ZEC” . EC II BYDGOSZCZ , „MEGAZEC” BYDGOSZCZ

Bydgoszcz

Opinie o ZEC” . EC II BYDGOSZCZ , „MEGAZEC” BYDGOSZCZ

coś

Młodzi się na pewno dobrze traktowani, bo przecież atmosfera opiera się na pozytywnych relacjach. Wiecie jak to wygląda teraz z rekrutacją? Czekam na jakieś ogłoszenie.

Pracuje w megazec'u nie od dzis ani nie od roku. Dyskryminacja młodych pracowników przepaść w stawkach nie do przejścia średnio 1 tyś różnicy za te same uprawnienia i wykonaną pracę. Obietnice i pochwaly nie mieszcza sie w szafkach a stawki stoją. W zakładzie czas i zwyczaje zatrzymały się 20 lat temu. Średnia wieku zbliżona do sanatorium a nie firmy, która niby się rozwija. Szkoleń brak. Młodemu się nie robi bo ucieknie starszemu niby się nie opłaca. Jedyny plus to socjal pozostałych zalet niestety brak.

Masz najnowsze wieści o firmie ZEC” . EC II BYDGOSZCZ , „MEGAZEC” BYDGOSZCZ? Podziel się wiedzą z innymi na naszym forum.

Zostaw opinię o ZEC” . EC II BYDGOSZCZ , „MEGAZEC” BYDGOSZCZ - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZEC” . EC II BYDGOSZCZ , „MEGAZEC” BYDGOSZCZ