Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl

Opinie o Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl

2500?? No chyba nie. Zaczynasz od 2000 do ręki. Niektórzy pracownicy po ponad roku pracy nadal czekają na podwyżki do 2500 tys. Fakt praca polega na 8 h pracy przy słuchawce a atmosfera w dużej mierze zależy od humoru kierownika sprzedaży. Najgorsze jest jednak to, że nie jesteś w stanie powalczyć o jakiegokolwiek udogodnienia z dyrektorem, ponieważ jest on osiągalny tylko przez Panią kierownik, która przekazuje mu tylko to co dla niej wygodne. Dlatego uważam że on sam nie do końca wie jak naprawdę odbywają się pewne rzeczy w dziele sprzedaży. Jest to praca dla Ciebie jeśli lubisz pracować na zmiany tzn. 7-15 9-17 14-22, lubisz pracować w weekendy 10-18 oraz święta 10-18. Ta prace można określić jako okres na przeczekanie ponieważ niczego potrzebnego do życia się tu niestety nie nauczysz. Na minus składa się również lokalizacja ul. Domaniewska oraz bardzo mało miejsca użytkowego. ( jedno biurko czasem na 2 osoby) wybór należy do Ciebie kandydacie

zxcv

Jeżeli Twoim szczytem marzeń jest praca za 2500 do ręki siedząc przy słuchawie to polecam. Atmosfera jak w pseudo korpo czyli byle wysiedzieć 8 h i do domu. Tyle w temacie…

wystrzegaj się regity!

Regita obecnie Midway Invest to kołchoz!! Ludzie, obóz pracy i nic więcej. Zawsze tak było, ale odkąd zmienił się zarząd, kierownicy i team leaderzy, to masz siedzieć cicho i ciesz sie że pracujesz bo jestes zerem. Obecna pani prezes wygląda jak pani do towarzystwa, kierownik sprzedaży nieprzyjemnie pachnie, dyrektor windykacji to w ogóle powinien mieć stanowisko dyrektor ds zamieszania, dyrektor sprzedaży to młody pan który przyszedł z infolinii na stanowisko dyrektora. Jako tako Team lider windykacji jest do przeżycia. Windykacja non stop rotacja w pracownikach bo ludzie uciekają dzieki panu dyrektorowi. W dziale sprzedaży po woli się sypie bo ileż można czasu bać się pani kierownik (i ją wąchać) która w zależności od humoru potraktuje pracownika. Zero przerw, nie można ze sobą zamienić słowa bo traktują pracownika jak dziecko w szkole na lekcjach. Chyba, że będziesz rozmawiać z panią kierownik o bzdetach. Każdy ucieka do konkurencyjnych firm. Moja rada jest taka. Nie idz tam. Jest wiele podobnych firm które dobrze funkcjonują. Dzieki Ruskom i tak ta firma upadnie bo maja słabe oferty.

Sizer
@wystrzegaj się regity! 28.03.2017 14:16

Śmierdząca Pani Kierownik? O lol :D

szanujący się

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Jak człowiek ma dla siebie szacunek to się tam nie zatrudni. Kamery, straszenie zwolnieniami, zero wdzięczności za dobrze wykonaną pracę tylko ciągłe pretensje, że coś jest źle (co jest trudne ze względu na to, że tam nic nie działa tak jak powinno). Warto dodać, że Regita sp. zoo to obecna firma Midway Invest Sp. zoo

2016

Ogólnie brak szacunku dla pracowników, mobbing, kamery, brak przerw, Ludzie w zależności od tego czy przełożony ich lubi i od jego humoru i traktowani są lepiej lub gorzej. Kierownicy nie mają żadnych kwalifikacji do zarządzania ludźmi. "Zapomniał wół jak cielęciem był" Jeden wielki chaos, bałagan i prowizorka. Wszelkie zdania niezgodne z kierownikami czy dyrektorami traktowane jest jako przyszłą naganę i tekst w stylu "jak ci się nie podoba możesz tu nie pracować" Oszukiwanie ludzi jak i pracowników. Omijać szerokim łukiem.

Nie polecam

Zero szacunku dla pracownika i jego pracy. Spróbuj powiedzieć co myślisz to możesz szybko pożegnać się z pracą. Generalnie masz robić i nie pytać dużo - ponieważ w razie pytań "niektóre" osoby mogą to odebrać jako brak szacunku dla ich czasu i zaprosić Cię na rozmowę z cyklu - czy masz jakiś problem?

Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Traktują człowieka jak śmiecia. Praca tam to strata czasu i brak szacunku do siebie

cola

szczerze nie polecam no chyba że ktoś lubi jak się go traktuje jak śmiecia. Szansę mają osoby które li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przełożonym a takich jest trochę w Regicie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiedzą a uważają się za najważniejsze osoby

fgh

Obecna Pani Prezes Pani Ewelina Fastyn jest młodą nie opierzoną gówniarą, która nie ma doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. Obraża ludzi, krzyczy i traktuje jak byle co. Zmienia zdanie w ciągu dnia kilka razy. Wynagrodzenia też spadły. Cała kadra Zarządzająca mobbinguje pracowników, to ich styl zarządzania. Przestrzegam przed firmą!

Obserwowany
@fgh 18.08.2016 09:22

Potwierdzam, Ponadto, KAMERY nad głową pracowników. Ciasnota w pokoju pracowników działu obsługi klienta. Na wyposażeniu gorący telefon, słuchawki czerwone od połączeń, lodówka , mikrofala. Praca system wielozmianowy, Atmosfera mocno niesmaczna i nieświeża, Nie polecam pracodawcy.

Krajam

Polecam z czystym sumieniem firmę SMS365! :)

kureczka2000

firmę sms365 mogę polecić z czystym sumieniem, choć nie wiem, jaki z nich pracodawca ;) od strony klienta pełen szacun, bardziej profesjonalnie i rzeczowo nie da się hyba współpracować.

Jeśli pracowałeś w firmie Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl to zapraszamy na nasze forum. Rynek pracy potrzebuje twojego komentarza.

Zostaw opinię o Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl