Opinie o Aplisens S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aplisens S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aplisens S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aplisens S.A. w Warszawa

Michał Pańkowski

Po przerwie ponad roku postanowiłem napisać merytoryczną opinię, historii nie napiszę, życie napisało historię i każdy może zinterpretować sobie jak chce, ta historia już mnie nie dotyczy teraz tworzę nową historię. Ale napiszę epizod który się wydarzył jak już nie pracowałem w firmie Aplisens. Dzień przed rocznicą Powstania Warszawskiego w 2021r. zostałem napadnięty przez dwóch mężczyzn najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu, którzy czekali na mnie przed terenem mojej posesji i spytali się czy pracowałem w firmie Aplisens. Powiedziałem że tak - zaczęła się agresja słowna a później fizyczna. Ta konfrontacja skączyła się zdaniem że wiedzą gdzie ja mieszkam i że nie ma być Policji w firmie Aplisens. Wszystko zostało nagrane na monitoringu, nagrania zabezpieczyła Policja. Nie boje się prawdy. Wiem kto jest zleceniodawcą! W Sądzie zadałem pytanie prezesowi dlaczego była Policja w firmie – nie potrafił odpowiedzieć na tak proste pytanie! Wszyscy wiedzą że jest (usunięte przez administratora) że są meliny. prezesie nie miałeś ochoty na współpracę z moją osobą trzeba było zrobić to w cywilizowany sposób. Dla mnie jest pan prostakiem, który otacza się ludźmi o których mogę napisać cwaniaczki! Janusza O. też skrzywdzono. Pamiętam pożegnanie sebastiana oleksiaka który żył plotkami – pożegnał go jarosław c. – prezenty zegarek, wódka – żałosne! I Żałosne było stwierdzenie jarosława c. w Sądzie które zostało nagrane (dźwięk i wizja) jarosław jest takim ekspertem że wystarczy że na mnie spojrzy i widzi że jestem osobą chorą psychicznie. jarosławie spójrz na siebie w lustro i napisz co widzisz! W Sądzie byłeś osobą która nie została przez prezesa upoważniona do żadnej decyzji odnośnie mojej osoby! Opowiadałeś głupoty! (usunięte przez administratora) to słowo zostanie skasowane więc napiszę odwrotnie (usunięte przez administratora) Zapal sobie e-papierosa, wdowa będzie z ciebie dumna! A teraz osoba kierownik michał gendek człowiek z którym kończyłem Technikum Mechaniki Precyzyjnej – ostatnie cztery lata pracy to mocne poniżanie -(usunięte przez administratora) dla mnie jesteś nikim, zrobiłeś wiele złego.

CTS

Przetworniki są badane w komorach ciśnieniowo temperowych w których półka góra spada na półkę dolną taka technologia od wielu lat. Taka precyzja.

Wykorzystany

Skąpy prezesie adamie żurawski napisz ile przekazałeś/przekażesz na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Więcej niż 0zł? Zastanów się też ile płacisz pracownikom za pracę i zastanów się jakim jesteś prostym i chamskim prezesem, który wyzyskuje pracowników!

Do PrawdaBoli ty to nawet nie widzisz ludzi z którymi palisz i marnujesz czas na palenie papierosów w godzinie pracy Jesteś ślepy i kłamiesz! Ktoś nowy potrafi zauważyć co się dzieje!

Sylwia

Ktoś tutaj sugeruje, że o zarobkach nie można zbytnio mówić. A może chociaż powiecie, jakie są widełki mniej więcej? Albo jakie są na tle podobnych firm? Byłoby super.

Też już były.
@Sylwia

Poczytaj opinie.Przejrzysz na oczy co to za firma.Włącz myślenie.A wtedy zrozumiesz że nie warto tam iść.

Hej, jak w tym roku wygląda praca operatorów? na stronie jest jasno wskazane, że również kobiety mogą podjąć się zatrudnienia. liczę na szerszy opis tego czy praca jest lekka i czy warto aplikować?

Widziałem takie ostrzeżenie, żeby omijać Radom, nie wiem dlaczego ale z tego co wyczytałem na stronie firmowej to technologów szukają do niego jak i do stolicy teraz. skoro tak to w Warszawie może być inaczej? zna ktoś te warunki i może je porównać? Mam doświadczenie

LK

Przedstaw firmie soje doświadczenie i swoje oczekiwania finansowe za wykonywaną pracę. Jeżeli się zgodzą na twoje oczekiwania pracuj w tej firmie, jeżeli usłyszysz obietnice lepszych zarobków i szkoleń - nie oczekuj że ktoś cię doceni.

