ENEL-MED

Opinie o ENEL-MED

Gall Anonim

Normalne firmy dają bony na Święta. A tu... Harówka w Call Center i zero bonusów na Święta. To smutne. Taka duża firma i nie dba o pracowników...

XX

Jak z pracą w IT? Jaka płaca jako "MŁODSZY SPECJALISTA SYSTEMÓW IT"? Ktoś może wie?

Samarytanin
@XX 23.10.2017 23:07

+atmosfera całego IT; naprawdę wyjątkowa w pozytywnym tego znaczeniu; +jako początek kariery polecam, dużo możesz się nauczyć; +jeżeli nie masz zoobowiązań to nadgodziny można tłuc do upadłego, na zleceniu płacą za nadgodziny; na umowie o pracę 8 h i do domu. +karta GO-System, chyba spoko dofinansowanie (w sumie ciężko mi to ocenić z żadnej karty sportowej nie korzystałem) +stół do piłkarzyków +czasami konsola do gier (Xbox; PS) + dział IT oddzielony od biznesu, więc nie ma petentów. 3 możliwość rozwoju w firmie: opcja medyczna (systemy medyczne i ich administracja), opcja administratorska (zabezpieczenia, serwery, backup, sieci, telefonia), opcja programistyczna - słaba płaca; - umowa na zlecenie; (podobno mają być zmiany w tej kwestii, może będziesz pierwszy ;) ) - pakiet medyczny po 3 mies. próbnych, jeżeli na umowie na zleceniu to dopiero przy drugiej umowie. Ograniczenia do pakietu w zależności jakie stanowisko zajmujesz.

Niezadowolenie

Jak szanujecie swoje zdrowie i życie prywatne, czas z rodziną to nie jest firma dla was. Zajęte soboty, 10 dni pracy pod rz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tutaj to na porządku dziennym. Chcesz zmiany w grafiku, szukaj na własną rękę wśród współpracowników. Super po prostu... Pensja jak na stolicę w Call Center głodowa. Wynajem mieszkania, bilety, jedzenie i jesteś w czarnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nic nie odłożysz, a jeszcze musisz szukać kasy... Za tak marną pensję praca nie warta zachodu. I kontakt z ludźmi, którzy dają upust nerwom podczas rozmów z konsultantami... Wyższa pensja tylko powstrzyma rotację!

Anna

Jak jest z ustaleniem grafiku pracy dla studenta na umowe zlecenia?

Patrycja

@zainteresowana rozumiem i dziękuję na wyjaśnienie. Aktualnie firma ENEL-MED poszukuje Kierownika Oddziału. Czy ktoś na takie stanowisko składa cv? Napisali w ofercie, że zapewniają pracę w prężnie rozwijającym się ogólnopolskim Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej, notowanym na GPW, system motywacyjny, opiekę medyczną i pakiet sportowy.

Patrycja

@zainteresowana pracownicy mogli odejść z różnych powodów. Czasami są to powody osobiste a czasami ktoś znajduje inną pracę. Czy zdecydowałaś się w końcu aplikować do ENEL-MED? @Gall2 czy na rozmowie powiedzieli Ci, że opiekę medyczną zapewniają po 7 miesiącach?

zainteresowana
@Patrycja 03.10.2017 11:29

przepraszam, ale taką wiadomość otrzymałam z potwierdzonego źródła, czyli od pracownika firmy. chyba ktoś tu komuś mydli oczy.

Gall2
@Patrycja 03.10.2017 11:29

Nie. Nie było info, że pakiet po 7 miesiącach. To nie fair. Jesteśmy pracownikami firmy medycznej, a musimy korzystać z innych placówek. Śmieszne.

zainteresowana

drodzy Panstwo, jakis czas temu chciałam uczestniczyć w rekrutacji do działu marketingu. w związku z tym postanowiłam zrobić mały wywiad w firmie i poza nią. dostałam bardzo przerażający obraz tego co dzieje się z działem marketingu. od kilku lat co pol roku robią tam czystki, w tym kilka razy zmienił się dyrektor marketingu. teraz podobno również się zmienił dyrektor. zero stabilizacji? to dobrze nie wróży

Anonim CC

Pięknie napisany wywiad. Tylko życie pokazuje co innego... Premie? Na pewno... Jak odsłuchiwane jest wybiórczo raptem kilka rozmów z danego okresu. A klienci są różni i nie każdą rozmowę da się poprowadzić zgodnie ze schematem... Dużo wymaga zmiany i dopóki tego nie zmienicie ludzie będą odchodzić. Podwyżki to element od którego warto zacząć... Bo za marne pieniądze ludzie nie będą chcieli długo u Was pracować. Co do atmosfery nie będę się wypowiadać. Wszystko zależy od ludzi, a jak komuś palma odbija i uważa się za nie wiadomo kogo, a pracownika Call Center uważa za coś gorszego od siebie... Wtedy motywacja i nastrój siada... I wściekli pacjenci po drugiej stronie słuchawki, bo terminów do lekarza brak...

Gall2
@Anonim CC 30.09.2017 11:49

Firma ogólnie ok. Piszecie w ogłoszeniu "mamy bogaty system benefitów (min. system premiowy, wynagrodzenie za brak absencji, opieka medyczna)"... Szkoda, że opieka zdrowotna jest, ale dopiero po 7 miesiącach... W innych firmach są pakiety medyczne od pierwszego dnia pracy. System premiowy, potwierdzam, mógłby być lepszy, chociażby target ilości rozmów i premie za ilość przeprowadzonych rozmów w ciągu miesiąca. A tak oceniane są losowo rozmowy i najgorzej jak trafi osoba oceniająca na te najgorsze... A klienci nie zawsze dają możliwość dokończenia skryptu i kasa ucieka. Premie miesięczne jedynie dają motywację. "Równowaga między pracą a życiem prywatnym"... - infolinia powinna pracować maksymalnie do 17-18 od poniedziałku do piątku, potem jest inna pomoc dla pacjentów, gdzie mogą dzwonić, siedzenie do 21 na infolinii jest zupełnie bez sensu.

Patrycja

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z wywiadem z Dyrektorem Personalnym ENEL-MED, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,211356,wywiad-alina-smolarek @Anonim CC jak długo pracujesz w firmie ENEL-MED? Czy nie ma systemu podwyżkowego?

@Patrycja 26.09.2017 16:36

Na tyle długo, że wiem, iż na godziwy zarobek powyżej 2500 brutto nie można liczyć. 2700-2800 brutto to minimum na godziwe życie w dzisiejszych czasach, zwłaszcza wynajmując mieszkanie.

@Patrycja 26.09.2017 16:36

... i jeszcze stres w pracy podczas rozmów z pacjentami. Obecna pensja to porażka. I możliwość korzystania z opieki zdrowotnej w Enel Med po 7 miesiącach, gdzie w innych firmach jest to od pierwszego dnia pracy...

Patrycja

@Sylwia84 w ofertach pracy napisali, że jest możliwość awansu. Z oferty na Konsultanta ds. obsługi klienta tak wynika. @Buba widzę, że jesteś zadowolony z pracy w ENEL-MED. A powiedz czy udało Ci się w tym czasie już zdobyć awans? Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z benefitami?

Buba
@Patrycja 11.09.2017 19:54

Po pierwszej umowie jest podwyżka i zmiana na konsultanta jeżeli masz dobre wyniki. Jeżeli chodzi o benefity to mozna eygrac bilety do kina. Z innych bonusow to mozna zdobyc premie za wyniki co nie jest trudne ;) ja osobiście polecam :)

Przemek

A jak jest z benefitami? Bony Sodexo są u nich na Święta?

Sylwia84

Brak ścieżek rozwoju w Call Center. :/ niby można przechodzić gdzie indziej, ale to nie jest ścieżka rozwoju i awansów. Dziwne i nie fajne.

Magda

Myślę, że warto w takiej firmie jak Enel Med pomyśleć nad tym, żeby każdy pracownik Call Center miał swoje przypisane miejsce pracy/biurko, a nie biegał jak idiota po sali w poszukiwaniu wolnego miejsca!

