2 Dodaj opinię
2 125 283 5 1

Opinie o Centrum Medyczne Enel-Med S.A.

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Bardzo nam miło, że możemy być częścią serwisu GoWork.pl

Chcemy być obecni tu dla wszystkich z Was, dla których enel-med jest interesującym pracodawcą.

Dziękujemy Wam - użytkownikom za aktywność na forum oraz opinie o zatrudnieniu w naszych centrach medycznych oraz biurach: warszawskich i białostockim.

Jesteśmy pionierem prywatnych usług medycznych na polskim rynku i w ciągu ponad 25 lat istnienia przeszliśmy drogę od jednej prywatnej przychodni do 29 oddziałów wieloprofilowych na terenie całego kraju.

Chcemy więc każdemu z Was pokazać, w którym miejscu dziś jesteśmy i co możemy zaoferować jako stabilny pracodawca. GoWork.pl jest miejscem, gdzie mamy nadzieję spotkać się z Wami i porozmawiać o tym, jakie są doświadczenia naszych pracowników oraz jakie możliwości rozwoju otrzymasz pracując z nami.

Stale doskonalimy nasze procesy i obsługę klienta, dlatego każda konstruktywna opinia jest dla nas cenna.

Pragniemy jednak podkreślić, że miejsce, w którym się spotykamy jest poświęcone wymianie doświadczeń dotyczących zatrudnienia w enel-med – te informacje prosimy kierować na adres rekrutacja@enel.pl.

Jeżeli jednak chcecie podzielić się z nami opinią na temat oferowanych usług zapraszamy do kierowania swoich wiadomości na adres: opinie@enel.pl. Zapewniamy, że żadna z nich nie zostanie bez odpowiedzi.

A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z nami i dołączenia do grupy pracowników enel-med!
wolt

Z perspektywy byłego pracownika centrali bardzo słaby poziom zarządzania - chaos decyzyjny i komunikacyjny, rozmyte granice odpowiedzialności i kompetencji, a czasem ich brak. HR bardzo konformistyczny - reprezentował tylko swój interes i zawsze przyjmował dla siebie wygodną pozycję. Na dużych spotkaniach często dochodziło do sytuacji, gdzie źle mówiło się o nieobecnych pionach. Pracownicy nie byli szanowani, powszechnie mówiło się, że jak nie ten, to inny. Wyjątek w tej regule stanowili lekarze. O sukcesach rzadko kto wiedział, o popełnionym błędzie - większość. Jedynym plusem w tym wszystkim były ciekawe projekty, które pasjonatów mogły trochę dłużej przytrzymać w tym miejscu. Ogólnie radzę przeczytać wszystkie opinie i mocno się zastanowić przed podjęciem pracy - szczególnie w operacyjnym i marketingu tej firmy.

Tak27Nie
@wolt

Czy po okresie pracy w firmie Centrum Medyczne Enel-Med S.A. możesz stwierdzić, że nabyłeś niezbędną wiedzę i umiejętności, które w przyszłości mogą przydać Ci się w dalszym rozwoju? Będzie to dobre miejsce pracy dla osób, które cenią sobie zdobywanie nowych doświadczeń?

TakNie3

wolt
@Patrycja

Patrycja, odpowiedź już padła. Nie polecam nikomu ze względu na opisane już przyczyny. Jacek Santorski celnie określa takie miejsca, jako "kulturę folwarku", gdzie "informacje przestają przepływać między działami, zamiast tego krążą donosy, fachowcy idą w odstawkę, tworzy się dwór".

Tak20Nie

@wolt

Czy mógłbyś napisać, jak wyglądają zarobki, które oferuje Centrum Medyczne Enel-Med S.A. zatrudnionym pracownikom? Aby móc starać się o pracę w tym miejscu, należy mieć jakieś specjalne wykształcenie, czy osoby bez studiów również mają szansę, aby aplikować? To dość istotna kwestia dla innych osób aktywnie poszukujących pracy w tej dziedzinie.

Rozczarowana

Zgadzam się!

Rozczarowana
@Rozczarowana

W dodatku moja opinia została całkowicie usunięta z tej konwersacji. Brawo HR. Rozumiem, że lepiej ukryć...

@Rozczarowana

Opinia mogła zostać usunięta przez administrację portalu, ponieważ najprawdopodobniej łamała któryś z punktów regulaminu obowiązującego na forum gowork.pl. Przed dodaniem wpisu dobrze jest zapoznać się z regulaminem, aby na przyszłość tego typu sytuacje nie miały miejsca. Masz może jakieś informacje o pracy w firmie Centrum Medyczne Enel-Med? Wciąż brakuje informacji na ten temat, dlatego może Ty coś wiesz? Odpowiedz proszę.

TakNie1

Onaona
@Rozczarowana

Może dlatego została usunięta, bo to nie jest miejsce do wylewania żali na firme tylko do napisania innym ludziom czy poleca sie tu pracę czy nie...

@Patrycja

Nie wiem jak w marketingu ale na słuchawce tak 2400-2600 brutto w zależności od działu i czy jest się ok z rozmowami po angielsku. Podobnie na recepcji. Przynajmniej w Warszawie. Można się zgłosić i dostać podstawowy pakiet medyczny teoretycznie płatny jakieś 80 PLN ale firma dodaje to do wynagrodzenia więc opłaca się z tego tylko podatek. Jest też pakiet ok fitness - 2 wyjścia w tyg za 8pln miesięcznie afaik I jeszcze open ale nie jestem pewna za ile. Są premie kwartalne, wysokość i wymagania zależne od działu.

Ziom
@wolt

(usunięte przez administratora) W firmie pracują kobiety bo łatwo jest je zastraszyć siedzą cicho jak pod miotła przewodnicza tym jedze i szarlatanki wyzysk jest tam ogromny. W chwili prośby od podwyżkę na nic nie zdadzą się twoje argumenty tego ze firmy konkurencyjne dają specjalista typu technik rtg nawet do 10pln więcej, odpowiedzą Ci żebyś zmienił prace. Nic dziwnego ze maja spadki na giełdzie. Tam gdzie rządzą baby tam nie może być dobrze.

Barbara_M Nowy wpis
@Ziom

Odnoszę wrażenie że ewidentny seksizm, który bije z tego komentarza, jest znacznie większy niż ten, który rzekomo ma miejsce w samej firmie... Co to ma znaczyć, że "tam gdzie rządzą baby nie może być dobrze"? Albo, że "przewodniczą tam jędze i szarlatanki"? Co jak co, ale zapewniam pana, że nie spotkałam się z tym, żeby ktoś w Enelmed manipulował w jakiś sposób parytetem płci w celu zastraszenia kogokolwiek... Nie byłam też nigdy traktowana inaczej ze względu na moją płeć i nie sądzę, żeby ktokolwiek postrzegał mnie jako "łatwą do zastraszenia". Wszystko to jest wyssane z palca. Swoją drogą, oskarżenia o tak zaawansowany mobbing to nie żarty i naprawdę byłabym ciekawa, jakie są ich podstawy.

Karol Nowy wpis
@Barbara_M

Dokładnie zarzut mobbingu to poważne oskarżenie, które powinno być odpowiednio uargumentowane. Może Ty mogłabyś wypowiedzieć się bardziej szczegółowo na temat tego miejsca pracy? Sądzę, że Twoja opinia może sporo wnieść do wątku i przedstawić firmę w nieco innym świetle.

Paulina Nowy wpis

Chciałbym zadać pytanie jako pacjentka placówki na Domaniewska. Dlaczego jeśli podajecie mi termin w placówce na wizytę, która chciałabym odbyć w ramach towarzystwa na P to ani oni, ani wy nie chcecie to potwierdzić ?

losoid

We wtorek 20 sierpnia pojechałem do Enel-Med Warszawa Promenada, żeby wykonać analizę markera nowotworowego RSA. Recepcjonistka zadała mi pytanie, czy chcę mieć wykonane RSA zwykłe czy wolne. Nie widziałem, że są dwie różne takie analizy, więc spytałem o różnicę w analizie i w cenie. Po konsultacji w laboratorium recepcjonistka powiedziała, że RSA wolne jest to badanie dokładniejsze niż RSA zwykłe. Ceny: 90 vs 60 zł. Poprosiłem o wykonanie "bardziej dokładnego" RSA wolnego. Po otrzymaniu wyników okazało się, że RSA wolne wcale nie jest badaniem dokładniejszym niż RSA zwykłe. Co więcej, wyniki RSA wolne są nieprzydatne, jeśli nie są poprzedzone badaniem RSA zwykłego. Wartość diagnostyczną ma stosunek RSA wolnego do RSA zwykłego. Informacja ta kosztowała mnie dodatkowe 150 zł (konsultacja u lekarza, który mi to wytłumaczył). Przez telefon (a później także przez internet) złożyłem zażalenie na wprowadzenie mnie w błąd przez pracowników Enel-med, w wyniku czego zsotały wykonane droższe, nieprzydatne badania. Pracownica Enel-Med poinformowała mnie, że powinienem dokładniej wiedzieć, czego chcę. Podkreślam, że pojawiając się w Enel-Med wiedziałem, czego chcę, a w błąd zostałem wprowadzony przez recepcjonistkę. Sytuację traktuję jako wyłudzenie ode mnie 90 zł (plus strata wartości konsultacji lekarskiej).

Paulina
@losoid

Panie Marianie . Recepcjonistka nie ma wiedzy medycznej. Na skierowaniu powinieneś mieć Maniek napisane co trzeba zbadać. To tak jak byś kolego przyszedł na holter i powiedział zausztami go. Holter nie jest tylko 1 tak jak badania. Marian płacisz galowe, bo jesteś gapą. Recepcjonistce z Ostrobramskiej należą się kwiaty i czekoladki, bo dzięki niej jesteś dokładniej zbadany.

Work 2018
Nazwa działu: IT

Moge sie wypowiedziec co do centrali na slominskiego. W oddziałach bywa różnie... W cc w bialymstoku wg mnie ok. Marketing - zero kreatywności, realizacja wizji prezesa i nudne spotkania nie wiadomo co z nich wynika. Pion Szpitale - mam wrażenie że trzeba mieć dużo znajomości, ale też wyzysk duży dużo ludzi już odeszlo Operacyjny - słabo. Właściwie zmiana decyzji co spotkanie Inwestycje - tu w miarę ok, spoko ale zarobki mizerne IT- słabo i mordor ale przynajmniej daleko od slominskiego, raczej nie ma możliwości rozwoju i nierynkowe stawki. Księgowość - nie wiem

vonMises

Akurat mój przełożony był kompetentnym człowiekiem - rozumiem, że wielu ludzi może utożsamiać niektóre struktury organizacyjne z etyką pracy całej firmy, ale są one jednak stosunkowo złożone, i w zdecydowanej większości z nich jednak nie panuje chaos. Oczywiście najchętniej pisze się sprawozdania z tego, ile gdzie popełniono błędów, przez co wątpię, żeby ktokolwiek był skory równie sumiennie opisywać dobre strony - ale prawda jest taka, że jeśli macie porównanie, to ogólne podejście do pracownika w Enel-medzie nagle przestaje prezentować się tak niezadowalająco...

Srelmed analmed

Odradzam prace oraz korzystanie z usług. Spadki na giełdzie mowia same za siebie. Jak i słabe opinie na wszelakich portalach pracy. O nic się nie doprosisz wszędzie zmowa i układy. Zrobią Ci wielka łaskę jak dostaniesz 1pln brutto podwyżki.

Tak1Nie

(usunięte przez administratora) Sytuacja miała miejsce w placówce enel-med w centrum handlowym Arkadia. W życiu nie spotkałem się z tak przedmiotowym traktowaniem mojej osoby i wydałem 190 pln za wizytę z której dowiedziałem się tyle ile mogło by mi powiedzieć dziecko w podstawówce. przyszedłem do doktora z pęknięta kością stopy (wg mnie) doktor skierował mnie na badanie rtg i powiedział ze z wynikami zaprasza ponownie oczywiscie jest to badanie którego na miejscu wykonać się nie da, a wiec w tej samej chwili pojechałem na drugi koniec Warszawy wykonać rtg ( płatne oczywiscie) i wrocilem w przeciągu godziny z wynikami do doktora, oznajmił on wtedy ze to będzie kolejna wizyta ( kolejne 190pln) i powiedział jak się domyślałem ze kość jest pęknięta i ze leczenie trochę potrwa dodam tez ze wykonuje prace związana ze znacznym obciążaniem nóg, na stopie nie mogę stanąć bo boli jak cholera, lekarz zalecił maści i Apap i nie widział przeciwskazania do pracy, dodał również ze stopa nie powinna być obciążana lecz o L4 mogę zapomnieć(usunięte przez administratora)

Dorota

Absolutny BRAK PROFESJONALIZMU. Infolinia nie zorientowana, może zapisać na wizytę ale nie jest w stanie podać nazwiska lekarza do którego cię zapisze bo nie mają wglądu(???)!!! Żarty w 21wieku na miarę średniowiecza. Wcześniej zanim udzielą niekompetentnej informacji wyciągają od ciebie łamiąc RODO twój pesel i dane. NIE POLECAM. FIRMA JAK Z LAT 70-TYCH. Jej pacjenci to chyba tylko nie mający wyboru pacjenci abonamentowi którzy mają abonament wykupiony przez zzakład pracy.

Tak2Nie6
@Dorota

Mają wgląd do nazwisk lekarzy. Nie mają info o nazwiskach techników medycznych (np. Zapis na MRI ), pielęgniarek w gab. zab. i lekarzy na np. dyżurze ortopedycznym.

Ola Ola
@Dorota

Proszę mnie poinformować jak Szanowna Pani chciałaby być zarejestrowana bez podania danych personalnych- bo to już śmiech na całego jak ktoś dzwoni aby się zarejestrować i ma problem z podaniem swoich danych. Proszę w takim razie NIE DZWONIĆ tylko zgłosić się osobiście i podać swój pseudonim pod którym życzy sobie Pani widzieć.

Pracownik wymęczony

Garść prawdy z drugiej strony lustra. Centrala siedzi daleko i podsyła coraz to nowsze rozwiązania. Oddział stara się sprostać ilości pacjentów ale za co ? za nic. Zarobki Recepcji poniżej krytyki stawka 15 - 17 brutto max. Szkoleni dwa tygodnie z takiej ilości wiedzy że głowa paruje. Człowiek siada do obsługi i zielenieje ze stresu, Pacjenci słusznie zirytowani brakiem kadry wylewają to na Recepcję, Recepcja co chwila odpada z powodu niskiej płacy, presji oceny, presji pacjenta i presji lekarza. To bardzo odpowiedzialne stanowisko a opłacane poniżej tych na kasach w sklepach. Ludzie po roku dostają tylko ocenę i jak się wykłócą to 1 zł podwyżki, w zamian dokłada się im kolejne obowiązki i koło się zamyka. Jeśli trafisz na fajnego kierownika to jeszcze da się przeżyć jeśli nie to Depresja murowana. Oddział zajmuje się Reklamacjami bo firma do dziś nie widzi potrzeby posiadania takiego działu, kończy się przepracowaniem pracowników i tym że na Reklamacje nie da się terminowo odpowiedzieć, bo oczywiście trzeba pozbierać materiał i dopytać wszystkich stron. Paranoi ciąg dalszy, odwołanie grafików lekarza ? nic lepszego na początek dnia, CC nie obdzwoni bo zawaleni więc oddział mając braki kadrowe musi jeszcze odwołać wizyty i znaleźć termin wolny, a żeby nie było w tym czasie stoi kolejka wściekłych pacjentów bo jeden Recepcjonista musi dodatkowo się zająć odwołaniem. Aby cyrk był jeszcze zabawniejszy enel do odwołań pacjentów dał Recepcjom telefon komórkowy z lat 90 i szanowni Państwo proszę spróbować wysłać z tego archetypa wysłać jeszcze sms, i lepiej nie przekręć numeru telefonu i nie pomyl się w treści. Praca daje kopa i wiedzę w przyspieszonym tempie, JEdnak kosztem zdrowia. (usunięte przez administratora)Pracownicy mają mieć jednolity wygląd ale za swoje pieniądze, mają być elastyczni ale za nadgodziny nie płacą, mają wspierać ale ich nikt nie wpiera. Powodzenia dla tych co jeszcze tam walczą.

Tak24Nie

Any
@Pracownik wymęczony

Od roku już tam na szczęście nie pracuję, ale w pełni się zgadzam z Twoją opinią pracuję się tam fatalnie. Wygląda na to że nic się nie zmnieniło przez ten czas. Tylko z tego co pamiętam jeżeli się miało nadgodziny to odbierało się je w inny dzień, w przeciwnym razie muszą zapłacić.

@Pracownik wymęczony

Prawda. Nie zgodzę się tylko z nadgodzinami. Albo się odbiera albo płacą.

Klara168

Wrocław. Złożyłam CV, rozmowa przez telefon, około 30 minut. Na sam koniec rozmowy oczekiwania finansowe. Skromnie (jestem po studiach medycznych), 2500 netto. Pani zmieszała się i powiedziała, że tyle może być, ale brutto i zakończyła rozmowę, Nie oddzwonili. Skoro tak traktują potencjalnych pracowników aż strach pomyśleć jak traktują pacjentów. Porażka.

Iza

Śmiech na sali, do dermatologa trzeba czekać 3 miesiące żeby się dostać, do ginekologa 1,5 miesiąca, do internisty dwa tygodnie. Ż A R T Szybciej na NFZ się można dostać. Pieniądze wydawane w błoto. Żenada

Tak19Nie7
tromans
@Iza

Iza nie wiem skąd takie terminy. Odpalam aplikacje elelmedu dziś o 13:17 i mam dwie wizyty dostepne na dziś, kilka na jutro , więc o jakich 3 miesiącach piszesz. Jestem z enelmedem od 2008 roku, mam wykupiony pakiet, i nie pamiętam, żebym dłużej niż kilka dni czekał na lekarza ( i to konkretnego, którego chce z imienia i nazwiska ). Na usg jamy brzusznej czekałem 3 dni, na tomografie 9 dni ( to najdłuższy okres gdy na coś czekałem. Dla porównania na NFZ tomografia za 4 miesiące, ortopeda 2 miesiące. Więc róznica jest

Tak4Nie17
Ico
@tromans

Bo masz status super vip albo vip i dlatego zawsze masz wizyty. W enel med jest nawet oddzielna linia dla vipow. Cala resztq masy czeka miesiacami.

Tak9Nie3
Klaudia
@Iza

Potwierdzam powyższe. Mając mega wypasiony pakiet w poprzedniej firmie wszystkich lekarzy mieliśmy "od ręki". Obecnie już nie jako korpo, a płacąc za pakiet prywatnie, na moją reklamację dotyczącą czasu oczekiwania do lekarza otrzymałam odpowiedź od Specjalisty ds ubezpieczeń zdrowotnych "Średni czas oczekiwania na pierwszy wolny termin u internisty to ok. 2 dni, terminy u innych lekarzy w zależności od specjalności wahają się od tygodnia do ok. 2 miesięcy, co uzależnione jest od ponoszonych opłat". Śmiech na sali, potwierdzam!

Tak9Nie4
Justyna

Zweryfikowany użytkownik

@Ico

Albo za każdym razem się zapisuje do innego lekarza, ale już jak Ci coś dolega i chcesz chodzić na kontrolne wizyty do tego samego to min 1,5 miesiąca trzeba się zapisywać. Ja do mojej ginekolog która prowadzi mi ciążę wspólnie ustalamy 3 następne wizyty bo sam lekarz tak radzi żeby się dostać w odpowiednim tygodniu.... Dziś wypadła mi wizyta u okulisty chciałam przełożyć i następny termin do tej samej lekarki jest na 07.05.2019... 3miesiace....

Adam
@Klaudia

W swoich ostatnich wypowiedziach skupiacie się na ocenie pakietów, które oferuje firma Centrum Medyczne Enel-Med. Mnie natomiast zaciekawiła jedna kwestia. Mianowicie, czy pracownicy, którzy pracują w tej firmie niezależnie od stanowiska, mogą liczyć na ciekawe rabaty przy zakupie abonamentu dla siebie bądź rodziny? Pracodawca daje możliwości zakupu pakietów w korzystniejszej cenie niż dla reszty klientów? Mam nadzieję, że odpowiesz.

Klaudia
@Adam

Nie pracuje w Enel-Med, więc nic nie wiem na ten temat. Jestem ich Klientem, nie pracownikiem...

Tak1Nie6

Uzo
@Adam

Nie pracownicy nie maja zadnych zniżek ani bonusow. Do niedawna nie wszystkim tez prsyslugiwala opieka medyczna. Stan na styczen. 2019

Tak5Nie
Wtemacie
Nazwa działu: Finanse
@Uzo

Tak, mają możliwość zakupienia pakietu, jest on w bardzo niskiej cenie a i zakres jest szeroki. W końcu to ich miejsce pracy :)

JD

Szczerze to zazdroszczę, ja na usg muszę 2 miesiące czekać

eliza
@tromans

no chyba raczej nie, ja na rezonans magnetyczny w warszawie mam mieć w lipcu a umawiałam się w listopadze. tez jestem w (usunięte przez administratora)od paru lat i widzę pogorszenie usług. Do endokrynologa tez wizyt nie ma, trzeba czekać 2-3 miesiące lub jak się zwolni, lub jest do jednej Pani doktor ale ona akurat jest słąbym lekarzem i ten kto był to wie, że nie warto.

Lidi
@tromans

Pracownik rnelnedu czy co? Potwierdzam. Bardzo długie terminy skierowanie w trybie pilnym na usg nerki i dróg moczowych z bólem nerki czas oczekiwania 2 tyg. Leków do badania nie powinno się przyjmować...mówi to coś Panu? Nie życzę ostrego bolu nerki. Pozdrawiam obrońcę enelmedu

Aa
@tromans

Własnie zapisałam się do kardiologa... 6 tygodni czekania.

Wojtek
Nazwa działu: Marketing
@tromans

Zgadzam się z tym co napisała Iza. Wcześniej byłem w Lux-med i dzisiaj podjołem decyzję że tam wracam. W porównaniu do Enel-medu to niebo, a ziemia. Żonie z chorym dzieckiem (14miesięcy, dziecko ma gorączkę), każą jechać przez całą warszawę(godzina w jedną bez korków) bo niekwalifikuje się na wizyte domową. Chociaż oddział jest pod domem tam nigdy nie ma lekarzy ,a terminy właśnie pediatra za tydzień. Obsługa ma cię gdzieś. Najlepiej żebyś nie dzwonił i tak wogóle nie zaś Rafał głowy. Pod domem mam też NFZ i takich problemów nie ma, czyli płace w enel-med, a dziecko leczy się w NFZ bo tam szybciej. To głupie dlatego wracam do lux-medu z całą rodziną i odradzam każdemu enel-med bo to dno i dwa metry mułu.

Mi
@tromans

Na usg piersi czekać trzeba 4 miesiące, na usg narządów rodnych 3 miesiące. Do ginekologa terminy dostępne za 2 miesiące.

Edyta
@Adam

Oczywiście , że nie. 80 zł miesięcznie z od pensji plus dopłata do wizyty 10 zł. Dostępność oczywiście zerowa.

Sylwia
@tromans

Potwierdzam , że terminy w Enel med to jest totalna porażka. W NFZ znalazłam szybciej lekarza, niż.. Na badanie USG jamy brzusznej nie ma w ogóle terminu, proponowali poza Warszawą. Porażka!!! Nie polecam

Ola
@Iza

Właśnie wcześniej było okej a do dermatologa i ginekologa nie tylko ciężko się dostać ale odwołują wizyty. Odwołali mi ginekologa dwa razy i raz dermatologa w ciągu miesiąca ;/ ja nie wiem czy im się firma sypie, ale śmiech na sali jak wizytę którą trzy miesiące temu bookowałaś odwołują dwa tygodnie przed...

Czlowiekzmozgiempiszacydlaszym
@Ola

Jak sprzedają ofertę to wiadomo że sporo ludzi będzie korzystać. Poza tym trzeba się w końcu nauczyć, że są inni ludzie jak wy. I nie tylko wasze (usunięte przez administratora) tam na krześle siedzą. Więc nie marudzić tylko zrozumieć, że innych też stać na to by mieć opiekę medyczną.

