Opinie o Urząd Miasta w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Urząd Miasta, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Urząd Miasta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Miasta w Warszawa

Kandydat

Rekrutacja to jedna wielka szopka i ustawka. Kandydat z góry już wybrany. Na rozmowie szanowna komisja praktycznie o nic nie pyta, dodatkowo dwie osoby zadają to samo pytanie. Było już wiadomo, że muszą odbebnić i do widzenia. Zero profesjonalizmu, nawet nie chce im się robić pozorów. Więcej nie zamierzam tam aplikować.

Gjjhh Nowy wpis

Nie dawajcie sie nabrać na Tuskowe oszustwa. Jutro Tusek sie zaprze ze nic nie powiedział. Jutro DeutscheWelle awansuje Tuska na Fuhrera polskiego rzadu,najlepszego kandydata ze wszytkich folkojczów. najbardziej wydajnego. Nikomu wczesniej nie udało sie wypompowac z polskiej gospodarki 560 mld zł VAT i 80% unijnychy dotacji przepompowanych jako zyski dla niemieckich firm. Nie ma takiego biegłego złodzieja i tej klasy zdrajcy. Za to rosyjska rura ma mozliwośc kolejnych 30 lat zasilać gazem niemiecką kase która juz mają sposób jak ogołocic polaków. Holenderski eSSesmanski potomek pracuje zeby kazda polska gazowa inwestycja wydawana złotówka wedrowała do niemców. Który to eSSesman to mało wazne ta cała Unia to jedno wielkie stado Essesmanów razem

Natalia

Witajcie, aplikowałam na stanowisko podinspektora ds. finansowo księgowych, zaprosili mnie na test. Czy ktoś jest wstanie napisać mi jakie pytania mogą się pojawić ? Proszę.

Paula
@Natalia

Natalia zechcesz podzielić się doświadczeniami po teście? Jakie pytania?

Wiola Nowy wpis
@Natalia

Natalia i jak po teście? Jakie padły u Ciebie pytania? Czy zaprosili później na rozmowę czy to wszystko jest ustawka?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Urząd Miasta?

Ghjjj Nowy wpis
Klient

Niemcy to naród bandytów wypasionych na zbrodniach dokonanych na Polakach i święcie przekonanych, że to co zrabowali im sie po prostu należy. Ale dla tuska przyjaciele

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Urząd Miasta na stanowisko Główny specjalista - Projektant urbanista w Pracowni urbanistycznej Wydziału Urbanistyki i Architektury ? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

STOP tusk
Kandydat

Polska pod wodzą Tuska i jego sojuszników nie ma żadnej przyszłości. To kraj podlegly Niemcom, Rosji i Bóg wie komu jeszcze. To będzie ostatnie jego podejście, albo Tusk albo Polska.

kandydat
Kandydat

Czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja test wiedzy na stanowiska w urzędzie miasta?

Łucja

Cześć, jestem bardzo zainteresowana tym, na co trzeba być przygotowanym, jak się bierze udział w rekrutacji do Urzędu Miasta. Jak ona przebiega i ile ma etapów? Jeśli ktoś może napisać coś więcej i zdradzić jakieś szczegóły... Bardzo proszę o odpowiedź.

Ghhh

Izrael? Polska ma przeprosić i oddawać mienie. -Reparacje? Nie. Polska niech przeprosi Niemcy. -2 wojna światowa? Zaczęło ją złe słowo Polaka. -Nordstream2? Świetny projekt. -Polscy piłkarze? Klękać i przepraszać za rasizm. Jak pokazują badania, to poglądy wyborców PO. No (usunięte przez administratora)

STOP tęczowym

Do lewackich gnid plujących na premiera i rząd. Byliście, jesteście i skończycie jako antypolskie gnidy.

M
@Anonim

Zaskakujaca opinia. Brałam dzisiaj udział w procesie rekrutacyjnym i mam całkiem inne zdanie.

@M

Zależy pewnie od dzielnicy i stanowiska. Nie byłem jeszcze na tak idiotycznej Tychowie, że pracodawca praktycznie nie miał żadnych pytań oprócz banałów "dlaczego ten urząd?". Od razu człowiek czuje się jak element teatrzyku do odegrania. To bardzo niepoważne i nieprofesjonalne podejście.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Urząd Miasta?

IT
Kandydat

Na jakie zarobki brutto może liczyc podinspektor IT, lub jakie są widełki. Czy są premie i nagrody.

Fghb

Czaszkowski zapowiadasz walkę z dyskryminacją zacznij od siebie skończ z nienawiścią do przeciwników politycznych i ich wyborców na podpalanie kościołów i bezczeszczenie miejsc katolikom bardzo bliskim przez blyskawice

ggg

Aha jeszcze jedna ważna kwestia-mamy być obywatelami świata-czyli nikim, bez przynależności, bez historii bez ojczyzny. Coś na wzór bezpańskiego psa. Tylko weź pod uwagę, jak przygarniesz takiego psa, zadbasz o niego nakrmisz, pokochasz go-on odda za ciebie życie bezwarunkowo. Oni nie chcą takich psów-psy mają być bezpańskie. Jaśniej nie potrafię i nie interesują mnie dogadywania bolszewii forumowej. Ciemnej prymitywnej, właśnie bezpańskiej masy.

Fgbv

Po Hucie Pieniackiej nie został śladu 28 lutego 1944 roku ukraińscy żołnierze pułku SS wspierani przez oddziały Ukraińskiej Powstańczej Armii i członków paramilitarnego oddziału ukraińskich nacjonalistów wymo*dowali większość mieszkańców Huty Pieniackiej, nieistniejącej już dziś wsi w obwodzie lwowskim. Zamo*dowano około 850 Polaków. Wieś została zrównana z ziemią.

STOP tęczowym

Trzask zasadnicze pytanie kiedy warszawka przestanie zatruwać wisłę śmieci spalarnie kiedy? no I rozliczenie mafi reprywatyzacyinej w warszawce

Ghh

Książka leksykon bezpieki 1944 1956

Ghjh

Ścieki płyną do wisły kolejna awaria ?

Co tam

POodatek od reklam w Europie, podatkiem objęte są firmy, których globalne i krajowe przychody przekraczają określony próg. Wielka Brytania - 2% Francja - 3% Włochy - 3% Hiszpania - 3% Austria - 5% Szwecja - 2, 5% do 6, 9% Polska - Zamach na Wolne Media

xxx

Grodzki to postkomunistyczna skamielina oraz hosztapler i łapówkarz i on śmie mówić o uczciwości i wolności słowa? Dziad, który za fuszerkę chirurgiczną kasował po 2 tyś. zł a pacjent i tak umierał?

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Miasta - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Urząd Miasta