Opinie o Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawa

AK

Tak źle jak teraz w łódzkiej generalnej nigdy nie było. Kto może to odchodzi.

ON
@AK

Racja, że tak nie było.. a będzie coraz gorzej... jak odszedłem to odżyłem... najgorsze zachowania między pracownikami, nawet w najbliższym gronie.. zawiść, brak współpracy i pomocy wzajemnej.. jeden człowiek może doprowadzić urząd do ruiny, a urząd powinien być przykładem dla innych..

Joanna

Proszę pomóżcie jakie zadania są do zrobienia na komputerze w Excelu i Wordzie na rozmowie kwalifikacyjnej do Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad w laboratorium.

Lola
@Joanna

A czy test z excela i wordu jest trudny, jakie zadania?

Elżbieta

Witam czy w oddziałach, rejonach organizuje się jakieś spotkania integracyjne, imprezy, spotkania świąteczne. Pytam tak w związku ze zbliżającymi się Świętami w celu ocieplenia rozmów bo tu widzę tylko mówią o zwolnieniach i nędznych wypłatach i ludziach pijawkach.....

Adrianna
@Annnnna

Witam podzielcie sue informacja czy distsl8scie jakieś dodatki na Święta? U mnie Rejon z woj. Lubelskiego niestety nic.

Olcia Nowy wpis

Dzień dobry. proszę mi opowiedzieć o pracy drogomistrza ds. utrzymania i nadzoru. Zastanawiam się czy mój partner nie mol by teraz aplikować do tej funkcji. Jeśli zarobki maja być liczone od 5 200 zł to ile maksymalnie udałoby mu się zarabiać?

Nickkk Nowy wpis
@Olcia

Wszystko jest zależne od mnożnika jaki otrzyma, co oddział to inny mnożnik, podejście kierownika Rejonu itp., ogólnie po studiach powinien liczyć na mnożnik 2.0, czyli podstawa 5257 plus procent od ogólnego stażu pracy, liczą się wszyscy poprzedni pracodawcy.

Marysia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Witam czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy jako administrator ośrodka wypoczynkowego? Aplikowałam na to stanowisko i zastanawiam się z czym to się je...

Maciek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Dzień dobry, Na stronie GDDKiA pojawiło się wiele naborów na stanowisko Drogomistrza w całej Polsce. Chciałbym spróbować swoich sił w jednym z takich naborów jednak wcześniej chciałbym zapytać obecnych i byłych pracowników tej jednostki na jakie wynagrodzenie może liczyć Drogomistrz (bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji) a ciekawi mnie ten temat? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź

Dzień dobry, jest teraz dostępna oferta pracy dla Kierownika Projektu ds. zarządzania inwestycjami. Wymagania konieczne oczywiście ma spełnione, także posiadam uprawnienia projektowe oraz wykonawcze. Proszę więc o opis całego procesu. Co zazwyczaj jest weryfikowane?

Www

Wiedza, rozmowa z dyrekcją. Parę pytań pewnie z fidica, prawa budowlanego. A zarobki pewnie z 8 koła na rękę.

Komisja złożona z czterech osób. Test wiedzy z zakresu obowiązków, specyfiki GDDKiA oraz znajomości Exela. Potem rozmowa po zakończonym teście. Krótka, rzeczowa, merytoryczna. Atmosfera komfortowa.

Merytoryczne

W Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poszukiwana jest osoba na stanowisko Inspektor. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

kopikoo

Brałam udział w rekrutacji do GDDKiA kilka razy na stanowisko specjalistyczne. Jestem specjalistą z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w swojej branży. Za każdym razem byłam "druga". Mam wrażenie że byłam tylko tłem dla osób, które miały być przyjęte. Potem okazywało się, że nadal poszukują specjalisty, bo osoba przyjęta nie sprawdziła się/poszła na urlop macierzyński/zachorowała itp. Historia powtarzała sie kilka razy w kółko na przestrzeni 2-3 lat. Odpuściłam i pracuję gdzie indziej.

Klementynka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Cześć wszystkim! Mam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko inspektora w jednym z ośrodków wypoczynkowych- podpowiedzcie mi proszę, jakie jest wynagrodzenie przewidziane na takim stanowisku? Czego spodziewać się na rozmowie? Z góry dziękuję

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad?

Becia

A jak tu teraz można wyjść na takiej premii tak w ogóle? zastanawiam się ile średnio wynoszą i czy wzrastają wraz ze stawką? Ciekawi mnie też podejście w drugą stronę

Beata
@Becia

Wcale nie możesz wyjść Premię dostają tylko wybrańcy Przeważnie członkowie rodziny Nie wiesz od czego ona zależy i kiedy jest Założenie przejrzystość niestety nie działa

Marco

Witam jako potencjalny nowy pracownik w jednym z Rejonow w woj. Lubelskim na stanowisku starszy i inspektor dzusłu utrzymania na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? I drugie pytanie kto jest wyżej w hierarchii starszy inspektor czy specjalista?

@Marco

Też zaciekawiło mnie zapytanie odnośnie hierarchii. zastanawiam się przy tym czy widoczne jest to zawsze w oferowanych stawkach? Zawsze jeden z nich będzie zarabiał więcej czy jednak na wynagrodzenie wpływa jeszcze więcej czynników?

@Marco

Inspektor, starszy inspektor, specjalista, starszy specjalista, główny specjalista. Ale nie ma jako takiej hierarchi. Masz się słuchać przełożonych i tyle. A nie że specjalista rządzi inspektorami.

@Www

I tych stopni odnośnie komunikacji z przełożonym jest tyle ile wypisałeś? To jak szybko jakieś informacje miedzy sobą mogą w takiej sytuacji przechodzić? Bywają z tym kłopoty jeśli struktura nie jest plaska?

Gabi

To są stanowiska, a nie hierarchia. Jeden kierownik czy naczelnik może mieć pod sobą np dwóch czy sześciu pracowników i oni są równorzędni, chociaż mają różne stanowiska. Tak jest w całej budżetówce.

Lecz się może na głowę jeszcze

Ogłoszenie nr 132913 / 26.01.2024 Starszy Specjalista Do spraw: ds. monitoringu i nadzorowania zadań inwestycyjnych w Zespole Kierownika Projektu KP-3 Uważajcie na (usunięte przez administratora) znowu robi nabór żadnego Jelenia nie może znaleźć bo mobbuje. połowy rzeczy nie ma w naborze które są robione na stanowisku. sam nie potrafi zrobić to zrzuca na pracownika, co by nawet pracownik zrobił to nie da mu wytycznych, które tak naprawdę w innych urzędach robią na zlecenie projektanci. choćbyście nawet byli projektantem branżowym jak nie da wam wytycznych bo nie ma zielonego bladego pojęcia o sprawach którymi się zajmuje to i tak nie zrobicie dokumentów do przetargu.,, praca na zasadzie masz i zrób wykonaj robocie, a jak nie to po tobie na współpracę nie liczcie nie tylko z jego strony No chyba że będziecie jego człowiekiem to z inna para kaloszy

Jako potencjalna kandydatka chciałabym się dowiedzieć, czy warto poświęcić czas na naukę aby pracować w Gddkia ?

Alex
@Kandydat

Jeśli nie masz tam znajomości to nie warto brak perspektyw na jakiś rozwój a z tym się liczy również brak podwyżek wynagrodzenia. Ja jak odszedłem po 5 latach to odżyłem.

Nowyy
@Kandydat

Nie wiem na jakie stanowisko aplikujesz, ale moim zdaniem warto. Ja dostałem pracę i nie potrzebowałem do tego znajomości a jedynie doświadczenie i wiedzę. Niezależnie jaki jest układ na górze, to merytoryczne osoby pracę znajdą. A to, że nabory potrafią być ustawione, to jest to osobna historia.

Beata

Naczelników nie zmienia Dalej premie i profity będą dla znajomych w towarzystwie wzajemnej adoracji a nie dla tych co uczciwie pracują

Adamm
@Beata

A ja ma nadzieję że ich pozmieniają bo przes ostatnie miesiące to jest masakra. Najgorsi są nowi pracownicy zatrudniani po znajomości, lataja z cukierkami i tortami do szefostwa i włażą im w tylek.

A w audycie się ktoś może specjalizował? Nie widzę po tych ostatnich komentarzach by ktoś odnosił się do pracy na tym stanowisku a oferta jest teraz widoczna w internecie dla głównego specjalisty. czy na rozmowie o prace na tym stanowisku już ktoś może był i by o niej opowiedział?

