Action

Opinie o Action

Czy Action ma ściśle ustalone godziny pracy?

Odpowiadam

Jeśli chodzi o magazyn zazwyczaj tak. Głównie chcą przyjmować na drugą zmianę 16:00-24:00. Natomiast jest jeszcze pierwsza zmiana 8:00-16:00 oraz tzn.zmianowość: jeden tydzień 8:00-16:00 drugi 16:00-24:00 i tak na przemian. Jeśli chodzi o biuro to nie wiem.

Aktualność

Zastanawiasz się, jakby to było mieć więcej czasu dla siebie? Z nami nie musisz się zastanawiać, u nas masz to w standardzie!

Obecnie, co drugi piątek jest dniem wolnym i uwaga, uwaga, jest to dodatkowy dzień bez pracy od nas dla Ciebie. Nie jest to wolne zamiast urlopu czy innych dni ustawowo niepracujących, tylko taki gratis. Po prostu pracujesz dzielnie przez cztery dni i w piątek masz już weekend! Można? Można, a nawet trzeba i doceniają to nasi pracownicy, którzy dzięki temu w wolnym czasie odpoczywają, wyjeżdżają, spędzają dodatkowy czas z bliskimi, realizują swoje pasje. Mamy na to super potwierdzenia w postaci zdjęć, jakie od nich dostajemy.

Dołącz do naszego zespołu, a z odpowiednią motywacją i duchem współpracy, zrealizujesz więcej niż myślisz!

W Grupie Kapitałowej ACTION S.A. wierzymy, że jest tyle dobrych i ciekawych rzeczy do zrobienia, że nie ma co czekać. Warto zacząć przygodę już dziś. Zapraszamy wszystkich ambitnych, uczciwych, z otwartymi umysłami i gotowymi do pracy w dynamicznym środowisku.
Olek

Sprzęt wysłany do naprawy wrocił bez zmian

@Olek

Witam, Bardzo proszę o więcej szczegółów dotyczących złożonej reklamacji żebyśmy mogli odnieść się merytorycznie do Pana opinii. Będę wdzięczna za odpowiedz lub kontakt telefoniczny. Pozdrawiam ACTION S.A.

Trenir

Pracowałem w tej firmie 4 lata. W dziale jest kierownik, jego pupilek i reszta pracowników którzy są gorzej traktowani. Jest tylko grupka wzajemnej adoracji, jak w niej nie jesteś (czyt. nie podlizujesz się wystarczająco) nic nie osiągniesz. Zwalniają pracowników bez uzasadnienia. O podwyżkach można zapomnieć. Po 4 latach pracy za najniższą krajową i po zapytaniu o zmianę umowy na umowę o pracę otrzymałem informację, że profil firmy nie przewiduje nawiązywania takich stosunków pracy. Tydzień później zostałem zwolniony bez powodu. Dodam, że nie byłem pojedynczym takim przypadkiem. W skrócie jeśli sprawiasz "problemy" co jak widać dla firmy jest chęcią pracy na normalnej umowie to długo nie popracujesz.

Czy po rozmowie w Action rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
MD

Czy warto rozpocząć pracę w działach finansowych Actoin SA na Zamieniu. ?

Maggie T.

Firma Action powinna szukać wolontariuszy do pracy, skoro na pytanie o benefity, pani z HR odpowiada przez zaciśnięte zęby i z trudem hamowaną wściekłością. Ale wymieniła, wymieniła!!! Szczególnie interesująca była ta siłownia i coś tam jeszcze w biurze w momencie wyłącznie pracy zdalnej. Na konkretne pytania o zakres obowiązków/podział odpowiedzalności pani nie odpowiedziała (cyt. to jeszcze nie zostało ustalone), ale akurat to nic nowego - ludzie z HR rzadko wiedzą co tak naprawdę dzieje się w działach i rzadko mają wpływ na cokolwiek. Czyli trzeba wiedzieć, że kandydat może się pisać nie wiadomo tak do końca na co i jakie koszty będzie ponosił w związku z tym. Ciekawe, że w takiej rozmowie można było odnieść wrażenie, że firma ma faktycznie jakieś kłopoty oraz że z komunikacją i organizacją to tam kiepsko. Ale bardzo mi się podobało, że pani była taka niezadowolona, że ma odpowiadać na pytania. A potem był udany dzień!

@Maggie T.

