Opinie o Prozon Fundacja Ochrony Klimatu w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Prozon Fundacja Ochrony Klimatu. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prozon Fundacja Ochrony Klimatu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Energia, paliwo, media - sprzedaż gazów technicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prozon Fundacja Ochrony Klimatu w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W Prozon Fundacja Ochrony Klimatu poszukiwana jest osoba na stanowisko Serwisant. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

XYZ Nowy wpis

cześć wszystkim. ;) dowiedziałem się właśnie o tych naborach do oddziału w Grabcach. Z okolic jestem, teraz w tym momencie niczego nie szukam ale może niedługo będę. benefity już mam przeczytane, zespół jest w sumie całkiem nowy? Jakaś konkretna kultura pracy obowiązuje?

Dzień dobry, operator produkcji 3A jest potrzebny, zgadza się? z tydzień temu została dodana oferta. zakres obowiązków jest mi znany, ponieważ mam doświadczenie. jako osoba z trzyletnim jakich zarobków mógłbym się spodziewać?

Marta O.

Dzień dobry! Jest to bardzo indywidualna kwestia. Zachęcam jednak do złożenia CV i rozmowy z naszą rekruterką :).

@Marta O.

Znaczy nadal aktualna ta rekrutacja na operatora produkcji? Też bym chciał spróbować, skoro nie napiszecie zarobków od razu to można chociaż wiedzieć, czy poza podstawą coś jest? No i jakie benefity? zależy mi na prywatnym lekarzu

Marta O. Nowy wpis

Tak, oferta aktualna ponieważ potrzebujemy dużo nowych osób do nowego oddziału w Grabcach Józefpolskich (okolice Mszczonowa), stąd rekrutacja cały czas otwarta :). Jest premia roczna, płatne nadh (jeśli istnieje taka potrzeba, po ustaleniu z przełożonym...), dwa programy motywacyjne dla pracowników (ekodojazd i stop nikotynie) dzięki czemu można odebrać do 8h w msc wolnego, wczasy pod gruszą dla pracownika lub jego dziecka, dofinansowanie do okularów, dofinansowanie do nauki języków obcych, studiów, owocowe wtorki, multisport, luxmed po 6 msc pracy.

Amanda

Hej, szukają teraz koordynatora laboratorium i się zastanawiam czy warto próbować się dostać. W ofercie sporo informacji o obowiązkach czy wymaganiach, a nie ma jednej z ważniejszych rzeczy, czyli wynagrodzenia. Na jakim poziomie to mniej więcej jest? Co do benefitów, czy opieka medyczna jest w 100% opłacana przez firmę czy tylko częściowo? Atmosfera w firmie sprzyja spokojnej pracy?

Hades
@Amanda

Cześć! Aktualnie pracuję w tej firmie i nie chcę zdradzać swojej tożsamości, ale pracuje się bardzo przyjemnie. Zarobki na tym stanowisku około 3500-4000 netto z tego co wiem :P Benefity w 100% Lux Med, Multisport po 50% i dofinansowanie do wyjazdu, tj. wakacje pod gruszą. Polecam :) Akurat w Laboratorium jest bardzo fajna załoga

Marlenka
@Hades

No to czekaj, tez w Lab robisz ale nie jako koordynator, skoro „z tego co wiesz”? :D piszesz, za załoga fajna, czyli gadacie tam na lajcie? Stawki swoje znacie i tym podobne? tam w lab to ile teraz jest osób i jak rotacja wygląda? akurat ofert nie widzę dostępnych

@Amanda

Cześć! To stanowisko jest zdecydowanie dla osoby gotowej na wyzwania ponieważ jest dużo rzeczy do ogarnięcia. Jeśli chodzi o zarobki to jest to uzależnione indywidualnie od doświadczenia, umiejętności itp. Benefity to tak jak pisał kolega Hades. Dodałabym jeszcze do tego programy motywacyjne skracające czas pracy jeśli dojeżdża się komunikacją miejską lub nie pali papierosów (nawet do 8h/msc) oraz możliwość dofinansowania studiów lub kursów językowych. Atmosfera bardzo fajna, wszyscy są przyjaźnie nastawieni.

Firma Prozon Fundacja Ochrony Klimatu w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Koordynator laboratorium. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Prozon Fundacja Ochrony Klimatu - Warszawa

• Jak się pracuje w Prozon Fundacja Ochrony Klimatu?

Zobacz opinie na temat firmy Prozon Fundacja Ochrony Klimatu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prozon Fundacja Ochrony Klimatu?

Prozon Fundacja Ochrony Klimatu
  • Matuszewska 14 lok. BUD. B9