Opinie o APS Energia Sp.Z.O.O. w Zielonka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy APS Energia Sp.Z.O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie APS Energia Sp.Z.O.O. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APS Energia Sp.Z.O.O. w Zielonka

Szczerze

Oho, ktoś tu uprawia propagandę. Czyżby ktoś z "góry", może Panie kadrowe...? Powyższa opinia jest z grubsza prawdziwa, lecz trochę przesadzona. APS jest dobrym pracodawcą na początek. Szkoda, że nie zatrzymuje ludzi na dłużej.

ciekawy
@Szczerze

Jaką propagandę, chyba nie znasz znaczenia tego słowa. Pytanie było proste, skoro w jednym poście mocno krytykujesz pracodawcę, a w kolejnym ze wszystkiego się wycofujesz, to nie jest raczej wiarygodna opinia o pracodawcy. Czekałem na rzeczową merytoryczną odpowiedź jak tam jest naprawdę i tyle.

ciekawy

To jak w końcu jest chłopie???!!!! bo jednego dnia piszesz, że "tragedia", a po 24 godzinach się wycofujesz całkowicie i opinia jest diametralnie inna??? Czy Ty w ogóle pracowałeś w APS??? A może czasami tracisz świadomość i nie wiesz co robisz, piszesz??

w 2005 roku się zatrzymałeś czy co? 2500 do ręki na dzisiejsze czasy to kpina z ludzkiej pracy

niezadowolony

pracuje tu dość długo w innych firmach podwyżki szły odgurnie od kierownika a tutaj z togo co słyszę jedyne żebranina odchodzi nie ważne że zasuwam jak dziki muszę sam się docenić i iść żebrać bo wszystko drożeje a nie dlatego że mi się należy Dział konstrukcji chyba ma spoko ale jak widzę ile siedzą po godzinach i co robią to z mojego punktu widzenia nie polecam chyba że lubisz hemoroidy Najlepsze są te ciągłe zmiany chyba nie bardzo jest to dobrze planowane reszta ludzi niech też pisze co leży na wątrobie aps zmierza w stronę ----- biedronki

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie APS Energia Sp.Z.O.O. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Project Manager.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
monter

Witam. Pracowałem na dziale montażu przez kilka lat. Do pracy zatrudniono mnie jako młodego chłopaka bez dużego doświadczenia. Na początku zarabiałem 1500 pln i w przeciągu mojej kariery zatrzymałem się na około 2400-2600 pln. Wynagrodzenie montera to stawka godzinowa plus premia za złożone urządzenia. Łatwo można dojść do wniosku że ile zrobisz tyle zarobisz. Nadgodziny w tygodniu płatne 50%, a w soboty i ewentualne niedziele 100%. Ja nadgodzin unikałem. Pensja zawsze na czas. Co do atmosfery pracy to bywa różnie, jak wszędzie. Kiedy jest dużo pracy i mało czasu zaczyna się kociokwik. Towarzystwo na montażu jest w porządku, żadnych dziwnych sytuacji. Wiek pracowników różny ale nie ma żadnych problemów, wszyscy są w dobrych relacjach. Międzydziałowo też wszystko funkcjonuje dobrze. Kierownictwo też jest w porządku. Oczywiście działa tutaj prawo szanuj, a będziesz szanowany - bądź w porządku, a i oni w porządku będą. W firmie jest trochę problemów organizacyjnych jednak warto podkreślić że bardzo dużo się tam zmienia. Idą do przodu. Możliwości awansu istnieją. O innych działach i panującej tam atmosferze nie mogę dużo powiedzieć bo nie byłem częścią tych zespołów. Ciężko jest mi opisać wszystko jednak patrzę wstecz z pewnym sentymentem i ciesze się że mogłem tam pracować i poznać wszystkich tych ludzi. Pozdrawiam Was i przestrzegam przed opiniami, zawsze warto spróbować.

zaciekawiony

ktoś mógłby podzielić się opinia na temat działu projektów mechanicznych ?

placuś

Firma tylko dla studentów, duża rotacja, niskie zarobki, brak perspektyw jako pierwsza praca czy staż może być ale nic po za tym.

pyta

A czy robi tam ten brygadzista Jacek co był brygadzista elektromonterów a z wyksztalcenia był rozbieraczem miesa po zawodówce?

instalator

Żenująco niskie zarobki jak na branżę energetyczną.

