EasyKlima.com

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EasyKlima.com

Generalnie polecam. Przesyłka dotarła do mnie sprawnie i postawiła na nogi klimatyzacje mojego VW Polo. Błędnie podałem adres zamówienia i zadzwoniono do mnie aby to poprawić. Jakby ktoś z was miał problem z kontaktem to przemiła pani podała mi adres info@easyklima.com może tam wasze problemy się rozwiążą. pzdr

Lidka Sz. Nowy wpis

Wyjątkowo dobre środowisko pracy, bardzo rozwojowa firma. Zakończyłam pracę w Easy Klima, kiedy w 2019 byłam zmuszona wyprowadzić się ze swoim chłopakiem do Rzymu, gdzie Easy Klima nie ma swojego biura. Dziwią mnie komentarze na tym portalu, bo nigdy nie słyszałam, aby nabory i rekrutacje były prowadzone w internecie. Jak macie - podeślijcie link.

Hanna Nowy wpis
@Lidka Sz.

Skoro nie przez net, to jak prowadzili nabory? :0 Trzeba było przynieść cv do sekretariatu? Swoją drogą wtedy mogło tak być, ale wiesz, że po drodze była izolacja i c-19, więc pewnie firma jak każda musiała przejść na on-line :)

Jacek Nowy wpis

z całą odpowiedzialnością mogę polecić państwu tę firmę profesjonaliści w 100% pomoc telefoniczna i doradztwo na każdy telefon polecam

Mani

W poniedziałek zamówiłem i zapłaciłem we czwartek kurier przywiózł wszystko jak w opisie klima działa więc ok

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w EasyKlima.com? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Arek

Czy można tu liczyć na multisporta?

Jeremi

Poproszę o nr. telefonu do kontaktu.

Miron

Podpowie mi ktoś czy firma szuka teraz pracowników?

Maria

Znaczna część opinii jest pisana przez klientów, czy ktoś z pracowników tu zagląda? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Easy Klima? Ktoś odpowie?

Janek

Sprzedawca "Easy klima " jest godnym polecenia,wszywko z godnym opisem na stronie sprzedawcy, czas realizacji zakupu, gazu do klimatyzacji, po zaksięgowaniu gotówki to trzy dni , gaz OK , klima działa w samochodzie poprawnie. Sprzedawca działa wzorowo i profesjonalnie.

sajik

bardzo długi czas do realizacji zamówienia

qq

witam easy klima zadziałała po wpuszczeniu uszczelnienia jednego opakowania a następnie jedno opakowanie czynnika klimatyzacja pracuje wzorowo już ponad pół roku instalacja się uszczelniła przed uszczelnieniem nabicie klimatyzacji wystarczało na niecałe dwa tygodnie pojazd to jeep grand cherokee pozdrawiam spokojnie można stosować

Zostaw merytoryczną opinię o EasyKlima.com - Warszawa

• Jak się pracuje w EasyKlima.com?

Zobacz opinie na temat firmy EasyKlima.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EasyKlima.com?

EasyKlima.com