Inspektorat Ochrony Środowiska

Olsztyn

Inspektorat Ochrony Środowiska
3 6

Opinie o Inspektorat Ochrony Środowiska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w Inspektorat Ochrony Środowiska, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Andrzej

przyjmują po znajomościach swoich, taka prawda

larso

Są różne oferty zatrudnienia @aaa, nie tylko na informatyka, bo jest także, na laboranta, tam pewnie jeszcze inaczej wygląda rozmowa o pracę, przynajmniej umowa o pracę jest

Michelinho

A o jaki temat Cię pytali ?

maverick

Niestety w WIOŚ-u w Olsztynie przy rekrutacj bardziej patrzą na to ile chce się zarabiać (im mniej tym lepiej) niż na wiedzę i umiejętności. Brałem udział w jednym z naborów i niestety tak właśnie zostałem potraktowany. Ja powiedziałem że na początek zadowoli mnie 1200 na rękę natomiast mój konkurent powiedział że może pracować za najniższą krajową i został przyjęty, mimo iż wykazał się mniejszą znajomością tematu odemnie.

Zostaw opinię o Inspektorat Ochrony Środowiska - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inspektorat Ochrony Środowiska