Warsaw Airport Services, Urząd Lotnictwa Cywilnego

Opinie o Warsaw Airport Services, Urząd Lotnictwa Cywilnego

zami

Jeszcze niedawno nie słyszałem zbyt wiele na temat tej firmy. Jednak ostatnio poznałem gościa który tu pracuje i polecał firmę. Mówił , że jak będzie opcja to , żeby śmiało aplikować do nich . powodzenia

Racja z tym zakompleksionym kierowniczyna i wieśniakam i zarobki zenada klimat tragedia odradzam

misia

Strasznie dziwna atmosfera pracy. Niby ok, ale godziny pracy bardzo męczące. Do tego abstrakcyjna polityka zmian dni i godzin pracy - dowiadujesz się z dnia na dzień że masz "zmianę" w grafiku i koniec. Musisz podpisać. Ludzie niby mili ale kapują jeden na drugiego. Kierownicy zmian boją się o własny stołek i nie mają własnego zdania.

Nielot

Kierownik działu pasażerskiego ma chyba problemy z wlasną seksualnościa (nie jest gejem ale kobiet też nie lubi) i przez to praca z nim jest tragiczna. Człowiek - kompleks :) Pracownicy: 5% super- reszta nic nie mające pojęcia o życiu wieśniaki. :P

Bejbe

Buahaha firma dba o pracowników,dobre to chyba kierownik pisał....

W WAS-ie jest ok, firma się rozwija, dba o pracowników, dostają bony na święta itp. jest ok.

Zostaw opinię o Warsaw Airport Services, Urząd Lotnictwa Cywilnego - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warsaw Airport Services, Urząd Lotnictwa Cywilnego