Opinie o Lidl w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lidl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lidl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Warszawa

Pilnie potrzebny mi numer tel do lidla na radzymiñską w warszawie. Może ktoś zna.dzięki

Edyta

Ostatnio wymiana opinii na forum została zdominowana przez temat rekrutacji do firmy i jej mankamentów, ale wielu użytkowników tego forum chciałoby się dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy po przejściu przez sito rekrutacyjne. Dlatego zachęcam wszystkie osoby aktualnie już pracujące w Lidl, aby podzieliły się swoimi doświadczeniami i wrażeniami z miejsca pracy.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Izulka1211

Witam serdecznie. A ja chciałam pracować w Lidl u i ręce opadają jeśli chodzi o rekrutację przed chwila dostałam maila ze nie wstawilam się a rozmowę rekrutacyjna Warszawa Wileńska a nikt mnie na takową nie zaprosił. Lidl Marki po rozmowie Pani menadżer stwierdziła że da znać a nikt się nie odezwał jak zadzwoniłam to sklamala ze wysłała maila.Żenada ze taka duża firma a tak traktuje ludzi dziś likwiduje konto kandydata Lidl ponieważ nie traktują ludzi powaznie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lidl? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Grzegorz

Czy pracownik magazynu w sieciach sklepów Lidl pracuje również na kasach fiskalnych? chodzi mi o pracę tylko na magazynie? jakie zarobki na początku?

@Grzegorz

W lidlu (sklepie) chyba nie ma czegos takiego jak pracownik magazynu - wszyscy robia "wszystko"

chętny do pracy

Witam! A czy istnieje możliwość pracy na dwa etaty po 16 godzin dziennie? Lubię ciężko pracować i chętnie podjąłbym dwa etaty.

Eleonora
@chętny do pracy

Nie ma takiej mozliwosci nigdzie! Mozesz robic na etacie i potem na umowe zlecenie.

jarek
@Eleonora

jest, moja żona pracuje na 1 i 1/2 etatu w jednym miejscu zatrudnienia

@jarek

Ale nie w lidlu!!

Klara
@anonymous

Oczywiście można pracować na dwa etaty,ale nie w lidlu.. jeśli dostaniesz pracę w lidlu to ciężko będzie ci utrzymać drugą robotę bo tu grafik zmieniaja z dnia na dzień .. z godziny na.godzine

Izulka1211

A ja ekranie dostałam propozycje w Markach i na Plochociniska ej o xobaczymy von dalej ????

Witek

Jak się pracuje , w jakiej atmosferze?

chemart

14 kwietnia miała miejsce zapowiadana sprzedaż smartfonów, co okazało się żałosną okazją. Rano prze otwarciem ustawiło się 5-ciu handlatzy, którzy zakupili po 10 smartfonów, bo tyle ich wystawiono. I co ...dla pozostałych klientów dosłownie nic. Lidl w tym przypadku to "kit". Od znajpomych wiem, że było tak w całym kraju. Jedna wielka "lipa"

@chemart

To i tak dobrze bo u nas był tylko jeden

Ile zarabia na dzień dzisiejszy zarabia się jako sprzedawca w Lidlu. Próże o prawdę i konkretnę kwoty netto a nie lanie wody!!!!???

pawianno
@Nowy

na dzień dobry dostajesz ok 2500 brutto na cały etat, na 3/4 i 2/4 etatu są od tych 2500 pomniejszone sumy tzn na 3/4 dostaniesz ok 1900 brutto a na 2/4 niecałe 1400. Ja przyjmując się do sklepu w listopadzie 2017 3/4 etatu na ręke dostawałem 1400 zł po podwyżce od nowego roku dostaje 1450, jednak uważam, że praca na cały etat w sklepie jest przerąbana i nie warto, chyba że jakiś rejonowy da Ci porządną stawke albo pójdziesz od razu na zks albo ms, zanim sie przyjmiesz to popatrz na jaki sklep sięprzyjmujesz, jaka jest tam atmosfera jak sie do siebie kazdy odzywa i przychodz jako tajemniczy klient i podpatruj pracownikow, to ważne bo jak sie przyjmiesz na zły sklep to od razu sie zwolnisz, ja mialem szczescie ze trafilem od razu to super ludzi i jakoś wytrzymalem do teraz ale jezdzilem w delegacje do innych sklepow i powiem wprost porażka.

pawianno
@Nowy

Jeszcze do tego co napisałem, w sklepach wysokoobrotowych jest co robić także nie bądź przerażony z początku bo na pewno będziesz ale to mija po jakimś czasie, autopsja i przyzwyczajenie, ta praca daje dużo zaradności a to przyda Ci się to w kolejnej pracy.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

K
@Cezary

Cały czas, wszedzie są braki w personelu

Darek

Kto normalny w takich dyskontach jak Lidl, Tesco, Biedronka, Kaufland itp kupuje pieczywo czy drożdżówki? Przecież to w większości jest przywożone mrożone i dopiero wyrabiane, sama chemia. Dobre pieczywo kupuje się w małym lokalnym sklepiku, gdzie dostawcą jest lokalna piekarnia, bądź w samym sklepie należącym do piekarni, zawsze świeże i dobrej jakości. Owoce i warzywa można kupować, bo to zawsze przed użyciem i tak się myje, przynajmniej ja ta robię :)

Hania

Czy to prawda ze dostaje się pierwsza umowę na 12 msc ?