Jacek

Witam chciałbym się zapytać czy pracownik GDDKiA może zabierać kogoś do pracy na obiazdy drogowe np do pomocy z rodziny do pracy Pozdrawiam serdecznie

Jacek

Witam chciałbym się zapytać czy pracownik GDDKiA może zabierać kogoś do pracy na obiazdy drogowe np do pomocy do pracy Pozdrawiam serdecznie

Open_reuters74

Pracowałam w GDDKiA parę dobrych lat. Dobrze, że ten etap już jest za mną. Instytucja przez ostatnie parę lat bardo się zmieniła... Niestety na gorsze. Obecnie kadra kierownicza to zbiór ludzi dyrektora (mam tu na myśli mój ex oddział), po studiach z administracji, pedagogice... Osoby z wykształceniem i doświadczeniem są spychane na margines. Bez możliwości awansu, docenienia. Ważne by być człowiekiem dyrektora - bezrefleksynym pionkiem... Wiedza nie jest ważna. Podział funduszy na nagrody to jedna wielka farsa. Drogomistrz z 20 letnim stażem dostanie 400 zł. Ktoś kto biega z urodzinowym ciastem do dyrekcji.. 1400 zł. Kolesiostwo na każdym kroku. Kiedyś GDDKiA dbała o wysokie standardy, obecnie nepotyzm, zmniejszanie wydatków na rzeczy istotne i wydawanie milionów na rzeczy zbędne. Czasem można coś zrobić bez wysokich kosztów, z miejsca poprawić bezpieczeństwo ale dyrekcja nie lubi takich zabiegów. Ważne jest by było poprawnie politycznie (inwestuje się tam gdzie są radni (usunięte przez administratora) reszta niech czeka) i medialnie (odbierane są nawet buble drogowe, jeżeli ustalono już oficjalną wizytację mediów). Jeżeli masz wykształcenie i głowę na karku to szukaj innego miejsca. Tu jeśli nie będziesz lizusem zostaniesz dożywotnio inspektorem a twój przełożony po europeistyce będzie zawalał cię niepotrzebną nikomu robota za ciut więcej niż minimalna krajowa.

TakaPrawda
@Open_reuters74

Bardzo delikatnie to ujęłaś!!! KAŻDE zdanie to prawda!!! We firmie przeprowadza się szkolenia z (usunięte przez administratora) etyki, żeby gdaka gdyby co - miała ręce czyste a w codzienności (usunięte przez administratora) w najlepsze? Kadry chronią (usunięte przez administratora), nie ofiary!!! (usunięte przez administratora)wykorzystując swoje stanowisko wydaje polecenia swoim podwładnym (kobiety, które mogłyby być jego matkami) aby „skoczyły mu po fajki do sklepu”, „po śniadanie”, zrobiły herbatkę/kawkę i oczywiście śniadanko. (usunięte przez administratora) nie zhańbi się aby samemu załatwić sobie urlop czy inną osobistą sprawę tylko wykorzystując swoje stanowisko, wydaje takie polecenia swoim pracownicom! Odebranie poczty - „on nie jest od tego”, po odbiór nawet ciężkich rzeczy - wysługuje się kobietami. Szkolenie z etyki / życie codzienne gdaki: zatrudnianie mężów, żon, synowych, inne konfiguracje rodzinno-kolesiowskie, o romansach z grubej rury nie wspominając gdzie mąż i żona razem pracują (a na boku…). Ludzie z wieloletnim stażem otrzymują ochłapy a ludzie nie posiadający doświadczenia i wiedzy na dzień dobry pieniądze, których długoletni pracownik albo nie otrzymuje nawet albo wypracował kosztem wielu lat! Podział pieniędzy: jedno kolesiostwo!!! Można tak pisać, pisać i pisać. Fałsz, obłuda, lizusostwo, hipokryzja, BARDZO zła atmosfera to CODZIENNOŚć w gddkia!!! Metody zarządzania polegają na skłócaniu pracowników w myśl (usunięte przez administratora) szkolenia: metoda na podniesienie „wydajności pracy przez konflikt”, zakaz rozmów między pracownikami aby przez przypadek nie stworzyli frontu i nie buntowali się przeciwko firmie. Pisać i wymieniać można długo - miejsca s internetach by zsbrakło…

