Action

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność
Zastanawiasz się, jakby to było mieć więcej czasu dla siebie? Z nami nie musisz się zastanawiać, u nas masz to w standardzie!


Obecnie, co drugi piątek jest dniem wolnym i uwaga, uwaga, jest to dodatkowy dzień bez pracy od nas dla Ciebie. Nie jest to wolne zamiast urlopu czy innych dni ustawowo niepracujących, tylko taki gratis. Po prostu pracujesz dzielnie przez cztery dni i w piątek masz już weekend! Można? Można, a nawet trzeba i doceniają to nasi pracownicy, którzy dzięki temu w wolnym czasie odpoczywają, wyjeżdżają, spędzają dodatkowy czas z bliskimi, realizują swoje pasje. Mamy na to super potwierdzenia w postaci zdjęć, jakie od nich dostajemy.


Dołącz do naszego zespołu, a z odpowiednią motywacją i duchem współpracy, zrealizujesz więcej niż myślisz!


W Grupie Kapitałowej ACTION S.A. wierzymy, że jest tyle dobrych i ciekawych rzeczy do zrobienia, że nie ma co czekać. Warto zacząć przygodę już dziś. Zapraszamy wszystkich ambitnych, uczciwych, z otwartymi umysłami i gotowymi do pracy w dynamicznym środowisku.

Pracodawca

 Aktualność

     
Jesteśmy pionierami sanacji – komentarz Prezesa Zarządu ACTION S.A.

Pierwszy komentarz Prezesa Zarządu ACTION S.A. do informacji o zatwierdzeniu układu w linku, a w nim o tym, że Spółka po ciężkich czterech latach postępowania sanacyjnego, zbliża się wielkimi krokami do wyjścia z sanacji i dlaczego to tak ważny moment nie tylko dla Spółki, ale i całego rynku:

Pracodawca

 Aktualność

Zapakowana i wysłana! Druga partia środków higieny osobistej od naszej marki Sferis trafiła do szpitali i policji. Na skrzynkę spływają maile z podziękowaniami. To właśnie w takich momentach wiemy dlaczego tak bardzo warto pomagać.

Pracodawca

 Aktualność

Z radością informujemy, iż jesteśmy nominowani w Plebiscycie CRN oraz Vademecum VAR-ów, aż w 6 kategoriach! 
W związku z tym oddajemy się w Wasze ręce i prosimy o oddawanie głosów na naszych reprezentantów i marki. Już teraz dziękujemy za każdy oddany głos

A głosować można TUTAJ

Pracodawca

 Aktualność

Kolejne spotkanie online przed nami! Dołącz do Akademii Partnera organizowanej przez Xopero Software S.A. i Action! Drugi z cyklu webinar odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 11:00

Czym jest Akademia? Jest to cykliczny webinar, podczas którego opowiemy o aspektach handlowych współpracy z Xopero - pokażemy portfolio produktów, modele współpracy oraz program partnerski. Przybliżymy również techniczną stronę mocy i zaprezentujemy live demo platformy! Spotkanie online to pigułka wiedzy o backupie danych Xopero podana w przystępnej formie!

Dla kogo? Dla wszystkich Partnerów zainteresowanych współpracą z Xopero! Jeżeli chcesz poznać rozwiązania do backupu danych polecane m.in. przez PC World, Computerworld i IT Professional lub odświeżyć a nawet pogłębić swoją wiedzę - to webinar z pewnością dla Ciebie! Podczas 1,5 godzinnego szkolenia online wprowadzimy Cię w trzy poziomy wtajemniczenia...
Zapisz się już dziś!

Link do rejestracji i szczegóły na: https://attendee.gotowebinar.com/register/3965131805227696653

Pracodawca

 Aktualność

22 kwietnia (środa) o godz.11:00 startujemy z bezpłatnym szkoleniem online: „Solar Edge: Coraz inteligentniejsze system solarne”. Dzięki webinarowi poznacie benefity zastosowania nowoczesnych zoptymalizowanych technologii fotowoltaicznych.Szkolenie poprowadzi Michał Marona, Dyrektor Sprzedaży SolarEdge Polska.

Zarejestruj się na: https://www.action.pl/external/news/1016751.html

Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Aktualność

W przyszłym tygodniu,16 kwietnia (czwartek), czeka na Was kolejne bezpłatne szkolenie online! Tym razem jego temat to: „Axxon Next - nowoczesny VMS.” Podczas webianaru przedstawimy zaawansowaną otwartą platformę do zarządzania obrazem. Pokażemy również nowości w świecie CCTV oraz wdrożenia z wykorzystaniem sieci neuronowych. Webinar skierowany jest do osób zajmujących się telewizją przemysłową. Spotykamy się przed komputerami o godzinie 11:00. Do zobaczenia!

Szczegóły i rejestracja na https://www.action.pl/external/news/1016747.html

Pracodawca

 Aktualność

Kolejne spotkanie online przed nami! Zapraszamy na webinar D-Link, który odbędzie się już 2 kwietnia (czwartek) w godzinach: 11:00-12:30. Temat spotkania: "Nuclias Cloud- przenieść swoją sieć do chmury."

W programie:


  •  Czym jest system Nuclias

  •  Korzyści rozwiązania business cloud

  •  Portfolio produktów Nuclias Cloud

  •  Jak poruszać się po platformie Nuclias

  •  Zarządzanie i monitorowanie przy pomocy chmury


Rejestracja na https://register.gotowebinar.com/register/7006997793014373131

Pracodawca

 Aktualność

W związku z dużym zapotrzebowaniem przygotowaliśmy dla Was kolejne szkolenie dotyczące solidnych podstaw z fotowoltaiki. Bezpłatny webinar odbędzie się już 31 marca (wtorek) o godzinie 11:00 Wszystkie szczegóły znajdziecie na: https://action.clickmeeting.pl/fotowoltaika_solidn…/register