Opinie o Air Products w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Air Products, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Air Products o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Air Products w Warszawa

Rys

Air Products Siewierz. Fatalne zarzadzanie, fatalne zarobki. Podwyzka w 2020 roku 1% przy ciagle rosnacych cenach jest kpina z ludzi.(usunięte przez administratora) Planowanie i logistyka leza. Zarobki na poziomie 2500- 2700 netto, do wymagan stawianych produkcji sa po prostu smieszne. (usunięte przez administratora) kila i mogila. Nie polecam pracy w tym zakladzie.

Pan

Na rozmowach mówią o premiach, któr zachęcają do podjęcia pracy. Rzeczywistość jest jednak dość szara. "Premia roczna nie widoczna" :)

Gienek

Witam, Na jakim poziomie kształtują się zarobki kierowcy ciężarówki ?( netto)

Olga Nowy wpis

Hej, czy ktoś może odbywał praktyki w Air Productsie? Możecie opowiedzieć o swoich doświadczeniach i czym się na nich zajmowaliście? Jakie są później szanse na zatrudnienie po ich zakończeniu? Czy Wam się to udało?

Air pro włocławek

Musze namówić byłych kolegów zeby założyli swój profil Włocławek i niech każdy napisze coś mysle ze nie będzie żadnej pozytywnej wiadomości. I naprawdę z ręką na sercu nie polecam. Ja zmieniłem pracę i odrzylem psychicznie i finansowo nawet nie ma porównania. Koncze pisać bo zaraz do domu.

Zenek Nowy wpis
Klient
@Air pro włocławek

A jak praca wygląda z przedstawicielami od suchego lodu we Włocławku. Jak traktowani są przedstawiciele? Ostatnio widziałem, że szukają przedstawiciela. Z góry dziękuje jak odpiszesz.

Poszukujący pracy.
Kandydat

Czy jest mi ktoś w stanie pomóc? - czy opłaca się iść na przedstawiciela handlowego to do tej firmy ? - jakimi autami jeżdżą przedstawiciela? - czy można z nich korzystać prywatnie w ciągu tygodnia i na weekendach ? - jaka atmosfera panuje w dziale handlowym ? - w jakich okolicach jest pensja podstawowa ?

Lexus Nowy wpis
@Poszukujący pracy.

Slyszalem ze ponoc miedzy 1800 a 2200 bardzo sobie chwala, za to na lody mozna no limit po calej Polsce, nawet na taryfie po godzinach se dorobic. Atmosfera podobna wlasnie jak u taryfiarzy, jak nie zajmiesz koledze miejsca, to nawet kola ci nie obsika, podzieli sie kanapka, bardzo przyjazna.

Pytanie Nowy wpis

Czy Air Products organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

BDM
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Wieloetapowy, podstawowe pytania, wywiady telefoniczne, spotkania, testy.

Pytania

Zaskoczył mnie niski poziom pytań ze strony managera, czytał je z kartki były bardzo elementarne.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Don

Pani kierownik Aneta pozwoliła na likwidację oddziału Rzeszów. Byliśmy liderami. Staraliśmy się dogodzić klientom . Niestety wszyscy poszliśmy na bruk. Pozdrawiam . Michała G. W sumie równy chłop. który dba o kierowców

Air pro włocławek

Jeszcze jedno w firmie są ludzie co pracują bardzo długo po studiach z wykształceniem w odpowiedniej dziedzinie a kierownikiem sterowniczym zostaje osoba młoda bez studiów, bez znajomości angielskiego, chamskie odzywki rozkazy więc jak taki ktoś ma dobrze kierować ludźmi skoro sam pracuje tam 3lata i tak naprawdę ślizga się na wiedzy starszych pracowników. Jak nic się tam nie zmieni to samo się skończy.produkcja coraz.czesciej mówi o.zmianie pracy no nie widać niczego dobrego teraz chcą im dorzucić nocki za te same pieniądze bez dodatku bez.niczego.

Alpaka

Czyżby śliczny?

Xyz
Klient
@Air pro włocławek

Młodym trzeba dać szansę skoro dostał takie stanowisko czymś musi się wyróżniać .Widocznie autorze tekstu nadawales się tylko do czarnej roboty moze byłeś toksyczny i nie kontaktowy bo poza wykształceniem i językiem na takim stanowisku liczy się kontaktowosc z ludźmi reszta przyjdzie z czasem A wykształcenie i język to rzecz nabyta dzis nie ma za rok jest. Co do nocek poczytaj kodeks pracy co mowi o pracy w nocy i dopiero się wypowiadaj , bo to chyba on jest ważniejszy niż co powie kolega, koledze a ten poda dalej.

Wwa
@Xyz

To we Włocławku można zrobić studia w rok? Bardzo bym prosił namiar, wyślemy parę osób do was żeby sobie zrobili taki papierek ^^

aplikant
Kandydat

Strona Air Products zamiast ułatwiać aplikowanie to je uniemożliwia. Próba przesłania dokumentów i aplikacja za pierwszym razem nie powiodła się z jakiegoś powodu. Drugi raz przesłać dokumentów nie da się.

Czy pracodawca Air Products motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jeszcze pracuję
@Pytanie

Zwalnia a nie motywuje, ludzie po 5 lat albo i więcej podwyżek nie mogą się doprosić. Oczywiście wyższa kadra o siebie dba a ty robolu charuj na nich. Nie polecam bo i tak po latach generowania zysków dla firmy pracą często 7 dni w tygodniu dostaniesz rozwiązanie umowy. Przyczyną zwolnienia zawsze bzdury powód za który powinni zwolnić wszystkich i od siebie zacząć. Stawiają na młodych którzy i tak jak się zorientują jak firma podchodzi do ludzi sami się zwalniają. Doświadczonych dobrych pracowników zwolnili bez powodów( byli za starzy albo za dużo wiedzieli o różnych poczynaniach przez górę w firmie), firma działa jak ćma we mgle. Nie polecam jak chcesz spokojnie żyć.

@Pytanie

Tak do szukania nowej pracy. Rocznie dostajesz 0.5% podwyżki więc sobie policz;)

Rys

@Rys

We Włocławku manager 6 tys. Pracownik biurowy 5 tys. Produkcja (usunięte przez administratora) 2.400 wszystko na rękę oczywiście

Pan

@Pan

Strzal w sedno materii, malo tego, obiecuja premie za wykonanie jakiegos zadania, ktora podobno zatwierdzila sama "gora". Po wykonaniu ww premii brak. Nastepnie wydaja kolejna dyspozycje, a zapytani co z nasza poprzednia umowa odpowiadaja ze "gora" z jakis powodow jej jednak nie przyznala, ale malo tego, przekonuja pracownika, ze ten powinien byc wdzieczny przelozonemu, ze ten w ogule wyszedl z inicjatywa checi jej przyznania... Cyrk, hipokryci, oszusci, klany rodzinne, miernota menedzerska, zastraszanie (oczywiscie nie doslowne), niesprawiedliwe traktowanie pracownikow to chleb powszedni air products...

@Pracownik

U nas było(jest) to samo rodzina koledzy koleżanki w biurze zarabija po 5, 6 tys. Zwykli pracownicy trochę więcej niż 2 tys. I naprawdę muszą wysłuchiwać rozkazów czasem nawet wyzwisk, słyszałem o takiej sytuacji że pracownik zgłosił sprawę do dyrektora obiektu o nadluzyciach przez kierowników to został olany bo lepiej zamieść sprawę pod dywan zeby nikt się nie denerwował

Air pro włocławek

Nie polecam, wszystkie stanowiska po układach ręka rękę myje. Zasady bezpieczeństwa tylko papier i gdy ktoś ma przyjechać a tak jeden wielki (usunięte przez administratora) Każde pytanie , informacje nikt nic nie wie. Kierownicy porażka krzyki rozkazy, obrażanie, jakiś kontakt utrzymuje z pracownikami nawet covid przyniósł kierowniczek świadomie, oczywiście wszystko poszlo bez rozgłosu. Wiec jeśli masz zamiar iść tam do pracy to przemyśl to.finansowo jak na realia położenia firmy tragiczne chyba nikt mniej nie zarabia soboty niedziele wszystko jedna stawka premii brak, święta jakieś grosze, podwyżka roczna 0.5% więcej zarobisz w zabce, biedronce na pewno wyjdziesz zdrowiej na tym air produkt zbudował taką halę ze pracownicy ciągle wzdychają (usunięte przez administratora) bo takie stężenie co2 ale cale kierownictwo na Śląsku wiec nic się nie dzieje.

Czy w Air Products panuje luźna atmosfera?

Marzyciel
@Pytanie

Panuje bardzo luźna atmosfera. Szczególnie jak jesteś zięciem kierownika, to możesz sobie chodzić do pracy np. na 7, a nie jak cała reszta plebsu na 6.

Gienek

Witam, Na jakim poziomie kształtują się zarobki kierowcy ciężarówki ?( netto)

FrantzMaurer
@Gienek

2700-3400 w zależności od nadgodzin, nie polecam, bałagan logistyczny, ciężarówki stare i dobite, mnóstwo pracy fizycznej i dodatkowych obowiązków. Ponadto problemy z rozliczaniem delegacji i nadgodzin ciągłe proszenie się o swoje pieniądze i rzeczy niezbędne do pracy np. na papier do tacho... Ogólnie gorzej niż w byle dziadtransie. Odpuść!

