Air Products

Air Products

Opinie o Air Products

Wojtek

Jeśli taka sytuacja jest w firmie to może powinniście rozmawiać z szefostwem? Może to zaniedbania ludzi.

Darek

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Jak ktoś jest dobry to nie narzeka

Natalia

@Wkurzony Co rozumiesz dokładniej przez stwierdzenie, że "w firmie AirProducts brakuje tam normalnych relacji"? Mógłbyś napisać nieco więcej na ten temat? Będę Ci za to serdecznie wdzięczna.

Wkurzony
@Natalia 20.06.2018 08:59

Pracownik jest za nic mają gdzies że robisz swoje czasem ponad to co trzeba a i tak zrobią z ciebie winnego całej klapie np sprzedaży

Wkurzony

W Siewierzu pracuja kleptomani (usunięte przez administratora) brak tam podstawowych normalnych relacji tylko rodzinka całe kierownictwo to rodzinka i znajomi

Natalia

@Waldi Więc dokładniej jak to wygląda w firmie Air Products? Zależy nam na szczegółach oraz konkretnych opiniach każdego pracownika. Mógłbyś się w takim wypadku po prostu wypowiedzieć jak wyglądała Twoja współpraca z firmą Air Products?

Waldi

Jednej osobie odpowiada czarne a drugiej białe. Tak jest i z pracą w firmie!!

Mania

Jeśli komuś nie odpowiada charakter pracy to pytam po co tu pracuje? Ja nie narzekam a też muszę wypełniać to co mi zleca szef, za to płaca i wymagają .

Anbad
@Mania 25.06.2017 23:26

No właśnie Mańka..... Wypełnij zatem obowiązki

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w Air Products? Możecie się tym podzielić na forum?

Bolek

Po przeczytaniu szeregu postów myślę że dużo wypisujących swoje opinie nie zna firmy albo pisząc w superlatywach o niej ma swój cel. Pozytywne opinie mogą pochodzić od osób zajmujących kierownicze stanowiska lub ich rodzin mających czas na siedzenie w sieci i pisanie bzdur. Ja tą firmę znam dość dobrze gdyż przepracowałem dla niej sporo lat. Pamiętam ja z czasów BOC . Wtedy z chęcią przychodziło się do pracy wiedząc ze tworzymy wspólny zespół i wykonujemy wszystkie obowiązki z najlepszą starannością. Po zmianie właścicielskiej z dawnej dbającej o klientów i pracowników firmy nic nie pozostało poza tym że sukcesywnie zmniejsza się procentowy udział w rynku, sprzęt jest stary, autocysterny brudne ( to widać na szosie ) zbiorniki u klientów nie myte od lat a ludzie traktujący pracę jako zło konieczne, gdyż z czegoś trzeba żyć. Może po zmianie na szczycie firmy coś się zmieni ale moim zdaniem nastąpi to za kilka lat

Zuk
@Bolek 22.07.2017 08:16

Muszę się zgodzić z faktem brudnych zbiorników np. w Morlinach (stan na 09/18 ) wyglądają paskudnie, zarośnięte brudem. Jeżeli zbiornik jest wizytówką firmy to jestem pełen obaw o jakość zarzadzania firmą.

Natalia

@Mania, dokładnie, obowiązki i zadania zawsze zapisywane są w umowach czy aneksach, poza tym pracownicy chyba są informowani o charakterze wykonywanych obowiązków? Czy rozpoczynając pracę dostaje się jakiegoś opiekuna który wdraża nowe osoby?

Fik

A co powiesz na to żeby w końcu nie zabierać głosu?

pik

Na jakiej podstawie wyrażasz opinię skoro tam nie pracujesz ? A może po prostu starasz się wstawiać jakieś pozytywne opinie w odróżnieniu od pozostałych ?

man

@nmj poczytaj sobie wypowiedzi innych, np Parobka

man

@ Kamil, czy po ogłoszeniu można wnioskowac, że chcą się wiązać na dłużej? Nie można również stwierdzić czy to nowo tworzone stanowisko czy na kogoś miejsce. Nie polecam pracy w tej firmie przez dłuższy okres. Na przeczekanie może być. Zależy również od stanowiska.

Parobek

Dokladnie podzielam Twoje zdanie. Tzw menagement nie ma nic wspolnego z zarzadzaniem. Ludzie z produkcji maja wiecej oleju, skromnosci, pokory i wiedzy co sie w tej firmie dzieje. Zarzadzanie jest tu oddolne. Menager wyddaje dyspozycje kierownikowi ten pracownikowi najnizszego szczebla a ci ostatni probuja cerowac z tego co gora sobie na imprezach zakrapianych wymysli bez rzetelnej analizy biznesowej. Jesli wiesz z kim sie zadawac potrafisz zalatwic FV za roznego rodzaju uslugi wiesz z kim sie podzielic zyskiem z nich i jak innych spacyfikowac odniesiesz sukces. Dostaniesz autko sluzbowe na zakupy, karte wlasnie do fakturek , karte na opieke medyczna i jeszcze tylko czekac na karte do rekreacji i sportu. Cale szczescie ze jest coraz szersza grupa ludzi w tej firmie ktora juz sie zorientowala jak jest wykorzystywana nie pokazuje swych pomyslow tylko przychodzi i pokornie wykonuje polecenia pseudomenadzerow nie angazujac sie emocjonalnie i czasowo kosztem swych bliskich i rodzin po nocach w ich projekty typu kalendarz firmowy, czy kierowcy powinni miec wąsy aby zwiekszyc zyskownosc firmy itp. A jak juz dopchasz sie na sam szczyt podziekuja ci jak przystalo na ten schemat gdy przyjdzie mlodszy zgrabniejszy za 2 tys, ktorego latwo zmotywowac i zastapic ciebie z pensja za 20 tys.Wowczas staniesz na rynku pracy z wiedza o tym jak sie pije wodke i wydaje polecenia aby nikt ci sie nie sprzeciwil z aspiracja na pensje wyzsza niz tu... a rynek okazuje sie brutalny nie potrzebuje takich " talentow".

