Action SA - Zamienie

Opinie o Action SA - Zamienie

ja

Ja sam chciałbym znaleźć zatrudnienie u nich, ale ostatnio nie pokazało się zadne ogłoszenie. Widocznie wszystkim odpowiadają warunki zatrudnienia i aktualna atmosfera, ale sam mam odpowiednie doświadczenie w branży i widzę, że bym się tutaj odnalazł.

Mieliście styczność z pracą w firmie Action SA - Zamienie ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw opinię o Action SA - Zamienie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Action SA - Zamienie