ZEC” . EC II BYDGOSZCZ , „MEGAZEC” BYDGOSZCZ

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o ZEC” . EC II BYDGOSZCZ , „MEGAZEC” BYDGOSZCZ

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZEC” . EC II BYDGOSZCZ , „MEGAZEC” BYDGOSZCZ

coś

Młodzi się na pewno dobrze traktowani, bo przecież atmosfera opiera się na pozytywnych relacjach. Wiecie jak to wygląda teraz z rekrutacją? Czekam na jakieś ogłoszenie.

pracownik

Pracuje w megazec'u nie od dzis ani nie od roku. Dyskryminacja młodych pracowników przepaść w stawkach nie do przejścia średnio 1 tyś różnicy za te same uprawnienia i wykonaną pracę. Obietnice i pochwaly nie mieszcza sie w szafkach a stawki stoją. W zakładzie czas i zwyczaje zatrzymały się 20 lat temu. Średnia wieku zbliżona do sanatorium a nie firmy, która niby się rozwija. Szkoleń brak. Młodemu się nie robi bo ucieknie starszemu niby się nie opłaca. Jedyny plus to socjal pozostałych zalet niestety brak.

admin

Masz najnowsze wieści o firmie ZEC” . EC II BYDGOSZCZ , „MEGAZEC” BYDGOSZCZ? Podziel się wiedzą z innymi na naszym forum.

Zostaw opinię o ZEC” . EC II BYDGOSZCZ , „MEGAZEC” BYDGOSZCZ - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZEC” . EC II BYDGOSZCZ , „MEGAZEC” BYDGOSZCZ