Opinie o Bibby Financial Services Sp. z o.o. w Warszawa

W Bibby ludzie wspierają się nawzajem, wychodzą poza ramy swoich obowiązków, chętnie podejmują wyzwania , mają mnóstwo energii do działania.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bibby Financial Services Sp. z o.o. w Warszawa

Hop hop

Obiektywny (tylko z Nicka) obserwatorze - również uporządkuj swoje myśli, opanuj emocje i posługuj się konkretami... Twój post niczego nie wnosi. W Bibby jest fajnie i jest dobrze, w porównaniu z bankową dżunglą to Pracownik nie jest trybem w maszynie, nie jest anonimowy, tu się ludzi docenia. Pozdrawiam.

klient
@Hop hop

Byłam klientem Bibby do niedawna. Obsługa podstawowa - personel była bez zarzutu ale im wyżej tym śmierdzi bardziej. Koledzy kolegów, z tych samych uczelni, z tych samych wsi i akademików, którzy dochrapali się stanowisk i bronią wzajemnie swoich krzeseł. Interes klienta ale interes Bibby jest tu najmniej decydujący. Pan "doradca finansowy" z długami i zajęciami komorniczymi, za którym wszyscy tam stoją murem. Szczerze odradzam wszelkich kontaktów. No i pilnujcie rozliczeń i "ukrytych" kosztów faktoringu...

klient
@klient

Drogi moderatorze - Nie towarzyszą mi emocje . Napisałam jakie mam doświadczenia z Bibby, a mam fatalne. Przecież mam prawo wyrazić opinię ? Kolesiostwo i generowanie kosztów zgodnie z zasadą może klient Bibby w dżungli cyfr nie dopatrzy się, że go oszukują . Przykład ? obciążanie kosztami windykacji, która nie miała miejsca bo klient płaci jak w zegarku . Koszty na specyfikacji do faktury nie odnoszą się do konkretnych klientów i transakcji - zamiast nazwa klienta i Nr FVAT jest zapis "opłaty odoatkowe monit standardowy 55 zł, a poniżej VAT od tego monitu, przy czym ciągle nie wiadomo do kogo i czy słusznie wysłany , za to kwota odliczon od należności . To co u innych Faktorów jest widoczne w systemie w Bibby trzeba wyżebrać. Zamiast się więc bronić przed opiniami negatywnymi warto popracować nad poprawą. Bibby stanowczo Odradzam Odradzam Odradzam. Na pewno nie odpuszczę wszelkich rozliczeń z Bibby tylko po to żeby mieć święty spokój.

Zoya

proszę o kontakt osoby ,które brały udział w pozwie zbiorowym lub będą wnosić taki pozew- jestem po rozwiązaniu umowy z Bibby ale bez sądu się nie obejdzie

Obiektywny Obserwator

Zwykły pracowniku - proszę Cię; zanim coś napiszesz uporządkuj swoje myśli, opanuj emocje i posługuj się konkretami. Mam nadzieję, że nie jesteś Sprzedawcą w Bibby bo Klienci mogą usnąć w trakcie tak długich bezsensownych wypowiedzi.

zwykły pracownik

Pierwsza sprawa - to opinia o pracy w Bibby, a nie klientów a tu widzę sporo takich wpisów. Zawsze znajdzie się niezadowolony klient (przeważnie taki, który nie spełnił formalnych wymogów jakie stawia firma, czyli tych zapisanych w umowie a później wypisuje brednie na takich portalach jak ten. Ostatecznie oczywiście chodzi o pieniądze, bo z jakiej przyczyny obciążono klienta kosztami skoro np.: umowa nie ruszyła lub została rozwiązana po bardzo krótkim terminie. A no z takich, że firma wykonała dużą część pracy i należy się jej za to wynagrodzenie. Niestety gro przypadków to wina klienta. Nie mam jednak usprawiedliwienia dla handlowców, którzy wprowadzili potencjalnego klienta w błąd - zdarzały się takie przypadki, ale niezwykle rzadko i są systematycznie eliminowane przez Bibby aby więcej już nie występowały. Niestety mamy do czynienia tylko z człowiekiem. Ponadto zawsze warto rozmawiać dalej z Doradcami i wszystko wyjaśnić. Co się tyczy pracy w Bibby. Trochę już tu pracuję i mogę powiedzieć tylko tyle, że na brak obowiązków nie narzekam. To nie jest praca dla leni. Koleżanki jak i inne osoby bardzo mile choć czasami zgrzyty się zdarzają, ale tak jest chyba wszędzie. Szefowa/szefostwo wymagające lecz atmosfera naprawdę bardzo fajna:)

Firma Bibby Financial Services Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. Ryzyka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Miła

proszę zgłosić się bezpośrednio do Doradcy Klienta. To będzie najszybsza ścieżka do rozwiązania sprawy. Pozdrawiam

zszokowany

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Beznadziejna obsługa. Pomóżcie jak od nich uciec. Pomocy.....

john

To obrazowy opis(dotyczy były). Wcale nie pomaga firmom tylko przybija gwóźdź do trumny.

cece

firma w ktorej pracuja ludzie niedouczenie (usunięte przez administratora)

Mój komentarz do wypowiedzi Miłej i CC. Widzę, że szanowne szefostwo przechodzi okres zmiany identyfikacji płci, to obecnie modne więc kochane szefostwo idzie z ogólnoeuropejskim trendem, gratuluję z całego serca, TAK TRZYMAĆ! (usunięte przez administratora)

CC

Miła zgadzam się z Twoją opinią. Firma bardzo dba o ludzi, mają właściwe umocowania, korzystają ze szkoleń, są doceniani. Ceni się wysoko pracę zespołową, nastawienie na cel, zaangażowanie. Warto się wyróżniać - nagradzają to bonusami. Są też takie obszary, które wymagają zmiany ale gdzie ich nie ma. Ważne, że pracuje się stabilnie, choć nie będę ukrywać że pracy jest dużo. fajna oferta socjalna.

Miła

od wielu lat pracuję w tej firmie, Zostałam zatrudniona nie przez jakieś kolesiostwo, a w wyniku przejścia normalnego procesu rekrutacyjnego. nie pochodzę z określonego miasta, nie studiowałam na określonej uczelni, często wyrażam własne zdanie i jakoś mnie jeszcze nie odesłali z wilczym biletem. Nie jest tak jak sugeruje zdegustowana. A pracownicy są wyjątkowo rzetelni bo firma dba o nasz wszechstronny rozwój, nie mamy klapek na oczach, nigdy nie było wyścigu szczurów. To bardzo dobre miejsce do pracy.

zdegustowana

w życiu nie widziałam tak beznadziejnej firmy. (usunięte przez administratora) Przede wszystkim trzeba chwalić i podziwiać szefostwo. Jeśli ma się swoje zdania lub jest się mądrzejszym od góry, co wcale nie jest aż tak trudne, wylatuje się (usunięte przez administratora)

JACEK

Zwracam uwagę-daleko,daleko od tej firmy (usunięte przez administratora)

zainteresowany

Ja również szukam osób, którym udało się wyjść z(usunięte przez administratora)firmy fiansowej ! Podajcie proszę jakieś namiary do tego pozwu zbiorowego. Chętnie dołączę.

Ble

Gdyby było jak piszesz, to firmy nie korzystałyby z tej usługi. Jest znakomitą alternatywą dla kredytów. Zobacz ile firm i banków oferuje swoim klientom faktoring. Dzięki tej usłudze wielu firmom udaje się przetrwać trudniejsze chwile.

kontakt

Witam szukam kogos kto pomoże mi rozwiązać tą super umowę z Bibbi proszę o kontakt

były

Prawda jest taka, że jak już was faktor złapie to wyssie z was wszystko i umyje ręce. Wśród klientów były również Gazele Biznesu. Na własne uszy słyszałem jak ktoś się chwalił, że parę takich gazel zadusili. Nie polecam ani klientom ani potencjalnym pracownikom.

as

były pracowniku możesz mi pomóc

macho

Zdegustowany...mam wrażenie, że tylko nicki zmieniasz :) Napisz coś o swoim obecnym pracodawcy. Dobrze, że ludzie decyzji o podjęciu pracy w firmie nie podejmują w oparciu o posty takie jak Twój. Ja jestem zadowolony.

szok II

Opinie Klientów są bardzo miarodajne dla potencjalnych, ewentualnych, przyszłych pracowników - to forum jest więc dobrym miejscem na wyrażanie pełnego zakresu swoich opinii. Chętnie dodamy również swoją ocenę na forum dla Klientów Bibby .... czy takie forum jest dostępne ???? .....

Zostaw merytoryczną opinię o Bibby Financial Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bibby Financial Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bibby Financial Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bibby Financial Services Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 54 ocen.

Bibby Financial Services Sp. z o.o.