Opinie o Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie w Warszawa

S

To zalezy w którym wydziale.Wsc -(usunięte przez administratora).praca jak w wytwórni.Obsluga klienta to koszmar. Albo Cię polubią albo nie.To zalezy od kierownictwa(w zasadzie od 2 pan i jednego Pana).Trzeba pamiętać żeby za dobrze nie wyglądać bo już ma się przechlapane. Mobbing-trzeba normę wyrobić bo inaczej do domu nie można pójść.Pensja-więcej zarabia się w biedrze.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie? Chętnie zatrudniają?

Główny Inspektor Nowy wpis
Kandydat

Witam obecnie pracuję w Administracji Publicznej od 22 lat na stanowisku Głownego Inspektora chciałem się zapytać jakie są wynagrodzenia na stanowisku inspektora w wydziale kontroli w MUW, czy warto sobie zawracać głowę.

DRG

Pracuje od ponad roku w SPN w oddziale rekompensat atmosfera jest super

Za Nowy wpis
@DRG

No to Ci się udało . Bo ja mam inne doświadczenia

Martyna

Tak sporadycznie zaglądacie na to forum pracownicze , czy to znaczy, że generalnie praca jest udana i warto ja polecać?

Za. Nowy wpis
@Martyna

Nie polecam pracy w tej jednostce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gosc
Kandydat

Witam! Obecnie pracuje w Urzędzie Miasta jednego z większych polskich na stanowisku podinspektora. Planuje przeprowadzkę do Warszawy. Staż pracy ogółem prawie 4 lata. Zdana służba przygotowawcza z wynikiem pozytywnym. Czy istnieje możliwość przeniesienia się do tego urzędu? Czy trzeba stanąć na konkurs i go wygrać? Jakie są zarobki i dodatkowe premie i socjal? Czy praca jest godna polecenia i stabilna? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Z.
@Gosc

Z tego , co mi wiadomo , TO jednak Trzeba podejść do konkursu

S

Ciekawy
@S

Hej, dostałem ofertę pracy właśnie w tym wydziale jako starszy specjalista ds decyzji administracyjnych. Czy możesz powiedzieć trochę więcej o tym wydziale i ogólnie pracy? Bardzo pomogłoby mi to w podjęciu decyzji co dalej

Sylwia
@Ciekawy

Ta Praca=Statystyki,statystyki i statystyki,norma,norma,norma i traktowanie pracownika jak małe dziecko.Kierownictwo zajmuje się jedynie plotkami,poza tym nic nie robią.

Dominika

Mam pytanie o praktyki absolwenckie w MUW. Wiem z ich strony, iż takie są organizowane, ale chciałbym zapytać o wysokość ewentualnego stażowego. Podkreślam, że nie chodzi o staże z Urzędu Pracy. Czy absolwenci mogą liczyć na najniższą krajową? Będę zobowiązana za pilną odpowiedź.

Pozytyw
 Rekomendacja

Brałem niedawno udział w procesie rekrutacyjnym na jedno ze stanowisk. Niestety pracy nie dostałem, jednak cały proces rekrutacji był przejrzysty, a sama rozmowa odbyła się w bardzo miłej atmosferze.

Bardzo Zadowolony

Pracuję od pół roku i polecam wszystkim, zwłaszcza po 40 roku życia. Przyjmują pracowników po 50 !!! Praca stabilna i atmosfera O.K.

Toran
@Bardzo Zadowolony

Czy Ty się dobrze czujesz ?

Bardzo Zadowolony
@Toran

To już 2 lata jak pracuję w MUW. Zdania na temat warunków pracy nie zmieniłem. Rekomenduję wszystkim poszukującym stabilizacji, szczególnie teraz - gdy mamy tego przeklętego wirusa.

ciekawski
@Bardzo Zadowolony

A czy jest szansa dostać się bez znajomości? Pytam poważnie, czy warto aplikować i tracić czas. Dzięki za odpowiedź.

Marcelina

Czy do urzędu chętnie biorą studentów?

On

@Bardzo Zadowolony to dla mnie by była super informacja, ponieważ mam 53 lata i często jest to problem dla pracodawcy. Myślę, że warto spróbować

Piotr

-Pensja 90% ludzi zarabia więcej niż Ty - Zbyt dużo wymagania w stosunku do zarobku -Atmosfera żadna -Nagrody uzależnione o wyników w pracy tylko kto je dostaje-nierealne -Praca pod presją czasu

Dominika
@Piotr

Co oznacza to, że atmosfera jest żadna? Kiepsko jest? Wyjaśnij proszę.

trew

cześć, widziałem gdzieś w internecie że Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie szuka starszego inspektra w wydziale spraw obywatelsich w Warszawie...

Zostaw merytoryczną opinię o Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie