Opinie o Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawa

Zbigniew Nowy wpis

Długi już czas nie piszecie nic na temat pracy w tym urzędzie patentowym mieszczącym się w Warszawie. Przypuszczam, że trzeba mieć wyższe wykształcenie, aby móc w ogóle myśleć o pracy w tym miejscu. Tak mi się wydaje, choć oczywiście mogę się mylić. Gdybym się mylił, to może odpowie ktoś, czy osoba ze średnim wykształceniem, ale bez matury ma w ogóle szansę na dostanie się do pracy w tym miejscu?

sia Nowy wpis
Były pracownik

Odradzam. Mobbing na porządku dziennym. Znajomi królika-w większości niestety ludzie mocno ograniczeni intelektualnie- na kierowniczych stanowiskach, reszta pomiatana. Kierownictwo bez wizji, ambicji uprawia turystykę za służbowe pieniądze. Kumoterstwo to już tradycja w uprp.szkoda życia na pracę tam.

Urszula Nowy wpis
@sia

Mobbing to bardzo poważne oskarżenie, czy rzeczywiście takie praktyki miały miejsce w firmie? Rozumiem, że nie odpowiada Ci kadra kierownicza, co według Ciebie powinno się zmienić? Napisz proszę, czy pracownikom przysługują jakieś premie. Istnieje możliwość awansu?

Filip Nowy wpis

Dobra praca w stabilnej firmie, która daje perspektywy na przyszłość, polecam!!

Marcel

Dobra firma i dobry pracodawca ale jak wiadomo czasami dostanie się do firmy osoba nie potrafiąca sobie poradzić więc później jedynie oczernia.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
tricktrack

Pracowałam tu jakiś czas absolutny dramat, omijajcie tego pracodawcę szerokim łukiem. Kadra zarządzająca nie ma pojęcia o zarządzaniu, pracownik z problemem zostaje sam, pomoc? jaka pomoc? Tak jak ktoś tu napisał (usunięte przez administratora) dla masochistów, jeżeli ktoś jest słabszy psychicznie to wykończy się, zapadnie na zdrowiu a nie daj Boże będzie miał kłopoty psychiczne. Krzyki, wrzaski na pracownika , poniżanie to tutaj normalne, nawet nikt nie dziwi się takim praktykom

Paweł

@piotr Niesprawiedliwa jest ta opinia. Myślę, że trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje żeby tu pracować a nie znajomości tym bardziej, że to dobry pracodawca.

piotr

biora swoich z klucza, w pseudo konkursach startują juz zatrudnieniu w UP albo ustawieni , słabo wykształcone urzedniczki/urzednicy boją sie konkurecji , efekt jest taki,że srodowisko naukowe z prawa przem z duzych osrodków naukowych ocenia wiedze i kompetencje pracownikow bardzo slabo, tam potrzebne są zmiany bo te same osoby od lat tworzą slabą jakosc.osoby z zewnatrz gdy aplikuja o prace nie są mile widziane, bo stanowisko juz dawno obsadzone:-) a poza tym są bardziej kompetente, napotykaja " mur" z góry . w dzisiejszych czasach gdy słuzba cywilna powinna liczyc koszty swoich wysyłaja na studia i ich promują ,nawet mało rokujacych ,ale tych z układu . jednostkowe przypadki pracy z ulicy ale tylko do noszenia papierow dla osob bardzo słabych. bardzo dziwna "polityka" urzedu :-)

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Państwowy urząd Patentowy? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pao

a nie wiem czy teraz bedzie jeszcze jakaś rekrutacja, co o tym napiszecie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gosc

Czy konkursy są tu ustawione?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bubu

Dużo pracy, mało kasy, stare, złośliwe raszple wiecznie zrzędzące nad głową i komisyjna jazda po pracowniku na forum, z użyciem wszystkich argumentów ad personam. Bagno dla masochistów albo miłośników pracy u podstaw. Z dobrych rzeczy...brak problemów z urlopami i pensja równiutko co miesiąc - czy się stoi, czy się leży.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Aleja Niepodległości 188/192
  00-950 Warszawa
 • NIP: 5261048480 REGON: 000332251
Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej