APS Energia Sp.Z.O.O.

Zielonka

Opinie o APS Energia Sp.Z.O.O.

Przyszły pracownik

Witajcie , Myśle czy wysłać CV do APS Energia jako Inżynier ds sprzedaży . Powiedzcie jakie są zarobki ? Czydają jakiś samochód itp? Z góry dziękuje

AKO

Ogólnie zastanawiam się jakie benefity czekają na pracownika w APS Energia czy można faktycznie spodziewać się jakiegoś fajnego rozwoju, premii czy chociażby jasnej i klarowej ścieżki awansu czy coś takiego nie istnieje?

Szczery

Konentarz testowy

Szukasz pracy?

Abc

Mają oferty na swojej stronie internetowej. Jeśli szukasz pracy, wyślij im CV. Nawet jeśli teraz nie potrzebują, odezwą się za jakiś czas.

Szczerze

Oho, ktoś tu uprawia propagandę. Czyżby ktoś z "góry", może Panie kadrowe...? Powyższa opinia jest z grubsza prawdziwa, lecz trochę przesadzona. APS jest dobrym pracodawcą na początek. Szkoda, że nie zatrzymuje ludzi na dłużej.

ciekawy
@Szczerze 16.09.2016 20:36

Jaką propagandę, chyba nie znasz znaczenia tego słowa. Pytanie było proste, skoro w jednym poście mocno krytykujesz pracodawcę, a w kolejnym ze wszystkiego się wycofujesz, to nie jest raczej wiarygodna opinia o pracodawcy. Czekałem na rzeczową merytoryczną odpowiedź jak tam jest naprawdę i tyle.

ciekawy

To jak w końcu jest chłopie???!!!! bo jednego dnia piszesz, że "tragedia", a po 24 godzinach się wycofujesz całkowicie i opinia jest diametralnie inna??? Czy Ty w ogóle pracowałeś w APS??? A może czasami tracisz świadomość i nie wiesz co robisz, piszesz??

anonymous

w 2005 roku się zatrzymałeś czy co? 2500 do ręki na dzisiejsze czasy to kpina z ludzkiej pracy

niezadowolony

pracuje tu dość długo w innych firmach podwyżki szły odgurnie od kierownika a tutaj z togo co słyszę jedyne żebranina odchodzi nie ważne że zasuwam jak dziki muszę sam się docenić i iść żebrać bo wszystko drożeje a nie dlatego że mi się należy Dział konstrukcji chyba ma spoko ale jak widzę ile siedzą po godzinach i co robią to z mojego punktu widzenia nie polecam chyba że lubisz hemoroidy Najlepsze są te ciągłe zmiany chyba nie bardzo jest to dobrze planowane reszta ludzi niech też pisze co leży na wątrobie aps zmierza w stronę ----- biedronki

monter

Witam. Pracowałem na dziale montażu przez kilka lat. Do pracy zatrudniono mnie jako młodego chłopaka bez dużego doświadczenia. Na początku zarabiałem 1500 pln i w przeciągu mojej kariery zatrzymałem się na około 2400-2600 pln. Wynagrodzenie montera to stawka godzinowa plus premia za złożone urządzenia. Łatwo można dojść do wniosku że ile zrobisz tyle zarobisz. Nadgodziny w tygodniu płatne 50%, a w soboty i ewentualne niedziele 100%. Ja nadgodzin unikałem. Pensja zawsze na czas. Co do atmosfery pracy to bywa różnie, jak wszędzie. Kiedy jest dużo pracy i mało czasu zaczyna się kociokwik. Towarzystwo na montażu jest w porządku, żadnych dziwnych sytuacji. Wiek pracowników różny ale nie ma żadnych problemów, wszyscy są w dobrych relacjach. Międzydziałowo też wszystko funkcjonuje dobrze. Kierownictwo też jest w porządku. Oczywiście działa tutaj prawo szanuj, a będziesz szanowany - bądź w porządku, a i oni w porządku będą. W firmie jest trochę problemów organizacyjnych jednak warto podkreślić że bardzo dużo się tam zmienia. Idą do przodu. Możliwości awansu istnieją. O innych działach i panującej tam atmosferze nie mogę dużo powiedzieć bo nie byłem częścią tych zespołów. Ciężko jest mi opisać wszystko jednak patrzę wstecz z pewnym sentymentem i ciesze się że mogłem tam pracować i poznać wszystkich tych ludzi. Pozdrawiam Was i przestrzegam przed opiniami, zawsze warto spróbować.

zaciekawiony

ktoś mógłby podzielić się opinia na temat działu projektów mechanicznych ?

placuś

Firma tylko dla studentów, duża rotacja, niskie zarobki, brak perspektyw jako pierwsza praca czy staż może być ale nic po za tym.

pyta

A czy robi tam ten brygadzista Jacek co był brygadzista elektromonterów a z wyksztalcenia był rozbieraczem miesa po zawodówce?

instalator

Żenująco niskie zarobki jak na branżę energetyczną.

Byś

Firma w fazie rozwoju planuje budowę siedziby więc wniosek o podwyżki nasuwa się sam. Płaca jak na firmę technologiczną bardzo słaba. Duża zaleta to czysta praca montażowa a duży minus ciągła pogoń jak przyspieszenie za przyspieszeniem. Wymagana duża odporność na stres i musisz lubić zamieszanie, presję na realizację celu. Pozdrawiam Byś

odp

Za same godziny to 2000 netto nie zarobisz. To zależy od tego co i ile złożysz. Pierwsze 3 miesiące będziesz dostawał 2100-2200 brutto.

anonymous

Firma nastawiona na najniższe możliwe wynagrodzenia, resztę można dorobić nadgodzinami i premiami, które może będą, a może nie. Ciągłe rotacje kadrowe. Panuje zasada jak ci się nie podoba to za drzwiami czeka 10 kolejnych. Stawka godzinowa montera ok 11 brutto/h. Reszta działów niewiele lepiej. Perspektywa rozwoju praktycznie zerowa. Dla młodych ludzi przystanek na max 2 lata. Ogólnie szefową nieoficjalną jest kadrowa. Podpadasz jej to wszystkie furtki pozamykane. Prezesi mają jakąś tam wizję, ale pracownicy są w niej tylko podmiotem do zrealizowania celu, a nie częścią tej wizji.

praca

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcje, sprzedaż, fotowoltaikę oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy/ Managera/ Zespoły Sprzedażowe. Oferujemy podstawę + prowizję + auto od pierwszego dnia pracy. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie kontaktu na adres mail: kariera.energetyka@gmail.com

pikuś

jestem "zwykłym" pracownikiem produkcji i z moich obserwacji wynika że nie ma tu żadnego "sajgonu" nie ma żadnego zachrzanu (nie znam warunków w księgowości ale nie widzę też rotacji pracowników w tamtym dziale) moim zdaniem większość tych niezadowolonych to ludzie sfrustrowani którzy chcieli by zarabiać nie wiadomo jakie pieniądze za pogaduszki i popijanie kawy

aaaaa
@pikuś 14.10.2014 20:03

No chyba rotacja w księgowości jest i to duża, bo kolejną panią tam widać, a gdzie te poprzednie???? Tak samo zresztą w innych działach i na montażu, coś się chyba źle dzieje skoro tak ludzie odchodzą.

inka

Szukają kogoś do jakości. Czy warto składać?

bob

firma fajans. kiepsko tylko rodzinka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają tam dobrze. a henio kiero sam o tym wie

Gosc

A czy ktoś mógłby podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej do księgowości?

ktoś

Anonim prosi o konkrety, to konkrety z księgowości: nie można rozmawiać, w księgowości panuje milczenie, a jak się odezwiesz to dostajesz dokumenty do układania albo informację że zamiast się odzywać to częściej wpinaj zaksięgowane dokumenty, bo tylko udajesz, że pracujesz; nie można na dłużej wyjść z pokoju (nie ważne że idziesz do innego działu w służbowej sprawie) - bo zostajesz okrzyknięta donosicielką - rozumowanie jest takie: wychodzisz z pokoju to idziesz coś komuś donieść; absolutnie nie możesz zadać dociekliwego pytania (oczywiście dotyczącego sprawy np. księgowania), bo usłyszysz, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Generalnie w księgowości dba się o to aby osoby tam pracujące nie znosiły się i podstawiały sobie nogi - to jest przepis na zarządzanie zespołem.

Andzia

Firma poszukuje specjalisty do konsolidacji, napiszcie czy warto składać CV i czy informacja o atmosferze i zarobkach jest prawdziwa.

gosc

Atmosfera w dziale kiepska, zarobki jeszcze gorsze. Nie polecam.

niki

Ponawiam zapytanie Blondi: czy ktoś już dostał zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do księgowości? Albo może ktoś już był na rozmowie i mógłby się podzielić wrażeniem...? Z góry dzięki za odp

Sajgon

sajgon.. nie da się tego skomentować; firma szykuje sie na gielde to sam (a) odpowiedz sobie na pytanie; aby było jak najtaniej - co ma się rozumieć

blondi

a czy ktoś może dostał juz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjna do księgowości?

siwa

A czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w dziale księgowości?? Jaka panuje atmosfera, jak płacą? Z góry txh.

były pracownik

Nie szanują pracowników, wykorzystują na każdym kroku. Trzeba zachrzaniać i nawet słowa "dziękuję" nie ma. Dyrektorzy wydają pieniądze na prawo i lewo, a jak idziesz po podwyżkę to słyszysz, ze kryzys i pocałuj się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .

obserwator

a ludzie z APS przechodzą do Medcom-u i są bardzo zadowoleni.

jeden z wielu niezadowolonych

Zarobki niskie, traktowanie pracownika jak maszynę, zarządzanie firmą fatalne! Szczerze odradzam firmę jako pracodawce.

Współpracuję z tą firmą i jak na razie nie narzekam w związku z tym mam pytanie, za co Panu nie zapłacili?

ostatnio przywoze do nich rozne przesylki jestem kurierem i prawie za kazdym razem nie maja pieniedzy w kasie by za niego zaplacic wiele razy towar wracal razam ze mna. ilekroc przyjezdzam by odebrac towar do wysylki to trzeba za kazdym razem czekac mi za to placa ale oni zero organizacji przeciaz sami umawiaja kuriera

niezadowolony

Firma niekompetentna. Bardzo ciężko prowadzi się jakiekolwiek rozmowy.... Nie zapłacili 3500 zł za produkt który zamówili w mojej firmie i wciąż sie wypierają i odbijają piłeczkę i nadal nie kwapią się do zapłacenia... prawdopodobnie sprawa ta zakończy się w sądzie, Chcę wszystkich ostrzec, że robienie jakich kolwiek interesów z tą firmą jest niezwykle trudne i lepiej wogóle nie wchodzic w żadne interesy z tą firmą!!!!!

Zostaw opinię o APS Energia Sp.Z.O.O. - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APS Energia Sp.Z.O.O.