Opinie o Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje na stanowisku service desk w firmie Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Dorota
Inne
@Teresa

Jedna osoba pracuje na tym stanowisku tak? Średnio rozumiem twoja wypowiedź. Uważasz, że pracownicy nie mają odpowiednich kompetencji? Skąd taki wniosek?

BF Nowy wpis
Inne

A ktoś pracował tu jako specjalista ds. obsługi roszczeń życiowych?? Fajnie, że jest tu szansa na prace w trybie hybrydowym. Ile jest dni pracujących zdalnie, a ile dni w biurze? Czy praca w trybie hybrydowym oznacza, że pracowni dostaje jakiś dodatek za zużycie prądu w domu, wody itd.?

Miki Nowy wpis
Były pracownik

Pracę tworzą ludzie, ale w dużej mierze w tej firmie trochę toksyczni jak dla mnie. Pieniądze takie można zarobić w wielu miejscach, ale atmosfera, która tam jest nie zachęca do tego, żeby w tym uczestniczyć.

Administrator Nowy wpis

Chciałbym pracować jako Księgowa w mieście Warszawa. Czy rzeczywiście można zarobić 8500 ? W jakich firmach?

Malwina Nowy wpis
Inne

Prowadzą rekrutacje na stanowisko doradcy klienta. Z tego co wyczytałam w ogłoszeniu to oferują kontrakt b2b. Ktoś wie czy na umowę o pracę można się dostać? Jest tutaj dostępna taka forma współpracy czy tylko b2b?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Doradca Klienta oferowane przez firmę Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Mariola
Pracownik

Od paru miesięcy walczę o roszczenie. (usunięte przez administratora) , nie polecam pocztowego.Należy się wypisać , biorą kasę o do wypłaty roszczeń zero.

Violetta
Pracownik

Mój mąż był ubezpieczony przebił operacje nic nie otrzymał robił odwołanie to samo zero . Ostrzegam przed tym Towarzystwem wpłacaj nic nie będziesz miał.

Bunia
Pracownik
@Violetta

U mnie podobnie operacja pobyt w szpitalu i zero odszkodowania ....To (usunięte przez administratora) nie ubezpieczenia

Iwona
Inne

Widzę, że klienci nie są zadowoleni, a jakie wrażenia mają pracownicy? Ktoś pracuje i opowie o warunkach zatrudnienia? Czy firma mocno stawia na doświadczenie? Czy jako agent ubezpieczeniowy to głównie praca przy komputerze? Można część obowiązków wykonywać zdalnie?

Pytanie
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje na stanowisku service desk w firmie Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Teresa
Inne
@Pytanie

jedna osoba nie może załatwić kompleksowo sprawy

Dorota
Inne
@Teresa

Jedna osoba pracuje na tym stanowisku tak? Średnio rozumiem twoja wypowiedź. Uważasz, że pracownicy nie mają odpowiednich kompetencji? Skąd taki wniosek?

R
Inne

Najgorsze ubezpieczenie jakie istnieje na decyzję czeka się miesiąc a puzniej i tak okazuje się że odmownie bo wiecznie utajone mają jakiej prawne zastrzeżenia.szkoda płacić.w porównaniu do innych firm to jest to firma co tylko składki pobiera nic więcej.

Kinga
Inne

Odmówili mi wyplaty za śmierć partnera życiowego chociaż miałam na niego polisę opłacana regularnie przez 6 lat,robią wszystko ,żeby nie wypłacić odszkodowania,nie ma z nimi kontaktu , najgorsze ubezpieczenie jakie istnieje, nastawieni tylko na zysk.Nie polecam ,odradzam każdemu. SZKODA PŁACIĆ DO NICH SKLADKI.

Jaga
Kandydat

Mi też przyszła odmowa wypłaty odszkodowania za przebytą operację

Basia
Inne

Najgorsze Towarzystwo ,jeśli nic się wam jeszcze ,nie przytrafiło to uciekajcie ,szkoda płacić tam składek.Tylko podszyli się pod nazwę,,pocztowe,,

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Teresa
Inne
@Pytanie

Mówią oczywiście to czego oczekuje od nich Towarzystwo. Nie wiedzą o tym, ze nie wypłacane są odszkodowania , Klienci są oszukiwani. Towarzystwo szuka możliwości minięcia wypłat.

Monika
Inne

Czy jest ktoś kto długo już pracuje i poleca?

Teresa
Inne
@Monika

Dziewczyno. Nie podpisuj z nimi umowy. Robią wszystko by nie wypłacić należnych odszkodowań.

Teresa
Inne

Sam zarząd Towarzystwa twierdził, że poprzednie choroby nie będą brane pod uwagę przy wypłacie odszkodowań. Niestety likwidatorzy o tym nie zostali poinformowani i robią wszystko by mie wypłacać należnych kwot. ZUS w porównaniu do Towarzystwa to najlepsza przyjaciółka.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Teresa
Inne
@Pytanie

Niestety kolejny raz Towarzystwo nie wypłaciło mi należnej kwoty za przebytą operację. Nie przystępujcie to tego Towarzystwa

Tessy

Cudowne uzdrowienie przez Towarzystwo. Zachorowałam na ciężką nieuleczalną, wyniszczającą chorobę. Towarzystwo mimo wyników z rezonansu magnetycznego, wyników z punkcji oraz kart informacyjnych z Kliniki uznało mnie za osobę zdrową. Brawo Towarzystwo. Na jakąkolwiek wypłatę trzeba czekać ponad miesiąc. Aż wstyd przyznawać się, że jesteście Pocztowe.

Mateo

Graja na czas.kombinuja i brak kontaktu w sprawie likwidacji szkody

Zostaw merytoryczną opinię o Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.
1/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Rodziny Hiszpańskich 8
  02-685 Warszawa
 • NIP: 5213687070 REGON: 360460850 KRS: 0000537026
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.
Przejdź do nowych opinii