Action

Opinie o Action

Zycieostrejakmaczeta

Biuro AB oszukuje na kazdym kroku a na godzinach najbardziej. Nie wyplacaja chorobowego i godzin wakacyjnych, urlopowych. Chcecie zaoszczedzic nerwow to dajcie sobie spokoj. Taka wielka firma Action a taki wielki (usunięte przez administratora) Nie polecam. Moj staz 4 lata w holandii , nie jestem leserem.

Action S.A.
@Zycieostrejakmaczeta

WITAM, TA OPINNIA DOTYCZY ACTION Z HOLANDII, A NIE SPÓŁKI ACTION S.A. Pozdrawiam

Pedro

Nikt nie mówi, że firma jest idealna, ale nie narzekajmy. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, lepiej pracować nad poprawą tego co szwankuje niż szukać nowej pracy, tak sadzę.

Ja tu tylko stoję

Pracuję tam kilka lat. Początki były wyśmienite, a teraz to jest wielka żenada. Wspomnę o zarobkach.... A może lepiej nie... Poza tym napewno w holi mozna gorzej trafić. A powiedzenie polak polakowi polakiem w kazdej firmie jest aktualne. Dla początkujących (poza wiekówką) jest to jakiś w miarę rozsądny początek. Ale radzę wkładać między bajki historie o stałych kontraktach itp. Po przejsciu na kontrakt zarobki SPADAJĄ . To chyba ewenement na skale światową.

Byłem, zobaczyłem, odszedłem

@Miron, to chyba są nawet coś tam udowadniał :) Zgadzam się, że kiedyś rewelacyjna firma do pracy i rozwoju, obecnie dno.

Czy po rozmowie w Action rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Miron

Odnoszę wrażenie, że niektórzy pracownicy postanowili za wszelką cenę oczerniać firmę. @Antoni Sadzę, że takie wrzucanie oskarżeń, bardzo poważnych nie zostało przemyślane? Jeśli masz dowody zgłoś tak gdzie trzeba ale nie oskarżaj bezpodstawnie tak nie można!!

Grażka

Każdą firmę można oskarżyć o różne sprawy. Najgorsze jest to, że osoby zadowolone nie piszą swoich opinii.

Moralniak

W ubiegłym roku odbył się pierwszy etap konkursu EBA, w którym Action została najlepszą polską firmą w sektorze Import/Eksport. Natomiast jako krajowy reprezentant, uplasowała się w pierwszej dziesiątce wśród firm zagranicznych. Może warto pamiętać gdzie pracujemy i docenić to?

Byly Action

Nalezy za wszelka cene unikac pracy w Actionie. Moze za czasow prosperity bylo ok ale za moich (czyli 2016/2017) dramat!!! Kolejno: 1/ Prezes traktuje ludzi jak smieci. Dosłownie. Teksty w stylu "jestes pierwszy do zwolnienia" albo "ja Was wypierdole jeszcze w kwietniu, nie bede czekal do maja" to norma. Tlumaczy sie to jego charakterem ale ludzie... jak tak mozna? 2/Masowe odejscia, dysfunkcja wspolpracy miedzy dzialami, wyscig szczurow - norma 3/ Agresja miedzy wspolpracownikami, duzo chamstwa, rotacja ludzi jak na froncie wschodnim 4/ Generalnie patologiczna atmosfera, rodem z Titanica. Na plus w miare byly pieniadze i rozpoznawalna marka pracodawcy, jesli ktos sobie dobrze wynegocjowal na starcie. Natomiast cala reszta... Chociaz jak teraz widzimy, cala branza przezywa kryzys, od Actiona sie po prostu zaczelo

Byly Action

Natali

Action rozwija się i mają sporo nowych ofert pracy.

Henry

Czy dowiem się coś więcej o pracy dla specjalisty ds.produktu? Jakie wymagania trzeba spełniać na początek? W jakich widełkach może być wynagrodzenie na tym stanowisku? Czy w firmie jest dodatek socjalny?

@Henry

Witam, Wszystkie wymagania są zapisane w ogłoszeniu na ww. stanowisko. Przede wszystkim oczekujemy od Kandydata wielozadaniowości i kreatywności, na tym stanowisku masz możliwość współtworzenia i rozwoju działu. Wiedza i umiejętność jak budować relacje z dostawcą będzie dużym atutem. Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego jest wymagana. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to te kwestie dopiero poruszymy na rozmowie kwalifikacyjnej, na która serdecznie zapraszam. Dla pracowników mamy bogaty wachlarz benefitów takich jak Opieka Medyczna, Ubezpieczenie na życie, Karty Multi Sport jak również na terenie firmy dostęp do Siłowni, Sali do squasha i Sali Muzycznej. Zapraszam do udział w rekrutacji. Pozdrawiam Dział Szkoleń i Rekrutacji.

Iza

Action to moje miejsce pracy z którego jestem bardzo zadowolona, ale niestety niektórzy nie mogą tu pracować. Restrukturyzacja objęła chyba niezbyt pracowitych. Może dorabiają sobie u konkurencji robiąc takie wpisy? Czasami trzeba przewietrzyć firmę.

...
@Iza

Szkoda komentować...

Iza

Action to świetnie rozwijająca się, nowoczesna firma. Praca tu daje mi satysfakcję i dziwię się niektórym osobom wypowiadającym się na tym forum. Zawsze można zmienić pracę i nie będzie powodów do narzekania. Myślę, że takie osoby mogą być inspirowane przez konkurencję!!!

Restrukturyzacja
@Iza

Szczerze - tak prześwietnie, że po dwóch m-cach okresu próbnego postanowiłam nie doczekać do końca, tylko skrócić swoje męki i pracę tam. Złożyłam wypowiedzenie. Jednym z powodów była zła, bardzo nieprzyjemna atmosfera i odczuwalna presja "restrukturyzacji". Moim zdaniem ta firma potrzebuje gruntownych zmian. Patrząc na historię i na to, że jej prezes zbudował ją od zera to wielka szkoda. Nie wiem czy się podźwigną, życzę tego, ale niech o sobie nie wypisują bzdur jakie tam są cudowne perspektywy rozwoju, bo to nie jest prawda, niestety. Co ciekawsi ludzie uciekają. To też zauważyłam. W ciągu tego krótkiego okresu pracy odeszło kilka osób z jednego działu.

były

Oj tam, oj tam. Czepiacie się. Ojciec Piotrka handlował jajami, i co i jest Action. Niechaj nikt nie mówi, że niema kariery.

Edyta

@Nie polecam dlaczego uważasz, że to najgorszy dział? Skąd takie stwierdzenie?

Małpa

W każdej firmie, również w tej są błazny udające małpy, w przenośni i dosłownie...

Galapa

Witam, mam informacje, że w Action jest fajna praca. Słyszałem, że pracują tam fajni ludzie Chciałbym pracować w dziale rozwoju sieci franczyzowej i mam pytanie jakie mogę otrzymać zarobki? Jakie mogę mieć pytania na rozmowie, główne wymagania? Dziekuję.

Jęzorek

Bardzo chcę dostać się do pracy w Action w dziale eksportu z językiem niemieckim i angielskim tylko nie wiem czy mają takie zapotrzebowanie.

Nie polecam
@Jęzorek

To nie polecam Ci tego działu. To chyba najgorszy dział w całej firmie....

ACTION
@Jęzorek

Witam, zapraszam do aplikowania na stanowisko Sp. ds. Exportu, w tej chwili poszukujemy kandydatów na ww stanowisko. CV proszę wysłać na adres rekrutacja@action.pl lub aplikować na stronie http://www.action.pl/pl/firma/kariera/oferta-pracy/MjA3NjZfMF85MDE%3D_0 Pozdrawiam

Er
@ACTION

"Specjalista ds. Exportu" - hm, to jakieś pomieszanie języka polskiego z angielskim (albo "Specj. ds. Eksportu", albo "Export Specialist" chyba). Niech się tam nauczą ojczystego języka ;-).

Zniesmaczenie

Firma wcale nie stoi dzięki pracownikom, jak czytam w poprzedniej opinii i prawdą nie jest, że jest w niej cudowna atmosfera jak to się firma rozpisuje na swoim profilu na FB oraz na stronie internetowej. Przykład z życia pewnego działu wzięty jak jeden z Product Managerów kazał koleżance wracać na wieś skąd przyszła... Co za burak! Może zarząd go wróci do źródeł czyli do najniższego stanowiska jakie zajmował w Action? Obrzydliwy brak kultury! Nikt z kierownictwa nie reaguje na takie przejawy buractwa.

Lokaj
@Zniesmaczenie

Zapomniał wół jak cielęciem był. Największe buraki w to rozzuchwaleni wielkomiejscy panowie od jednego pokolenia.

Megaluz
@Zniesmaczenie

Niestety napisałem prawdę o pracownikach. Taką mamy atmosferę jaką sobie stworzymy, to od nas zależy wiele!!! Szefostwo nie zawsze wszystko wie, może trzeba czasami o takich "geniuszach" ich informować?

Odp_
@Lokaj

Z tym się zgadzam. Nie tylko panowie, ale i panienki, co za wiele w swoich farbowanych blond główkach nie mają, a głosują jakby największe mądrości świata miały do sprzedania...

noo

Dobre!!!pamietamy jak nakupywala w Actionie roznych duperelek i kazala nam za nie zaplacic!!! bezczelna wszystko kupila pod swoim katem a cudzymi pieniedzmi chciala zaplacic. Co za tupet!!! Ale nam by do glowy nawet nie przyszło aby o tym na głos gadać. Pozdro Sowo Anonimku:-)

Ewelinka???
@noo

PM-ka od wszelkiego barachła? Dobra jest. Nie ma co. Może by tak redukcja etatu?

Zostaw merytoryczną opinię o Action - Zamienie

• Jak się pracuje w Action?

Zobacz opinie na temat firmy Action tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Action?

Action