Aplisens S.A.

Opinie o Aplisens S.A.

Edyta

@Były pracownik z Twojego postu wynika, że nie polecasz Aplisens S.A. jako pracodawcy. Dużo uwagi w swojej opinii poświęcasz atmosferze, która Ci nie odpowiadała. Rozumiem, że wypowiedziałaś się z perspektywy osoby niepracującej już w tej firmie. Czy mogłabyś jednak w kilku słowach opisać jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy pracodawca zapewniał możliwość rozwoju swoim pracownikom?

Ja pracowałam krótko w Warszawie. Atmosfera strasznaaaaa! W pierwszym dniu pracy z plotek dowiedziałam się tyle o ludziach, że łeb mi pękał jak wracałam do domu. Koszmar!, jak można! Wszyscy umizguja się do żony Prezesa, której tak naprawdę nienawidzą. Atmosfera jak na tureckim bazarze. Never.

michu

ludzie zachwalają a niektórzy pracują na maszynach bez uprawnień a jak się postawisz to cię wywala żeby mice spokój

Mówie jak jest

Super firma. Aplisens Radom jest najlepszy na świecie. Podwyżki awanse dla wszystkich pracowników. Wymarzone miejsce pracy. Kompetetni ludzie na odpowiednich stanowiskach.Pensja 3000zł to minimu w tej firmie. Nic więcej nie potrzeba. A tak na serio to ch..j kupa i kamieni k..pa. Omijać z daleka a szczególnie dział OSK. Przydała by się wizyta Prezesa. Bo to co się ostatnio dzieje na OSK to tragedia i totalny chaos. A szczególnie podejście do kobiet jest naganne. Tak że Panie Prezesie zapraszamy w odwiedziny.

do rudy a moze siwy?

Oczywiste jest to ze WarsZawa rządzi, w końcu to firma warsZawska, preZes warsAwski, dyrektor warszawski. Radom to oddział, koordynowany przez kierownika i całkiem nieźle mu to wychodzi. Ameryki w Polsce nie odkryles baranie. Idź do kościoła się.pomodlić może to jedyna nadzieja na takich jak ty.

hejter
@Zz 09.06.2017 11:27
Trudno nazwać cię człowiekiem-jest takie lekarstwo na hemoroidy ono bardzo dobrze ciebie obrazuje!

Nie ma to jak anonimowo kogoś obrazić. Sposób na dowartościowanie samego siebie. Jakim ty jesteś człowiekiem zatem??? Odpowiedz sobie sam... Kompromitacją pełną gębą. W zakładzie od ostatniego czasu bardzo się oczyścila atmosfera, takie są fakty. Wiadomo zawsze się znajdzie coś na kogoś ale roznica jest diametralna. Domniemam, ze jestes bylym pracownikiem, skoro w ten sposob sue wypowiadasz. Widać że zabrales ten jad ze sobą...

Astor
@hejter 09.06.2017 13:12

No proszę, uderz w stół a nożyce się...... znów sprzęt firmowy wykorzystuje się w celach prywatnych i w godzinach pracy,zamiast pracować to Się odwiedza strony internetowe i dlatego powstają błędy,chyba firma powinna przejrzeć dyski komputerów ,kto i w jakim celu korzysta ze sprzętu.Proszę skupić się na wykonywanych czynnościach a nie na głupotach.!

@

Ciekawe kiedy na siebie doniesie,ukrywając błędy swojej koleżanki ,które nie są incydentalne,naraża zakład na straty.Jeśli tak się utożsamiasz z tym zakładem to śmiało, mów o wszystkim i przestań płakać ze ci na tmy zakładzie tak zależy -czysta hipokryzja!@

Lll

Zamilkło coś to forum. Co mam o tym myśleć. Ciekawe kto to wszystko pisał? Kto miał w tym interes?

Dyrektor
@Mi 18.04.2017 14:28
Bo osiągnął to co chchciał,wyrzucił tych którzy byli mu nie wygodniy i udaje że nic się nie stało, szkoda tego zakładu dla taki...

Jeśli chodzi o zakład to jest spoko ,fajny nowoczesny z pełnym zapleczem socjalnym tak jest w Ra..... ,natomiast jeśli chodzi o tak zwaną a raczej zwanego " kierownika" to człowieczek dwulicowa,stronniczy ,pamiętlwy .wykorzystuje sytuację z przed paru lat, jeśli ktoś z nim miał rozmowy a były w jego mniemaniu rażące ,będą przeciwko niemu użyte,już lepiej iść z tym do Prezesa podkreślam Prezesa pośrednicy są zbyteczni,wszystko donosi ,byle pierdoły jeśli kogoś mają pogrążyć, skrupulatnie są kodowane,nie radzi sobie z emocjami co przekłada się na pracę,jeśli jesteś" jego"to jest ok wszystko zamiecie pod dywan a jak stoisz po drugiej stronie miej się na baczności!reasumując ten człowiek nie powinien być tam gdzie jest ale jest to wynik teg,o że jest ogólne przyzwolenie w tym konkretnym zakładzie a raczej na oddziale ME na donoszenie na swoich kolegów ,co prawda nie jest w tym procederze osamotniony.A tak na marginesie czy z tym też chodzi na piwo?

Rudy
@Dyrektor 24.05.2017 13:07

Rzeczywiście ,koleś boi się własnego cienia,strach przed warszawą tak go paraliżuje ze cały czas tylko się kontroluje i wszystkich w koło ,nic niema do powiedzenia ,warszawa rządzi.Jeśli chodzi o zakład może być, tylko nie rozumiem ich polityki kadrowej słabo a raczej nie trafnie dobierają kadrę kierowniczą tak jest w Rad....na produkcji wszechobecna wazelina.

sjoln

No dobra, ale czy w ogóle jest jakakowliek szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie inne niż inżynier wsparcia technicznego? Pewnie oczekują doświadczenia, ale w zamian dorzucają odpowiednie premie do tego.

Amli

Mam szacunek dla Tomka k.. Ale mandat z niego

buchalter

podobno jest to pechowe miejsce pracy dla księgowych? Wiecie dlaczego

buchalter

podobno jest to pechowe miejsce pracy dla księgowych? Wiecie dlaczego

SwojeWiem

Nie każdy chce tłuc się za granicę aby zarabiać euro...ale rodzinę utrzymać się chce. Mówi się, że małpę wystarczy posadzić przy maszynie aby zielony wciskała. Jednak aby umieć cokolwiek, wyrobić sobie tą samokontrolę, umiejętności pracy doświadczenie, ustawianie i radzenie sobie z różnymi problemami, przeszkodami...to trzeba siedzieć trochę w temacie...niekiedy uczyć się na własną ręke...tak naprawdę pierwsza lepsza osoba z ulicy aby ogarnąć to dobrze potrzebuje parę lat pracy przy tym. Nawet po mechatronice czy innych studiach nałykany teorii musi przy tym posiedzieć. Bo może wiedzieć którą śrubkę wykręcić ale klucz jak przyłożyć w którą stronę niekoniecznie...Aby ogarnąć pracę i jeździć szambiarką potrzeba parę dni...tylko realia są takie że przy tym drugim więcej zarobi. Można również pójść czyścić baseny, jeździć w kurierce pójść na budowę malować czy tynkować "trójkę" się wyciągnie spokojnie a nawet i więcej szczególnie na budowach...dlatego czasem trzeba lubić co się robi. Nie dla kasy tylko ciekawej pracy. Także nie sądze aby każdy był pazerny na te euro...ale jak widzę że na sprzątaniu sal kinowych można więcej wyciągnąć to niesmaczek jakiś jest...

SwojeWiem

Swoją drogą donoszenie to pewien rodzaj polityki prowadzenia firmy. Widać tak samo w Radomiu jak i w Warszawie. Osoba donosząca awansuje mimo tego że nawet nie potrafi obsłużyć dobrze komputera jest prawą ręką g(ł)ówno dowądzącego. Ale to dlatego aby nie było kolesiostwa. Niestety zawsze takie kolesiostwo się znajdzie. I osoby nie potrafiące ustawić maszyny nawet...zostają tymi co powinni pomagać w tym pracownikom i dzielić się doświadczeniem...Kadrą. Trzonem ważnym ale gnijącym. Ale to pracowników wina że maszyny stoją parę dni nie ustawione a zlecenie pilne...Niestety bałagan. Jeżeli ktoś ma doświadczenie i przyjdzie to szybko podziękuje za taką robotę. Jednak sama praca i maszyny ciekawa i nie nudna. Można wytrzymać i pracować...no ale chyba dla frajdy bo napewno nie dla pieniędzy.

lutek

Co wam Kondzio przeszkadzał, nie trzeba był się z nim dogadać?

Tomek k.

Jol nie obrażaj tu ludzi, ugryz się w rękę zanim wypstrykasz takie bzdury. Z całą pewnością mogę stwierdzić że w radomskim zakładzie nie jest tak źle jak się tu pisze. A brygadzisci bywają o wiele gorsi. No ale to może twoja pierwsza praca i jeszcze nie masz porównania. Dlatego można ci wybaczyć twój brak obycia.

DC
@Apli 31.08.2016 09:10
Haha nie no spadne z kresla zaraz. Panie Tomku k. Nie pisz pan o obyciu bo sam nie ma o tym bladego pojęcia, a wypowiadasz się...

Wlasnie,szacunek to podstawa a on juz go nie ma....Boze,jak najdalej od takich obroncow...

nie jestem robotem
@Apli 31.08.2016 09:10

Trafne spostrzeżenie ,to fakt, ale są jeszcze lepsi od tego kolesia którzy go przebijają ,więc niejaka pani "co tam" dwulicowa kobieta,ktora w twarz ci pięknie się uśmiecha a za plecami potpierdziela do szefa ,to właśnie tym się wyręcza bo sama chyba -niema śmiałości prosto w oczy wyartykuowac oco jej naprawdę chodzi ,jest jeszcze jeden który bierze w tym udział, bardzo dobrze się zaaklimatyzowal podobnej krwi szarpią się między sobą i ludźmi ,psują atmosferę w firmie ,jeśli by odemnie to zależało cała ta święta trójce bym zwolnił aby do cna poprawi c powietrze w tym wydziale ,ci ludzie bladega pojęcia nie mają o współpracy ,naprawdę jest to bardzo przykra sprawa ,ludzie trochę autorefleksji nie jesteście czubkiem gory ,pokora bardzo jest wskazana !!!

szkoda mowic

Człowieku o jakiej normalnej stawce mówisz jak w Radomiu są niższe od warszawskich ! Aco na to regulamin zakładowy że stawki powinny być takie same na tych samych stanowiskach ,ktoś tu mija się z prawda

ADAŚ
@szkoda mowic 06.08.2016 10:58

To całe szczęscie ze firma nie jest UK lub z Niemiec bo byś chciał w funtach lub euro zarabiać :)

jol

Piszac kierownik masz na mysli radomskiego brygadziste???:)kompletny baran,nie potrafiacy odnalezc zlecen na dziale,blyszczy niekompetencja i chodzeniem jak cien za nowym dyrektorem.w poprzedniej pracy tez tak dzialal dlatego go pogonili.pan wazelina:),zenujacy typ.moze ktos przejrzy na oczy i naprawi co zepsul dyr Konrad.to atmosfera sie poprawi,a wnioskujac po ostatnich wydarzeniach w firmie to atmosfera w zakladzie jest wazna dla pracodawcy.

ja

prawdziwy kolchoz

Morel

Montaż elektroniczny pod obecnym kierownikiem, to kołchoz. Nie polecam. Treść ogłoszenia o pracę na popularnym portalu mówi sama za siebie.

Jak ma za co to doceni napewno. Zaangażowanie zawsze promuje. A premii nie przyznaje się za to że przychodzi się do pracy!!!

artur

A miało być tak dobrze po zmianach a wyszło jak zwykle zamienił stryjek siekierę na kijek.gdzie te zmiany tki sam bufon jak poprzedni

Ciekawski

Do "najcenniejszego" pracownika oddziału w Radomiu czyli Pani Marty "naczelnej". Utrzymuje Pani, jak mniemam, stały kontakt z naszym byłym dyrektorem (wszak była Pani jego "prawą ręką")? Co tam u Kondzia słychać, znalazł już całkiem nową prace, czy może wrócił do którejś z poprzednich?

Alfredo

Kiedy dodać wszystkie cyfry z ruletki suma daje trzy szóstki. Czy jest to sprawa Szatana? Czy tylko przypadek psze pana

Gdy drużyna słabo gra to i Mourinho nie pomoże gdy ma takich grajków :):):) KAMILA. najlepiej rozwiązać drużynę a tak zwani fachowcy szukają nowego klubu...

Kamila

Źle to jest zorganizowane Panie Prezesie nikt nie przyjdzie na takie spotkanie z bardzo prostej przyczyny. Będzie się bał. A tak na marginesie gdy drużyna słabo gra, to kogo się zmienia.? Trenera rzecz jasna!

Dark Shadows

Powstał nowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Radomiu ,zapraszamy ,marne zarobki ,zero perspektyw ,zero premii tylko nagroda kwartalna dla swoich,kierownictwo ładnie się uśmiecha ale tylko na rozmowie o prace żeby złapać robola za min.socjalne.Ściemy i oszustwo jedna wielka porażka,jak chcesz tam pracować to zapraszam tylko weż ze sobą stoper i paczkę walidolu.

Anonim

Pracowałem tam i miło wspominam ten czas, zarobki marne, firma dobra na rozwiniecie umiejętności po studiach albo na przeczekanie do emerytury. Na pewno nie na stałe!

obluda w radomiu

Mi sie pracuje tu dobrze, czasem ponarzekam - ja kazdy. Wazne ze mam prace i cos tam zarobie. Jak znajde cos lepszego to sobie zmienie prace. Nie naleze do ludzi, ktorzy poza marudzieniem nie wnosza nic wiecej, niestety takich tu pelno. Sraja sobie sami, szpunca innych i psuja atmosfere ale siedza na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo wiedza, ze kwalifikacje maja marne i niczego soba nie reprezentuja.

darrk

Do "Masakra" Widze że należysz do grupy "młodych gniewnych" tych co poza prewetem w ustach mają zapał podparty awansem za "talent"...

masakra

z kim ja pracuje!? same zgorzkniale sknery tylko narzekają ciagle, kto was kurwa zmusza do pracy tutaj, nie pasuje to wypierdalac i nie zabierać chleba innym. popaprance

rogoziniec

Wszystko wolno bo są tani i szczęśliwi. Nie marudzą. To samo można składać w Indiach i chinach

cornelius

Znam nieco tę firmę. Na stanowiskach menedżerskich dominują ludzie z wykształceniem średnim i technicznym. Sukces firmy wyrósł na tym że produkują rzeczy które bardziej zaawansowane gospodarki zachodnie juz porzuciłý. Do tego dochodzą niskie place. Pracownicy to siła robocza z małych miseczek okolic Wołomina, Legionowa, Nasielsk, Mińsk Mazowiecki. Docelowo zastąpieni przez ludzi z Radomia i okolic.

cornelius

Jak skąd biorą? Wybiera się kadrę losowo. Najmniej ogarnieci awansują. Są tani w obsłudze i nikt ich nie podkupi.

xyz

inteligencję to ma się wrodzoną a nie nabytą,tak Ci się wydaje

Hela

Skąd takich dupków biorą.... koledzy i koleżanki tylko tak wysoko awansują :-) i są bardzo inteligentni :-)

ktoś

A co wy się tak żrecie w tym Aplisensie?

xyz

Szczera prawda ,w każdym oddziale tak jest ,im więcej komuś du... ślinisz i podpieprzasz innych tym szybciej awansujesz ,zastanawia mnie jedno skąd takich dupków dobierają ,widocznie niskie poczucie swojej wartości mają i nic w domu do powiedzenia to na plecach swoich(koleżanek i kolegów) ludzi się wybijają ,tyko zapomnieli kim 5 min wcześniej byli - badziewie!ps :ciebie też to dotyczy

natalija

no ładnie się tutaj ludzi oczernia Wiedziałeś ze tak gadasz yxd A jak nawet to chusteczka Cie to obchodzi Pozdrawiam największych plotkar w Aplisensie

tweet

ile mozna zarobic na produkcji/ Czy dają umowe o prace? Czy są jaies premie na produkcji

toldi

Niestety ukraińskim wolno wszystko

Stangret

Ale szajs

Darek

Niech opowiedzą jak oszukali pracowników na nadgodziny i nie na miesiąc tylko na kilka lat... skurwysyny zlodzieje. Omijac!!!!

życzliwy

Zenek nie pozostaje nic innego niż poszukanie nowego kierownika w nowej firmie z którym się zaprzyjaznisz i który będzie Cię odpowiednio wynagradzał za twą ciężką i wiecznie nie docenioną pracę!

zenek

W oddziale wawa aplisens premie to dostaja ci ktorzy donoszą i cały czas podlizują się kierownikom,co to za system oceniania pracowników,albo koledzy dobrzy kierownika dostają tylko premie. Dobre czasy w aplisensie się skończyły. Tak a propo zmiana nowego regulaminu,zmiana płac a pod firmą nowe samochody stoją na parkingu,a ludzie coraz mniej zarabiają na produkcji,co nakwięcej roboty wykonują.

zdesperowany

Czasomierz oddziału Rad...zamiast wprowadzać zdrową atmosferę w przedsiębiorstwie,przekładającą się na wyniki ,wprowadza totalny chaos,ludzie poruszają się jak roboty cały czas spoglądając na zegarki czy zmieścili się w czasie wyznaczonym przez chronografa (ma to związek ze zmianami przydzielania premii)nie mieścisz się w czasie zabieram premię podstawową a 10%(ma być przyznawana pod koniec roku)pozostaje już marzeniem,ciekawi mnie kwestia rozbieżności między zakładami(warszawa-radom-kraków), czy może być dowolność ustalania premii czy obowiązuje spójność i jeden regulamin pracy we wszystkich oddziałach-co na to Prezes i zarząd czy może być taka dowolność interpretacji przepisów - proszę o odpowiedz ?

Zostaw opinię o Aplisens S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aplisens S.A.