SiSi

Czy ktoś może napisać więcej o pracy w Enelmedzie jako konsultant Call Center? Jaka jest podstawowa stawka godzinowa? Czy trzeba wyrabiać efektywność? :)

Buba
@SiSi 22.08.2017 01:30

Pracuje w EM od 10 miesięcy. Płacą na czas, umowa o pracę od samego ppoczątku. Przy przedłużeniu umowy podwyżka jeżeli zaslugujesz. Nie wiem skąd te opinie, jezeli sie nie starasz to nie będzie pieniedzy. Sa premie co 3 miesiące jezeli bedziesz dobry. Przełożeni super, miła atmosfera. Ja serdecznie polecam prace w CC.

Ewa

Hej, jak jest w Warszawie w Call Center? Opinie mnie przerażają. Mam jeszcze ofertę pracy w Vivusie. Nie wiem co gorsze. ;)

Patrycja

@jo właśnie szukają specjalisty ds. marketingu online. Zapewniają umowę o pracę, opiekę medyczną a także karnet sportowy. W internecie znajdziesz czym dokładnie na tym stanowisku byś się zajmowała.

jo

pracował ktoś może w marketingu? jak tam jest?

Jeżyk
@jo 29.06.2017 20:15
pracował ktoś może w marketingu? jak tam jest?

Wiesz już ? :>

Paulina

Czy ktoś pracuje jako higienistka stomatologiczna i może powiedzieć coś o zarobkach (i przy jakim wymiarze godzinowym) ?

ToJa

A czy ktoś pracował może jako asysta stomatologiczna w tej firmie ? Dostałam propozycje pracy ale najpierw chciała bym się czego kolwiek dowiedzieć ;)

Nick
@ToJa 06.06.2017 18:51

Jeśli Gdansk- szczerze odradzam. Poziom i atmosfere w firmie tworzą ludzie. Niestety baaardzo się zawiodłam na Gdańskim oddziale, ale to tylko moje spostrzeżenie. Ostrzegano mnie przed tą firmą - ale ja sama muszę spr. aby wyrobić sobie danie. No to sprawdziłam ;)

Asysta

Witam-proszę o opinię pracy asystentek stomatologicznych w W-wie i innych miastach.Zaczęłam pracę na tym stanowisku- umowa o pracę z" przypadku " ale jest - forma pracy mnie rozczarowała- mam duuuuże doświadczenie i wiem na czym ta praca polega więc brak przerwy w pracy przy 12godz. zmianie to jakieś nieporozumienie. Chcę się dowiedzieć czy to norma, bo te opinie mnie trochę zniechęciły i rozczarowała.

bez_nicku
@Asysta 18.03.2017 13:36

Pracowałam jako asystentka w warszawie ponad 3 lata. Dla dziweczyn początkujący polecam natomiast dla kogos kto sie rowijac w tym zawodzie niekoniecznie. Zarobki niewiele ponad min krajowa, prak przerw przy 12h pracy, za nadgodziny nie płacone. Plusem jest wypłata zawsze na czas i umowa o pracę. Brak jakichkolwiek szkoleń i możliwości rozwoju osobistego. W Warszawie jest coraz wiecej miejsc które oferują o wiele lepsze warunki pracy.

Asysta
@bez_nicku 17.06.2017 11:21

Dziękuję za odpowiedź, ale już nie pracuję ???? Pozdrawiam

do Smolarka

czyli wszystkie wartościowe dla ludzi ostrzeżenia są usuwane? niedobrze. pozostaje tylko czytac takie fejki jak to wypracowanie pracownika HR enelu powyżej

_Zielona_apaszka_

Witam wszystkich serdecznie! W Enel-Medzie spędziłam prawie 4 lata. Pracowałam na recepcji i studiowałam jednocześnie. Jako student generalnie byłam zadowolona z pracy i zarobków. Grafik mogłam bez problemu pogodzić z zajęciami. Generalnie dobrze pracowało mi się w moim zespole. Wypłata była zawsze na czas. Pracownik ma możliwość wykupienia opieki medycznej z firmy. Praca nie zawsze była łatwa. Osoby na recepcji oprócz bieżącej obsługi klientów mają dużo pracy w "systemie". Trzeba być bardzo obrotnym, przyda się umiejętność robienia kilku rzeczy naraz. Praca często była stresująca. Dużo zależało od tego jaki typ pacjenta pojawił się przy stanowisku (zdarzają się bardzo trudni, roszczeniowi pacjenci, ale trzeba się do tego przyzwyczaić). Każdy ma do realizacji własne cele indywidulane, sprzedażowe. Minusem jest brak podwyżek. Pracownicy recepcji nie mają ścieżki rozwoju w firmie. Rekrutacje wewnętrzne istnieją, ale tylko na pokaz. Najczęściej na wyższe stanowiska przychodzą osoby z "zewnątrz" pomimo tego, że są osoby, które pracują na recepcji już po 5 czy 6 lat i są świetnymi pracownikami. Szkoda. Na recepcji często były kolejki i pomimo zgłaszania koordynatorowi zapotrzebowania na większą obsadę na recepcji, nowe osoby nie były zatrudniane. (Zdarzają są sytuacje gdy masz przed sobą 15-20-sto osobową kolejkę, musisz wykonać 3 telefony i załatwić inne 4 sprawy na już, w tym samym czasie.) Generalnie polecam pracę w tej firmie, ale studentom i osobom, które dopiero rozpoczynają swoją karierę. Pozdrawiam!

tralalalala

Widze że moja opinia w ogóle nie została dodana a więc spróbuje jeszcze raz.Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko recepcjonistki w Krakowie to była jakaś kpina.Oni opisuja tą rozmowe jako trzy etapy tak naprawde to jeden etap tyle ze wszystko dzieje sie podczas jednej rozmowy.Na poczatek test z ang -jasna sprawa i rozumiem.Bardzo prosty same podstawy.Dalej test ze znajomosci liczb parzystych,nieparzystych,spółgłosek i samogłosek hahahaha a na koniec rozmowa z pania dyrektor ale wcześniej nie dowiesz się jakie są warunki pracy.Wszystko to oczywiśćie na samym końcu a wszystko to jak się okazuje za najniższa krajowa hahahahaha.Warunki fatalne ale oczekiwania nie wiadomo jakie.Śmieszna firma

Byly pracownik

Smutek - co jakis czas wracam by sprawdzic opinie o moim bylym pracodawcy. Zauwazylam ze czesc opinii zostala usunieta. To ciekawe.

Smolarek
@Byly pracownik 17.12.2016 16:20

wykupili sobie w goworku opcje nadzoru nad swoim kontem, co daje im możliwość usuwania nieprzychylnych komentarzy - świadczy to o samej firmie - nie są wystawieni na konstruktywna krytykę, tylko próbują z siebie robić pracodawcę roku...

Muflonik

Jak szybko oddzwaniają po rozmowie kwalifikacyjnej? Czy kontakt jest zawsze bez znaczenia na wynik rekrutacji? Będę wdzięczna za info :-)

marco

Dla wszystkich co szukają fajnej pracy, myślę, że warto próbować. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo miła i konkretna, wiedzieli czego oczekują i kogo szukają. Ja aplikowałem na stanowisko juniorskie bo nie miałem dużęgo doświadczenia. Niemniej jednak widać było, że starają się wydobyć pozytywne cechy kandydata w trakcie rozmowy co mi się bardzo spodobało. Bez pseudopsychologicznych pytań typu "twoja największa wada", "co byś zrobił w sytuacji…" które i tak niczego nie sprawdzają, a dają się popisać jedynie rekrutującym także polecam.

słabiutko
@marco 31.10.2016 14:07

Droga firmo Enel-Med vel Marco - jeśli już próbujecie wybielić się w oczach potencjalnych kandydatów po poprzednich wpisach prawdziwych pracowników, to wysilcie się trochę bardziej. Sam przebieg rozmowy kwalifikacyjnej nie świadczy o tym co dzieję się dalej po zatrudnieniu. A pozostałe teksty zadowolonych "pracowników" typu: "kokosów nie było ale miałam umowę o pracę"... Za umowę o pracę chleba się nie kupi. Jeżeli zapewnialibyście normalne godziwe warunki to i ludzie na forach by nie narzekali, a wy nie musielibyście tuszować tych wypowiedzi własnymi wpisami.

Bostek
@słabiutko 17.11.2016 11:03

A mozesz powiedziec cos wiecej o tej firmie? zamierzam podjac z nimi wspolprace wiec kazda opinia mile widziana.

marika

A czy ktoś może powiedzieć cos o pracy młodszego konsultanta Call Center- Białystok? jakie sa obowiązki i czy warto wiazac z nimi plany?

Xee

Gdzie się mieści warszawskie call center?

xyz
@Xee 28.10.2016 16:31
Gdzie się mieści warszawskie call center?

Postępu 18a - budynek Syriusz :)

maga

Mary' to praca na recepcji, niestety to branża medyczna wiec trzeba byc skupionym i dobrze zorganizowanym to chyba nie wymaganie a cechy każdego pracownika, pracujesz rowniez umysłowo, nie możesz sie mylić, musisz byc kompetentna wiec nie rozumiem dlaczego oceniasz ich w ten sposób?

mary

Pracowałam w Enel-Medzie na recepcji przez 9 miesięcy. Trudna praca, wymagająca skupienia i jednocześnie podzielności uwagi. Czasem niewdzięczna, ze względu na pacjentów z różnym poziomem cierpliwości i odporności na ból. Pod względem pracodawcy całkiem w porządku. Polecam – miałam umowę o pracę, wynagrodzenie na czas i stałe godziny pracy.

xyzzzz

Wypłaty dają do 17 każdego miesiąca,

gosc

Jeśli szukasz tam pracy, to muszę powiedzieć, ze ja byłam zadowolona. Umowa o pracę, pensja na czas, benefity socjalne. Polecam, jeśli będą kogoś szukać. Można się wiele nauczyć bo to duża firma. Ma to swoje plusy i minusy ale generalnie jestem na tak.

gosc

Pracowałam w Enel-Medzie przez dwa lata, początkowo praca z ludźmi trochę mnie przerażała, ale generalnie było ok, spoko atmosfera, regularna wypłata, co w mojej sytuacji było mega ważne, w sumie sporo się nauczyłam. Wiadomo, bywały też gorsze dni, ale w sumie dobrze wspominam ten okres. Nie spotkały mnie w enelu żadne przykre sytuacje, więc mogę polecić to miejsce – wszystko zależy od tego czego szukacie i jakie są wasze oczekiwania. Fakt, nie zarabia się kokosów, ale umowę o pracę miałam :)

ZM

Witam wszystkich,pracowałem w enel med kilkanaście lat i niestety z roku na rok było coraz gorzej . Praca dla ludzi którzy sami siebie nie szanują płaca prawie jak w biedronce ,pakiet medyczny za każda wiyte u lekarza dopłata reszta niedostępna dla szarych roboli. Personel sami przyjezdni lub pozbiewieni zasad współpracy nastawieni na donosicielstwo do przełożonych na wszystko i wszystkich. Komentarze w stylu zawsze jest ktos na Twoje miejsce jak sie nie podoba . Klub 46 nie dla zwykłych szaraczków . Pozdrawiam naiwnych chcących pracować .

ZM

A
@ZM 09.08.2016 12:13

Kurcze-to smutne co piszesz ale niestety takie prawdziwe! Pracuję od miesiąca i niestety ale muszę się z Tobą zgodzić. Tak wiele sobie obiecywałam po wspolpracy-podkreslam-współpracy z enel med. Szkoda ale....... nic dodać nic ująć po Twoim komentarzu. Nie jestem studentką ani osobą rozpoczynającą swoją przygodę z pracą więc jeśli osoba z kilkuletnim stażem ma taką opinię o pracodawcy to co może mnie TU czekać . Dzieki

nie jestem robotem
@ZM 09.08.2016 12:13

zgadzam się z twoją opinią , płaca marna , pakiet medyczny dopiero po siedmiu miesiącach , atmosfera na cc , bardzo zła donosicielstwo kwitnie ,

gość

„Zakres opieki zależy od doświadczenia? Napisz wprost - zakres pakietu medycznego zależy od stanowiska” to chyba na to samo wychodzi… Logiczne jest, że nowy pracownik nie może mieć takiego samego pakietu, jak ktoś kto pracuje tam przez lata, inna rzecz, że sam słyszałem często o nadużyciach na tym polu ale to już nie ważne, nie będę wytykał nikogo palcem. Dla mnie oczywistą sprawą jest że są ludzie zadowoleni i Ci niezadowoleni (ja nalezę do pierwszych) i nie ma sensu się na siłę przekonywać do swoich racji, każdy ma swoją ocenę i swoje zdanie. Ja enel med jako miejsce pracy mogę polecić i na tym zakończę ;)

