Opinie o Air Products w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Air Products. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Air Products o rekrutacji.

Branże: Energia, paliwo, media - sprzedaż gazów technicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Air Products w Warszawa

KANDYDAT

Czy te wszystkie negatywne opinie dotyczą jakiegoś konkretnego oddziału/działu w firmie. Zdaję sobie sobie sprawę w każdej firmie są osoby z którymi nie chce się współpracować ale na pewno są też takie, które szanują pracowników/współpracowników. Czy jest tu ktoś kto ma jakieś pozytywne zdanie o pracy w tej firmie czy takie osoby tu po prostu nie zaglądają ?

Grażyna
@KANDYDAT

rzeczywiscie te posty sa bardzo demotywujace ... czy chcesz na jakies stanowisko do nich konkretnie aplikowac i sie zastanawiasz?

@Grażyna

Tak na handlowca i tak się zastanawiam czy warto :-)

Czy pracodawca Air Products motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jeszcze pracuję

Zwalnia a nie motywuje, ludzie po 5 lat albo i więcej podwyżek nie mogą się doprosić. Oczywiście wyższa kadra o siebie dba a ty robolu charuj na nich. Nie polecam bo i tak po latach generowania zysków dla firmy pracą często 7 dni w tygodniu dostaniesz rozwiązanie umowy. Przyczyną zwolnienia zawsze bzdury powód za który powinni zwolnić wszystkich i od siebie zacząć. Stawiają na młodych którzy i tak jak się zorientują jak firma podchodzi do ludzi sami się zwalniają. Doświadczonych dobrych pracowników zwolnili bez powodów( byli za starzy albo za dużo wiedzieli o różnych poczynaniach przez górę w firmie), firma działa jak ćma we mgle. Nie polecam jak chcesz spokojnie żyć.

Air pro włocławek

Tak do szukania nowej pracy. Rocznie dostajesz 0.5% podwyżki więc sobie policz;)

Związkowiec
@Jeszcze pracuję

Za taką sytuację odpowiada zarząd związków zawodowych. Związkowcy muszą zdac sobie sprawę z tego, ze wladze związku mogą byc odwolywane na wniosek związkowców, jesli ci widzą, ze zgadzają się na zwolnienia bez mrugniecia okiem tylko dla tego, ze ktos jest bliski wiekowi emerytalnemu, jest niewygodny dla jakiegos słabego menagera ( przyklad w stolicy klimaty kibolskie, szaliki itp). To, ze prezes związku dostaje auto za sama funkcję i zrobi wszystko dla zarządu firmy to niestety tylko jeden koniec kija. Z drugiej strony sa wlasnie zwiazkowcy, sprawy w sądzie, a skrajnych przypadkach dzialan w porozumieniu z pracodawcą na szkodę pracowników nawet więzienie. Jeśli prezes związku podpisuje niekorzystne dokumenty dla poszczególnego pracownika czy dla calej grupy jak kwestie socjalne itp. trzeba zwołać zebranie i prezesa odwołać. Jeśli zostanie odwolany straci autko, a jeśli będzie juz nieprzydatny Prezesowi spółki i nie będzie mial ochrony, może stracic pracę. Związkowcy miejcie tego świadomość, prezes związku to nie prezes spółki, jest dla nas, a nie my dla niego i jego byc zależy od naszych decyzji.

Zuzanna
@Związkowiec

No takie zwalnianie bez powodu w moim odczuciu jest średnie. A były jakieś rozmowy aby coś zmienić? No bo to ani z korzyścią dla atmosfery ani dla pracownika i de facto nikt na tym nie korzysta.

Poszukujący pracy.

Czy jest mi ktoś w stanie pomóc? - czy opłaca się iść na przedstawiciela handlowego to do tej firmy ? - jakimi autami jeżdżą przedstawiciela? - czy można z nich korzystać prywatnie w ciągu tygodnia i na weekendach ? - jaka atmosfera panuje w dziale handlowym ? - w jakich okolicach jest pensja podstawowa ?

Lexus
@Poszukujący pracy.

Slyszalem ze ponoc miedzy 1800 a 2200 bardzo sobie chwala, za to na lody mozna no limit po calej Polsce, nawet na taryfie po godzinach se dorobic. Atmosfera podobna wlasnie jak u taryfiarzy, jak nie zajmiesz koledze miejsca, to nawet kola ci nie obsika, podzieli sie kanapka, bardzo przyjazna.

Pomocny
@Poszukujący pracy.

Odpowiadam najlepiej jak potrafię: - czy opłaca się iść na przedstawiciela handlowego to do tej firmy ? Zależy co dla kogo jest oplacalne. Pensja zalezna czy będziesz pracować za granicą ( Warszawa) w mieście np Gdańsku, Poznan, Wroclaw, czy na wsi ( Siewierz) . Pensja od 3/4 tys nawet do 10, częste imprezy pijackie do kilkunstu razy w roku nawet max, auto bez limitu km pod warunkiem tankowan w dni robocze (poza świętami i urlopem) standard to tankowanie np w piatek o 23:59 na ostatniej stacji przy granicy przed urlopem od soboty. Premie kwartalne w okolicy wlasnej pensji oraz roczne czasem zero, a rzadko ale zdarzają się nawet kilkadziesiąt tys. - jakimi autami jeżdżą przedstawiciela? Obecnie opel astra - czy można z nich korzystać prywatnie w ciągu tygodnia i na weekendach ? Tak, poza tankowaniem w takie dni - jaka atmosfera panuje w dziale handlowym ? Przyjazna o ile nie wdepniesz komus na odcisk, nie wchodzisz w rynek i nie stanowisz zagrożenia dla szefa itp. - w jakich okolicach jest pensja podstawowa ? Min. wokolicach 3-4 tys na start. Lepiej negocjować na dzien dobry bo pozniej juz w zyciu nie dostaniesz podzywzki, chyba ze wskoczysz wyżej, lub zmienisz stanowisko.. co nie jest juz takie łatwe.

Na jakie benefity można liczyć w Air Products?

Zofia

Możesz liczyć na benefit pracy w firmie z pierwszych miejsc "listy wstydu".

Agnieszka
@Zofia

O co chodzi z tą listą wstydu?

@Agnieszka

Jak nie wiesz o co chodzi z "lista wstydu" i musisz o to zapytać na takim forum to : 1/pasujesz tam idealnie 2/wspolczuje Ci, naprawdę

Agnieszka

A ja dalej nie wiem o co chodzi... A chciałabym wiedzieć.

Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Dzień dobry, Jak się skontaktować z działem kadr? Jakiś mail jest?

Olga

Hej, czy ktoś może odbywał praktyki w Air Productsie? Możecie opowiedzieć o swoich doświadczeniach i czym się na nich zajmowaliście? Jakie są później szanse na zatrudnienie po ich zakończeniu? Czy Wam się to udało?

Air pro włocławek

Musze namówić byłych kolegów zeby założyli swój profil Włocławek i niech każdy napisze coś mysle ze nie będzie żadnej pozytywnej wiadomości. I naprawdę z ręką na sercu nie polecam. Ja zmieniłem pracę i odrzylem psychicznie i finansowo nawet nie ma porównania. Koncze pisać bo zaraz do domu.

Zenek
@Air pro włocławek

A jak praca wygląda z przedstawicielami od suchego lodu we Włocławku. Jak traktowani są przedstawiciele? Ostatnio widziałem, że szukają przedstawiciela. Z góry dziękuje jak odpiszesz.

Don

Pani kierownik Aneta pozwoliła na likwidację oddziału Rzeszów. Byliśmy liderami. Staraliśmy się dogodzić klientom . Niestety wszyscy poszliśmy na bruk. Pozdrawiam . Michała G. W sumie równy chłop. który dba o kierowców

aplikant

Strona Air Products zamiast ułatwiać aplikowanie to je uniemożliwia. Próba przesłania dokumentów i aplikacja za pierwszym razem nie powiodła się z jakiegoś powodu. Drugi raz przesłać dokumentów nie da się.

Air pro włocławek

Nie polecam, wszystkie stanowiska po układach ręka rękę myje. Zasady bezpieczeństwa tylko papier i gdy ktoś ma przyjechać a tak jeden wielki (usunięte przez administratora) Każde pytanie , informacje nikt nic nie wie. Kierownicy porażka krzyki rozkazy, obrażanie, jakiś kontakt utrzymuje z pracownikami nawet covid przyniósł kierowniczek świadomie, oczywiście wszystko poszlo bez rozgłosu. Wiec jeśli masz zamiar iść tam do pracy to przemyśl to.finansowo jak na realia położenia firmy tragiczne chyba nikt mniej nie zarabia soboty niedziele wszystko jedna stawka premii brak, święta jakieś grosze, podwyżka roczna 0.5% więcej zarobisz w zabce, biedronce na pewno wyjdziesz zdrowiej na tym air produkt zbudował taką halę ze pracownicy ciągle wzdychają (usunięte przez administratora) bo takie stężenie co2 ale cale kierownictwo na Śląsku wiec nic się nie dzieje.

Czy w Air Products panuje luźna atmosfera?

Marzyciel

Panuje bardzo luźna atmosfera. Szczególnie jak jesteś zięciem kierownika, to możesz sobie chodzić do pracy np. na 7, a nie jak cała reszta plebsu na 6.

Gienek

Witam, Na jakim poziomie kształtują się zarobki kierowcy ciężarówki ?( netto)

FrantzMaurer
@Gienek

2700-3400 w zależności od nadgodzin, nie polecam, bałagan logistyczny, ciężarówki stare i dobite, mnóstwo pracy fizycznej i dodatkowych obowiązków. Ponadto problemy z rozliczaniem delegacji i nadgodzin ciągłe proszenie się o swoje pieniądze i rzeczy niezbędne do pracy np. na papier do tacho... Ogólnie gorzej niż w byle dziadtransie. Odpuść!

@FrantzMaurer

Proszenie sie o wlasne pieniadze? ???? Chyba raczeja walczenie...

@FrantzMaurer

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o zatrudnieniu, jednak opinie na forum są podzielone. Czy spokojna rozmowa na temat zaliczek na delegacje lub rozliczenie nadgodzin poprzez odebranie wolnego w dogodnym terminie, mogłoby poprawić sytuację, jak myślisz?

@Marcin

O tak, sa podzielone: 95% negatywnych vs 5% pozytywnych... Te pozytywne, no coz, albo dzial hr ewentualnie stara klika... Nie kompromituj sie...

Boby
@Marcin

Chyba żartujesz.. Na delegacje i kasę za jazdę własnym autem w czasach pandemii czeka się 3 - 4 MC... Premie? Jakie premie? Ten słynny jeden procent to jest wyrównanie inflacyjne a nie żadna podwyżka.. Awanse dostają wyłącznie ludzie bez własnych opinii, którzy każde polecenie wykonają na ślepo i bez zastanowienia

poszukujący

czesc. Mam kilka pytań co do firmy: Jakimi autami jeżdżą ph? Czy można używać prywatnie? Jaka jest podstawa wynagrodzenia? Czy zrobienie planu i premie są realne do zrobienia?

Xxx

AIR PRODUCTS WLOCLAWEK Praca dwu zmianowa święta nie święta, oczywiście żadnych dodatków pracownik traktowany jest tak ze lepiej nie mówić słabe wynagrodzenie ok 2.5tys zadnych premii praca w ciągłym stresie mysle ze na ta chwile jeden z najgorszych zakładów w naszym mieście. (usunięte przez administratora). Na terenie gdzie znajduje się zakład można spokojnie znaleźć praca za ponad 3 tys. zł plus premie i przede wszystkim szacunkiem za swoją pracą od przełożonych

yyyxxx
@Xxx

To trzeba zmienić prace i uciekać, jak obok jest lepiej..

Xxx

Chętny do pracy na produkcji

Jakie jest średnie wynagrodzenie miesięczne na produkcji w tej firmie? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Air Products?

Null

Cała na konto. Nie ma innej możliwości

pik

No i co że oglądałeś. Jaki cel ma ta wypowiedź ? Pewnie ktoś Hr pisze :)

@pik

To pewne, bo w ap wszyscy "to jedna rodzina" porozrzucana po roznych dzialach ale jednak rodzina...

Rysiek

Dzięki za info a jak z warunkami pracy, brudna praca? jest bezpiecznie? kierownicy z jakąkolwiek wiedzą?

Wolny
@Rysiek

Głównym sloganem firmy jest "Safety first" czyli bezpieczeństwo jest najważniejsze, w praktyce wszyscy się tylko z tego śmieją. Ponoć pewien kierowca przez 6 lat ładował i rozładowywał butle 85kg z palnym gazem bez windy ręcznie je zrzucając z paki... bo firma nie wyposażyła auta w winde... O połamanych paletach i zdezelowanych pasach nie wspomnę

@Rysiek

Tak, jest bezpieczna w teorii na szkoleniach, w praktyce: jak chcesz bezpiecznej pracy to nie zatrudniaj sie w air products...

@Wolny

Tak bylo w istocie aczkolwiek ap umywalo od tego rece bo mialo swoich agentow rejonowych ktore byly firmami corkami i braly odpowidzialnosc na siebie mimo wszystko pod sloganem ap "safety first" kazdy z nich to wiedzial ale oficjalnie nie widzial... BHP level expert ????

Apropo rozladunkow recznych w 1 osobowej obsadzie butli okolo 85 kg/szt, szczegonie gazow wysoce reaktywnych, jak chocby acetylen (podatny na wstrzasy, w zaleznosci od stanu/jakosci masy porowatej/stopniu rozpuszczenia acetylenu w acetonie - To fakt niezaprzeczalny, ktory moze nie wyrosl bezposrednia z ramion ap, ale po przejeciu firm corek zostal niestety akceptowany. Na porzadku dziennym, pomimo hipokryckich szkolen "bhp" byly, a moze nawet sa, a na pytanie do przelozonych co z platforma ruchoma do rozladunkow odpowiadano - przeciez tych butli nie trzeba nosic, mozesz je przecierz zrzucac. W odpowiedzi: przeciez na szkoleniach bhp przy ktorych byl obecny przelozony zabraniano tego robic i sam tak mowiles, ten odpowiada: nie lap mnie za slowka...

Natalia

@Mania, dokładnie, obowiązki i zadania zawsze zapisywane są w umowach czy aneksach, poza tym pracownicy chyba są informowani o charakterze wykonywanych obowiązków? Czy rozpoczynając pracę dostaje się jakiegoś opiekuna który wdraża nowe osoby?

@Natalia

Oczywiscie, ze sa zapiasne, ale inna kwesta jest jak sa respektowane i nagradzane... A opiekun wdrozy Cie Nataliu w chocholi taniec, jak na to pozwolisz. Wszystko zalezy od Ciebie jak dasz sie ...

Zostaw merytoryczną opinię o Air Products - Warszawa

• Jak się pracuje w Air Products?

Zobacz opinie na temat firmy Air Products tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Air Products?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Air Products?

Kandydaci do pracy w Air Products napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Air Products