pensje są żałosne? Czy wynagrodzenia są faktycznie na niskim poziomie czy jednak nie? Dlaczego ma "w nosie" pracowników? Byłbym wdzięczny jednak za więcej informacji na ten temat. Pozdrawiam.

Były2 Nowy wpis
@Antoni

Pensja to są gorsze umowa zlecenie na 3 miesiące podstawa na poziomie 2400 netto. Jak będziesz dobry to, może dostaniesz umowę o pracę no chyba, że po 2 miesiącach powiesz sobie, że już masz dość. Zero zainteresowania twoja osobą przez przełożonego ma Ci delikatnie mówiąc w (usunięte przez administratora) Widzi tylko i wyłącznie swój własny czubek nosa i nic go więcej nie interesuje. Jeżeli chcesz mieć więcej możliwość sprzedaży i dostęp do Narzędzi dodatkowych to dostajesz info, że to nie jest ten czas i, że dostaniesz ale nie wiadomo kiedy. Prowizja od sprzedaży dramat, myślę że przy zbieraniu Aluminium na śmietniku zarobisz więcej niż premia tutaj. Przykład 54tyś obrotu sprzedaży twoja premia z tej kwoty to 1.27% dla Ciebie. Więc nie wiesz co masz z nią zrobić czy skoczyć z mostu czy dać bezdomnemu. Jeżeli chcesz się nabawić stresu to zapraszam tutaj do pracy.

co Nowy wpis

@oszukana ale w jaki sposób (usunięte przez administratora) na rozmowach???

Kacper

@oszukana jakie kłamstwa ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oszukana

Nie radzę rozpoczynać pracy w firmie lojack (usunięte przez administratora)już na rozmowie rekrutacyjnej.

Bartek

Sam pracowałem w dziale handlowym. Kiepskie wspomnienia. Obciążali mnie za trasy służbowe do klientów, których nie uznali, potrącali za pierdoły. Liczyli aktywnosci w trasie, strach było się zatrzymać do Maca, czy do wc w lesie. Dla mnie nie było kasy, a u Dilerów kasy z mojej sprzedaży pół roku nie odbierali. Czy polecam? Nie. Mówię, unikaj tej firmy

Abc
@Bartek

Chyba 15 lat temu.... ???? Pieniądze- zawsze na czas, zawsze! I wszystko się zgadza. Praca w małym zespole, ale atmosfera jest dobra.

Antoni
@Abc

Wspomniałeś o wynagrodzeniu, które wypłacane jest na czas. Mógłbyś napisać coś o wysokości tego wynagrodzenia? Chciałbym zweryfikować ile można zarobić będąc pracownikiem firmy Lojack.

Marcin

Po przeczytaniu kilku opinii, mam wrażenie , że dotyczą zupełnie innej firmy. Pracowałem w LOJACK S.A. prawie trzy lata i fakt było kilka zgrzytów - gdzie ich nie ma, ale ogólnie dobrze wspominam ten czas. Kasa zawsze się zgadzała. Atmosfera naprawdę dobra, częste spotkania po pracy, wyjazdy integracyjne. Jak pracujesz uczciwie, tak też Cię będą traktować. Zawsze można było się dogadać.

Były

Jeśli chodzi o szeregowych pracowników, to ekipa jest naprawdę świetna. Nie ma też presji i korpoatmosfery. Z płatnościami też zawsze byli terminowi. Ale tu się pozytywy kończą. W tej pracy nie da się zrobić niczego, nie da się w żaden sposób rozwinąć. Prezes oszczędza na wszystkim, łącznie z pracownikami, bo płace są niskie. Ale nie przeszkadza mu to wymagać jak najwięcej i mieć ciągłych pretensji o niską sprzedaż produktów. Jednak bez kasy na pracowników i reklamę niczego za darmo nie da się zrobić. Jakiekolwiek benefity, ubezpieczenie i premie? Zapomnij. Nie doceniają tam nikogo. Wszystko musi być tak, jak chcą synowie pana prezesa, inaczej są ciągłe kłótnie i pretensje. Wymaga się od wszystkich, ale nie od siebie. Chociaż nie znają się na pracy pozostałych, będą się ciągle wtrącać i chodzić do ojca, żeby skarżyć, jacy to pracownicy są źli i na niczym się nie znają. Przez to odechciewa się tam cokolwiek robić. To praca dobra na początek, albo na krótki czas, żeby coś przeczekać, ale na pewno nie na dłużej. I mimo to nie polecam.

Janusz
@Były

Brak premii i benefitów to spora niedogodność. Jeżeli nie ma narzędzi motywujących pracownicy mogą być zniechęceni i mało wydajni. Myślałeś jak to poprawić? Może spokojna rozmowa z pracodawcą i propozycja atrakcyjnego szkolenia dla pracowników mogłaby zmienić sytuację. A inni pracownicy Lojack, co Wy sadzicie o tym zatrudnieniu?

@Janusz

Rozmowy nic nie dawały, wszystkie problemy były omawiane z przełożonymi, ale prezes był głuchy na ich uwagi. Szkolenia były uznawane za zbędne, bo "wszystko można przeczytać w Internecie". Każ da prośba o podwyżkę była komentowana i była wielka łaska, jak dali 200 zł więcej. Jak trzeba było wydać pieniądze na coś innego, niż kieszeń pana prezesa, to był wielki problem. Sknerusy i tyle.

Wiesław

Od dawna nikt nie pisze, czy można sadzić, że tak dobrze się pracuje?

byly pracownik

Niestety wszystkie negatywne opinie o tej firmie sa prawdziwie. To, ze jest wiecej komentarzy, niz pracownikow wynika chociazby z tego, jak wyglada zatrudnianie pracownikow i szanowanie ich w tej firmie. W firmie pracuje ok 20 osob, w przeciagu dowlonie kilku miesiecy zostalo zwolnionych/badz sami sie zwolnili 11 osob. O czyms to swiadczy ? Polowa kadry zostaje wymieniona, tylko na kogo? Czasami po prostu na nikogo (i dobrze niech odejda wszyscy to wtedy rodzinka "F" sie obudzi), bo ludzie po wejsciu do srodka widza budynek ruinę i taka własnie jest cala konstrukcja tej firemki. Firma w ktorej mozesz zostac zwolniony z dnia na dzien ,a mozesz byc nawet swietnym i oddanym pracownikiem.W tej firmie rzadzi rodzina (tata i dwoch synkow) i bedzie tak jak oni chca, nie wazne ile z siebie dasz, bo i tak oni sa zawsze niazadowoleni, ciagle kłotnie i pretensje! Nie polecam, nikt nie wie jakim cudem ta firma przetrwala tyle lat, slaba i kasa i umowy!!! Dobra rada - uciekajcie!

Tom

Nie polecam pracy i współpracy z firmą Lojack S.A. Nasz system odzyskiwania pojazdów nie działa. Mamy zerową skuteczność. Oszukujemy swoich klientów. Atmosfera w pracy akceptowalna lecz kasa już nie.

Janusz
@Tom

Twoja opinia na pewno zainteresowała kilka osób w tym wątku. Domyślam się, że jesteś byłym pracownikiem firmy. Dlaczego więc jako pracownik nie wierzyłeś we własny produkt lub nie starałeś się zaproponować stosownych usprawnień? Z drugiej strony pozytywnie wypowiedziałeś się o atmosferze. Czy możesz wyjaśnić ten dysonans w swojej wypowiedzi?

Tom

Nie mogę polecić firmy Lojack S.A. Moje sugestie dla Lojack S.A.: Nie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie

Zofia

@Pracownik, Twoje informacje na pewno będą przydatne dla innych kandydatów. Czy ktoś w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Lojack? Jak oceniacie warunki pracy w tej firmie na tle konkurencji? Obecnie dla pracowników oprócz odpowiedniego wynagrodzenia, ważna jest atmosfera i poczucie przynależności do zespołu. Czy w tej firmie oceniacie te aspekty pozytywnie?

Zofia

@Pracownik, czy próbowałeś poruszać temat umowy o pracę z pracodawcą? Jak myślisz, dlaczego nie została Tobie zaproponowana umowa o pracę, pomimo pomyślnego przejścia okresu próbnego? Czy udało Ci się zdobyć nowe kompetencje albo umiejętności pracując w Lojack? Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni, za dodatkowe informacje.

@Zofia

Tak, poruszałem temat umowy. Były prowadzone rozmowy na ten temat kilkukrotnie. Myślę, że wynikało to z oszczędności. Co do kompetencji myślę, że tak. Zawsze się coś wynosi. Ogólnie praca nie jest wymagająca. Na rozmowie kwalifikacyjnej padło pytanie czy palę. Trochę dziwne pytanie ale widocznie dla nich istotne. Po tym jak oznajmiłem, że nie jestem zainteresowany dalszą współpracą nie robili problemów. Co do wypłacalności są uczciwi.

Pracowałem tam przez 3 miesiące. Atmosfera fajna tak samo jak.peodukt. Duży potencjał mimo, że jest to taka nieduża rodzinna firma. Jednak duże nieporozumienia co do umowy. Na rekrutacji była mowa o umowie o pracę. Na dzień dobry 3 miesiące zlecenia. Potem miała nastąpić decyzja. Propozycja firmy? Kolejne 3 miesiace umowa zlecenie. Chcą mieć konkretnych pracowników ale sami od siebie nie dają dużo. Jeśli jesteś poważną osobą to nie polecam. Jeśli chcesz przeżyć przygodę polecam.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Lojack S.A.? Jaka jest atmosfera?

Od ostatniej opinii związanej z Lojack S.A. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

dd
@Administrator

Moim zdaniem w porządku. Miła atmosfera. Raczej nikt nie narzeka szczególnie, chociaż jak w każdej firmie są jakieś tam niesnaski. Ale to raczej osobowościowe konflikty. Mogę polecić to tego pracodawcę jako rzetelnego i umiejącego stworzyć dobre warunki pracy zespołu.

ertrgrfgrgtt

Może ktoś coś napisać o pracy programistów?

Klijent

Tragedia.... prawie jak AmberGold

Krzychu

Te komentarze to chyba jakas pomylka. Pracowalem tam dwa lata i firma jak to firma, bez szalu ale na pewno nie te bzdury co konkurencja pisze. Nazwiska niech podadza. Nie pamietam zeby ktos narzekal

Zostaw merytoryczną opinię o IKOL SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

IKOL SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Krakowska 48/52