counter
2 54 103 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Bibby Financial Services Sp. z o.o.?

Hanna

@zainteresowany a jakim stanowiskiem w Bibby Financial Services jesteś zainteresowany? Na stronie internetowej firmy można znaleźć kilka ciekawych ofert zatrudnienia - w tym na stanowisko Młodszy Księgowy – Administrator ds. Kadr i Płac. Jednym z wymagań dotyczących tego stanowiska jest dążenie do podnoszenia kwalifikacji. Czy w takim razie firma organizuje swoim pracownikom szkolenia?

@Hanna

Tak firma organizuje szkolenia po spełnieniu kilku kryteriów: Miejsce urodzenia Lublin Ilość lat w BIBBY powyżej 10 lat Brak własnego zdania Wcześniejsze potwierdzenie że nie będzie się prosili o awans, bo takich nie bylo tu od lat.

Tak4Nie1
Lutek Nowy wpis
@Pudlo

Ta firma inwestuje w ludzi. To, co piszesz to bzdury.

Tak1Nie3
JD Nowy wpis
@Lutek

Ja już tu trochę jestem i nie udało mi się uczestniczyć. Ale może to moja wina.

Jak najdalej od Bibby!

Dziadostwo, złodziejstwo oraz bezczelność a i śmieszne jest to bo na każdym kroku mówią "każda szanująca się firma....", " pracujemy jak w jednej rodzinie "...aż płakać się chce. Gdyby mogli to brali by kase od Ciebie za to, że u nich pracujesz i to za 20 godzin na dobę. Podsumowując- jeśli chcesz zobaczyć wariactwo, to idź do nich pracować. Zwalniają dobre i poukładane osoby, a kanalie ciągle na tronie! Jeśli nie dostosujesz się do panujących królów, odpadasz! Twoja wiedza i umiejętności nie mają znaczenia. Reka, rękę myje - dostają się głównie członkowie rodziny, którzy są nie do ruszenia. Nie szanują ludzi- jeśli chcesz się poczuć jak pies i najgorsza kanalia - koniecznie aplikuj do nich!!!!

Tak18Nie1
@Jak najdalej od Bibby!

bzdurne to i wyimaginowane. Brzmi bez sensu bo ludzie pracują w firmie latami. Nie odchodzą stadnie, nie czują się wykorzystywani poza twoim odosobnionym przypadkiem = są zadowoleni. "Zwalniają dobre i poukładane osoby" :) Bzdura

Tak3Nie2

@Myrtek

Wypowiedział się jeden z panujących... :D

Tak4Nie1

@Jak najdalej od Bibby!

No widzisz nie :) Choć byłoby miło i to jest niewykluczone bo firma stwarza możliwości rozwoju dla najlepszych:)

Tak2Nie5

@Myrtek

Odpowiedź po kilku minutach / sekundach świadczy jednoznacznie o wypowiedziach działu HR. Pani Anna vel Hanna, działa błyskawicznie, żeby tylko nie wpadła kolejna negatywna wypowiedź! Jakie konkrety Pani "Hanno"? Główne i najważniejsze informacje podane są jak na dłoni w mojej pierwszej wypowiedzi. Po konkrety zachęcam do lektury powyżej - już na tą chwilę, dużo się tego nazbierało! Czy tak zazarte i negatywne wypowiedzi naprawdę nie wystarczą? Czytając wypowiedzi o innych firmach, nie można się natknąć na taki zbiór negatywów!!!! " To co w firmie nie odpowiadało Tobie, dla innych może nie mieć takiego znaczenia "???? Naprawdę????!!!! Nie wierzę! Proszę przeczytać raz jeszcze, jakie informacje zawarte są w mojej wypowiedzi! Myślę, że będą miały znaczenie dla każdego CZŁOWIEKA!

Tak7Nie

Tak12Nie

@Jak najdalej od Bibby!

100% prawdy, każdy ekonomista wie że rynek weryfikuje takie sprawy. Ta firma się już nie zmieni więc kto daje im więcej niż 5 lat ? Starają się dużo zmieniaja, cały czas w tej jednej rodzinie zamieniają się rolami ale ludzie ciagle Ci sami.

Tak6Nie1
@Pudlo

Widzę, że Twoja wypowiedź jest pierwszą od dłuższego czasu opinią na temat pracy w firmie Bibby Financial Services Sp. z o.o. na forum. Możesz opowiedzieć nieco więcej na temat aktualnych warunków zatrudnienia w firmie? Jakie zmiany nastąpiły przez ten czas?

Tak1Nie3
Lutek Nowy wpis
@Pudlo

No patrz... a mnie się widzi, że to dobrze o nich świadczy, że ludzie nie odchodzą.

TakNie3
Kasia Pakuła

Jest to forum opinii o pracodawcach, więc i ja zostawię kilka słów o Bibby. A mam o czym pisać, bo pracowałam w Bibby przez ostatnie 8 lat, na różnych stanowiskach, ale zawsze w Zespole Obsługi Klienta. Odeszłam z Bibby tylko i wyłącznie z powodu wyjazdu z kraju, gdybym została w Warszawie byłoby mi bardzo ciężko rozstać się z tą firmą. Dlaczego? Bo to było miejsce, do którego dziennie przychodziłam z uśmiechem na twarzy. Nie dlatego, że było lekko i przyjemnie, wręcz przeciwnie, bywały dni, kiedy padałam ze zmęczenia, a każda kolejna sprawa stawała się pilniejsza niz poprzednia. Ale ludzie, którymi się otaczałam sprawiali, że naprawdę chciało mi się tam być i chciało mi się dawać z siebie wszystko. To jest miejsce, gdzie pracuje się bardzo intensywnie, bardzo rzadko dany dzień jest taki sam jak poprzedni, dużo się dzieje, ale ta praca daje niebywałą satysfakcję, bo tu bardzo duży zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. To Ty masz największy wpływ na to, jak wygląda Twoja praca, w Bibby się słucha ludzi, słucha się ich pomysłów, daje się swobodę działania. Do każdego Klienta i każdego pracownika podchodzi się indywidualnie, nie szablonowo. Więc jak ktoś chce pracować wg schematu, dostać gotowy przepis na sukces, to nie jest praca dla niego. Ale jeżeli komuś naprawdę chce się pracować, chce się poświęcać czas na zastanowienie jak najlepiej obsługiwać Klienta, chce się uczestniczyć w ciekawych projektach, to to jest miejsce, gdzie naprawdę można się realizować. I nie trzeba mieć wcale ogromnego doświadzenia, wystarczy po prostu mieć ogromne chęci i zaangażowanie. Osobiście, odchodząc z Bibby, spotkałam się z mnóstwem bardzo pozytywnych opinii moich Klientów na temat współpracy z Bibby. Ja miałam wielkie szczęście pracować w tej firmie i wiele jej zawdzięczam.

Tak24Nie6

@Kasia Pakuła

Z jakiego jesteś miasta ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Cezary

Czy jest jakiś powód , że przestaliście pisać na forum?

Tak18Nie

zainteresowany

Jak praca ? Ktoś cos?

Bibby Polska

@Jak najdalej od Bibby Postanowiliśmy odnieść się do publikowanych przez Panią/Pana informacji. Fakty są następujące: 1)w okresie dwóch ostatnich lat podjęliśmy decyzję o nie kontynuowaniu dalszej współpracy z trzema osobami (wśród których jest zapewne Pani/Pan), zatrudniając w tym samym czasie 45 nowych Pracowników, 2)w ciągu ostatnich dwóch lat 6 osób, które zmieniły Pracodawcę, zdecydowało się wrócić do Bibby Polska – chętnie przyjmujemy z powrotem Wszystkich tych, których w okresie zatrudnienia, oprócz oczekiwanego poziomu kompetencji, cechowała pracowitość, wytrwałość w dążeniu do celu, skuteczność w działaniu, zaangażowanie i pozytywne podejście. Nie lubimy bowiem tracić „dobrych i poukładanych osób”, 3)wyniki badań satysfakcji Pracowników Bibby Polska, przeprowadzone przez niezależną instytucję badawczą, wskazują że blisko 90% naszych Pracowników poleciłoby swoim znajomym pracę w Bibby Polska. Podobna liczba Pracowników deklaruje chęć pracy z nami przez minimum kolejne dwa lata. Wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć i poczuć prawdziwą atmosferę jaką tworzy – naprawdę wyjątkowy – Zespół ludzi pracujących w Bibby Polska, zapraszamy do nas.

Tak13Nie7

Myrtek

@Jak najdalej od Bibby: wpisy są niemerytoryczne i bezpodstawne. Pracuje tu ok 4,5 roku i powiem że, takie wpisy nie mają znaczenia dla osób tu pracujących ani dla tych, którzy wiedzą że takie miejsca służą wylewaniu jadu i frustracji. nie żałuję decyzji o przyjściu do bibby ani przez moment. @ PROMO: poczytaj pozytywne opinie bo tych też jest sporo i nie doszukuj się spisku. Chcesz opinie z pierwszej ręki - wejdź na FB, zaczep kogoś z firmy i zapytaj jak sie pracuje.

Tak4Nie5

PROMO
@Myrtek

A dlaczego ludzie mieliby tego "jadu" nie wylewac, skoro tego jadu doświadczyli? Po to właśnie powstają takie fora, żeby móc napisać z czym dana osoba się spotkała! To, że Tobie teraz jest "dobrze", nie oznacza, że inni przeszli /poczuli /zaznali tego samego! I mają prawo to napisać, bez waszych zbędnych odpowiedzi: " to bezpodstawne ", " bzdura " itp.

Tak14Nie

PROMO

Witam. Jestem przerażony opiniami... Rzeczywiście ewidentnie ktoś z ich firmy przejął pałeczkę pod wieloma nickami. Tylko czy warto tak ludziom odpisywać? Przecież mają prawo do wypowiedzi, żyjemy w wolnym kraju. Broni się winny. Kiepsko, oj kiepsko!

Tak14Nie

Hanna

@ANTYDESPERAT, dlaczego nie polecasz? Możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach?

Tak1Nie

ANTYDESPERAT

Najgorszy faktor na rynku. Barwy chwilówek nie są przypadkowe. Nie polecam

Tak5Nie

Hanna

Czytaliście wywiad udzielony dla naszego portalu? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,942855,wywiad-magdalena-martynowskabrewczak Dyrektor oddziału w Warszawie opowiada m.in. o tym, jak wygląda ścieżka rozwoju pracownika. Przydatne?

Tak6Nie2

lula

ojj z tymi juniorskimi stanowiskami to różnie bywa. Nie twierdzę, że Bibby płaci mało, ale z doświadczenia wiem, że trzeba na stawkę uważać :) szkoda, że nie ma do nich na chwilę obecną przyjęć, nie rzuciło mi się nic w oczy takiego. Chyba, że na ich stronie..

Madonna

Nie ma się czego bać. Każda instytucja finansowa zobligowana jest do pilnowania tych tematów. większość zadań to procesowanie dokumentów finansowych, weryfikacja spłat, uzgadnianie, wyjaśnianie niezgodności, zaliczki wypłat. Fakt firma ma bardzo uczciwe podejście do pracownika, ja pracuję już ponad 2 lata i jestem zadowolona. Socjal jest bardzo atrakcyjny, atmosfera i podejście ludzkie do człowieka. Praca czasem jest monotonna bo robisz codziennie to samo ale jest szansa na przejście do innego zespołu jak jest vacat, na awans, na szkolenia. Jak dla mnie OK

Tak2Nie1

gorgonzola

A co koleżanka z Idea? Negatywy jak negatywy...pozytywów sporo. Ja właśnie zaaplikowałem. Byłem na rozmowie i dobre wrażenie zrobili. Wypytałem znajomka co tam pracuje i jest ok. Nie narzeka.

Tak3Nie2

motyl

Hej a kogo pytałeś? Oferta jak oferta. Firma fajna ludzie spoko. Inaczej niż w bankach. Uczciwie wypłacane premie i socjal. Pracować wszędzie trzeba. Mnie tu dobrze.

Tak2Nie1
gosc

czytam opinie i mam dziwne wrazenie, ze te negatywy moga byc prawdziwe. nie spotkalam sie nigdzie z takimi atakami na jakiekolwiek negatywne opinie. sprawdzilam tez informacje o "kolesiostwie" z lublina i okolic i niestety to prawda...

Tak7Nie

Najlepszy Biznesowy Partner

Nagroda "Najlepszy Partner w Bizesie" jak i wiele innych nagród jest nagrodą za którą firmy płacą. Wystarczy w wyszukiwarce zobaczyć kto dostaje takie nagrody. W 2013 roku taką nagrodę otrzymał zakład produkcyjny, który nie rozpoczął jeszcze produkcji. Firma to nie uzyskane nagrody ale rzeczywiste opinie Klientów oraz Pracowników Sprzedaży - czyli szara rzeczywistość :)

Tak6Nie

były pracownik

nie ma co wylewać wiadra pomyj na firmę. Jedyne co ja mogę zarzucić firmie to brak odpowiedniej komunikacji. nie zgodzę się z Tobą "ale jaja", że firma dostosowuje się do rynku. Stara się, ale niestety, kiedy konkurencja zrobi ruch w lewo a Bibby skopiuje ten ruch za 3 miesiące nie będąc gotowym na to. Powtórzę raz jeszcze dobrze mi się tam pracowało. A decyzja o odejściu została podjęta przeze mnie.

Tak2Nie
ale jaja

Ale bzdury piszesz. Ciekawe że Ci co robią sprzedaż i mają wyniki pracują po kilka lat. Rotacja tych co nie mają wyniku jest ale pokaz mi firmę w której trzyma się w nieskończoność słabych handlowców. Frustruje Cię coś widzę ma prawo ale nie siej defetyzmu. Firma spoko, ludzie i zarobki też.strategia sie zmienia...no cóż trzeba reagować na zmiany rynku. Głupotą byłoby nic nie zmieniać w strategii sprzedaży skoro konkurencja to robi. Dyrektor Generalny jest nowy ale już widać że Gościu z klasą. Poprzedni awansował....żal Ci widzę...lekko nie będzie dla leserów miejsca nie ma!

Tak3Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Bibby Financial Services Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bibby Financial Services Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 54 ocen.