Enel-Med

Opinie o Enel-Med

szeptem nie mówie

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko recepcjonistki to jakaś żenada.Trzy etapy-test z angielskiego-jasna sprawa i rozumiem ale test na znajomość spółgłosek,samogłosek,liczb parzystych i nieparzystych to jakaś kpina.Najniższe stanowisko a oczekiwania nie wiadomo jakie.Potem dają Ci człowieku jakiś plik kartek na których są przedstawione różne sytuacje i przychodzi pani szanowna dyrektor i pyta Cię ze scenek-oczywiście sami niezadowoleni klienci którzy sa winni pieniądze ponieważ ich pakiet go nie pokrywa hahaha.Żeby dowiedzieć się jakie są warunki pracy to oczywiście na samym końcu,taka rada ode mnie abyście szanowne szefostwo najpierw ludziom warunki przedstawiali a potem testy dawali bo być może ktoś nie jest zainteresowany pracą za najniższa krajowa.

Zostaw opinię o Enel-Med - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enel-Med