Daniel

Natrafić na konsultanta przy telefonie to cud, makabryczne podejście z rozmowca. Załatwiają medycynę pracy to jakaś porażka. Wpisany numer do rejestracji. Dzwonisz o zapis dostajesz telefon do punktu partnerskiego i radz sobie sam a tam czekasz półtora miesiąca na załatwienie sprawy. Makabra i naciąganie kasy

TakNie1
Ola

Nie polecam 10 minut przed wizytą jak jesteś na miejscu odwołują wizytę,bo mają zdublowanych pacjentów, porażka

Nor

Menadzerzy bez kompetencji, czesto od lat w firmie. Rozwoj... Ta firma zatrzymala sie 20 lat temu! Haos, czesty brak celow, zero feedbacku a juz nie wspomne o umiejetnosci pracy na nim. Generalnie firma rodzinna i daleko do korporacji ale to w jegatywnym znaczeniu. Mysle ze moze byc ciekawa propozycja dla mlodych osob ktore chca dorywczo na eok sie gdzies zaczepic.

Xxx

Praca w dziale marketingu to dramat!!! ????????????

Tak9Nie
Emilia
@Xxx

Jako pracownik mktg czy mogę prosić o informacje na jakiej podstawie zostala wydana ta ocena?

TakNie2
Nick
Nazwa działu: Finanse

Dzisiaj jest 30 kwietnia. Najbliższa wolna wizyta u przypadkowego gastrologa to 29 lipca. 3 miesiące czekania. A do tego u którego "leczę się" nie ma terminu do końca roku. Pakiet w firmie opłacany. Ż E N A D A Nie polecam enelmedu.

Tak4Nie3
Klient Enelmed
@Nick

Tak terminy jak w publicznej opiece a obsługa w recepcji jak za komuny. Totalna spychologia i brak podejścia proklienckiego. Jedna z najgorszych sieci w Polsce.

Tak2Nie1
Pacjent piotr

Słabo słabo ... Człowiek się zrywa na wizytę na 7. 00 rano a pani doktor spóźnia się o 20 minut

Tak2Nie1
Pacjent

Fakt na wizyty trzeba czasem poczekac I to jest w tym wszystkim najgorsze tym bardziej ze sie placi.. ale z drugiej strony lekarze tez maja inne obowiazki I zycie prywatne.. to ze sie placi Kase nie oznacza ze czlowiek bd na zawolanie. Lekarze czasami przyjmuja Tylko 1 dzien w tyg wiec Chyba logiczne ze ciezko z terminem. Zawsze mozna zmienic firme jak sie komus nie podoba albo szukac wizyty w innej placowce.

Tak1Nie7
Wkurzony
Nazwa działu: IT

Potwierdzam to, co pisza inni. Czas oczekiwania to żart, 6 tygodni na specjaliste to u nich standard. Dzisiaj pierwszy raz się spóźniłem, lekarz stwierdział, że mnie nie przyjmie, chociaż miałem jeszcze z 7 min z mojego 15minutowego okienka do wykorzystania. Gdybym zapłacić za wizytę i się spóźnił (przypadek losowy) to przepadłaby mi kasa? W mojej firmie (ponad 500 osób) nie ma osoby, która byłaby zadowolona z ich żenującego standardu usług. Chyba zmienimy niedługo dostawcę usług medycznych.

Tak3Nie1
Krzysztof

wszystko ok, musiałem trochę poczekać na termin ale raczej w normie, bo kilka dni. wizyta i lekarz w porządku

Tak2Nie2
Niezadowolona
Nazwa działu: IT

Jakość obsługi pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Czas oczekiwania na termin konsultacji lekarskiej to jakaś kpina!!! Łatwiej jest umówić się na wizytę refundowaną przez NFZ !!! Na wyższy standard obsługi można liczyć tylko wówczas gdy zapłacimy niebagatelną stawkę za pakiet VIP !!!!!

Janka

do pediatry zawsze szybko się dostajemy, lekarz jest w porzadku. bylismy tez u ortopedy z bioderkami, też nie czekalismy długo. jak na cenę pakietu to naprawde nie można narzekać

Magda93

Wykupiłam pakiet SILVER w Warszawie ponieważ chciałam być otoczona opieką lekarską i bez problemu dostać się do lekarza. Niestety się zawiodłam. Na endokrynologa czas oczekiwania 4 mies, na ginekologa 2 miesiace, na badanie ginekologiczne 1 miesiac, na okuliste 2 miesiace a na badanie okulistyczne 4. Dostać się do lekarza internisty graniczy z cudem. Jednym słowem masakra. Oczekiwanie jak na NFZ a płaci się niemałe pieniądze. Nie polecam.

Tak4Nie4
Maomao

w Enel-Med "nie da się nic". Już 3 tygodnie czekam na umówienie wizyty u neurologa, bez echa. Lekarze są niemili i niekompetentni, recepcja zwykle bezradna, pielęgniarka pobierała mojemu kilkumiesięcznemu dziecku krew bez rękawiczek. Problem na każdym kroku :(. Gorzej niż w NFZ

Gonia

Mi Enel Med pasuje, mam pakiet od lat, chodzę do lekarza pierwszego kontaktu oczywiście, ale też stomatologa i endokrynologa, zdarzyło mi się nawet do okulisty. zawsze kultura, czysto, jak trzeba przełożyć wizytę to też bezproblemowo. skierowania na badania i same badania ok. polecam

Tak1Nie2

Merytorycznie Zalety - oddziały w dobrze skomunikowanych lokalizacjach Wady - niskie wynagrodzenia - brak szkolen - haos i problemy z decyzyjnoscia - nieplatne nadgodziny - brak mozliwosci rozwoju - nielatwa praca z pacjetem - system ktory ciagle sie wiesza Benefity - czesciowo odplatna karta ok system - opieka medyczna z ktorej mozna korzystac poza godzinami pracy - od 2 lat sa po 4 praliny na swieta

Tak28Nie

Wtemacie
Nazwa działu: Marketing
@Warszawa

Nieprawda. Pracownicy recepcji, call center i inne grupy mają obowiązkowe szkolenia przed zaczeciem pracy jak i online w trakcie. Tak jest już od dłuższego czasu. Kompletnego laika nie rzucą zeby udzielał informacji. Pracownik.

CC
@Wtemacie

Pracuje obecnie w enel Tak maja 2 tygodnie szkolenia. Trudno sobie wyobrazic prace na tym systemie i obsluge wszystkich pacjentow bez szkolenia wstepnego. Ale po tym zero {0} szkolen rozwojowych mysle ze autorowi raczej o to chodzilo. Hr dba tylko o lekarzy reszte ma gdzies. Zreszta ciezko w tej firmie mowic o Hr bo jedyne co robi to konkursy o bilety na mecze.

Tak10Nie
PLM
@CC

Potwierdzam, żadnych szkolen poza wstepnym stanowiskowym... i tak najlepszy jest intranet co dzien czytam o sukcesach pochwalach troche tak jak wiadomosci tvp. Zero merytoryki i prawdy. czytajac te opinie mam 2 prosby do admina zamiast usowac opinie o pracy w firmie prosze usunac wszystkie niezwiazane z tematem. Czyli dotyczace opieki i pakietow w enel.

Tak4Nie1

Manolo

jestem pacjentem, jeśli chodzi o obsługę i moje wrażenia to jestem na tak, wszystko w normie. zapisali mnie tam gdzie mi pasowało, termin też ok, lekarz w porządku. mogę polecić to miejsce Lubię atmosferę w Centrum Medyczne Enel-Med S.A. za: profesjonalizm lekarzy

kaja

Lubię atmosferę w Centrum Medyczne Enel-Med S.A. za: Długość oczekiwania na wizytę u specjalistów w Trójmieście. Do neurologa np. ponad miesiąc, do kardiologa podobnie ,do internisty w Gdyni tydzień. A ja potrzebuję lekarza dzisiaj !!!! Za tydzień prawdopodobnie już będę zdrowa ( albo nie ) Na echo serca też długo się czeka .I tak można długo wymieniać. Tej firmie chodzi tylko o ilość płacących abonamenty A kolejki jak w państwowej służbie zdrowia .Skandal !!!

Scala

Cóż.... byłam 2 dni temu na wizycie u ginekologa-endokrynologa (mam niedoczynność tarczycy). Pani Doktor przepisał mi 2 badania TSH i FT4 (skierowanie elektroniczne). Bezpośrednio po wizycie zalogowałam się na konto, żeby przeczytać zalecenia po wizycie. Było widoczne skierowanie na 2 badania i przepisane leki. Dziś okazało się, że zlecenie na badnie FT4 zniknęło.... ktoś je usunął? Błąd systemu? To już 2 taka sytuacja w Enel-med.

Zostaw opinię o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. - Warszawa

Chcę opublikować: