Action

Opinie o Action

Arni

Nie polecam,niby niema normy ile orderow ma sie zrobić,ale na wszystko maja czas jaki z kosmosu,np na siłowanie 8minut,i nikt nie bierze z formanow pod uwagę ze czesto doki docelowe dla danego orderu sa full,ze trzeba potem jeszcze przewieźć na dok docelowy,pobrać puste kontenery,etc W konsekwencji jak sie nie wyrabiasz to ci zarzucają ze pewnie sciemniasz,chodzisz do kibla,na kantyne,etc i w konsekwencji robisz out dyscyplinarnie I jeszcze kwestia nadgodzin na 2 zmianie,tyrasz od 15 do 3 rano a godziny nocne( płatne 150%) przerzucania na wakacyjne z którego jeszcze podatek zabierają Nie polecam naprawdę

Action S.A.
@Arni

witam, Ta opinia nie dotyczy firmy ACTION S.A. polskiej tylko firmy- sklepy Action.com- międzynarodowym dyskontem niespożywczym.

Pracownik Action Sp.zo.o
@Action S.A.

Hmm, coś tu nie tak. W sklepach Action tych niespozywczych nie pracuje się w nocy.

Żenada

pracuję w szamotulskim sklepie i żałuję że się zatrudniłam. kierownicy mają swoich pupilków a innym umniejszają obowiązki

@Żenada

Witam, Proszę Państwa firma ACTION S.A. w restrukturyzacji to dystrybutor sprzętu RTV, AGD, IT i zajmuję się sprzedażą do odsprzedaży - czyli handlem hurtowym. Mylnie kojarzycie naszą firmę z firmą ACTION sieć dyskontów niespożywczych. Proszę o nie pisanie opinii na temat dystrybutora ACTION S.A. w restrukturyzacji. Dziękuję Dział HR

Pipi

Sklep w knurowie :jako klientka byłam świadkiem jak jakaś pani kierowniczka wrzeszczala na pracownice przy klientach, że źle układa nierówno i dodała,, no i jak po was nie krzyczeć,,. Myślę że nie jest tam ciekawie

@Pipi

J

Jakie są mniej więcej zarobki zastępy kierownika sklepu ?

@J

Witam, Proszę o więcej informacji, czy chodzi o punkty sprzedaży wysp lub salonów SFERIS? Dziękuję

Czy po rozmowie w Action rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
orderpicker123

Witam. Aktualnie pracuje w Action i chciałabym się dowiedzieć, czy jeśli nie dam wypowiedzenia, to wypłacą mi zaległą wypłatę i godziny urlopowe oraz wakacyjne? Słyszałam też, że jeśli zrezygnuje się z pracy przed zakończeniem umowy to ponoć trzeba płacić jakąś kare, a mianowicie za szkolenie czy coś takiego(gdzieś przewinęło mi się w umowie). Pytam na forum, bo chcę sobie zaoszczędzić nerwów w biurze. Mam na myśli agencję AB. Dzięki za odpowiedzi.

@orderpicker123

Witam, Bardzo proszę o przesłanie więcej szczegółów dotyczących współpracy, na jakiej umowie jest Pan zatrudniony, od jak dawna i czy był Pan wysyłany na szkolenie i ile czasu upłynęło od ostatniego szkolenia. Te wszystkie informację pomogą szczegółowo odpowiedzieć na Pana Pytania. Pozdrawiam

Olek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

K
@Olek

Ta firma to tragedia!!! Nie szanuje pracowników. Przychodzisz do pracy i cie zwalniaja bez powodu Totalne dno. Zycze im bankructwa.

act
@K

Nie zgadzam się z ta opinią, pracuje tu od 14 lat i ciągle awansuje, wiec to wszystko zależy od tego jakim jesteś pracownikiem

Mariusz
@Olek

Miała taką opinie. Teraz to katastrofa. Szkoda czasu. Nie polecam.

Byłem, zobaczyłem, odszedłem

Pracowałem 4 lata. Bieda straszna obecnie. Aktualnie jest tylko grupka wzajemnej adoracji, jak w niej nie jesteś (czyt. nie podlizujesz się wystarczająco) nic nie osiągniesz. :) Poza tym zwalniają 100-200 osob miesięcznie w ramach restrukturyzacji, nigdy nie wiesz czy na Ciebie nie trafi. Płacą przyzwoicie, tyle że na 12-14h pracy dziennie

@Byłem, zobaczyłem, odszedłem

Mówisz o pracy na wyspie, czy w centrali?? Jeśli chodzi o grupkę wzajemnej adoracji to się zgodzę z Tobą, zaobserwować to można na wyspie między pracownikami a kierownictwem...

zawiedziona

Najgorsza firma w jakiej pracowałam.....Takiego ciśnienia na normy jak w tej firmie nigdzie nie widziałam, a wypłaty kiepściutkie do tego czego wymagają....2 razy się zastanówcie czy warto...

Gałka

Fajna firma i szkoda, że zawsze znajdzie się niezadowolony człowiek!

@Gałka

Witja

Dziwi mnie podejście co po niektórych osób, które się tutaj wypowiadają. Pracuje w handlu od lat i nigdy się nie spotkałem z problemami związanymi z dostawą i czy złą organizacją pracy. Wiele zależy od osób które z sobą pracują i czy są zorganizowane. Tutaj kłania się również kompetencja managera sklepu. Sam byłem zks i wiem że wszystko da się ogarnąć. Jeśli chodzi o targety to jestem przyzwyczajony do realizacji na min 110%, i niech mi nikt nie mówi że się nie da, trzeba tylko chcieć. Na Kpi pracuję lata generując obroty na poziomie 80000 netto w tym odpowiednia jakość (jak ktoś wie o co mi chodzi). Złożyłem papiery na asystenta zobaczymy co z tego wyjdzie.

Witold

Po poważnych zmianach zawsze na początku jest trudno. Firma się rozwija i to jest ważne!

Prackwnik

Po wchłonięciu Sferisu przez Action ta praca to jeden wielki dramat. Wszystko się pozmieniało, nie żebym miała coś przeciwko zmianom ale uwierzcie mi, że jest dużo gorzej. Pracownicy nie są w żaden sposób doceniani, jedyne co potrafią napisać/powiedzieć to dlaczego plan nie został wykonany. Wcześniej ta praca była naprawdę fajna a na tę chwilę z dnia na dzień ludzi zwalniają i tak naprawdę nie wiadomo czego można się spodziewać....

Edyta

@Emilia, dlaczego tak uważasz? Uzasadnij swoją wypowiedź. Co sprawiło, że masz taką opinię o Action S.A.? @DS, napisałeś/aś, że w firmie "panuje kolesiostwo i awansy po znajomości". Jest to poważny zarzut. Zatem sprecyzuj bardziej swoją wypowiedź w tej kwestii? Dlaczego tak to odczuwasz? @Karolina, wysłałaś swoją aplikację oraz byłaś już na rozmowie o pracę?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Action? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Doradca klienta najniższa krajowa, premia jak wyrobi się target, a targety tak ustawiają że mało kiedy można wyrobić.kierownictwo brak szacunku do pracownika,nerwowa atmosfera.

Emilia

Ta firma to dno... !

Podpowiedzcie mi coś o pracy dla doradcy klienta? Taka ofertę widziałam ostatnio.

DS

Odradzam prace w tej firmie, pracuje tam ponad 5 lat rzeczywiście przez pierwsze dwa lata to była praca marzeń, od jakiegoś czasu jednak wiele się zmieniło. Ogólnie w tym momencie panuje kolesiostwo i awansy po znajomosci. Premie przyznawane wg osobistych preferencji szefa działu mam tu na myśli czy szef kogoś lubi czy nie. Zgsdzam się ze Prezes potrafi być bardzo nieprzyjemny oraz ze w firmie panuje okropna atmosfera. Za mało pracy za dużo plotek i innych rozrywek. Dlaczego jeszcze tam pracuje? Jestem w trakcie szukania nowej pracy.

Anonimowy123

Generalnie kiedys bylo spoko,kiedy istnial Sferis, odkad Action przejal wszystko to krag wzajemnej adoracji. Ludzi zwalniaja z dnia na dzien, czasami nawet dyscyplinarnie bez powodu. Zrobi raczej slabe na dzisiejszy dzien vs konkurencja. Raczej omijac

Zycieostrejakmaczeta

Biuro AB oszukuje na kazdym kroku a na godzinach najbardziej. Nie wyplacaja chorobowego i godzin wakacyjnych, urlopowych. Chcecie zaoszczedzic nerwow to dajcie sobie spokoj. Taka wielka firma Action a taki wielki (usunięte przez administratora) Nie polecam. Moj staz 4 lata w holandii , nie jestem leserem.

Action S.A.
@Zycieostrejakmaczeta

WITAM, TA OPINNIA DOTYCZY ACTION Z HOLANDII, A NIE SPÓŁKI ACTION S.A. Pozdrawiam

Pedro

Nikt nie mówi, że firma jest idealna, ale nie narzekajmy. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, lepiej pracować nad poprawą tego co szwankuje niż szukać nowej pracy, tak sadzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Action - Zamienie

• Jak się pracuje w Action?

Zobacz opinie na temat firmy Action tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Action?

Action