Państwowy urząd Patentowy

Opinie o Państwowy urząd Patentowy

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Państwowy urząd Patentowy? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

TakNie

pao
 Opinia

a nie wiem czy teraz bedzie jeszcze jakaś rekrutacja, co o tym napiszecie?

Tak9Nie

gosc
 Opinia

Czy konkursy są tu ustawione?

Tak15Nie

bubu
 Opinia

Dużo pracy, mało kasy, stare, złośliwe raszple wiecznie zrzędzące nad głową i komisyjna jazda po pracowniku na forum, z użyciem wszystkich argumentów ad personam. Bagno dla masochistów albo miłośników pracy u podstaw. Z dobrych rzeczy...brak problemów z urlopami i pensja równiutko co miesiąc - czy się stoi, czy się leży.

Tak8Nie

Zostaw opinię o Państwowy urząd Patentowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Państwowy urząd Patentowy

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.