Jaku
@Parobek 19.04.2016 10:01

Parobek, to właśnie fatalnie, ze tacy ludzie, którzy godzą się na "stanowisko" robota i wypełniacza niczego nie wnoszących tabelek i sprzedają się za auto, kartę na basen i inne gadżety, skądinąd kiepskie. Tym sposobem wspierają i umacniają molocha i godzą się na idiotyzmy w wykonaniu AP, a właściwie kierownictwa polskiego. Gdyby mieli charakter, to by odeszli, ale nie maja charakteru, tak jak ta firma....

krojcza

Tania siła robocza Polaków jedynie utrzymuje tę firmę. Firma stoi w miejscu., nie rozwija się. Próbuje wyciągnąć tyle ile jeszcze się da bez zbędnych nakładów. Nie ma chętnych na zakup po cenie jaką życzyłoby sobie AP. Po za tym po co kupić firmę żyjąca przeszłością z bandą schizofremicznych ludzi, którzy doprowadzili ją do tego stanu. Po co komuś sieć sprzedaży - agencji, które to do perfekcji opanowały sposoby malwersacji i wykorzystywania AP (pod cichym przyzwoleniem jej dyrektorów). Lepiej przejąć po prostu jej klientów.

Każdemu kto wykonuje swoją pracę sumiennie należy się godne wynagrodzenie. Ale nagradzanie za włażenie w du..e już nie jest fair. Drugą sprawą jest kwestia zeszmacenia. Jeżeli komuś to odpowiada to niech tkwi w tym szambie dalej.

Jaku

Kubuś, chyba żartujesz, a czymże to oni, ci kierownicy, zarządzają? W tej firmie niczym się nie zarządza! Ona funkcjonuje tylko dlatego, ze jest wielka i może jeszcze się utrzymać na rynku. Że tzw management wysyła do centrali zmanipulowane raporty, a także (moim zdaniem ) dlatego, ze tego biznesu nikomu w Polsce nie da się już opchnąć. Taka prawda.

Tzw. Kadra managerska ma za dużo do stracenia. Poza tą firmą 90% z nich nie zajmowalaby więcej takiego stanowiska. Pieniądze zarabiają dobre (moim zdaniem za duże w stosunku do umiejętności) i do tego wszelkie dodatki - żarcie, chlanie na koszt firmy. Nawet na produkcji atmosfera nie za wesoła. Myślą że ludzie nie widzą co się dzieje. Ciągłe zebrania pseudo kierowników, z których to oczywiście za dużo nie wynika. Najłatwiej podkręcić śrubkę robolom i słupki rosną. A pensja stoi w miejscu.

byk

Jak chcesz zrozumieć to się rozejrzyj. A najlepiej to zacznij od siebie

Duka

Zależy co dla kogo jest okay. Nigdzie powyżej nie stoi napisane, ze ludzie są nie dobrzy, bo na pewno są dobrzy, kochają swoje dzieci, matki, zony i kochanki, ale są niewolnikami swojego stanowiska i zrobią wszystko, nawet się zeszmacą, by je utrzymać. Resztę sobie dopowiedz.

byk

Większość pracowników to dwulicowe szma... koleżeństwa tam nie ma. Kiepska atmosfera. Odradzam

Jurek

Poczytałem sobie kolejne wpisy dot. tej wspaniałej firmy, z wieloma się zgadzam. Firma w której panują klany i klaniki ludzi wchodzących prezesikowi i tu i tam. Donoszenie jest mile widziane. Firma zarządzana bez większej wiedzy o nowoczesnym systemie zarządzaniu,bez jasnej wizji przyszłości.Oferowane produkty identyczne jak w innych firmach gazowych stałe opowiadanie jak to wspaniały pakiet wiedzy jest oferowany to już nie interesuje przyszłego klienta firmy. Generalnie firma nie inwestuje w ludzi a to już wiemy jak się kończy. OGÓLNIE NIE POLECAM.

pik

No i co że oglądałeś. Jaki cel ma ta wypowiedź ? Pewnie ktoś Hr pisze :)

angel

Jeżeli akurat chcecie pracować w branży gazowej to zachęcam zainteresować się innymi firmami. AP nie jest żadnym liderem (przynajmniej w Polsce), a jej rynek ciągle maleje, więc się uwstecznia. Nowi pracownicy nie mają co liczyć na wybicie, awans.

jok

Co to znaczy że benefity są respektowanie ?

lenka

Aldo - jeżeli praca przedstawiciela jest dla Ciebie szczytem marzen, to dużo firm szuka takich pracowników.

mrs

Jeżeli jesteś dobry/a to dostaniesz się wszędzie. A w AP się nie rozwija. A powiedziałabym , że nawet uwstecznia.

piger

Masz rację - są jedną z... Oferującą to samo. Nie wyróżniającą się zbytnio - chyba że domniemaniem o sobie i zwysokimi cenami.

krono

Opieka medyczna to już nie jakiś rarytas. A kupić to trzeba po tyle żeby późnej to sprzedać z zyskiem. A o ile wiem to bardzo kuleje.

Zostaw opinię o Air Products - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Air Products