była pracowniczka

Firma szczyci się rozpoznawalną marką i ciągłym wzrostem zysków, tylko nikt nie mówi o tym jakim kosztem się to odbywa. Kosztem pracowników którzy za swoją często nadludzką pracę otrzymują wynagrodzenie godne pożałowania. Na większości szeregowych stanowisk bliżej mu do najniższej niż średniej krajowej. Wymagania wobec pracowników są duże, natomiast od siebie dają naprawdę niewiele. Firma wychodzi z założenia że jeśli komuś się nie podoba to droga wolna. Nie starają się nawet udawać że jest inaczej. Jeśli więc ktoś oczekuje poważnego traktowania, szacunku i godziwych zarobków to stanowczo radzę szukać pracy gdzie indziej.

tim

chyba połowa osób które tu piszą w życiu w enelu nie pracowała ;) Jestem zatrudniony od roku, mam umowę o pracę, dobrą pensję na czas i nie mam na co narzekać, może to po prostu kwestia podejścia do pracy i tego jak się starasz – zwykle te dobre osoby nie mają powodów do narzekania ;)

Mdzix

Typowa korporacja. Na recepcji kocioł, brak wsparcia. Ciągle pretensje, nieosiągalne targety sprzedażowe, które stawiane są ponad wszystko. Brak możliwości awansu i rowoju. Lepszym I lubianym czasem uda się pojechać na nic nie wnoszące szkolenie. Trzeba mierzyć siły na zamiary, a nie wyslugiwac się personelem recepcji czy sekretariatu. Zarobki również marne. Praca dobra dla studentów, odpornych na stres, chcących dorobić. Klub 46 to piękna bajeczka, dostępna dla lekarzy, których zdjęcia z zagranicznych integracji oglądasz potem w internecie.

niepowiem

nawiązując do pytania, praca w enel med w CC jest naprawdę ok. Nie musiałem namawiać nikogo do kupowania niczego, odbierałem tylko połączenia i udzielałem informacji. Wypłata na czas, ludzie na luzie, elastyczny grafik, szczerze polecam. Jak dla mnie jest wszystko co trzeba ;)

Myszka
@niepowiem 14.06.2016 23:56

Jakie są widełki dot. podwyżki w Bstoku w CC po 7 miesiacach gdy przedłużają umowę? Będę miała na rękę chociaż 1800zł? Bo na start dostałam 2100 zł brutto to jest około 1530 zł netto. Troche się obawiam czy warto myśleć o tej firmie poważnie.

@Myszka 15.09.2017 16:47

Stres w tej pracy i niska płaca zmusza mnie już do szukania innego zatrudnienia. Jak na tak dużą firmę bardzo źle płacą pracownikom Call Center. Myślę, że 2500 złotych brutto to powinno być minimum, a po siedmiu miesiącach minimum 2700-2800 brutto. Dużo wiedzy, kontakt z klientem, trudne sytuacje podczas rozmów, nerwy i roszczeniowi klienci, którzy myślą, że jak mają pakiet to są wielkimi panami... A nawet nie mamy od początku umowy pakietu zdrowotnego Enel. To jest śmieszne. Zero benefitów na start.

laura

a jak jest z pracą w białymstoku n stanowisku młodszego konsultanta call center?ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

anonimowy

Można sobie żartować że prywatnie to wszystko lepsze, ale akurat w tej kwestii popieram poprzednie wpisy – pracowałem w enel med, a moja mama była pielęgniarką w państwowym szpitalu – więc mam porównanie z pierwszej ręki ;) jeśli ktoś miałby do wyboru - bez zastanowienia polecam pracę w prywatnej służbie zdrowia. Zupełnie inne podejście do pracownika i przypuszczam że nie tylko enel medu to dotyczy żęby nie było że tak chwalę :D

gosc

też pracowałem jako koordynator, potwierdzam przyjemna praca-nie mówię że łatwa, lekka i w ogóle można nic nie robić-nie nie, pracy jest sporo, ale w miłym towarzystwie i uczciwych warunkach to jednak inaczej się pracuje. Jeśli ktoś się zastanawia polecam, chociaż mnie życie rzuciło na inne obszary i do innej branży, jednak enel med wspominam dobrze, pewnie też po części dlatego że byłem młodszy a zwykle te lata się lepiej wspomina ;p