@LK

A z kim tak naprawdę prowadzi się te cale negocjacje? Zastanawiam się ile teraz występuje osób w praktyce decyzyjnych? Dodatkowo nie ma przypadkiem średnich stawek poniżej których i tak nie zejdziesz oraz odwrotnie? Staż pracy tutaj wpływa na cokolwiek? ile maksymalnie można teraz ściągnąć?

Michaśka

i ocenę względem poziomu intelektu wśród kadry piszesz z perspektywy kandydata? nie zatrudniałeś się? szansa na rozwój zawsze jest zachęcająca, w tym przypadku nawet jak weźmiesz sprawy w swoje ręce uważasz ja za niemożliwa? A tak na marginesie to w jaki sposób rozmowa jest prowadzona, że takie wnioski wyszły?

Były z Radomia.

Powie ci dyrektor w Radomiu o najniższej krajowej.No i cała rozmowa z nim.Może ci dołoży z litości 300 zł.Radom to stan umysłu.Miejsce wyzysku przez prezesa.

Co przykładowego masz teraz na myśli pisząc o tym całym sciąganiu z kogoś? Zastanawiam się co konkretnie, pod jakim argumentem i w jakiej formie. Podczas współpracy unikniesz tego w jakiś sposób?

Ώ

W ogłoszeniu o pracę była informacja - nie palący, nie pijący, a tymczasem okazuje że palących i pijących sprzedających alkohol nie brakuje. Nazwę to słowem które zostanie skasowane - (usunięte przez administratora) - rozwinięcie tego słowa to nieprawidłowe zjawiska występujące w życiu społecznym.

Radom

A pracownicy w Radomiu pracują za najniższą krajową dzięki skąpemu prezesowi który nie szanuje pracowników z produkcji!

α
@Radom

To celowe działanie prezesa - pracownik za najniższą krajową!!!

Były robotnik z OSK Radom.

Radom...to stan umysłu.Odpowiedź jest tam jedna- jak na Radom to dużo zarabiacie.Widać bez zmian na lepsze.Omijać z daleka tą firmę.

PANKA
@Radom

Może pieniądze są małe ale za to dużo pracy w średniej atmosferze. Polecam

Stracony czas Nowy wpis

Prawda boli. Żaden szok w tej firmie wydarzyło się to na prawdę. Wystarczy znać życie jakie jest szokujące! Patologika!

Wysyłał ktoś już cv na stanowisko Specjalistka ds. Dokumentacji Technicznej? Jestem zainteresowa na pracą, chociaż nie mam bardzo dużo doświadczenia. Zastanawiam się czy jest w ogóle szansa że odpiszą. Komuś już odpowiedzieli? Ile czekaliście?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter Aparatury Pomiarowej w firmie Aplisens S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Kobieta

Wiem, że można jeszcze odpowiadać na to ogłoszenie na specjalistkę ds. dokumentacji technicznej, byłabym zainteresowana. Zaprosili już kogoś na rozmowę? Można wiedzieć, jak wygląda proces przyjęć u nich, o co będą pytać? Dziękuję z góry, mam trochę mniej doświadczenia niż oczekują, ale i tak chciałabym spróbować.

Michał Pańkowski

@Michał Pańkowski

Usunęli częściowo słowa które nie były wulgaryzmami a były prawdziwą wypowiedzią intelektualną. Logiczne myślenie w tej firmie nie istnieje - pewnie to też usuną!(usunięte przez administratora)

Klijent
@Ona

Są ludzie i firmy które nie muszą kupować przetworników kosztem poniżania i wyzysku pracownika. Prezesie chwalisz się że pobijasz rynki zachodnie i wschodnie. Pochwal się ile płacisz pracownikom w tej firmie na produkcji! Płaca miesięczna - miska ryżu, koszt jednego przetwornika!

ZjedzSnickersa
@Klijent

Po co w tej firmie siedzicie, jeśli jest tak źle? Czyżby was łańcuchem przywiązali?

Po Snickersie
@ZjedzSnickersa

Teraz tam siedzą ludzie którzy nie stworzyli historii! Teraz tam pracują ludzie którzy srożyli patologikę. Ludzie bez wykształcenia gdzie znajdą pracę? Czy jakiś pracownik napisze prawdę ile zarabia? W Warszewie sobie po prostu siedzą, zajarają, wypiją setunię wódki i jest dobrze! Spróbuj uwierzyć że jest dobrze! Jest taka firma w Polsce gdzie jest tak dobrze?

Miasto, masa, maszyna.
@Po Snickersie

Fabryka małp którzy uważają się że są ekspertami, a ile ludziom płacą w Radomiu? Jakie są zarobki? Na banana? prezes jest tak konserwatywny że sam sobie wypłaca dywidendy! A ile pracownicy zarabiają w Radomiu? Może będę aplikować za (usunięte przez administratora), albo banana! Stand-up Polska. W wywiadzie chwali się pan jakie ma dochody i jakie inwestycje w Radomiu-mam pytanie jakie mają dochody miesięczne pracownicy? Pytanie na które nie dostanę odpowiedzi, bo tak nisko upadła firma!

@Miasto, masa, maszyna.

Może na rozmowę trzeba iść, żeby się dowiedzieć? Sama nie wiem, wy mi powiedzcie.

X
@Sylwia

Pani Sylwia to chyba jakaś działaczka aplisensowska która nic nie wie i ma takie stanowisko że nic nie musi wiedzieć i robić! Ale się udziela i wie jak ma na imię!

Ultras Radomiak Radom.
@Miasto, masa, maszyna.

W Radomiu pracownikom zabrano 50% premii.Przy zarobkach na najniższej krajowej.I tyle w temacie.Radom właśnie tak daje się wykorzystać.

Świeży operator CNC z Radomia.
@Miasto, masa, maszyna.

Już nie długo kolejne święta w tej firmie.Ale prezes 1000 zł da.A od stycznia zabierze dyrektor w Radomiu 50% premii.Tak było rok temu.Ludzie pamiętają to.Dużo odeszło operatorów przez to bo nie zależy tej firmie na pracowniku co się na robocie zna.

Wspomnienie
@Świeży operator CNC z Radomia.

Niektórym pracownikom zabrał 100% premii w Warszawie, a na święta 1000zł premii nie pamiętam, ale pamiętam premie roczną ale nie były to wielkie pieniądze - poza tym ponad dwa tytonie zwolnienia lekarskiego brak premii rocznej. Pamiętam któregoś roku na święta koszyk z produktami spożywczymi, to było żałosne. Na szczęście od dawna już nie pracuję w tej firmie. W nowej firmie mam większe zarobki i szkolenia, mogę jedynie ostrzec co pracownika czeka w tej filmie, ja straciłem tam trochę czasu. Zmarnowany czas - bez sensu. Wiele osób odeszło z tej firmy i mają lepszą pracę i lepsze życie i nie muszą żyć w kłamstwie. Ja po aplisensie pracowałem jako monter maszyn CNC, później operator maszyn CNC. wiem jakie są zarobki na takich stanowiskach co oferuje aplisens to jest żart który nazwę patologiką.

CTS

Wykorzystany

Optymista
@Wykorzystany

Czemu się tak napinacie, i robicie (usunięte przez administratora) w opiniach ? Nie podoba się wam w firmie, to jest stosowny punkt każdej umowy o pracę. Nikt was tu na siłę nie trzyma. Czujesz się : - sfrustrowany - nikt Cię nie docenia - za mało zarabiasz Twoje rozwiązanie - art. 30 § 1 pkt 2 kp

Realista
@Optymista

Szybko znalazł się dobry wujek aplisensowski, który doradzi i nawet ma rozwiązanie artykuł 30 § 1 pkt 2 kp. Optymisto kupujesz i spożywasz bimber od jacka otłowskiego albo piwo od łukasza maciążka? Jakie są artykuły na takie postępowanie?

@Wykorzystany

Nie zgodzę się. Prezes pana nie wykorzystuje, to pan daje się wykorzystywać. Lata 90 i 2000 dawno minęły, a rynek pracy się mocno zmienił. Nie ma w Polsce 20% bezrobocia, gdzie trzeba drżeć o pracę i spełniać zachcianki przełożonego. Jeśli uważasz, że powinieneś więcej zarabiać i próby negocjacji zakończyły się fiaskiem to zachęcam do rozejrzeniu się za inną firmą zamiast jęczęć o Aplisensie na goworku. Jeśli nie znajdziesz lepiej płatnej pracy to może warto się zastanowić nad rozszerzeniem swoich kompetencji by być bardziej atrakcyjnym na rynku pracy lub się nawet przebranżowić. Opcje są zawsze. Tylko tu trzeba podjąć ryzyko i zacząć działać, co jest trudniejsze od siedzenia na jednym stołku przez 20 lat i narzekać, jak mi źle. Najgorsze osoby to te, które tylko narzekają i nic nie robią by zmienić swoją sytuację. Widzę, że pełno komentarzy od takich. Zachęcam do zmian i przestać być taką osobą. Pozdrawiam

Prawnik
@PrawdaBoli

Jest 2023 rok i są meliny w pracy i pijani pracownicy. Ja już zmieniłem pracę na lepszą ale osoby które łamią prawo powinny ponieść odpowiedzialność za swoje czyny. PrawdaBoli to pewnie jakiś pijaczyna z brudna typu dyrektor techniczny jarosław cichocki!

