Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Opinie o Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

oinsod

Oprócz doświadczenia w tej firmie @bbok na tym stanowisku potrzebne jest także wykształcenie wyższe, może być coś takiego jak europeistyka z tego co wiem

monsieur

Cześć, a o jakim konkretnie Departamencie mówisz? Mógłbyś dorzucic jakies szczegóły bo mam tam rozmowe niedługo.

monsieur

opinia dot. pracy w MKIDN

Na tle innych resortów wynagrodzenie w MKIDN jest bardzo przeciętne. Atmosfera w pracy nie do pozazdroszczenia osobom pracującym w tym resorcie (usunięte przez administratora), ciągłe zwolnienia, brak możliwości rozwoju). były pracownik MKIDN

Zostaw opinię o Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego