Action

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Action

Szanowni Państwo,

Chcemy powitać wszystkich użytkowników poszukujących informacji o naszej grupie Action S.A

Podstawą naszej działalności jest dystrybucja sprzętu IT i RTV/AGD/GSM w Polsce. Od wielu lat współpracujemy z ponad 250 producentami, oferując w ten sposób produkty najbardziej liczących się na świecie dostawców. W swojej ofercie posiadamy również nagradzane za wysoką jakość artykuły oferowane pod własnymi markami.

Bardzo nas cieszy zainteresowanie naszą firmą, dlatego postanowiliśmy wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Za cel stawiamy sobie przedstawienie kompleksowego, obiektywnego obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Dlatego bardzo prosimy o rozwagę użytkowników forum i niepublikowanie informacji na temat niezależnej od nas firmy ACTION sieć dyskontów niespożywczych na naszym wątku. Są to treści nie odnoszące się do naszej firmy i wprowadzające w błąd.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszego profilu, a w przypadkach szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adres: action@action.pl

Pozdrawiamy,

Grupa Action S.A
Klient Nowy wpis
Klient

Witam , wczoraj wieczorem byłem w sklepie w Warszawie na Głębockiej. Czy kręcili państwo jakiś paradokument tam wczoraj(trudne sprawy) czy coś podobnego? Czy to co widziałem było realna sytuacja? Tzn jakiś gruby facet z późniejszych obserwacji wnioskuję że to kierownik.Wepchną klientkę do sklepu szarpał się z nią wykręcał jej ręce krzycząc że to (usunięte przez administratora) Po chwili wciągną tą kobietę do sklepu powalając ja na ziemię i przygniatając swoim cielskiem. Po chwili dołączyły dwie pracownice awantura na całego wbiegł facet tej kobiety krzycząc że ona ma chore serce by ją zostawili. Moje pytanie brzmi czy takimi rzeczami nie powinna się zajmować ochrona i policja??? Czy "kierownik" może naruszać nietykalność cielesną innych osób wykręcając ręce ściskając przyduszając do ziemi? W efekcie kobieta uciekła. Policji nie widziałem więc o co tam chodziło??? Bo oprócz zniechęcenia do fajnej firmy i zażenowania Klientow chyba nic więcej nie udało się osiągnąć. Co by było gdyby ta kobieta dostała zawału lub odniosła jakis ciężki uraz? Czy warto było ryzykować nawet jak ta kobieta coś ukradła czego nie wiemy bo uciekła. Czy ten "kierownik" jest Bogiem?

Yyy Nowy wpis
@Klient

Weź... po pierwsze to jest miejsce do opinii na temat pracy w tej firmie po drugie to nie jest sklep action tylko całkiem inna firma przeczytaj pierw opis czy cos....

Natalia Nowy wpis
@Klient

O matko jaka sytuacja! Zgłosiłeś to gdzieś poza opinią tutaj??

Czy Action ma ściśle ustalone godziny pracy?

Odpowiadam Nowy wpis
@Pytanie

Jeśli chodzi o magazyn zazwyczaj tak. Głównie chcą przyjmować na drugą zmianę 16:00-24:00. Natomiast jest jeszcze pierwsza zmiana 8:00-16:00 oraz tzn.zmianowość: jeden tydzień 8:00-16:00 drugi 16:00-24:00 i tak na przemian. Jeśli chodzi o biuro to nie wiem.

Aktualność

Zastanawiasz się, jakby to było mieć więcej czasu dla siebie? Z nami nie musisz się zastanawiać, u nas masz to w standardzie!

Obecnie, co drugi piątek jest dniem wolnym i uwaga, uwaga, jest to dodatkowy dzień bez pracy od nas dla Ciebie. Nie jest to wolne zamiast urlopu czy innych dni ustawowo niepracujących, tylko taki gratis. Po prostu pracujesz dzielnie przez cztery dni i w piątek masz już weekend! Można? Można, a nawet trzeba i doceniają to nasi pracownicy, którzy dzięki temu w wolnym czasie odpoczywają, wyjeżdżają, spędzają dodatkowy czas z bliskimi, realizują swoje pasje. Mamy na to super potwierdzenia w postaci zdjęć, jakie od nich dostajemy.

Dołącz do naszego zespołu, a z odpowiednią motywacją i duchem współpracy, zrealizujesz więcej niż myślisz!

W Grupie Kapitałowej ACTION S.A. wierzymy, że jest tyle dobrych i ciekawych rzeczy do zrobienia, że nie ma co czekać. Warto zacząć przygodę już dziś. Zapraszamy wszystkich ambitnych, uczciwych, z otwartymi umysłami i gotowymi do pracy w dynamicznym środowisku.
Olek
Klient

Sprzęt wysłany do naprawy wrocił bez zmian

@Olek

Witam, Bardzo proszę o więcej szczegółów dotyczących złożonej reklamacji żebyśmy mogli odnieść się merytorycznie do Pana opinii. Będę wdzięczna za odpowiedz lub kontakt telefoniczny. Pozdrawiam ACTION S.A.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Action rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Action na stanowisko Specjalista Ds. Produkcji? Pojawiło się 5 września na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Trenir

Nie polecam. Pracowałem w tej firmie ponad 4 lata w dziale gdzie jest kierownik i jego pupilek. Reszta pracowników jest mówiąc delikatnie gorzej traktowana. Jest tylko grupka wzajemnej adoracji, jak w niej nie jesteś (czyt. nie podlizujesz się wystarczająco) nie masz co liczyć na przychylność pracodawcy. Wieczne pretensje o rzeczy na które nie masz wpływu. O premii można tylko pomarzyć Po 4 latach pracy na jednym stanowisku na umowie zlecenie/ o dzieło za najniższą krajową skierowałem pismo do pracodawcy z prośbą o zmianę umowy na umowę o pracę. Spotkałem się z odpowiedzią odmowną, że profil firmy nie przewiduje nawiązywania takiego stosunku pracy mimo iż w moim dziale były osoby na tym samym stanowisku z umową o pracę. Kilka dni później po otrzymaniu wiadomości odmownej zadzwonił do mnie kierownik i oznajmił, że wypowiada mi umowę bez podania przyczyny. Niestety nie jestem pojedynczym przypadkiem takiego działania ponieważ zdarzały się podobne przypadki.

@Trenir

Witam, W naszej firmie na umowę cywilnoprawną na zlecenie lub o dzieło przyjmowane są osoby na okres próbny, nie dłużej niż 3 miesiące. Nasza firma bardzo rozwija swoich pracowników, a awanse i szkolenia są na porządku dziennym. Dlatego nie możemy odnieść się do Pana zarzutów ponieważ opinia ta nie dotyczy naszej firmy ACTION S.A. dystrybutor sprzętu RTV, AGD, IT i wiele innych produktów multibrandowych. Życzymy powodzenia Dziękuje

Trenir

Pracowałem w tej firmie 4 lata. W dziale jest kierownik, jego pupilek i reszta pracowników którzy są gorzej traktowani. Jest tylko grupka wzajemnej adoracji, jak w niej nie jesteś (czyt. nie podlizujesz się wystarczająco) nic nie osiągniesz. Zwalniają pracowników bez uzasadnienia. O podwyżkach można zapomnieć. Po 4 latach pracy za najniższą krajową i po zapytaniu o zmianę umowy na umowę o pracę otrzymałem informację, że profil firmy nie przewiduje nawiązywania takich stosunków pracy. Tydzień później zostałem zwolniony bez powodu. Dodam, że nie byłem pojedynczym takim przypadkiem. W skrócie jeśli sprawiasz "problemy" co jak widać dla firmy jest chęcią pracy na normalnej umowie to długo nie popracujesz.

MD
Kandydat

Czy warto rozpocząć pracę w działach finansowych Actoin SA na Zamieniu. ?

Czy w Action są szkolenia zewnętrzne?

Maggie T.
Kandydat

Firma Action powinna szukać wolontariuszy do pracy, skoro na pytanie o benefity, pani z HR odpowiada przez zaciśnięte zęby i z trudem hamowaną wściekłością. Ale wymieniła, wymieniła!!! Szczególnie interesująca była ta siłownia i coś tam jeszcze w biurze w momencie wyłącznie pracy zdalnej. Na konkretne pytania o zakres obowiązków/podział odpowiedzalności pani nie odpowiedziała (cyt. to jeszcze nie zostało ustalone), ale akurat to nic nowego - ludzie z HR rzadko wiedzą co tak naprawdę dzieje się w działach i rzadko mają wpływ na cokolwiek. Czyli trzeba wiedzieć, że kandydat może się pisać nie wiadomo tak do końca na co i jakie koszty będzie ponosił w związku z tym. Ciekawe, że w takiej rozmowie można było odnieść wrażenie, że firma ma faktycznie jakieś kłopoty oraz że z komunikacją i organizacją to tam kiepsko. Ale bardzo mi się podobało, że pani była taka niezadowolona, że ma odpowiadać na pytania. A potem był udany dzień!

@Maggie T.

Witam, Każdego kandydata traktujemy z należytym szacunkiem, staramy się, aby wszystkie nasze rozmowy rekrutacyjne były przeprowadzane w komfortowej atmosferze dla kandydata. Ogólny zakres obowiązków przedstawiany jest na pierwszym etapie rekrutacji, a szczegóły uzupełniane na kolejnych procesach rekrutacji ( https://www.gowork.pl/action,18093/jak_wyglada_rekrutacja ) O benefitach w naszej firmie mówimy bardzo chętnie, ponieważ chcemy, żeby przyszły pracownik miał wybór, co do swojego spędzania wolnego czasu. Niestety w obecnej sytuacji związanej z pandemią jest to w pewnym stopniu ograniczone. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu mailowego na adres rekrutacja@action.pl Dział HR

Co jaki okres czasu w Action można ubiegać się o podwyżkę?

Iza
Klient

Szanowny państwo sklep jest bardzo zadbany i ma duży wybór artykułów Proszę zwrócić uwagę na kasjerki Wczoraj o godzinie 13 młoda brunetka kasa pierwsza przy wejściu nie wydała mi reszty zgodnie z paragonie Jestem osoba słabowidzące Pozdrawiam Iza

Wojciech
@Iza

Czy udało Ci się wyjaśnić fakt o którym wspomniałaś w swoim komentarzu? Może po prostu osoba, która Cię obsługiwała nieświadomie popełniła opisany przez Ciebie błąd? Błędy czasem się zdarzają, dlatego tak ważne, aby je wyjaśniać. Czy Ty coś takiego właśnie zrobiłaś w swoim przypadku? Daj znać, proszę.

@Iza

Witam, Nasze firma nie posiada sklepów stacjonarnych, jesteśmy dystrybutorem, zapytanie nie dotyczy naszej firmy. Życzymy powodzenia, Dział HR

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Action?

@Pytanie

Witam, W naszej firmie są 3 umowy na czas określone ( nie przekraczające 33 miesięcy), a następnie podpisywana jest umowa na czas nieokreślony. Dział HR

Mon
Kandydat

Witam Mam pytanie odnośnie rekrutacji na stanowisko sprzedawca,czy są wolne miejsca wZgorzec-Łagòw

@Mon

Aktualność

Jesteśmy pionierami sanacji – komentarz Prezesa Zarządu ACTION S.A.

Pierwszy komentarz Prezesa Zarządu ACTION S.A. do informacji o zatwierdzeniu układu w linku, a w nim o tym, że Spółka po ciężkich czterech latach postępowania sanacyjnego, zbliża się wielkimi krokami do wyjścia z sanacji i dlaczego to tak ważny moment nie tylko dla Spółki, ale i całego rynku:

Nowość w ACTION!

Wprowadzenie do sprzedaży szerokiej gamy produktów elektrycznych wpisuje się w oczekiwania naszych klientów.

Dlatego startujemy z ofertą HAGER, a w mniej rozdzielnie elektryczne wraz z osprzętem oraz system elektroinstalacyjny BERKER B.Kwadrat, którego ponadczasowy design świetnie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, biurowym i komercyjnym.

Jojo

Czy planujecie wprowadzenie kolejnych producentów np Eaton Schneider?

Mlody programista

Czy firma przyjmuje na staz?

@Mlody programista

Witam, Na tą chwilę w naszej firmie nie prowadzimy stażu. Pozdrawiam Dział HR

Czy można liczyć w Action na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Witam, Tak, w naszej firmie jest dostęp do prywatnej opieki medycznej w Medicover. Pozdrawiam Dział HR

Aktualność
Zapakowana i wysłana! Druga partia środków higieny osobistej od naszej marki Sferis trafiła do szpitali i policji. Na skrzynkę spływają maile z podziękowaniami. To właśnie w takich momentach wiemy dlaczego tak bardzo warto pomagać.

Aktualność
Z radością informujemy, iż jesteśmy nominowani w Plebiscycie CRN oraz Vademecum VAR-ów, aż w 6 kategoriach!
W związku z tym oddajemy się w Wasze ręce i prosimy o oddawanie głosów na naszych reprezentantów i marki. Już teraz dziękujemy za każdy oddany głos

A głosować można TUTAJ

Zostaw merytoryczną opinię o Action - Zamienie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Action?

Zobacz opinie na temat firmy Action tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie klientów o firmie Action?

Liczba opinii klientów firmy Action, to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!