Elektrotim
2 47 6 1

Opinie o Elektrotim

Zmęczony

To co już napisało parę osób to jak najbardziej prawda, podawane w gazetach oraz w wywiadach kwoty rzędu 5-7 tyś miesięcznie to zwykły zabieg aby ktokolwiek spojrzał na tą firmę z bardziej doświadczonych pracowników. Ta firma od wielu lat bazuje na "źródełku" zwanym Politechniką Wrocławską. Podczas mojego pobytu w tej oto firmie widziałem wiele i 90% nowo-zatrudnionej kadry biurowej są to stażyści bądź praktykanci wśród których panuje częste stwierdzenie "Posiedzę rok może dwa zdobędę trochę doświadczenia i idę do ... ". Większość pracowników pracuje w tej firmie już od wielu lat a że człowiek do ludzi przywiązuje się najbardziej bo bądź co bądź ale ludzie są akurat sympatyczni to siedzą i napędzają tego olbrzyma na glinianych nogach. Prezes stara się zatrzymać ludzi miłymi rozmówkami, śmiesznymi premiami (np. na święta #joke). Jeżeli zastanawiacie się nad pracą w tej firmie to powiem Wam tak, pewnie może znajdziecie tam miejsce dla siebie i pewnie przyjemnie będzie się wam tam pracowało ale na normalną pensję to możecie liczyć po 3 latach pracy i wypraszania podwyżek. A jednak do pracy chodzi się dla pieniędzy nie z przyjemności! A właśnie to może również przybliżę zainteresowanym jak wygląda praca w Eltrimie na budowie jako monter. Podstawa trochę wyższa od najniższej krajowej plus oczywiście dodatek za wypracowane godziny ... czytaj, jak chcesz zarobić musisz godziny *****! Takie jest z resztą motto monterów w ET. Jako monter możesz zapomnieć o życiu osobistym zwykle pracuje się 6 dni w tygodniu pon-pn 6 - 18 w soboty 7-14, oczywiście dojazdy niepłatne bo po co! Czyli jak masz robotę daleko to musisz sobie wcześniej wstać :) Pójdź na chorobowe tylko jak masz rodzinę na utrzymaniu, jak wpłynie ci goła pensja to przy okazji możesz sobie miesiąc diety zrobić, bo po opłatach wiele ci nie zostanie. Taka to jest właśnie firma ... Dyrekcja chyba w końcu musi oczy otworzyć oraz zacząć ludzi bardziej doceniać bo kogo nie zapytać to drwią z każdej głupiej decyzji!

Zuzanna

@Marzena Cząstkiewicz, dziękujemy za Twoją informację na temat bieżących ofert pracy. Na pewno będzie ona przydatna dla użytkowników forum a także dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w firmie. @Andrzej, czy zdecydowałeś się aplikować do firmy? A może wysłałeś już swoje CV i czekasz na odpowiedź?

Andrzej

Może ktoś ma wiedzę o rekrutacji do firmy?

Marzena Cząstkiewicz
@Andrzej 19.06.2018 09:31

ELEKTROTIM S.A. pilnie poszukuje Monterów Instalacji w zakresie instalacji elektrycznych i słaboprądowych, kosztorysantów do wyceny robót elektrycznych oraz monterów oznakowania drogowego. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z działem personalnym Spółki pod nr tel. 71 3882 462 lub mailowo: kadry@elektrotim.pl. ELEKTROTIM S.A. jest Spółką giełdową, w tym roku obchodzi 20 lecie działalności. Polecam jako dobrego i stabilnego Pracodawcę, który daje możliwości rozwoju i dba o swoich Pracowników w każdym aspekcie.

Zadowolony pracownik

W Elektrotimie pracuję dwa lata, jedna z lepszych firm z jaką przyszło mi współpracować! Świetna atmosfera pośród pracowników pracujących w biurze, dobry kontakt z kadrą zarządzającą! Jeśli chodzi o multisporta jako pracownicy dopłacamy 30zł, ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny za gorsze!

Zuzanna

@Norbi, masz rację co do tego że w ostatnim czasie watek przycichł. A jakie Ty masz uwagi na temat pracy w Elektrotim? Znalazłam poprzez ich stronę internetową kilka ciekawych ofert pracy - może ktoś z Was już aplikował tam i chce podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tej firmy?

Norbi

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie?

Lucky Luck

Jeżeli sam prezes mija się z prawdą w rozmowie z pracownikiem, to czego oczekiwać od firmy? Ryba psuje się od głowy. Prezes słodko się śmieje i opowiada farmazony ... a psy szczekają i karawana jedzie dalej ... Poniżej przykład... 2017.09.14 Grupa Elektorim w całym 2017 r. powinna wypracować dodatni wynik operacyjny oraz zysk netto – poinformował prezes Andrzej Diakun. 2017.05.24 Grupa Elektrotim liczy, że w 2017 r. zanotuje lepsze wyniki finansowe niż przed rokiem - poinformował na konferencji prezes spółki Andrzej Diakun. Dodał, że portfel zamówień grupy na początku maja wyniósł 275 mln zł. Panie prezesie a co książka na to?

Zuzanna

@Gudrød Myśliwy widzę, że wnikliwie zapoznałeś się z treścią wywiadu. Piszesz, że był dość ciekawy. Która część najbardziej Cię zainteresowała? Może masz jeszcze przemyślenia odnośnie którejś z jego części?

Gudrød Myśliwy

W dniu 20.10.2016r. na portalu www.gowork.pl ukazał się wywiad z Panem Prezesem. https://www.gowork.pl/elektrotim,260839/wywiad,458 Jest tam zdanie, które podsumowuje zarobki w ET. Cytuję: "Jakich form zatrudnienia mogą spodziewać się potencjalni pracownicy? Zatrudniamy pracowników na podstawie umowy o pracę. W roku 2015 roku, 50% pracowników zarobiło średnio ponad pięć tysięcy zł na miesiąc brutto." Na pierwszy rzut oka, czytając odpowiedź „ciurkiem”, bez zastanowienia, wychodzi, że co drugi pracownik zarabia za miesiąc pracy 5000 zł brutto. Pierwsza myśl: Nawet dobre pieniądze. Jeśli jednak rozłożymy to zdanie na czynniki pierwsze, to wynika z niego następująca sprawa: Załóżmy ze w ET (dla równego rachunku) pracuje równo 100 osób. 50% z nich - czyli 50 osób zarabia (uwaga słowo klucz) ŚREDNIO za miesiąc pracy 5000 zł brutto. Dla potencjalnego pracownika znaczy ni mniej ni więcej tyle co ... NIC. Dlaczego ? Ponieważ równie dobrze rzeczywiście każdy może zarabiać po 5000 zł brutto/ miesięcznie, ale .... równie dobrze, to może znaczyć, że 25 osób z tych 50 może zarabiać np. po 8000 zł brutto/ miesięcznie, a pozostałe 25 osób może zarabiać np. po .... 2000 zł brutto/ miesięcznie. Albo np. 5 osób z tych 50 procent może zarabiać 27 500 zł brutto/ miesięcznie, a pozostałe 45 osób może zarabiać np. 2500 zł brutto miesięcznie. Konfiguracji jest wiele. Kto zarabia 8000 zł brutto miesięcznie (lub 27 500 zł brutto) proponuję poczytać inne komentarze w tym wątku ;) Taka mała refleksja mnie naszła, czytając skądinąd dość ciekawy wywiad. Pozdrawiam.

Marzena Cząstkiewicz

Obecnie spółka ELEKTROTIM poszukuje osób na stanowisko MONTERA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, miejsce pracy głównie na terenie Dolnego Śląska ale również na terenie całego kraju. Wymagania jakie są stawiane kandydatom to: •wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (w zawodzie elektryk), •2 letnie doświadczenie w pracy przy sieciach i instalacjach elektrycznych •świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV •prawo jazdy kat. B Obowiązki na stanowisku Montera instalacji: •wykonywanie instalacji elektrycznych, •montaż urządzeń SN i nn napięcia, •współpraca z inżynierem budowy w zakresie bieżącego planowania prac i dostaw ELEKTROTIM S.A. poszukuje również kandydatów na stanowisko: INŻYNIER BUDOWY, miejsce pracy na terenie całego kraju Wymagania na stanowisku Inżyniera budowy: •wykształcenie wyższe o kierunku elektronika, automatyka, elektrotechnika •mile widziana znajomość języka angielskiego •znajomość oprogramowania AUTOCAD, PAKIET OFFICE, •mile widziana znajomość systemów SSP, DSO, CCTV, SSWiN, KD, IT •dyspozycyjność. •prawo jazdy kat. B Obowiązki: •organizacja pracy podległych pracowników •koordynacja prac z innymi branżami •współpraca z kierownikiem zlecenia w zakresie bieżącego planowania prac i dostaw •nadzór jakości wykonywanych prac w zakresie wykonywanych instalacji słaboprądowych •czynny udział w uruchomieniach systemów ELEKTROTIM S.A. poszukuje osób na stanowisko KOSZTORYSANTA Miejsce pracy: WROCŁAW Wymagania: •wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku elektronika, automatyka, elektrotechnika •min. 1 rok doświadczenia w kosztorysowaniu •znajomość oprogramowania NORMAPRO, AUTOCAD, PAKIET OFFICE, •umiejętności czytania dokumentacji technicznej. Obowiązki: •wycena robót branży budowlanej instalacyjnej lub konstrukcyjnej •przygotowywanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert od dostawców urządzeń i systemów, •analiza dokumentacji pod kątem kompletności, rozwiązań zamiennych i równoważnych Wszystkim Pracownikom oferujemy: •atrakcyjne wynagrodzenie oraz system świadczeń socjalnych, •pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kompetentnym zespole ludzi, •atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, •udział w realizacji ciekawych projektów, •realne możliwości rozwoju i awansu.

Zuzanna

Aktualnie firma prowadzi kilka procesów rekrutacyjnych. Poszukuje m.in. kandydatów na stanowiska Kosztorysant,Inżynier Budowy oraz Monter Instalacji Elektrycznych. Co warto wiedzieć o pracy w tych działach firmy? Dodatkowe informacje będą bardzo przydatne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Zuzanna

A jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników elektrotim. Na jakie benefity mogą liczyć?

trty

no własne bo przecież każdy może mieć jednak swoja deinicje takiej stawki prawda? dla jednych taka suma będzie duza a dla drugich taka..wiec dobrze jest wiedzieć ile to dokładnie będzie wynosic w sumie

anonim

(usunięte przez administratora)

pracownik

Elektrotim jest firmą nastawioną na sukces, jeżeli znajdziesz swoje miejsce i coś sobą prezentujesz to jako inżynier masz szanse awansu jak i wyższych zarobków po kilku latach. Odnośnie pracy po godzinach to niestety taka branża, jak są kontrakty to szczególnie na początku jak i na końcu budowy jest zapieprz ale z obserwacji różnych firm i budów to wszędzie wygląda podobnie . W tej firmie żeby coś osiągnąc trzeba chcieć i nieprawdą jest to, że awans zdobywali tylko rodzina Prezesa. Prawda jest taka że kadra inżynieryjna nie jest rozliczna z godzin pracy ale z efektów. Jak masz efekty to i wynagrodzenie jest zadawalające.

pracownik

Elektrotim jest firmą nastawioną na sukces, jeżeli znajdziesz swoje miejsce i coś sobą prezentujesz to jako inżynier masz szanse awansu jak i wyższych zarobków po kilku latach. Odnośnie pracy po godzinach to niestety taka branża, jak są kontrakty to szczególnie na początku jak i na końcu budowy jest zapieprz ale z obserwacji różnych firm i budów to wszędzie wygląda podobnie . W tej firmie żeby coś osiągnąc trzeba chcieć i nieprawdą jest to, że awans zdobywali tylko rodzina Prezesa. Prawda jest taka że kadra inżynieryjna nie jest rozliczna z godzin pracy ale z efektów. Jak masz efekty to i wynagrodzenie jest zadawalające.

radio

Zero szacunku dla ludzi w tej firmie. A poza tym brak poszanowania praw pracowniczych zgodnie z prawem. Wszystko wisi w powietrzu.

Shisui

Parodia jednym słowem, zero szacunku do ludzi olewka totalna i zero jakichkolwiek informacji a przy zapytaniu zdziwienie co się stało ?, w skrócie mówiąc nie polecam. Tam jak piszą moi poprzednicy tylko kierownicy i dyrektorowie się czegoś dorobią, bo ciągną kasę a klasie robotniczej wmawiają bzdury, jeśli szukacie pracy by pracować za marne grosze jak sprzątaczka to polecam, o awansie można zapomnieć wszystko raczej tam odbywa się po znajomości.

ktoś

W Elektrotimie plusy: wypłata jest do 10 na kącie nowi pracownicy dostają ubrania a starszym całkiem niedawno firma prała i naprawiała (czyli nie wyglądałeś na budowie jak nie wiadomo kto w podartych spodniach jeansowych i poplamionej koszuli zanim zostaniesz kierownikiem jesteś inżynierem i już dostajesz auto i telefon do dyspozycji twojej (nawet prywatnej) niektórzy współpracownicy super są też tacy którzy za twoimi plecami przypiszą ci swoje niepowodzenia możliwości kształcenia z dofinansowaniem albo sfinansowaniem, zrobienia uprawnień "ale" Minusy: podpiszesz lojalkę na sfinansowanie opłat za studia to zapomnij o podwyżce wszyscy dostaną ale nie ty mając nawet duże doświadczenie, nowo przyjęty gość dostanie większą stawkę system rozliczeniowy prowizyjny jak wyjdzie za dużo to dostajesz informacje że kwota za materiały nie wchodzi w rozliczenie, wzór na prowizje półtora linijki po 15 jak zostajesz może ktoś docenia ale są tacy co powiedzą, że się nie wyrabiasz i musisz zostać zarobki inżyniera budowy w porównaniu do kierownika, który tylko markuje budowę to śmiech na sali cały czas słyszysz że budowa ma tyły a jak przychodzi wigilia to twój dyrektor dostaje nagrodę dwa tygodnie w ciepłych krajach za oszczędności na budowach jednym zdaniem zatrudnić się porobić wszystkie możliwe uprawnienia odbębnić trzy lata i się zwolnić chyba że masz naturę sqr...la to nawet dostaniesz awans i będziesz gość w oczach władz ET a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u pozostałych pracowników

napominany

Firma ma fajny regulamin i teoretycznie fajnie płaci. W praktyce to wszystko okazuje się jednym wielkim kłamstwem i ludzie, co w to uwierzyli chodzą potem tylko wkurzeni. Ale starzy pracownicy są spoko i można się czegoś nauczyć. Rok max dwa lata roboty i trzeba zwiewać do normalnie płatnej pracy. Za moich czasów mówili , że kryzys, że musimy zacisnąć pasa, a potem okazało się, że zarobili. W ramach premii, .... wybudowali sobie nowy budynek ... A kierownicy? Zależy na kogo się trafi. Generalnie zarabia góra (dyrektorzy i "znajomi królika") i traktuje Cie jak "czarnucha". Pamiętam , że starzy się śmiali, że dyrektora Gadu....... obowiązuje zasada: W CHU... CIĘCIE TEŻ ZAJĘCIE :) A prezes to kosmita. Przynajmniej umowa jest i pensja płacona na legalu.

Robol

Aha, jeszcze jedno: Tam brakuje Zwiazków Zawodowych ! Ludzie załóżcie :)

Robol

Pracowałem długo, wiem jak jest! Nagrody są przeznaczone dla tych wyżej, a to że człowiek sie narobi przez cały rok, nikt tego nie do doceni! Cały rok pieprzą że jest kryzys, ze jest ciężko, że budowa w plecy, a na Wigilii pokazują piękne wykresy, ile to firma zarobiła :) pozdrawiam :)

zdegustowany

Pryq wiesz co jest żałosne? Wmawianie ludziom że dalej jest kryzys, że dalej nie ma wyników tylko by ludziom poobcinać wypłaty. Żałosne jest dawać sobie *_____ tysięczne premie....(*wstaw sobie kwotę) Lepiej dać jednemu żeby gonił 30 niż taką kasę podzielić na 31... By ludziom lepiej się pracowało, i byli lepiej nastawieni do swojej pracy... Ale nie.... Idź na wigilię formową i dumnie wypnij pierś do orderu... Gdzie w tym roku jedziecie P/Tryq na wycieczkę? Może niech to "włodarze" przeanalizują.... Piszesz o tym że twierdzę że nie warto się starać....Tak nie warto bo co miesiąc dziesiątego w ludziach wzbiera frustracja. Napisałeś "Mając pewną motywację można starać się wyrabiać lepszy wynik..." widocznie ta "stała motywacja" nie sięga na niższe stopnie pracownicze... Tryq jeszcze raz Cię zacytuję...."Żałosne".... Ogólnie nie polecam pracy w Elektro...-dziadowie

zdegustowany

Choinka tak 30 zł a robi robotę za multisport:-) Kolejna kwestia, nikt nikogo nie zmusza tylko "subtelnie" sugeruje.... Oczywiście są imprezy, nagrody etc. Tylko po co? Skoro co roku dostają je te same osoby.. Wystarczy raz pójść i zobaczyć rozkład nagród na kolejne 5 lat:-)

Pracownik

Jak jesteście głąbami to dla was nie ma możliwości awansu , jak cieżko pracujesz i nie pytasz o 15:05 czy dostaniesz eksta kasę to ludzie to docenia . Prezes ma swoje humory ale gdyby nie on to tej firmy by nie było , gość stworzył firmę i dał prace ogromnej ilości ludzi . Zamiast słuchać opinii ludzi którzy poprostu są słabi , proponuje przyjść zobaczyć . Dla jednych skończy sie to sukcesem dla innych szybkim zwolnieniem .

Ekogroszek

Sam jestes głąbem! kazdy normalny człowiek ma dom i rodzine i 15:05 to jest juz w samochodzie i jedzie do domu, a nie dowiaduje sie ze jest tyra do 19:00 albo dłuzej...

Fachowiec roku

Prawda jest tak że stawki są biedne a praca bardzo ciężka. Ostatnio prezes ma hopla na punkcie tej strony więc się wypowiadają ludzie którzy są do tego wynajęci!(Prawda w oczy kole) Praca jest bardzo ciężka i praktycznie nie ma możliwości rozwoju, no chyba, że jesteś rodziną prezesa wtedy awansujesz z dnia na dzień! Kiedyś było więcej kierowników niż pracowników, a w tym momencie jest jeszcze więcej dyrektorów, zwykły pracownik się nie liczy! Trzymajcie się z dala od tej firmy.

Fachowiec roku

Prawda jest tak że stawki są biedne a praca bardzo ciężka. Ostatnio prezes ma hopla na punkcie tej strony więc się wypowiadają ludzie którzy są do tego wynajęci!(Prawda w oczy kole) Praca jest bardzo ciężka i praktycznie nie ma możliwości rozwoju, no chyba, że jesteś rodziną prezesa wtedy awansujesz z dnia na dzień! Kiedyś było więcej kierowników niż pracowników, a w tym momencie jest jeszcze więcej dyrektorów, zwykły pracownik się nie liczy! Trzymajcie się z dala od tej firmy.

Pracownik

Choinka człowieku chyba ci cos obiecali za taką wypowiedź :) haha

czeslaw spiewa
@Pracownik 22.05.2014 20:36

Ha ha ha to jakis zart chyba ze sa dwa elekrotimy

zdegustowany
@czeslaw spiewa 28.10.2014 12:02

Czesiu wiele nie trzeba żeby to zauważyć, wystarczy wyciągnąć nos z czyjegoś tyłka żeby zobaczyć że jest szlachta która się bawi i plebs pracujący na zabawy szlachty..... Obym doczekał się czasu gdy ktoś normalny w tej firmie zauważy że dyrektorek nie pracuje na 30 osób tylko 30 osób pracuje na "pensyjke" dyrektora.... może kiedyś.....

Choinka

Piszecie totalne bzdury!! Elektrotim to świetna firma, w której pracują normalni ludzie. Prezes firmy to urodzony przywódca, niezwykle wszechstronny i inteligenty, wręcz imponuje mądrością i zdolnościami organizatorskimi. Gdyby nie on to być może firmy by nie było. W dodatku jest uczciwy i honorowy, ma swoje zasady, których się trzyma, dotrzymuje słowa - a to w dzisiejszych czasach ogromna zaleta! W firmie jasno określone są zasady premiowania czy finansowania pracowników, przede wszystkim: - za Multisporta pracownik płaci tylko 30 zł, resztę dopłaca pracodawca, więc nie jest tak jak pisał "Kubuś Puchatek" - nikt nikogo nie zmusza do studiowania, jeżeli pracownik wyrazi chęć z pewnością pracodawca studia mu sfinansuje, a że trzeba podpisać lojalkę, to chyba normalne i uczciwe rozwiązanie, patrzycie na to bardzo jednostronnie - pracodawca wyszkoli pracownika, zapłaci za jego studia, kursy, a pracownik odejdzie do konkurencji - ciekawe czy Wy jako pracodawcy zgodzilibyście się na taki układ ? - nikt nikogo nie zmusza do pracy w godzinach nadliczbowych - są organizowane imprezy integracyjne, pikniki, co roku nagrody, wyróżnienia dla pracowników, - każdy ma szanse rozwoju i awansu, żadne znajomości nie mają nic do rzeczy

Krzysztof

... Wieje wiatr, są awarie w sygnalizacji świetlnej... Jest 18 kwiecień 2014, a ja dalej po lekarzach się włóczę. Pod koniec grudnia tak mnie przewiało na podnośniku, tak zmarzłem, ale nie było odmowy, trzeba to naprawic i h... Ludzie opamietajcie sie, pieniądze to nie wszystko... Piekne są te zapewnienia o socjalu, o dofinansowaniach, ludzie!!! Śmiech na sali.........

Mieczysław

Pracowałem w tej firmie dość długo... Ci którzy mają dobrze zarobić to zarobią, a ci którzy robią czarną robote to nigdy ich nie doceniają. Z miesiąca na miesiąc obiecują premie za wykonaną robote i ciagle coś... A tym pakietem socjalnym to jest jedna wielka ŚCIEMA !!! Studiowałem na PWR poszedłem do przełozonego, to mi powiedział ze mi nikt nie kazał tam studiowac i nie dostane zwrotu za czesne. Żadnych dodatków typu kasa czy talony na świeta... Ciagle piepszą ze jest kryzys, ze budowa jest w plecy itd, i ciągle kupują sobie nowe auta. A jak jest sraczka, to masz przyjśc w sobote do roboty i nikogo to nie obchodzi ze nie mozesz. A jeden gosc z kierowników to przechodzi sam siebie, robi takie wałki ze w głowie sie nie miesci, a jak mu cos nie idzie to zgania na pracownika. Jesli chcesz sie czegos nauczyc to polecam, ale tam nie zarobisz fortuny, tylko zobaczysz jak inni kręcą lody na Twoim garbie. Pozdrawiam

nn

to po co tram pracujesz. Znajdź lepszego pracowdawcę.

Zostaw opinię o Elektrotim - Wrocław

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrotim