Action

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Za nami rozgrywki Legia Biznes Cup. 

Drużyna Activejet spisała się rewelacyjnie! Zajęliśmy pierwsze miejsce wyprzedzając m.in. zespoły: Floryda FC, Volkswagen Bank Polska S.A., Engie oraz Eurocash!

Pełen skład drużyny to: Krzysztof Czarnota (C), Michał Miłkowski, Sebastian Ulewicz, Andrzej Piwnik, Andrzej Bąbel, Przemysław Borsuk, Grzegorz Kakozwa, Michał Zaremba, Artur Tylkowski, Artur Kubaczyński, Jakub Mroczek, Łukasz Korwin.

Kapitał drużyny, Krzysztof Czarnota okazał się również Królem Strzelców mając za sobą 14 asyst i aż 32 strzelone bramki! 

Ale na tym nie koniec! Już wkrótce drużyna planuje występ w kolejnej edycji Legii Biznes Cup. Wszyscy trzymamy kciuki za naszą drużynę, nie ma nic lepszego niż porządny doping! Zawodnikom dziękujemy za sportowe emocje, i jak zawsze….liczymy na więcej!

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

Najserdeczniejsze życzenia wesołych Świąt Wielkanocnych składa Zespół Action!

Pomocna?
Tak3Nie2

Pracodawca

 Aktualność

Już 12 kwietnia zapraszamy na praktyczne warsztaty audiowizualne dla programów rządowych oraz Digital Signage, które odbędą się we Wrocławiu. Jest to szkolenie, przygotowane wraz z firmą VIDIS S.A. Tematyka szkolenia dotyczy będzie: monitorów interaktywnych AVTEK, produktów Einstein (laboratoria cyfrowe), ścian LED Unilumin (nowość) oraz systemom mocowań B-Tech (nowość).

Szczegóły na: https://szkolenia.action.pl/warsztaty-av

Pomocna?
Tak2Nie2

Pracodawca

 Aktualność

Przygotowaliśmy kolejne szkolenia certyfikacyjne dla instalatorów okablowania strukturalnego, poświęcone rozwiązaniom dla rynku teleinformatycznego z oferty systemów transmisyjnych ALANTEC.

Tym razem spotykamy się 14 marca w Krakowie oraz 27 marca w Zamieniu. Więcej informacji zapisy pod linkiem - https://lnkd.in/d_W92fQ


Pomocna?
Tak2Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Już 21 lutego, w naszej siedzibie w Zamieniu, coś czego jeszcze nie było! Component Forum to kompleksowe szkolenia prezentujące Partnerom ACTION szeroką ofertę podzespołów, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania – wszystko dla PC i wokół PC.
Podczas szkolenia skupimy się na sekcji tematycznej i oczywiście trendach branżowych. Szczegóły i rejestracja na ➡Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,


Chcemy powitać wszystkich użytkowników poszukujących informacji o naszej grupie Action S.A

Podstawą naszej działalności jest dystrybucja sprzętu IT i RTV/AGD/GSM w Polsce. Od wielu lat współpracujemy z ponad 250 producentami, oferując w ten sposób produkty najbardziej liczących się na świecie dostawców. W swojej ofercie posiadamy również nagradzane za wysoką jakość artykuły oferowane pod własnymi markami.

Bardzo nas cieszy zainteresowanie naszą firmą, dlatego postanowiliśmy wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Za cel stawiamy sobie przedstawienie kompleksowego, obiektywnego obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Dlatego bardzo prosimy o rozwagę użytkowników forum i niepublikowanie informacji na temat niezależnej od nas firmy ACTION sieć dyskontów niespożywczych na naszym wątku. Są to treści nie odnoszące się do naszej firmy i wprowadzające w błąd.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszego profilu, a w przypadkach szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adres: action@action.pl


Pozdrawiamy,

Grupa Action S.A

Pomocna?
Tak4Nie2

Pracodawca

 Aktualność

Sport jest naszą pasją. To on nauczył nas konsekwentnej pracy w drodze do wyznaczonego celu. Uświadomił, że bez wysiłku trudno osiągnąć sukces. Dlatego stale podejmujemy działania sponsorskie i te skoncentrowane na lokalnych społecznościach. Uważamy, że każdy na miarę swoich możliwości powinien angażować się w życie wspólnoty, w której funkcjonuje.

Pomocna?
Tak3Nie2
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny