Opinie o PGE Energia Ciepła w Kraków

Każdego dnia dziesiątki milionów ludzi korzystają z energii produkowanej przez Grupę EDF na całym świecie. To duża odpowiedzialność, która wymaga wspólnych wartości i zobowiązań etycznych. Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGE Energia Ciepła, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PGE Energia Ciepła na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Energia Ciepła w Kraków

Nie polecam pracy w zakupach PGE Energia Ciepła w Krakowie. Mobing na porządku dziennym, związek jednej z pracownic działu z dyrektorem akceptowany przez władze w Warszawie. Różnicę w zarobkach, faworyta dyrektora pensje ma w wysokości pensji kierowniczej a osoby z doświadczeniem i wiedzą bez podwyżki od lat. Bardzo duża rotacja pracowników, atmosfera pracy okropna.

G
Kandydat

W tej firmie rekrutację to fikcja. Odbywa się bo musi. Stanowiska są już zajęte przez osoby z góry ustalone.

Kandydat

Jestem obchodowym z 3-letnim stażem z innego województwa, które uchodzi jako biedne w skali kraju. Zarabiam 3900 na rękę bez nadgodzin i dodatków. Czy w Krakowie mogę liczyć przynajmniej na 4500zł na rękę na start?

Dejok Nowy wpis

Kamil deja, obecnie cieć w PGE - niegdyś kierownik działu ochrony w oszołomie bonarkowym, niepotrafiący nic ogarnąć na swoim stanowisku, prócz pisania notatek służbowych na pracowników i nakazywania innym pracownikom robienia tego samego. Podczas odpraw zatrzymywał swych podwładnych pojedynczo i kazał im donosić na wszystkich, w tym na siebie wzajemnie. Oczywiście nieuki robiły to bez wahania. On, jak i jego sługusy niepotrafili nigdy zadziałać w sytuacji faktycznego zagrożenia. Ataki klienta na pracownika, awantury różnego rodzaju i udzielanie pierwszej pomocy, pomimo że należało do ich obowiązków to misja niewykonalna. Poszkodowany musiał radzić sobie sam, ewentualnie pomocy udzielał mu inny pracownik bynajmniej nie z działu ochrony. Deja wtedy jeśli był na swoje nieszczęście na miejscu jedynie stał i się przyglądał. W auchan Bonarka za jego jestestwa awarii uległ system ostrzegania przed pożarem. Problem trwał miesiąc i ani on, ani jego przełożeni (m.in. rafał herc z dyrekcją) nie kiwnęli palcem by awarię usunąć. Takie zaniedbanie to przestępstwo. Taki właśnie jest deja. Donosiciel i nieudacznik.

Andrzej
@Były pracownik

Twoja opinia o zatrudnieniu nie jest zbyt pochlebna. Uważasz, że zarobki są zbyt niskie. Czy nie ma możliwości wystąpienia o podwyżkę i zmianę warunków kontraktu na bardziej korzystne finansowo?

ktoś taki
@Były pracownik

Zgadzam się z powyższą opinią. Nie polecam tego Działu Zakupów... Rozmowa kwalifikacyjna dużo mi pokazała m.in. to jaka panuje tam atmosfera, wg mnie rekrutacja była "ustawiona", a szanowna "komisja" próbowała udowodnić, że człowiek jest osłem, który mimo swojego doświadczenia nic nie wie. Przykre to było, bo mentalność tych ludzi była taka, jakby uważali się za "Bogów" w swojej branży. Niestosowne komentarze, uwagi i "nabijanie" się z kandydata....z takim podejściem to nie ma się co dziwić, że nie mogą znaleźć nikogo...i ogłoszenie dalej wisi na "pracuj". Podobno od roku czy 1,5 nawet szukają...

Kara Nowy wpis
@ktoś taki

Witam, Nie zgodzę się, że rekrutacja była ustawiona. Dostałam tę pracę bez znajomości. Jednakże, zgadzam się co do atmosfery. Na rozmowie kwalifikacyjnej potraktowano mnie - nazwijmy to mocno dyskusyjne. Pani prowadząca rekrutację próbowała wytrącić mnie z równowagi i zdeptać poczucie ludzkiej godności. Nie dałam się, ale po telefonie informującym o możliwości podjęcia zatrudnienia zrezygnowałam. Pokazało mi to dużo, jaka atmosfera tam pracuje. Zamówienia publiczne są ogólnie trudna działką, więc atmosfera w pracy i wspierająca ekipa ma znaczenie. Na marginesie - byłam raz na szkoleniu z podstaw zamówień z pracownikami PGE i komunikacja nie była zbyt łatwa, poza tym padały bardzo podstawowe zagadnienia ze strony pracowników PGE. Zatem, mam wątpliwości czy zespół jest dobrze wykwalifikowany.

Pytanie Nowy wpis

Jaka jest kultura pracy w PGE Energia Ciepła?

Biedny pracownik

Obchodowy z czteroletnim stażem w eck 3500 z dodatkami

@Biedny pracownik

A tak poważnie? Nie uwierzę, że w takim dużym mieście jakim jest Kraków, ktoś zarabia tak mało. Przecież wynajem małego mieszkania to połowa tego.

@Marcel

Potwierdzam. 4500 to marzenie. Tyle nie zarabia Operator Bloków.

Olo

Niestety tyle tu nie zarobisz nawet te 3900 na rękę nie dostaniesz

@Olo

Jeśli nie kłamcie, bo aż ciężko mi uwierzyć, to w ogóle ktoś przychodzi do pracy za te pieniądze? Przecież nawet w markecie na kasie po 3 latach są podobne pieniądze. A nie pracuje się w święta i po nocach.

Olo
@Marcel

Nie kłamiemy teraz przyjmują na 3800 brutto a nam dali 3400 brutto i z taką stawką zostaliśmy. Niewiem czy płakać czy się śmiać. Trzeba się zwolnić bo ta firma to nic nie warta jest.

Damian
@Olo

Nie ma opcji na podwyżkę? Rozmawiałeś na ten temat z szefem? Poza tym może powiesz też jaka panuje atmosfera w PGE Energia Ciepła, pracownicy dogadują się dobrze między sobą?

Olo Nowy wpis
@Damian

Nie ma z kim rozmawiać kierownik nic nie może. Dyrektcja ma ciepłe posadki i oczy mydlą pracownikowi na rekrutacji. Atmosfera ok

IT
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Pierwszy etap rozmowy przeprowadzony profesjonalnie. Nie można się przyczepić. Drugi etap to miała być rozmowa o konkretach (tak usłyszałem w rozmowie telefonicznej) - niestety była powtórka z rozrywki, tylko w innym składzie. Drugi etap wzbogacony był o dość dziwne pytania.

Pytania

Drugi etap - to głupie pytania w stylu: "dlaczego ta praca jest dla Pana wymarzona", albo "jak długo chciałby Pan dla nas pracować".

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Annnn
Kandydat

Witam, Widziałam ostatni, że szukają laboranta w PGE w Krakowie. Czy ktoś mógłby wyrazić opinie na temat pracy w tym dziale ? Czy warto ? Jakie są zarobki ? Jaki jest system pracy ? Czterobrydowy ?

Laborantka w PGE
@Annnn

U nas laboratorium jest najniżej opłacanym wydziałem.Tracisz zdrowie pracując z wieloma truciznami a nie masz uznanych warunków szkodliwych czy szczególnych.Kiedyś były tu emerytury pomostowe obecnie nie ma.Lepiej próbować do biura.Tam od prawie 2lat pracują zdalnie sa traktowani o wiele lepiej i zarabiają ok 1000 złotych lub więcej niz w laboratorium.Szkoda czasu i zdrowia..Tutaj nie ma szans na awans i jestes pracownikiem gorszej kategorii.

Mirelli

kto odpowie za dzisiejszy wypadek??

Ts
@Mirelli

PGE a prawdopodobnie J.F.

Laki
@Ts

Nie J.F a Pan Z.F. z PGE

@Laki

Nie macie zielonego pojęcia co tam się stało jakie były warunki w poleceniu na pracę,co mówią procedury, i kto jest winny. Jak zwykle szukacie atencji i sensacji. Będzie oficjalnie wyjaśniona sprawa przez prokuraturę to poznacie odpowiedź. Wieszacie psy na gościu, który trzymał się instrukcji eksploatacji podczas przygotowywania układu.

Były Elektroenergetyk

Pracowałem w PGE Energia Ciepła w Krakowie jako elektryk na zmiany. Też nie polecam pracy brak podwyżek i umowy na czs nieokreślony. Dyskryminacja że strony dyrekcji z umowami i podwyżkami. W maju w zeszłym roku dwum pracownikom kończyły się umowy i dostali je na czas nieokreślony i podwyżki a mi się w czerwcu skończyła i zaoferowali mi na rok i bez podwyżki. Na szczęście już tam nie pracuje.

Honorata
@Były Elektroenergetyk

Cześć, a może po prostu trzeba spełnić jakieś wymagania aby móc taką podwyżkę w PGE uzyskać? Czy podejmowałeś temat podwyżki z pracodawcą? Czy są jakieś określone zasady przydzielania podwyżek w tej firmie?

@Honorata

Nie ma żadnych zasad. Nieważne jakie masz kompetencje ,podwyżki nie dostaniesz. Odpowiedź jest taka sama - nie podoba się to można poszukać pracy za brama.

Energetyk

Oddział nr 1 Kraków Energia Od dwuch lat brak podwyżek i umów na czas nieokreślony. Dyrektorka HR Anna B. Na rozmowach wstępnych obiecuje podwyżki i umowy a potem twierdzi że nie mówiła nic takiego. Przedużenie umowy o pracę na 9 miesięcy bez podwyżki praca na zmiany święta niedzielę soboty. Wypłata 3000 zł. Omijajcie tego pracodawcę bo tu nie zarobicie tylko zdrowie stracicie. Na każdym kroku widać układy staży pracownicy siedzą na telefonach i śpią po nocach a ty rób za gości bo jemu się należy. Związki zawodowe to kpina przewodniczący siedzi u prezesa w kieszeni. Pozdrawiam.

Jakie wartości są cenione w PGE Energia Ciepła?

G

Mati

Czy ktos cos wie o zakladzie PGE EKOSERWIS

Obecny
@Mati

Ekoserwis to najgorsze (usunięte przez administratora) że wszystkich firm,praca w świątki piątki i święta za 3000zl notoryczny brak osób jeden pracownik wykonuje robotę za 3 zdecydowanie odradzam. W tej firmie nie istnieje pojęcie życia prywatnego i godnych zarobków.

@Obecny

A prosze powiedziec jakie sa dodatki wakacje pod grusza jakies premie roczne,dzien energetyka itp?

Honorata
@Obecny

Czy w związku z brakami kadrowymi firma poszukuje nowych pracowników? Piszesz o pracy weekendowej, czy wtedy stawki są wyższe? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia, może jednak pracodawca oferuje premie bądź też pakiet socjalny?

Prąd
Klient

Czy w PGE Energia Ciepła jest dla pracowników zniżka na energię elektryczną?

@Prąd

Nie ma zniżek na energię elektryczną

Ekonomista
@Energetyk

Co proszę ? Nowa energia posiada zniżki na prąd.

Nastka

Cześć, jako że jeden z pracowników tej firmy niefajnie traktuje swoich klientów, to czy mogę prosić o jakiś numer telefonu do osoby decyzyjnej w tej firmie? Chciałabym pokazać, jak pracują u Was panowie:)

Nie
@Nastka

Nie, co najwyżej możesz dostać w papę :)

@Nastka

Na głównej stronie jest zawsze email do Spółki, można napisać pismo i wysłać na Złotą w Warszawie i dopisać do departamentu Compliance.

y

Przyjmują bez znajomości do tej firmy ?????

@y

Oczywiście, że tak. Sam niedawno się dostałem bez żadnych znajomości czy kontaktów. Etap 1, rozmowa oraz testy wiedzy, umiejetnosci excel, pytania o moje oczekiwania. Etap 2 rozmowa „na luzie”, propozycja pracy.

@Energetyk

Jesli pracujesz EC to zapewne wiesz cos o zarobkach pozaplacowym e pge ekoserwis beda wdzieczy za kazde info

Wes
@mat

Niestety każda spółka w grupie ma inny system wynagrodzeń. Nie ma porównania

@y

Bardzo rzadko

Jak wygląda ścieżka awansu w PGE Energia Ciepła?

@Pytanie

Raczej jej nie ma

Karol

Czyli w święta tez musicie pracować ? Nie ma opcji na wolne ?

Lolo
Klient

Witam, jakie są zarobki maszynisty turbozespołu w PGE EC?

Antek

@Młotkowy i co dowiedziałeś się już coś jak z tymi rekrutacjami?

Młotkowy

Czy w firmie są obecnie prowadzone jakieś rekrutację, czy wszystko wszystko wstrzymane do odwołania?

Ciekawa

Cześć, widzę ogłoszenia na stanowisko w Krakowie "Starszy Specjalista Zarządzania Umowami". Czy ktoś z tu obecnych może odpowiedzieć na dwa pytania: 1. Jak wygląda proces rekrutacji? 2. Na jakie widełki dotyczące wynagrodzenia można liczyć.

ii
@Ciekawa

Sprawdz wpis ponizej kogos o nicku rekrutacja to ci sie wszytko rozjaśni :):)

Wes
@ii

Płace w CUW są jednymi z najniższych w grupie odbiegają od rynku krakowskiego. Ale jeśli szukasz doświadczenia lub stabilizacji to Aplikuj

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Energia Ciepła - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PGE Energia Ciepła
1.8/5 Na podstawie 101 ocen.
PGE Energia Ciepła