TakaPrawda
@TakaPrawda

…. i jeszcze jedno: jak czytam te prośby jakie pytania na rozmowie wstępnej, żeby podpowiedzieć co i jak… śmiać mi się chce!!! Wiecie jak to wygląda? Robicie za sztuczny tłum, tło dla SWOICH. Gdaka to firma rodzinna jak kolwiek by to nie zabrzmiało. Tam ludzi obcych, z zewnątrz się NIE zatrudnia, zatrudnia się tylko i wyłącznie swoich znajomków i po znajomości a reszta naiwnie na rozmowę przychodzi z nadzieją, że się uda. Nie, robicie za tło dla znajomków, którzy już od dawna tu są po czym o określonej godzinie wychodzą ze swoich pokoi i stawiają się pod salą konferencyjną jak gdyby nigdy nic, bo trzeba zachować pozory, że wszystko odbywa się zgodnie z procedurami…

Alexandra
@TakaPrawda

Święta racja sama tego ostatnio doświadczyłam, rzecz działa się w woj. lubelskim w jednym z Rejonów, niestety nie dostałam się a najgorzej boli to, że po jakimś czasie się dowiedziałam, że kierownik przyjął swoją znajomąbez żadnego doświadczenia i kwalifikacji, żenada......

Aga
@TakaPrawda

To prawda co piszesz, przyjmują swoich znajomków i oni chociaż nic nie umieją od razu awansują, a pracownicy z 10 letnim stażem i umiejętnościami nie mają na to szans. Tak było w Oddziale Wrocłąw w Wydziale Uzgodnień

Marco

Witam jako że staram się o pracę w jednym z oddziałów czy mogli by Państwo w skrócie napisać jskie to zmiany od Nowego Roku weszły bo ktoś tu już wspominał o zmianach godzin pracy itp. I drugie pytanie czy były jakieś podwyżki lub będą płacy?

Annnnna
@Marco

Zmiany są na minus. Chociaż mamy Warszawie być wdzięczni przez rok lub dłużej. Każda jednostka ma być czynna od 8 do 16. W poniedziałki biura podawcze do 18. Także w takich Rejonach, chociaż i tak tam nic się nie dzieje będzie musiał ktoś zawsze na warcie siedzieć.

Radek
@Annnnna

Nie przesadzajmy zmiana godzin pracy to nie koniec świata. Zobaczycie za chwilę będzie jeszcze gorzej, ha już rozważam zmianę pracy.

Wanda z Józefowa

Nowy regulamin pracy, jak Wam się podoba ten prezent od Centrali? Praca 8-16 w KAŻDEJ komórce, w tym w Rejonach. Pomijam sekretariaty czynne w poniedziałki do godziny osiemnastej, kto przyjdzie do takiego rejonu, jak teraz jest średnio jeden czy dwóch petentów dziennie. Ludzie już psioczą....

@Wanda z Józefowa

Czy te wytyczne będą się tyczyć wszystkich oddziałów i wszystkich Rejonów??

Wanda z Józefowa

Jest na Intranecie w Zarządzeniach. Są też prezentacje w intrancecie z najważniejszymi zagadnieniami.

Adriannn

Aplikuje poprisru na jedno że stanowisk i z ciekawości chcialem sue dowiedzieć. Czy to zmiany na plus.

Annnnna
@Adriannn

Jak ktoś lubi pospać to na plus. Jak zamykają ci przedszkole o 16.30 a ty masz dyżur do 18.00 to wygląda to słabo. Czas pracy niby elastyczny, ale mocno ograniczony...

Malwina

Witam aplikuję na stanowisko starszy inspektor działu utrzymania do jednego z Rejonów chciałabym zapytać jaki jest mnożnik współczynnika kwoty bazowej na tym stanowisku?

Chciałbym się zapytać czy pracownik może zabierać kogoś do pracy do pomocy

@1

Co masz na myśli zabierać do pracy? Na przykład na objazdy dróg? Czy siedzieć razem w pokoju i rozmawiać i masz pomoc w dziurkowaniu pism:)?

@Www

www Tak chodzi o pracę obiazdy drogowe.

Jola

Pisano jakiś czas temu o drogmistrzu a ja również widzę ofertę na to stanowisko tutaj w jednej z zakładek zastanawiająca dla mnie jest przy tym jej data, widzicie ten rok 2021? To błąd, lub oferta poglądowa? I co najważniejsze czy warunki pracy jakkolwiek się różnią obecnie od tych wskazanych z kiedyś?

Zostaw merytoryczną opinię o Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Warszawa

• Jak się pracuje w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad?

Zobacz opinie na temat firmy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad?

Kandydaci do pracy w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
1.6/5 Na podstawie 19 ocen.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad