Opinie o Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie w Warszawa

Olka

Mam pytanie co się dzieje w Eydziale Polityki Społecznej. Nabory nie wyłaniają kandydatów. Szukają omnibusów. Człowiek idąc do pracy nie wie wszystkiego. Ma wiedzę ogólna i z czasem również nabywa wiedzy. Jaki powód tyłu naborów na stanowiska. Ktoś ostatnio był na rozmowie? Czego oni oczekują nie koniecznie za wlasciwe wynagrodzenie.

Rekrut
@Olka

Trzeba odpowiedzieć prawidłowo w 60 proc na pytania.

Maciek

Byłem na rozmowie w Warszawie. Najpierw test z worda. Trzeba w 10 minut ustawić wg wzoru rzeczy takie jak kursywa, akapity, justowanie itp. Po pół godziny oczekiwania zostałem zaproszony na rozmowe. Pytania baardzo szczegółowe z ustaw. Miła atmosfera. Nie mam szans bo osobę przede mną trzymali 35 min a mnie tylko 10. Niemniej ciekawe doświadczenie.

@Maciek

Skąd wiesz że nie masz szans, chyba długość rozmowy nie ma na to wpływu :) Powiedzieli kiedy ewentualnie będą się odzywać?

LILI

Po jakim czasie odpowiadają na aplikację? Nie wiem ile mam czekać.

Główny Inspektor

Witam obecnie pracuję w Administracji Publicznej od 22 lat na stanowisku Głownego Inspektora chciałem się zapytać jakie są wynagrodzenia na stanowisku inspektora w wydziale kontroli w MUW, czy warto sobie zawracać głowę.

@Główny Inspektor

Coś mi tu nie gra, nabór na inspektora był przecież w 2020 roku. 1 grudnia zakończył się i nawet dane kandydata "wiszą" na stronie MUW-u. Jak chciałeś dokonać transferu swojej osoby, skoro nie ogłaszali nowego naboru? Znajomości? :D

Czy kandydat na stanowisko starszy specjalista w firmie Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
DRG

Pracuje od ponad roku w SPN w oddziale rekompensat atmosfera jest super

Za
@DRG

No to Ci się udało . Bo ja mam inne doświadczenia

Martyna

Tak sporadycznie zaglądacie na to forum pracownicze , czy to znaczy, że generalnie praca jest udana i warto ja polecać?

Za.
@Martyna

Nie polecam pracy w tej jednostce

Gosc

Witam! Obecnie pracuje w Urzędzie Miasta jednego z większych polskich na stanowisku podinspektora. Planuje przeprowadzkę do Warszawy. Staż pracy ogółem prawie 4 lata. Zdana służba przygotowawcza z wynikiem pozytywnym. Czy istnieje możliwość przeniesienia się do tego urzędu? Czy trzeba stanąć na konkurs i go wygrać? Jakie są zarobki i dodatkowe premie i socjal? Czy praca jest godna polecenia i stabilna? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Z.
@Gosc

Z tego , co mi wiadomo , TO jednak Trzeba podejść do konkursu

S

To zalezy w którym wydziale.Wsc -(usunięte przez administratora).praca jak w wytwórni.Obsluga klienta to koszmar. Albo Cię polubią albo nie.To zalezy od kierownictwa(w zasadzie od 2 pan i jednego Pana).Trzeba pamiętać żeby za dobrze nie wyglądać bo już ma się przechlapane. Mobbing-trzeba normę wyrobić bo inaczej do domu nie można pójść.Pensja-więcej zarabia się w biedrze.

Ciekawy
@S

Hej, dostałem ofertę pracy właśnie w tym wydziale jako starszy specjalista ds decyzji administracyjnych. Czy możesz powiedzieć trochę więcej o tym wydziale i ogólnie pracy? Bardzo pomogłoby mi to w podjęciu decyzji co dalej

Sylwia
@Ciekawy

Ta Praca=Statystyki,statystyki i statystyki,norma,norma,norma i traktowanie pracownika jak małe dziecko.Kierownictwo zajmuje się jedynie plotkami,poza tym nic nie robią.

Dominika

Mam pytanie o praktyki absolwenckie w MUW. Wiem z ich strony, iż takie są organizowane, ale chciałbym zapytać o wysokość ewentualnego stażowego. Podkreślam, że nie chodzi o staże z Urzędu Pracy. Czy absolwenci mogą liczyć na najniższą krajową? Będę zobowiązana za pilną odpowiedź.

Pozytyw

Brałem niedawno udział w procesie rekrutacyjnym na jedno ze stanowisk. Niestety pracy nie dostałem, jednak cały proces rekrutacji był przejrzysty, a sama rozmowa odbyła się w bardzo miłej atmosferze.

On

@Bardzo Zadowolony to dla mnie by była super informacja, ponieważ mam 53 lata i często jest to problem dla pracodawcy. Myślę, że warto spróbować

-Pensja 90% ludzi zarabia więcej niż Ty - Zbyt dużo wymagania w stosunku do zarobku -Atmosfera żadna -Nagrody uzależnione o wyników w pracy tylko kto je dostaje-nierealne -Praca pod presją czasu

@Piotr

Co oznacza to, że atmosfera jest żadna? Kiepsko jest? Wyjaśnij proszę.

trew

cześć, widziałem gdzieś w internecie że Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie szuka starszego inspektra w wydziale spraw obywatelsich w Warszawie...

Zostaw merytoryczną opinię o Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie - Warszawa

• Jak się pracuje w Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie?

Zobacz opinie na temat firmy Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie?

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Plac Bankowy 3/5
    00-950 Warszawa