I CO ? ZATKAŁO KAKAO

Witam byłem na rozmowie o pracę w lidlu, który miał zostać nowo otwarty gdzieś obok zegrza okolice warszawy. pojechałem na rozmowe gdzie juz byla kierowniczka rejonowa jak i jakas blondyna co potrzebowala tej pracy w systemie zmianowym bo niestety byla mloda i miala dziecko nie ma to jak okazac to jak ma sie ciezkie zycie i w ogole zeby zdobyc ta prace ;( Ja młody silny czlowiek 24 letni zostałem wyrzucony na "kraweznik" jej slowa! poniewaz kierowniczka jak to powiedziala otwierala 13 sklepow i byla taka jaka to nie ona jest ze jak przyszedlem na rozmowe to ona mowila jak sie czipem odbijac HAHA no i jako ze to byla nie profesjonalna rozmowa o przyjecie pracownika do sklepu tylko szukaniu jeleniow skladam ta skarge poniewaz wiem ze ta kobieta nie jest warta mojego czasu ani waszego uwazajcie na nia poniewaz bedzie miec was za nic. WARSZAWA NIE ZAPOMINA :/

@I CO ? ZATKAŁO KAKAO

Ortografia i interpunkcja rewacyjna. Poziom drugiej klasy podstawówki.

Luidzi

Niektórzy mają przyjemność w oczernianiu firmy. Jak jest tak źle to można zmienić pracę!

Mua
@Luidzi

Chyba nie wiesz co mówisz. To nie oczernianie firmy, a realne opinie na temat pracy w niej. Lidl to taki niemiecki (usunięte przez administratora). Zapierdzielasz ile się tylko da. Nikt nie chce tam pracować, dlatego są takie braki na sklepach. Nie ma ludzi, więc się pracuje za 2 albo 3 osoby. Zostawanie po godzinach czy ściąganie pracownika z dnia wolnego jest na porządku dziennym, jak masz plany to szybko z nich zrezygnujesz bo zmienia ci grafik; i żeby nie było mówię to z autopsji jako pracownik tego kołchozu. Jak macie możliwość innej, wygodniejszej pracy z taką samą pensja to radzę się nie zastanawiać;)

Qwerty

Witam, Ile zarabia pracownik podstawowy po dwóch latach pracy w Lidlu w Warszawie. Czy pensja 3800 zł brutto jest realna?

@Qwerty

Tak

musisz byc dostepny 24h, praca w dzień i w nocy, jeśli chcesz inaczej to szukaj dalej.

Kwiatek

Czy pracownicy na dziale piekarni też muszą pracowac na linii kas? Czy może ktoś opowiedzieć jak mija dzień na dziale piekarni czy trzeba coś ręcznie wyrabiac ciasto, czy tylko są to produkty mrożone i się je tylko wypieka?

Marysiaaa
@Kwiatek

Nie raz musisz myć i na piecu i na kasie ???? ale nie zawsze zależy ile jest osób na zmianie .

Matt

Pracuje już jakiś czas i coś mogę o firmie powiedzieć. Zarobki jak na sklepy (dyskonty) w Wawie są nie najgorsze 3300zł (z premią zą obecność, w szczegóły się nie wdaje) przez pierwsze 12mc, później co roku, do dwóch lat stażu podwyżka koło 200zl brutto. Umowa o pracę od początku. Zakres obowiązków: robisz wszystko. Chcesz mieć jakiekolwiek życie prywatne? Z daleka od Lidla. Grafik średnio zmienia się co 3 dni. Szefostwo zależy na jaki trafisz sklep. Jeżeli jesteś osobą, która ma swoje zdanie I nie da sobie "dmuchać w kaszę" to w Lidlu szybko cię naprostują chamskim grafikiem. Pierwszy miesiąc jest "szkoleniowy" więc będziecie wychodzić równo z czasem pracy. To tylko teoria, bo w następnych zostawienie po godzinach to już norma, szczegolnie na 2 zmianie i nocach. Ogólnie nie polecam szczególnie dla osób które cenią sobie też własne życie, a nie tylko zapierrrr w kołchozie.

Edyta

@Ewe jeżeli chodzi o zarobki to często zależy od zdobytego doświadczenia. Jeśli chodzi o obowiązki to w ofercie napisali, że do zadań Zastępcy Kierownika należy: Zarządzanie sprzedażą na terenie sklepu, Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami, Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu, Przygotowywanie zamówień towaru, Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach, Praca na sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów. Czy zamierzasz może aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Warszawa

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lidl