@Prawnik

Zgadzam się, ze ci którzy łamią prawo powinni być ukarani. Proszę to zgłosić odpowiednim organom i mnie nie pomawiać! Ilość komentarzy o powtarzanej obraźliwej sprawia, ze traci pan na wiarygodności.

@PrawdaBoli

Wiarygodność? W tej firmie jest wielu pracowników bez wykształcenia technicznego!

Ona

Nawet (usunięte przez administratora) techniczny (usunięte przez administratora) bez wykształcenia. Niech ludzie wiedzą jaka jest prawda!

@Ona

Usunęli dyrektora technicznego (usunięte przez administratora)

Ultras Radomiak Radom.
@PrawdaBoli

Przyjedź do Radomia to zobaczysz.Weź pod uwagę że od 2004 Polska jest w UE i już wtedy dużo ludzi wyjechało nie wspomnę od 2011 kiedy otwarto rynek pracy w Niemczech to będzie razem z 5 mln ludzi.Niech wrócą.To zobaczysz jakie będzie bezrobocie w procentach.Bezrobocie liczy się od osób zarejestrowanych w PUP.W powiecie Radomskim jest 16%. A ile nie jest zarejestrowanych?. Ilu zabrano ubezpieczenia?w tej kwestii jesteś w błędzie.Prezes teraz inwestuje w Radomiu w nowych halach produkcyjnych.Liczy na Radomian bezrobotnych co będą za najniższą krajową tyrać.

@Ultras Radomiak Radom.

Nikt nikogo nie zmusza do takiej pracy. Łatwiej jest usiąść na kanapie i wypić browara po pracy niż pójść np. na kurs podnoszący kwalifikacje. Narzekaczy jest wielu. Skoro siedzisz w kupie to nie znaczy, ze masz się w niej urządzać.

@PrawdaBoli

PrawdaBoli stał się aktywnym działaczem. pisze "łatwiej jest usiąść na kanapie i wypić browara niż pójść np. na kurs podnoszący kwalifikacje". Mam pytanie do PrawdaBoli jakie masz kwalifikacje? Co zrobiłeś odnośnie osób sprzedających alkohol w pracy i pracowników pod wpływem alkoholu? Poszedłeś z nimi na papierosa?

PrawdaBoli

Panie radomiak, sposob postepowania nie bardzo odbiega od tego, który zostal wspomniany. Wylewając swoje zale tutaj, nie poprawi pan swojej sytuacji. W sumie to pan Prezes zmniejsza wam bezrobocie, a wy go w zamian atakujecie. Optymalizacja kosztow jest zupelnie czyms normalnym. Może pan jeszcze wyjechać z powiatu radomskiego. Bedzie to lepsze od atakowania i wyzywania.

@Ona

Ja nikogo z alkoholem w rekach i pijanego nie widzialem. Nie uwazam wyjscie na fajke za kryminal. Czy pani wie, ze sami sobie wystawiacie negatywne swiadectwo, a nie pomawianym osobom? W firmie pracuje kilkaset osob, a tu tylko kilka atakuje w ten sam sposob. Prosze pani, moje kwalifikacje to osobista sprawa i podnosze je, zamiast jeczec. Prawdopodobnie zaraz zostane pomowiony o kolesiostwo, picie i itd, bo nie narzekam, jak wy :)

@PrawdaBoli

Palenie nie uważam za (usunięte przez administratora)ale jest to działanie na szkodę firmy, zamiast palić powinien pan pracować a ja widziałam pracowników sprzedających alkohol i pod wpływem alkoholu i nikt na to nie reaguje! To co pisze PrawdaBoli to Kłamstwa i propaganda które w tej filmie istnieje od lat! Nik nie jęczy jak pan napisał, tylko pisze prawdę która boli pracownika którego kwalifikacje to osobista sprawa - nie potrafi nawet napisać o swoich kwalifikacjach bo są tak niskie!