MiMb

Uwaga! Od nagród zapłacisz podatek... :-O

me
@MiMb 29.05.2016 00:22
Uwaga! Od nagród zapłacisz podatek... :-O

Dramat :(

renata

Niestety nie powiem jakie są zarobki pielęgniarek w enel med bo tego nie wiem, ale pracując tutaj miałam okazję poznać kilka pań pielęgniarek i z tego co z nimi rozmawiałam to ogólnie rzecz biorąc były zadowolone. Część z nich przeszła tu z normalnych szpitali i sobie chwaliły. pewnie dowiesz się dopiero na rozmowie, warto spróbować.

ktos

Może nie pracuje w enel med bardzo długo, ale przez niecały rok zdążyłem już wyrobić sobie jakąś opinię o tym miejscu. Najkrócej mówiąc: polecam. Solidne, stałe zatrudnienie (widzę po moich współpracownikach którzy pracują tu latami), jeśli ma się ambicje to da się awansować. Gdyby nie to że mam trochę daleko bo mieszkam pod miastem, to bym powiedział że idealnie.

gosza

jestem pielęgniarką – w zasadzie nie widzę minusów mojej obecnej pracy, nie zamierzam jej na razie zmieniać, nie mam wiedzy jak wygląda praca w innych działach np. w call center, ale jeśli chodzi o stanowisko pielęgniarki to polecam to miejsce. Pracowałam wcześniej w państwowym szpitalu więc mam porównanie – niebo a ziemia.

domina11
@gosza 26.03.2016 20:25

Cześć gosza! Również jestem pielęgniarką i jestem zainteresowana pracą w Enel-Med. Czy mogłabyś zdradzić na jakie mniej więcej zarobki można tam liczyć? Czy jest to kwestia negocjacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

@gosza 26.03.2016 20:25

A jak ksztaltuja sie stawki co do zarobkow?

gosc

no własnie niestety posiadanie umowy o pracę wciąż nie jest czymś oczywistym więc to jest zdecydowanie plus dla enel med, zwłaszcza na niższych stanowiskach to się chyba na rynku raczej nie zdarza. nie taki diabeł straszny jak go malują, praca w "korpo" jest często dużo lepsza niż w jakiś małych firmach

pracuje w call center w enel-med i uwaga mam umowę o pracę (tak jak ktoś pisał wcześniej – nie wszyscy takie mają, ale jak ci zależy to da się dogadać) nie jestem już studentem i nie mogę sobie pozwolić na wieczne pracowanie na śmieciówkach więc to jest na plus. Jest opieka zdrowotna – zakres zależy od doświadczenia, etatu etc. Korzystam z pakietu, który w zupełności wystarcza kiedy muszę się dostać do wybranego lekarza – jestem zadowolony.

Patka
@pracownik 16.03.2016 16:22

Zakres opieki zależy od doświadczenia? Napisz wprost - zakres pakietu medycznego zależy od stanowiska. Jedni mają dostęp tylko do podstawowych specjalizacji czy badań, inni mają pakiety znacznie rozszerzone. Czy tutaj potrzebny jest jeszcze jakiś komentarz? Takim podejściem firma sama wystawiła sobie odpowiednią wizytówkę. Nie różnicuje się ludzi w ten sposób jeśli chodzi o zdrowie, to niemoralne. Mam wrażenie że większość pozytywnych komentarzy tutaj pisanych jest przez samą firmę. Niewiele mają wspólnego z rzeczywistością ale chociaż można się pośmiać ;)

lawenda

Witam, czy mógłbyś rozwinąć temat, właśnie otrzymałąm propozycję pracy na tym stanowisku...

Gosc

Witam. Mogłabym prosić o info na temat tego stanowiska? Akurat mi takie chcą zaproponować Proszę o kontakt : arbuza.74@wp.pl dzięki :)))(

Zostaw opinię o ENEL-MED - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENEL-MED