@FrantzMaurer

Proszenie sie o wlasne pieniadze? ???? Chyba raczeja walczenie...

Marcin
@FrantzMaurer

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o zatrudnieniu, jednak opinie na forum są podzielone. Czy spokojna rozmowa na temat zaliczek na delegacje lub rozliczenie nadgodzin poprzez odebranie wolnego w dogodnym terminie, mogłoby poprawić sytuację, jak myślisz?

@Marcin

O tak, sa podzielone: 95% negatywnych vs 5% pozytywnych... Te pozytywne, no coz, albo dzial hr ewentualnie stara klika... Nie kompromituj sie...

Boby
@Marcin

Chyba żartujesz.. Na delegacje i kasę za jazdę własnym autem w czasach pandemii czeka się 3 - 4 MC... Premie? Jakie premie? Ten słynny jeden procent to jest wyrównanie inflacyjne a nie żadna podwyżka.. Awanse dostają wyłącznie ludzie bez własnych opinii, którzy każde polecenie wykonają na ślepo i bez zastanowienia

poszukujący
Kandydat

czesc. Mam kilka pytań co do firmy: Jakimi autami jeżdżą ph? Czy można używać prywatnie? Jaka jest podstawa wynagrodzenia? Czy zrobienie planu i premie są realne do zrobienia?

Xxx

AIR PRODUCTS WLOCLAWEK Praca dwu zmianowa święta nie święta, oczywiście żadnych dodatków pracownik traktowany jest tak ze lepiej nie mówić słabe wynagrodzenie ok 2.5tys zadnych premii praca w ciągłym stresie mysle ze na ta chwile jeden z najgorszych zakładów w naszym mieście. (usunięte przez administratora). Na terenie gdzie znajduje się zakład można spokojnie znaleźć praca za ponad 3 tys. zł plus premie i przede wszystkim szacunkiem za swoją pracą od przełożonych

yyyxxx
@Xxx

To trzeba zmienić prace i uciekać, jak obok jest lepiej..

Xxx

Chętny do pracy na produkcji
Kandydat

Jakie jest średnie wynagrodzenie miesięczne na produkcji w tej firmie? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Air Products?

Null
@Pytanie

Cała na konto. Nie ma innej możliwości

pik

No i co że oglądałeś. Jaki cel ma ta wypowiedź ? Pewnie ktoś Hr pisze :)

@pik

To pewne, bo w ap wszyscy "to jedna rodzina" porozrzucana po roznych dzialach ale jednak rodzina...

Rysiek

Dzięki za info a jak z warunkami pracy, brudna praca? jest bezpiecznie? kierownicy z jakąkolwiek wiedzą?

Wolny
@Rysiek

Głównym sloganem firmy jest "Safety first" czyli bezpieczeństwo jest najważniejsze, w praktyce wszyscy się tylko z tego śmieją. Ponoć pewien kierowca przez 6 lat ładował i rozładowywał butle 85kg z palnym gazem bez windy ręcznie je zrzucając z paki... bo firma nie wyposażyła auta w winde... O połamanych paletach i zdezelowanych pasach nie wspomnę

@Rysiek

Tak, jest bezpieczna w teorii na szkoleniach, w praktyce: jak chcesz bezpiecznej pracy to nie zatrudniaj sie w air products...

@Wolny

Tak bylo w istocie aczkolwiek ap umywalo od tego rece bo mialo swoich agentow rejonowych ktore byly firmami corkami i braly odpowidzialnosc na siebie mimo wszystko pod sloganem ap "safety first" kazdy z nich to wiedzial ale oficjalnie nie widzial... BHP level expert ????

@Pracownik

Apropo rozladunkow recznych w 1 osobowej obsadzie butli okolo 85 kg/szt, szczegonie gazow wysoce reaktywnych, jak chocby acetylen (podatny na wstrzasy, w zaleznosci od stanu/jakosci masy porowatej/stopniu rozpuszczenia acetylenu w acetonie - To fakt niezaprzeczalny, ktory moze nie wyrosl bezposrednia z ramion ap, ale po przejeciu firm corek zostal niestety akceptowany. Na porzadku dziennym, pomimo hipokryckich szkolen "bhp" byly, a moze nawet sa, a na pytanie do przelozonych co z platforma ruchoma do rozladunkow odpowiadano - przeciez tych butli nie trzeba nosic, mozesz je przecierz zrzucac. W odpowiedzi: przeciez na szkoleniach bhp przy ktorych byl obecny przelozony zabraniano tego robic i sam tak mowiles, ten odpowiada: nie lap mnie za slowka...

Zostaw merytoryczną opinię o Air Products - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Air Products
2.1/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 17 Stycznia 48