Czy w Aplisens S.A. występują paczki/bony świąteczne?

W tej firmie występują paczki i bony świąteczne. A tak na prawdę coś jest z funduszu socjalnego, gdyby nie fundusz to chyba by nic nie było. Prezeina skąpy człowiek.

Jarosław
@Odpowiedz

W tej firmie są premie roczne.

Do Jarosławia z Bróbna

Pracownik z produkcji może liczyć na minimalną krajową.

Święty Mikołaj.

Występują , występują. Bezwzględnie dla wszystkich , posłusznych i nieposłusznych . Każdy dostaję Dużą paczkę . Z doświadczenia napiszę że jest tak Duża że wystarcza na cały rok. Pozdrawiam Wszystkich.

Omijać firmę? Nikt w zasadzie jeszcze tego jakoś nie poprał. Ja dopiero co teraz tu przychodzę i widzę sporo nawiązań do dawniejszych opinii. jakichś szczególnych zmian można się spodziewać teraz wraz z nowym rokiem? jak oceniacie?

Wiadomo czy stanowisko administrator sieci nadal jest wolne? Wiem, że 20 dni temu jeszcze było aktywne takie ogłoszenie. Chciałam ogólnie spytać, jak tam wygląda ta praca. Wtedy wspominali o elastycznym czasie pracy, a obecnie można w ogóle pracować zdalnie czy nie ma takiej opcji? To mnie tylko interesuje, bo mam za daleko do firmy.

XD

W tej firmie wszyscy pracują (ironia) zdalnie. Pracownicy pracują za minimalną krajową przyjeżdżają z poza Warszawy, jak im się to opłaca nie wiem! Chyba nie mają innego wyjścia?

Marlenka
@XD

Dosłownie każdy tak dojeżdża? Co z jakaś zwrotka za dojazd lub cos w ten deseń? w benefitach niby parkingu opisywali… fakt faktem jest jakiś podział na biura czy to jakiś open space bardziej? Teraz szukają chociażby specjalisty ds. kooperacji i zaopatrzenia, zastanawiam się w jaki sposób warunki biurowe dla takiej osoby mogą wyglądać

Niepodległy

Zbliża się Święto Niepodległości. Niepodległość w tej firmie nie istnieje dla większości pracowników, wolni są ci co sprzedają bimber (otłowski) i piwo (maciążek) innym się tylko wydaje że coś znaczą (cichocki). Nad tym wszystkim czuwa prezesina, któremu zależy tyko na pracownikach za minimalną krajową. Prezesina nie ma pan żadnej godności o honorze to już nawet nie wspomnę. Dziwna jest ta firma gdzie człowiekiem gardzi człowiek, gdzie plotkę pracownicy uważają za prawdę. Jaki niski poziom intelektualny zapanował w tej firmie dzięki kadrze kierowniczej. Zbliża się kolejna fala inflacji drożeje żywność - ryż też zdrożał a płaca minimalna nadal jest minimalna. Praca w tej firmie jest niereformowalna - jak za socjalizmu. Slogan prezesa - Jest dobrze tak jak jest ja mam zysk nic nie trzeba zmieniać a jak się nie podoba to my tu na siłę nikogo nie trzymamy. Poza murami tej firmy wielu pracowników nie znalazło by pracy na stołku na którym można usiąść i przesiedzieć 8 godzin. A jeżeli chodzi o wynagrodzenie to wiele firm szuka ciekawych pracowników którzy mają ochotę coś zrobić i oferują ciekawe wynagrodzenie już na samym starcie, ten rok był tego przykładem. Prezesie podsumowując im starszy jesteś tym g.........

Angela

Cześć, chcialam spytać, jak się zapatrują na ludzi z mniejszym doswiadczeniem. I czy osoba na stanowisku Administratora Sieci jest jakoś wdrażana do pracy i ma pomoc ze strony kogoś wyżej jak sobie nie radzi? wiem, że w ogłoszeniu stawiają na samodzielność, ale jednak potrzebuje nabrać doświadczenia a bez pracy przecież tego nie zrobie :/

Były.
@Angela

Wszyscy tam byli bez doświadczenia Nawet dyrektor jeden i drugi.A teraz chcą ci co sami nic nie umieli od kogoś samodzielność? Dziwne podejście.Uczeń po zawodówce ma tyle kasy co taki pracujący kilka lat i co już wszystko wie.Firma porażka.Nie polecam.Bo z tego co napisali tzn.że nikt ci tam nic nie podpowie w pracy.

Radek
@Angela

A nie lepiej po prostu iść i zapytać? Dla mnie samodzielność oznacza że nie zawracam komuś tyłka przez 6 godzin, tylko sam próbuję rozwiązać problem.

@Radek

To tutaj w IT nie ma zespołu jakiegoś? Samodzielność to swoją drogą ale czasami pewne sprawy w systemach jednak warto skonsultować? Ile osób pracuje sam na dziale? występuje jasny podział obowiązków czy ludzie raczej się nimi wymieniają ale to już między sobą? Zarobki były wskazane? nie widzę tej oferty

Bianka

Jakie widełki dla administratora sieci, poda ktoś? Bo jest ogłoszenie do firmy, że szukają pracownika, ale żadnej informacji, czego się spodziewać w kwestii zarobków. Może ktoś był na rozmowie o pracę i mu powiedzieli? Będę wdzięczna za informację tak to.

Ten który odzszedł
@Bianka

Nie pytaj o widełki finansowe, zaproponuj im swoją propozycję zarobków, jeżeli się nie zgodzą na twoja propozycje finansową podejmij własną decyzję, chyba że chcesz pracować za to co Ci zaproponują - z tej firmy wiele osób odeszło, szukają pracowników za minimalną krajową.

Do Sylwi
@Sylwia

Były pracownik napisał prawdę że po 20 latach pracy na produkcji zarabiał 3 000zł netto. Ja wiem ile zarabia pracownik który przychodzi do pracy i może się spodziewać że po 20 latach zarobi 3 000zł. W TEJ PRACY KARIERA I FORTUNA!!!

Mechanik precyzyjny
@Do Sylwi

W Biedronce są większe zarobki. Aplisens to taka firm techniczna która wykorzystuje pracowników za jak najniższe wynagrodzenie!

Były z Radomia.
@Mechanik precyzyjny

Za najniższą krajową.Tak tam jest.

Honorata
@Były z Radomia.

Firma nie przewiduje jakichś premii motywacyjnych do tego? A może macie jakiś dobry pakiet socjalny?

Honorowy
@Honorata

Już skasowali moją wypowiedz! teraz tylko o motywacji - kadra kierownicza motywuje pracowników jak Ci się nie podoba to się zwolnij nikt na silę Ciebie tutaj nie trzyma! Jeżeli to zostanie skasowane napiszę jeszcze o tym przy jakieś okazji jak cudownie jest aplibezsensie!

Komunikat Aplisensa ????????????
@Honorata

Przewiduje : Wysokie premie i Ogromny Pakiet Socjalny. Prosimy o Cierpliwość . Wszystko w fazie testowania. Na razie nie ma potrzeby zmiany , są ludzie do pracy więc nie trza dawać.

Ten który odszedł
@Komunikat Aplisensa ????????????

Prezesina wykorzystuje pracowników twierdząc że firma jest w ciężkiej sytuacji finansowej. Pracownicy - zarabiacie najniższą krajową. Nawet cichocki udaje że pracuje za wysokie wynagrodzenie a naprawdę pajacuje z e-papierosem. pakiet socjalny jak za czasów socjalizmu!

Donald
@Ten który odszedł

Czyli, co dokładnie w tym pakiecie socjalnym? Dofinansowanie do wypoczynku, wyprawka szkolna dla dzieci, zwrot kosztów dojazdu do firmy? I czy są tu jakieś darmowe szkolenia dla pracowników?

Ten który odszedł
@Donald

Szkolenia darmowe nie istnieją, dofinansowanie jest ale to nie są to nie wielkie kwoty, poza tym to wynika z odprowadzanych składek na fundusz socjalny. Zarobki - teraz będzie ironia co miesiąc wygrywasz w tej firmie milion w totolotka, tylko bez kilku zer na kącie. Każdy pracownik wolałby zarobić odpowiednią kwotę i sam sobie opłacić szkolenie. W tej Firmie poniżanie i ośmieszanie jest na porządku dziennym, najbardziej zaangażowane osoby w tej kwestii to kadra kierownicza, która kieruje na niby!!!

Amy
@Ten który odszedł

A te szkolenia ile wynoszą w takim razie, jeżeli pracownik chciałby z nich korzystać? A czy przynajmniej doceniają uczęszczanie na te szkolenia jakimiś awansami później pracowników, którzy wydali pieniądze by się rozwijać? No właśnie widzę po opiniach, że zarobki średnie, nie przewidują żadnych podwyżek np. inflacyjnych?

My
@Amy

W tej firmie nie ma żadnych skomleń, a zarobki nie pozwolą Ci na praktyczny rozwój. Dba oto praezesina z jarosławem cichockim i kierownikami z innych działów! Chcesz przykład marzena ulrych pracowniczka z produkcji po zawodówce jej nie potrzebne są żadne szkolenia! Ona jest numer jeden dla kierownika michała giętkiego! Ile zarabia? Coś tam powyżej minimalnej krajowej - po prostu fortuna. Ona może udzielać szkolenia z cwaniactwa i plotkarstwa w godzinach pracy za darmo!

Też już były.
@Sylwia

Czy firma Aplisens S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Były.

Ja pytałem.Dla ciężko chorej żony co już nie chodzi.Nie dają ani grosza.Chciałem na leki i rehabilitację.Nic z tego.

Opinia
@Były.

Prezesina nie szanuje ludzi on szanuje tylko zysk. Własną żonę zwolnił z pracy i z życia. Brawo prezesino. Ironia która już dawno stała się faktem.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Aplisens S.A.?

Też bez doświadczenia.

Wszyscy co są nie mieli doświadczenia i pracują.Nauczysz się w trakcie pracy.Aplikuj

Najniższa krajowa

Pracują za najniższą krajową i za (usunięte przez administratora)!!!

Kamila
@Też bez doświadczenia.

Super. Ale czy to doświadczenie to było zdobyte poprzez pracę? czy też są szkolenia regularne oferowane od firmy właśnie by zdobyć doświadczenie?

@Kamila

W tej firmie nie ma żadnych szkoleń. Uprawnienia zdobywają osoby które nie wykonują pracy na danym stanowisku, musisz podstawić im dokument żeby podpisali to co Ty wykonujesz - bo oni mają uprawnienia. Nie równe traktowanie, żadna kobieta nie ma uprawnień i mniejsze zarobki od wiadomo kogo! To wszystko za minimalną krajową! Jeśli ktoś został skierowany na jakiekolwiek szkolenie to niech napisze na jakie i się przedstawi! Nawet dyrektor techniczny bez żadnych szkoleń i wykształcenia - ogromna kariera po technikum pijaczyny z brudna!

Morelowa 7

W tej firmie niektórzy zrobią wszystko tylko żeby się utrzymać na stanowisku albo awansować za minimalną krajową, nawet dyrektor techniczny awansuje na technologa ćpuna bez wykształcenia łukasza maciążka, jego brat skazany za posiadanie narkotyków. Taka jest prawda.

Były z OSK Radom.

Tylko ciekawe czy nowe wypasione fotele w biurach dostali,jak co roku.Bo plecki się trochę spociły od fotela.Na fotele kasa jest.Na klimę i ogrzewanie też kasa jest.

Kiepski fotel z Warszawy.
@Były z OSK Radom.

A produkcja pracuje na fotelach o których mogę napisać złom na którym niszczysz sobie kręgosłup. Jak masz lepszy fotel to musisz go podpisać i pilnować bo zmienia właściciela. Praca za minimalną krajową.

Stand-up Polska

Pani prezesowa już nie pracuje - ale! pracowała przez wiele lat. Prezesik ją zwolnił z pracy i życia prywatnego! W tej filmie sporo ludzi odeszło do innej pracy, część ludzi została zwolniona i znalazła pracę w lepszej firmie. Ale! prezes razem z michciem giętkim pracują - niesamowita współpraca! Uwaga! praca za minimalną krajową!

Maciążek

Prezes to osoba która nie będzie w stanie tego przeczytać ! Moja rodzina ekipa sprzątająca i JA jestem najlepszy. JA ŻĄDZĘ JESTEM NAJMĄDRZEJSZY.

Dział rekrutacji

W tej firmie osoby bez wykształcenia mają najwyższą szanse pracować za minimalną krajową!

Radosław

Cześć! Z wielką uwagą przeczytałem ogłoszenie o pracę na stanowisku Konstruktora-Elektronika w firmie Aplisens. To propozycja, która wydaje mi się niezwykle atrakcyjna, jednak mam kilka pytań, które pomogłyby mi lepiej zrozumieć naturę tej roli. 1) Czy moglibyście podać więcej szczegółów na temat projektów, nad którymi będę pracował? Jakie będą moje główne zadania związane z projektowaniem i testowaniem bloków funkcjonalnych urządzeń elektronicznych oraz opracowywaniem założeń i rozwiązań technicznych dla nowych urządzeń? 2) Rozumiem, że umiejętność programowania mikrokontrolerów w języku C jest istotna. Czy możecie podać jakiekolwiek szczegółowe informacje na temat specyficznych platform lub technologii mikrokontrolerów, z którymi będę pracować? 3) Jaka jest wasza polityka dotycząca awansów i dalszego rozwoju zawodowego? Czy Aplisens oferuje możliwości szkolenia lub kursów, które mogą pomóc w dalszym rozwoju mojej kariery? 4) Czy moglibyście podać widełki płacowe dla tego stanowiska? Chciałbym mieć pewność, że moje oczekiwania finansowe są zgodne z tym, co firma jest w stanie zaoferować. Na koniec, natrafiłem na interesujące informacje w komentarzach na profilu firmy. Wiele osób wspomina o Panu Piotrusiu, który podobno umila czas innym pracownikom na 3. piętrze. Czy mogę potwierdzić, że to stanowisko jest tam zlokalizowane? Czy moglibyście podać więcej szczegółów na temat tego, jak bardzo Piotruś lubi umilać czas innym ludziom? Chciałbym lepiej zrozumieć, jak to wpływa na atmosferę w miejscu pracy. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i czekam na odpowiedź! Pozdrawiam!

Piotruś nr 1
@Radosław

Piotrusiów z piętra trzeciego nie brakuje Jarosław Cichocki dyrektor niby techniczny piętro pierwsze - spytaj się jego kolego o Piotrusia 3. Nie będzie w stanie odpowiedzieć na żadne pytanie bo jest tak mocno techniczny że nic nie wie. Jeżeli w obecnej sytuacji ekonomicznej stać Cię na pracę za minimalną krajową - śmiało aplikuj! Zero rozwoju i szkoleń!

STALOWY

Gdyby nie MIEDZANY byłbyś nikim, łukasz maciążęk - browar SPENCER zrobił większą karierę niż ty bartek w tej firmie jesteś od dawna już nikim dzięki ekipie sprzątającej! giętki cię zdegradował!

Pasik

Ty mu jakieś zioło do palenia sprzedaj może prezesina odleci w kosmos. Na orbicie to już jest na pewno!

Do cenzury
@Pasik

Skasowali łukasza m. Żałosne jest to że prezesina tego człowieka promuje i jeszcze kilka osób np michała gendka któremu bezgranicznie ufa. Prezesino może zaufaj jednej z dwóch byłych żon, trzeciej to mieć nie będziesz na pewno! Profesjonalizm - to w przypadku prezesiny to poniżanie pracowników zaangażowanych w pracę i awansowanie (usunięte przez administratora)!

@Do cenzury

W przypadku łukasza m. to rodzinny interes jak tak dalej pójdzie to ekipa sprzątająca na czele z technologiem łukaszem m. przejmą firmę - w wielu negatywnych aspektach już przejęli.

Kronikarz

Cenzura usuwa całe merytoryczne opinie na temat firmy Aplisens, które są opisem tego co się dzieje w sposób realny i obiektywny. Firma na siłę chce mieć pozytywne opinie – pracownicy, byli pracownicy i osoby postronne mają prawo do wyrażania własnych niezależnych opinii. Zakłamani pracownicy na stanowiskach napiszą że jest wspaniale - firma się rozwija i dba o pracowników. Pracownicy z produkcji, którzy tworzą produkt są traktowani wiadomo jak ….......

Były pracownik.
@Kronikarz

Dodam że tym co tak wspaniale jest tam, to jeszcze potrafią opluć,oszkalować,zrobić wariata,konfliktowego, a nawet grozić.Tego co pisze prawdę,i podkreśla minusy na każdym kroku.Tym co tak jest super to by życie oddali za dyrektora i prezesa.No więc o czym tu będziemy pisać.Tyle w temacie.

@Były pracownik.

Wspaniale jest tym co z produkcji stali się technologami, kierownikami i dyrektorami to pracownicy dla których jedynymi wartościami są papierosy i alkohol. Oni sobie poplotkują przesiedzą do fajrantu i czas jakoś na szkodę firmy zleci. To właśnie tacy ludzie powinni dostawać najniższą krajową, może wtedy wzięli by się za pracę! Nie sądzę że się zmieni na lepsze ci ludzie tak mają że sobie na wszystko pozwalają - kolesiostwo i układy!

Zostaw merytoryczną opinię o Aplisens S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aplisens S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aplisens S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aplisens S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aplisens S.A.