Witam, Każdego kandydata traktujemy z należytym szacunkiem, staramy się, aby wszystkie nasze rozmowy rekrutacyjne były przeprowadzane w komfortowej atmosferze dla kandydata. Ogólny zakres obowiązków przedstawiany jest na pierwszym etapie rekrutacji, a szczegóły uzupełniane na kolejnych procesach rekrutacji ( https://www.gowork.pl/action,18093/jak_wyglada_rekrutacja ) O benefitach w naszej firmie mówimy bardzo chętnie, ponieważ chcemy, żeby przyszły pracownik miał wybór, co do swojego spędzania wolnego czasu. Niestety w obecnej sytuacji związanej z pandemią jest to w pewnym stopniu ograniczone. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu mailowego na adres rekrutacja@action.pl Dział HR

Iza

Szanowny państwo sklep jest bardzo zadbany i ma duży wybór artykułów Proszę zwrócić uwagę na kasjerki Wczoraj o godzinie 13 młoda brunetka kasa pierwsza przy wejściu nie wydała mi reszty zgodnie z paragonie Jestem osoba słabowidzące Pozdrawiam Iza

Wojciech
@Iza

Czy udało Ci się wyjaśnić fakt o którym wspomniałaś w swoim komentarzu? Może po prostu osoba, która Cię obsługiwała nieświadomie popełniła opisany przez Ciebie błąd? Błędy czasem się zdarzają, dlatego tak ważne, aby je wyjaśniać. Czy Ty coś takiego właśnie zrobiłaś w swoim przypadku? Daj znać, proszę.

@Iza

Witam, Nasze firma nie posiada sklepów stacjonarnych, jesteśmy dystrybutorem, zapytanie nie dotyczy naszej firmy. Życzymy powodzenia, Dział HR

Mon

Witam Mam pytanie odnośnie rekrutacji na stanowisko sprzedawca,czy są wolne miejsca wZgorzec-Łagòw

@Mon

Aktualność

Jesteśmy pionierami sanacji – komentarz Prezesa Zarządu ACTION S.A.

Pierwszy komentarz Prezesa Zarządu ACTION S.A. do informacji o zatwierdzeniu układu w linku, a w nim o tym, że Spółka po ciężkich czterech latach postępowania sanacyjnego, zbliża się wielkimi krokami do wyjścia z sanacji i dlaczego to tak ważny moment nie tylko dla Spółki, ale i całego rynku: http://www.isbtech.pl
Mlody programista

Czy firma przyjmuje na staz?

@Mlody programista

Witam, Na tą chwilę w naszej firmie nie prowadzimy stażu. Pozdrawiam Dział HR

Czy można liczyć w Action na prywatną opiekę medyczną?

Witam, Tak, w naszej firmie jest dostęp do prywatnej opieki medycznej w Medicover. Pozdrawiam Dział HR

Aktualność
Zapakowana i wysłana! Druga partia środków higieny osobistej od naszej marki Sferis trafiła do szpitali i policji. Na skrzynkę spływają maile z podziękowaniami. To właśnie w takich momentach wiemy dlaczego tak bardzo warto pomagać.

Indy

Szanowni Państwo, Zauważyłem, iż ostatnio prowadziliście nabór na stanowisko: Asystent/ka Działu. Proszę mi powiedzieć na jakim etapie jest proces rekrutacji? Pozdrawiam

@Indy

Witam, Nadal prowadzimy rekrutację na stanowisko Asystenta ze znajomością języka angielskiego( znajomość dodatkowych obcych języków mile widziana) Zapraszam do aplikowania na stanowisko lub przesłania CV na adres rekrutacja@action.pl Dziękuję i Pozdrawiam Dział HR

Niezadowolona

Pracowałam w tej firmie, jednym słowem wyzysk i (usunięte przez administratora). Przed świętami jak to w sezonie dużo pracy kierownictwo prosi żeby zostać na nadgodziny oczywiście zachęca płatnymi nadgodzinami w efekcie nic z tego nie ma bo obetna wszystko za błędy. Ale już nikt nie biezee pod uwagę tego że człowiek pracuje 12 godzinę i może być zmęczony - totalna porażka. Na rozmowie z kierownikiem M. Zostało mi obiecane 1500 zł premii nigdy nie zobaczyłam tych pieniędzy, właściwie nikt nie zna zasad jak są wyliczane premie reguły zmieniają się zależnie od potrzeb bo np pula na dany miesiąc się wyczerpała.

@Niezadowolona

Witam, Szanowna Pani, firma pod którą Pani napisała opinie to firma ACTION S.A. w restrukturyzacji - dystrybutor sprzętu RTV, AGD, IT i zajmuję się sprzedażą do odsprzedaży - czyli handlem hurtowym. Mylnie skojarzona jest z firmą ACTION sieć dyskontów niespożywczych. W naszej firmie pracujemy w systemie 8- godzinnym, a reguły przyznawania premii są jawne i do wglądu. Życzymy Pani powodzenie w znalezieniu dobrego Pracodawcy. Dziękuję Dział HR

@Action

Dokładnie chodzi mi o was ACTION na Zamieniu. Cały czas odpowiadacie ze to chodzi o inny ACTION, zajrzyjcie na swoje podwórko. Ciągle prosicie o nadgodziny, soboty, może Pani w HR pracuje 8 godzin. (usunięte przez administratora) Ciężka praca a do tego zarobki marne.

@Niezadowolona

Szanowna Pani, W ACTION w Zamieniu pracujemy w systemie 8-godzinnym, a reguły przyznawania premii są jawne i do wglądu dla wszystkich pracowników. Jeśli czuła Pani zmęczenie lub potrzebę dodatkowego wsparcia, to powinna Pani niezwłocznie poinformować o tym fakcie nie tylko swojego przełożonego, ale i dział HR. Wówczas wspólnie można by było podjąć jakieś działania. Na tą chwilę trudno odnieść się do Pani zarzutów. Z poważaniem dział HR

@Action

Ja nie twierdzę że mają Państwo inny tryb pracy niż 8-godzinny. Piszę jedynie o sytuacjach gdzie trzeba zostać na nadgodziny na prośbę przełożonego. Czyli nadgodziny również u Państwa nie występują? Ha ha ha zabawne.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Action? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Witam, W firmie Action zazwyczaj są dwa etapy rekrutacji. Pierwsze spotkanie z przedstawicielem działu HR, który przeprowadza wstępną weryfikację i przekazuje rekomendacje kandydata do przełożonego działu, do którego jest prowadzona rekrutacją. Po analizie wybrani kandydaci są zaproszeni na drugie spotkanie z Kierownikiem działu i osoba z HR. Po drugim spotkaniu w przeciągu tygodnia informujemy kandydata o wyniku rekrutacji. Bez względu na wynik rekrutacji zawsze oddzwaniamy lub wysyłam informacje mailowa o wyniku rekrutacji. Zapraszamy do aplikowania na publikowane stanowiska lub przesłanie swojego CV ze zgodą na przyszłe rekrutację na adres rekrutacja@action.pl. Pozdrawiam Dział HR

muszkieter

Pracuję od dawna, wszystko co najgorsze wygląda na to, że już minęło. Wstajemy z kolan i rozpoczynamy ekspansję. Wszyscy źle nam życzyli a jednak składy mamy mocne bo obroniliśmy się w tej nierównej wojnie. Zdecydowanie polecam tu pracę

Bogdan

(usunięte przez administratora) !

Bartosz

Mam przez to rozumieć, że część pracowników pracujących w firmie Action jest zatrudnionych za pośrednictwem agencji pracy? Jeżeli tak jest, to może mógłbyś napisać, dlaczego pracodawca nie zatrudnia wszystkich za swoim pośrednictwem? Zastanawiają mnie motywy takiego rodzaju zatrudniania, więc mam nadzieję, że wyjaśnisz.

Witam, Proszę Państwa firma ACTION S.A. w restrukturyzacji to dystrybutor sprzętu RTV, AGD, IT i zajmuję się sprzedażą do odsprzedaży - czyli handlem hurtowym. Mylnie kojarzycie naszą firmę z firmą ACTION sieć dyskontów niespożywczych. Proszę o nie pisanie opinii na temat dystrybutora ACTION S.A. w restrukturyzacji. Dziękuję Dział HR

Niuniek
@Bartosz

przecież tu jest mowa o innym Action. Artur ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i nie doczytał, że to nie sieć Action sklepów niespożywczych

Alek

Ktoś coś może powiedzieć o pracy w magazynie?

Edyta
@Alek

Od Twojego komentarza upłynęło już trochę czasu, czy zdecydowałeś się wziąć udział w rekrutacji? Napisz proszę, jakie dokładnie aspekty Cię interesują. Jeśli obecnie jesteś zatrudniony w firmie, chętnie dowiemy się, jakie masz zdanie na temat warunków. Jak oceniasz atmosferę, podział obowiązków?

Przedszkole ;-)

Do pracy chodzi się pracować (Pani od komentarza o Rudnej) kadra kierownicza wie co ma robić w porównaniu do ... jeszcze dużo Pani(n) musi się nauczyć gratulacje za wpis pozdrawiam

Rabarb
@Przedszkole ;-)

urośnij szczylu

Zostaw merytoryczną opinię o Action - Zamienie

• Jak się pracuje w Action?

Zobacz opinie na temat firmy Action tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Action?

Action