Byś

Firma w fazie rozwoju planuje budowę siedziby więc wniosek o podwyżki nasuwa się sam. Płaca jak na firmę technologiczną bardzo słaba. Duża zaleta to czysta praca montażowa a duży minus ciągła pogoń jak przyspieszenie za przyspieszeniem. Wymagana duża odporność na stres i musisz lubić zamieszanie, presję na realizację celu. Pozdrawiam Byś

odp

Za same godziny to 2000 netto nie zarobisz. To zależy od tego co i ile złożysz. Pierwsze 3 miesiące będziesz dostawał 2100-2200 brutto.

Firma nastawiona na najniższe możliwe wynagrodzenia, resztę można dorobić nadgodzinami i premiami, które może będą, a może nie. Ciągłe rotacje kadrowe. Panuje zasada jak ci się nie podoba to za drzwiami czeka 10 kolejnych. Stawka godzinowa montera ok 11 brutto/h. Reszta działów niewiele lepiej. Perspektywa rozwoju praktycznie zerowa. Dla młodych ludzi przystanek na max 2 lata. Ogólnie szefową nieoficjalną jest kadrowa. Podpadasz jej to wszystkie furtki pozamykane. Prezesi mają jakąś tam wizję, ale pracownicy są w niej tylko podmiotem do zrealizowania celu, a nie częścią tej wizji.

praca

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcje, sprzedaż, fotowoltaikę oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy/ Managera/ Zespoły Sprzedażowe. Oferujemy podstawę + prowizję + auto od pierwszego dnia pracy. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie kontaktu na adres mail: kariera.energetyka@gmail.com

inka

Szukają kogoś do jakości. Czy warto składać?

bob

firma fajans. kiepsko tylko rodzinka (usunięte przez administratora) mają tam dobrze. a henio kiero sam o tym wie

Gosc

A czy ktoś mógłby podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej do księgowości?

ktoś

Anonim prosi o konkrety, to konkrety z księgowości: nie można rozmawiać, w księgowości panuje milczenie, a jak się odezwiesz to dostajesz dokumenty do układania albo informację że zamiast się odzywać to częściej wpinaj zaksięgowane dokumenty, bo tylko udajesz, że pracujesz; nie można na dłużej wyjść z pokoju (nie ważne że idziesz do innego działu w służbowej sprawie) - bo zostajesz okrzyknięta donosicielką - rozumowanie jest takie: wychodzisz z pokoju to idziesz coś komuś donieść; absolutnie nie możesz zadać dociekliwego pytania (oczywiście dotyczącego sprawy np. księgowania), bo usłyszysz, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Generalnie w księgowości dba się o to aby osoby tam pracujące nie znosiły się i podstawiały sobie nogi - to jest przepis na zarządzanie zespołem.

Andzia

Firma poszukuje specjalisty do konsolidacji, napiszcie czy warto składać CV i czy informacja o atmosferze i zarobkach jest prawdziwa.

gosc

Atmosfera w dziale kiepska, zarobki jeszcze gorsze. Nie polecam.

niki

Ponawiam zapytanie Blondi: czy ktoś już dostał zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do księgowości? Albo może ktoś już był na rozmowie i mógłby się podzielić wrażeniem...? Z góry dzięki za odp

Zostaw merytoryczną opinię o APS Energia Sp.Z.O.O. - Zielonka

• Jak się pracuje w APS Energia Sp.Z.O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy APS Energia Sp.Z.O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APS Energia Sp.Z.O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

APS Energia Sp.Z.O.O.
  • Strużańska 14