Opinie o Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. w Warszawa

baner wywiady
Pytanie
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje na stanowisku service desk w firmie Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Dorota
@Teresa

Jedna osoba pracuje na tym stanowisku tak? Średnio rozumiem twoja wypowiedź. Uważasz, że pracownicy nie mają odpowiednich kompetencji? Skąd taki wniosek?

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta w Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Iwona Nowy wpis

Czy teraz ktoś tam pracuje w ogóle, można jeszcze tam dostać jakąś pracę? I tak jeszcze zapytam, bo tutaj trochę komentarzy jest o jakichś problematycznych sytuacjach z wypłatami, roszczeniami, nie wiadomo do końca o co chodzi szczerze. Ale czy oni normalnie wypłacają pracownikom pieniądze w terminie?

Mariola Nowy wpis
Pracownik

Od paru miesięcy walczę o roszczenie. (usunięte przez administratora) , nie polecam pocztowego.Należy się wypisać , biorą kasę o do wypłaty roszczeń zero.

Violetta
Pracownik

Mój mąż był ubezpieczony przebił operacje nic nie otrzymał robił odwołanie to samo zero . Ostrzegam przed tym Towarzystwem wpłacaj nic nie będziesz miał.

Bunia Nowy wpis
Pracownik
@Violetta

U mnie podobnie operacja pobyt w szpitalu i zero odszkodowania ....To (usunięte przez administratora) nie ubezpieczenia

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Product Menadżer oferowane przez firmę Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Nauczyciel wczesnoszkolny od 09.2023
Warszawa
GoWork.pl
(499 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(158 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Senior Full Stack / Front End Software Developer
Warszawa
Creative Ideas Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Iwona

Widzę, że klienci nie są zadowoleni, a jakie wrażenia mają pracownicy? Ktoś pracuje i opowie o warunkach zatrudnienia? Czy firma mocno stawia na doświadczenie? Czy jako agent ubezpieczeniowy to głównie praca przy komputerze? Można część obowiązków wykonywać zdalnie?

Pytanie
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje na stanowisku service desk w firmie Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Teresa
Inne
@Pytanie

jedna osoba nie może załatwić kompleksowo sprawy

Dorota
@Teresa

Jedna osoba pracuje na tym stanowisku tak? Średnio rozumiem twoja wypowiedź. Uważasz, że pracownicy nie mają odpowiednich kompetencji? Skąd taki wniosek?

R
Inne

Najgorsze ubezpieczenie jakie istnieje na decyzję czeka się miesiąc a puzniej i tak okazuje się że odmownie bo wiecznie utajone mają jakiej prawne zastrzeżenia.szkoda płacić.w porównaniu do innych firm to jest to firma co tylko składki pobiera nic więcej.

Kinga
Inne

Odmówili mi wyplaty za śmierć partnera życiowego chociaż miałam na niego polisę opłacana regularnie przez 6 lat,robią wszystko ,żeby nie wypłacić odszkodowania,nie ma z nimi kontaktu , najgorsze ubezpieczenie jakie istnieje, nastawieni tylko na zysk.Nie polecam ,odradzam każdemu. SZKODA PŁACIĆ DO NICH SKLADKI.

Jaga
Kandydat

Mi też przyszła odmowa wypłaty odszkodowania za przebytą operację

Basia
Inne

Najgorsze Towarzystwo ,jeśli nic się wam jeszcze ,nie przytrafiło to uciekajcie ,szkoda płacić tam składek.Tylko podszyli się pod nazwę,,pocztowe,,

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Teresa
Inne
@Pytanie

Mówią oczywiście to czego oczekuje od nich Towarzystwo. Nie wiedzą o tym, ze nie wypłacane są odszkodowania , Klienci są oszukiwani. Towarzystwo szuka możliwości minięcia wypłat.

Monika

Czy jest ktoś kto długo już pracuje i poleca?

Teresa
@Monika

Dziewczyno. Nie podpisuj z nimi umowy. Robią wszystko by nie wypłacić należnych odszkodowań.

Teresa
Inne

Sam zarząd Towarzystwa twierdził, że poprzednie choroby nie będą brane pod uwagę przy wypłacie odszkodowań. Niestety likwidatorzy o tym nie zostali poinformowani i robią wszystko by mie wypłacać należnych kwot. ZUS w porównaniu do Towarzystwa to najlepsza przyjaciółka.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Teresa
Inne
@Pytanie

Niestety kolejny raz Towarzystwo nie wypłaciło mi należnej kwoty za przebytą operację. Nie przystępujcie to tego Towarzystwa

Tessy

Cudowne uzdrowienie przez Towarzystwo. Zachorowałam na ciężką nieuleczalną, wyniszczającą chorobę. Towarzystwo mimo wyników z rezonansu magnetycznego, wyników z punkcji oraz kart informacyjnych z Kliniki uznało mnie za osobę zdrową. Brawo Towarzystwo. Na jakąkolwiek wypłatę trzeba czekać ponad miesiąc. Aż wstyd przyznawać się, że jesteście Pocztowe.

Mateo

Graja na czas.kombinuja i brak kontaktu w sprawie likwidacji szkody

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.
1/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Rodziny Hiszpańskich 8
  02-685 Warszawa
 • NIP: 5213687070 REGON: 360460850 KRS: 0000537026
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.
Przejdź do nowych opinii