Opinie o Aplisens w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Aplisens. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aplisens o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aplisens w Radom

Mieczysława

Motto firmy 2023 rok " My tu nikogo na siłę nie trzymamy, jesli pieniadze są za małe można się zwolnić "

Miecio
@Mieczysława

To taka firma gdzie kadra kierownicza chce być kierownicza - ona kieruje nie mając pojęcia czym kieruje za minimalną krajową i pracowników zatrudnia za minimalną krajową, a prezesina chwali się jakie zyski przynosi firma i jakie nowe rynki zdobywa. Dla niego liczy się tylko zysk - stary dziad bez kobiety.

Podsłuchane dzisiaj.

Dzisiaj kierowniczka na OSK powiedziała dziadkowi tokarzowi że źle mierzy suwmiarką.Totalne upokorzenie dla dziadka co 44 lata (usunięte przez administratora)..(usunięte przez administratora)na manualnej tokarce.Toczy membrany w setkach i inne detale.Cyrk na kółkach się dzieje na tym OSK Radom.Jedyny został tokarz w Polsce w Aplisens a tu taki dołek dla niego.

Świeży operator z OSK Radom.

Widzę tu już że jest kicha.Ale do Sylwestra dosiądzie.Dzięki za ostrzeżenie.Pozdro.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Aplisens?

Nowy.

Panie dyrektorze Adamie Walbórg z OSK Radom.Gdzie jest 50% premii zabrane załodze?Dlaczego nie zrobi pan zebrania z całą załogą i się wytłumaczy z sytuacji.

Były pracownik Warszawa
@Nowy.

Kolego posłuchaj i weź sobie do serca dobre rady starszego kolegi . Jeśli masz inny pomysł na siebie to Działaj. Nikt zebrania z Tobą robił nie będzie a już tym bardziej nie będzie Cię o niczym informował i się tłumaczył. Za rok nie dostaniesz premi wogóle pomimo tego że się przez cały rok bardzo staraleś. Piszę to z własnego doświadczenia jako przestrogę żebyś nie był zdziwiony . I nikt Ci nie odpowie na Twoje pytania. Osoba na stanowisku dyrektora Waszą premię przekazała panu prezesowi , który pogłaskał po głowie Adasia i wypłacił mu extra premię za wzorowe zarządzanie oddziałem Radom. Cała tajemnica.

Operator cnc Nowy wpis
@Nowy.

adame waldórg kariera na początku na spawarce w Warszawie na stanowisku mechanik precyzyjny. Brak reakcji na współpracowniku - (usunięte przez administratora)piotru cieslaku, a teraz robisz karierę zabierając ludziom wynagrodzenie za pracę! Napisz ile zarabiałeś w Warszawie. na stanowisku EP! prezesina jest z ciebie dumny że pracownicy pracują za minimalną krajową. Znam ten rynek i wiem jakie są stawki płacowe na takim stanowisku. teraz to ty zgarniasz jakąś tam kasę ale przypuszczam że nie jest to wiele skoro zabierasz bezpodstawnie wynagrodzenie pracownikom!!!!!! (usunięte przez administratora)się za niewielkie wynagrodzenie!!!

Czy firma Aplisens kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jest po równo, czyli minimalna krajowa. Podwyżka obowiązków bez podwyżki finansowej, premia uznaniowa i nie jest to fortuna. to takie koło fortuny na którym stawiki są bardzo niskie, albo totolotek gdzie nie masz szans nawet na czwórkę.

Świeży operator z OSK Radom. Nowy wpis
@Odpowiedz

Ja tu widzę że to firma przyjmująca uczniów ze szkół zawodowych na praktyki,a potem jak ktoś z nich chce to może popracować czyli posiedzieć przy CNC.No i potem po roku lub dwóch idą dalej w polskę.Bo podwyżek żadnych nie ma.

Podsłuchane dzisiaj.

@Podsłuchane dzisiaj.

W Warszawie też był tokarz który robił mega rzeczy między innymi obtaczanie membran i inne prace z dokładnoscią 0,01 Całe życie przy tokarce, mega człowiek . I sytuacja taka sama jak w Radomiu , przychodzi osoba na stanowisku kierownika która pojęcia nie ma o robocie bo pół dnia w pracy ma paluszki na telefonie a kolejne pół spędza na plotkach i opowiadaniu głupot . I taki biedny intelektualnie człowiek bez pojęcia zwraca uwagę w sposób bardzo bardzo niegrzeczny gościowi który życie przeżył. Tyle w temacie , więc przypadek chyba nie odosobniony. Co tu komentować. Ludzie bez pojęcia .

Obserwator na portalu.
@pracownik

Dziadek tokarz w Radomiu to był gość nie do zdarcia.Można powiedzieć że tyrał.Jak i jego poprzednicy na tokarkach tu w Radomiu na OSK.Stary rzemiocha i fachowiec w swoim zawodzie.No,ale jak każdy wie dlaczego odchodzą dobrzy fachowcy z tej firmy.Nie dba się tu o pracownika.Dziadka tu tylko mogę pozdrowić.Chwała starym fachowcom.

Były.
@pracownik

Oni tam sami nie wiedzą kogo chcą.Nikt im nie pasuje.Choćbyś na rzęsach stawał to i tak cię będą psychicznie(usunięte przez administratora).Na tym to polega.Szkoda czasu i nerwów.Niech się bawią sami.

Dziadek tokarz
@Podsłuchane dzisiaj.

Co tu mówić o panu dziadku.... Bardzo kłotliwy. Nie da się mu nic wytłumaczuc on zawsze ma rację i koniec. Nie dziwota że z nikim się nie witał na hali bo jak przyszedł tylko do pracy podnosił głos na wszystkich i wyzywał.

ZYX.
@Dziadek tokarz

Dziadka tokarza to właśnie inni wyzywali i donosili różne bajki do kierowniczki i dalej.Atmosfera i tak jest do dzisiaj do kitu w OSK Radom.Nie było miesiąca donosów i podłości na niego ze strony kilku osób na OSK Radom.Co to za słowa "dziwota" . Widać coś ty za inteligent co po Polsku słabo gadasz.A na rękę za poniżanie i chamski odzywki to trzeba zasłużyć .Miał rację że połowie ludzi ręki nie podawał.Gościu miał honor i godność którego nikt z was tu nie ma.Już to o honorze i godności osobistej oraz zasadach wzajemnej współpracy w załodze wielokrotnie pisano na portalu.Miał rację że się zwolnił.Cud że wytrzymał rok czasu.Tak więc tyle w temacie.

Nowy pracownik.
@Dziadek tokarz

Słychać w tym głos pani kierowniczki.Czyż nie?odpowiedź na wpis ( podsłuchane dzisiaj) to wszystko mówi.Tak więc fejkowanie i podszywanie się pod dziadka tokarza mającego już 61 lat nic nie mówi.Prawda jest tu na OSK Radom wręcz całkiem inna niż tu co jest opisane o nim.

Węgiel na kartki
@Podsłuchane dzisiaj.

Moja rada dla Dziadka jest taka by zapomniał o firmie, skoro mu tak źle było. a On dalej siedzi tutaj na portalu ,żyć bez firmy nie może tylko spamuje sam o sobie pozytywne komentarze . Wydawałoby się na pierwszy rzut oka ,że to miły starszy Pan, taki fajny wujcio . A prawda okazała się inna. Jego charakter nie pozwolił mu na integrację z ludźmi przez co narastały konflikty. Non stop męczyły go paranoje które miał w głowie. Trochę mi go szkoda w sumie ,bo każdego z nas to może czekać na starość takie zaburzenia . W każdej innej pracy będzie to samo miał , bo " ten typ tak ma " . Wszędzie widzi tylko wrogów , każdy jest głupi , a on jest najlepszy i nieomylny .

Tokarz
@ZYX.

Nikt go nie wyzywał... Robił wszystko aby kogos zdenerwować, uwielbiał pastwić się nad innymi. Docinanac ..Udawał głupka .. . Brak słów na jego temat. Teraz jest cudownie bez niego. Nie ma jęków , przekleństw, i ale pięknie grają .... Jest idealnie...

Z brygady
@Podsłuchane dzisiaj.

Kierowniczka najlepiej mierzy. Dla czego została kierowniczką - zagadka? Ona powinna toczyć, mierzyć i wyciągać wnioski z tego co wytoczyła i zmierzyła. W tej firmie ktoś membranki tłoczył podwójnie za jednym zamachem i było ok. Przechodziły takie buble (nieszczelności) odnośnie spawów na wykrywaczu helowym - było w porządku. Pracownicy pod wpływem alkoholu, można się bawić, na fajka też wyjdziesz, zajarasz pogadasz nikt ci nic nie mierzy. To odnośnie też Warszawki - popiłem, zajarałem z kadrą kierowniczą i jest dobrze. Trzeba wiedzieć jak się ustawić.

Świeży operator z OSK Radom. Nowy wpis

Firma Aplisens poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Mieczysława

Parabolooo

Podjął Pan właściwą decyzję . Ja też odszedłem i nie żałuję . Szkoda zdrowia na ten zakład . Jedyne co mozna się tu dorobić to nerwicy i wrzodów żołądka. Ciekawe kto im przyjdzie teraz za tą kasę na tokarkę, gdzie za grabienie liści na żeromskiego więcej płacą na godzine hahahaha :D

Czarująca
@Mieczysława

Z tego co mi wiadomo to obecnie wiele osób z załogi szuka nowej pracy po tych nowinach o premii. Dodatkowo jedna osoba w ostatnim czasie dostała chyba menopauzy przedwczesnej bo tak się zachowuje i czepia ludzi o wszystko. Tylko że w naszej mieścinie potrzeba czasu by coś sensownego znaleźć i niestety na ten moment trzeba się jeszcze trochę tu przemęczyć.

Były robotnik.
@Mieczysława

Mnie właśnie nikt nie próbował zatrzymać za większe pieniądze, od tej najniższej krajowej jaka tam jest.No i dzisiaj 13.02.2023 jestem szczęśliwy że tam już nie pracuję.Nie polecam tej firmy.

Miecio

Były

Nie polecam że względu na atmosferę zjedzą się na wzjem oby nikt nic nie miał do nich.dyrektor nie ma zielonego pojęcia co się tam dzieję,dla osób jako pierwsza praca ok nauczą się życia ,każdy każdego (usunięte przez administratora) przy najbliższej możliwości oby miał święty spokój siedzieć 8h na telefonie szczerze nie polecam zero profesjonalizmu bazują na uczniach zdz i ....wszyscy doświadczeni operatorzy odeszli zostali cwaniki co krew oddają i chodza na trzy dni l4 zeby nie stracić 100 zł premii jeśli się nic nie zmieni nie polecam

Też były z OSK Radom.
@Były

Potwierdzam. Tak jest.W punkt.Tylko czy to nikt nie usunie.A dyrektor? Ten dyrektor to z niego taki dyrektor że już nie dopiszę bluzg o tym gościu.Do wymiany, od niego aż po tych co na smartfonach 8 h siedzą.A robotą się nie interesują bo się nic nie znają.Bo takich ten dyrektor tam przyjmuje operatorów.

Mlody

Chyba tam nie pracowałeś skoro takie bzdety mówisz albo w klimatyzowanym pomieszczeniu siedziałeś jak przy maszynach było ponad 40 stopni bo klimą na hali nie działa

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Aplisens odbywa się w siedzibie firmy?

OCNC

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Na rozmowie rekrutacyjnej lizanie ,obiecywanie, kokosy, ananasy. A potem to wszystko okazywało się ściemą . Ludzie donoszą na siebie. Nie polecam

Zbyszek

Witam. Czy na zarobki minimum 4 tys złotych do ręki można liczyć w tej firmie ? Dodam tylko że na CNC pracuje od 6 lat w innym zakładzie ,ale myślę nad zmianą bo wymagania rosną a wypłata w miejscu. Jak to u was wygląda ?

Biały_mudżin
@Zbyszek

Tyle to nie zarobisz co napisales , ale 3 tys to wyciągniesz . Jak masz rodzinę i chcesz żyć na normalnym poziomie to szukaj innej pracy

Były z OSK Radom.
@Zbyszek

Jak najdalej od tego wyzysku w tej firmie.Proponuję ci szukać pracy w innej firmie, ale nie w tej.Dla swego zdrowia i kariery.Bo w tej nic nie osiągniesz poza najniższą krajową.Powodzenia.

Struś_Pędziwiatr

Wrócił pan konserwator " administrator" i odrazu nie ma ciepłej wody w kranie . Czy ktoś z Was jeszcze dalej łyka te bajeczki że ta woda zimna to nie jest jego sprawka ?

Misiek.

Nie ma podwyżek od prezesa.Najniższa krajowa jedynie dzięki rządowej podwyżce.Cienko pieje ta firma skoro najniższa krajowa.Tak to można rozumieć.Ale wiadomo że jest inaczej.Szkoda czasu i nerwów tu robić dalej.

Struś_Pędziwiatr

Niech ktoś mi wytłumaczy jakim cudem tyle lat konserwatorem jest osoba, której żarówki w toalecie nie chce się wymienić przez kilka tygodni mimo , uszkodzonej spłuczki w toalecie nie potrafi naprawić, a co dopiero cieknącej umywalki. Wszędzie karteczki typu " awaria pisuaru " , "wykryta nieszczelność umywalki " , " zepsuty kran" . Cyrk na kółkach Drodzy Państwo

Były pracownik.
@Struś_Pędziwiatr

Dowodem na to, aby omijać z daleka taką firmę są poniżej wpisy(opinie) które są już od wielu lat.

Nowy.
@Struś_Pędziwiatr

Widać znowu karteczkę że awaria pisuaru.A kabina prysznicowa też oznaczona karteczką o awarii.Ciekawe co robi ten co ma to zrobić?

Czy pracownicy Aplisens mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Odpowiedź.

Posłuchasz przez 8 h bajek i plotek na swój temat, to ci się odechce integrować.

Jak szefostwo w Aplisens traktuje ludzi?

eustachy

porównam do porzednich moich firm to tutaj jest okej . jeśli normanie pracujesz, wykonujesz swoje obowiązki i odnosisz się z kulturą do szefostwa to nikt się nie czepia. Natomiast relacje między pracownikami gorzej wypadają bo zamiast ludzie trzymać się razem w tych chorych czasach, to każdy patrzy każdemu na ręce .

opiniotwórca.

Nie traktuje wcale.Jesteś drugą maszyną.Masz tylko pracować za najniższą krajową.I o nic nie pytać.Boooo,tylko spróbuj!!!

Guliwer

W Radomiu, szczególnie na działach ZME/ZEP to jest (usunięte przez administratora), a nie miejsce pracy. Szkoda waszego czasu.

fifarafa

Z perspektywy byłego pracownika to odejście było najlepsza decyzją jaką podjąłem. Robota nie była ciężka to fakt. Natomiast motto wielu pracowników to "Podpier##ol kolegę zanim on podpier##li Ciebie". Zamiast trzymać się razem to każdy patrzy każdemu na ręce . Gdzie jakiekolwiek zasady moralne ? jeszcze żeby zarobki były fajne to bym poniekąd Was zrozumiał że na siebie donosicie. Jest kilka też normalnych osób co zachowali godność ,ale klimat i całokształt na produkcji to dno i pół metra mułu.. Wstyd Panowie i Panie

Ultras Radomiak Radom.
@fifarafa

Cała filozofia polega na tym że łatwiej się rządzi ludźmi skłóconymi ze sobą.Duże roszady.Częsty przemiał ludzi z różnych środowisk temu sprzyja.Godność?honor?zapomnij.Kto z takich ludzi co tak postępują wie o czymś takim.Tam nic się nie zmieni.Wszystko przebiega normalnie dla ludzi z nadzoru.Bo tak ma być.A załoga zgodna i zgrana o solidarna to zagrożenie.Wiadomo dla kogo.

Y.
@fifarafa

Jeden drugiemu robi na złość.Podkłada świnię i donosi dalej.A ci wyolbrzymia i tak dalej.Donosy i plotki na każdym kroku.Załoga do kitu jak widać.Zero życzliwości i koleżeństwa.

Pjoter

Zastanawiam się czy pracują tam jacyś normalni ludzie, czy tylko jakieś przedszkolaki co wierszyki durne piszą i to bez rymu. Napiszcie lepiej jaka kasa aktualnie dla pracownika bo z poprzednich wpisów wynika ze słabe chyba te zarobki u was. Znajomy tam pracował kiedyś jako operator i mówił że płaca całkiem spoko ale tylko jak ktoś niedoświadczony i chce się poduczyć. Czy warto tam aplikować czy nie polecacie?

X
@Pjoter

Pjoter napisz jakie zarobki? Jesteś tak normalny że pewnie zarabiasz jakąś fortunę, napisz jakie tysiące zarabiasz? Poczytaj jakie są zarobki w Warszawie. Firma wydaje ogłoszenie o pracę i nie ma informacji o zarobkach. Dopiero na spotkaniu dowiaduje się jakie zarobki i można napisać szkoda czasu. Chyba że ktoś ma czas na stratę czasu!

Piłat

Brak podwyżek i ciągłe gadanie że firma nie ma pieniędzy, a tu nagle na zakup programu który kontroluje operatora na każdym kroku się znalazły. Także przyszły kandydacie jeśli chcesz robić za najniższa krajową z dodatkiem za nocki który został ostatnio z wielką łaską przyznawany( bo wszyscy operatorzy z dłuższym stażem się pozwalniali) , i jesli lubisz być pod presją wyniku i czasów to serdecznie zapraszamy

Golem

Też bym zapuścił brodę jak arab, gdybym rano nie chciał patrzeć w lustro przy goleniu ,za to jak traktuje pracowników niższego szczebla

Jak wygląda ścieżka awansu w Aplisens?

ego

A w ogole taka jest? Niektórzy z poparciem i po rodzinie to awansują a reszta to choćby na rzęsach stawała to i tak (usunięte przez administratora) po roku bo nie będzie za najniższą(usunięte przez administratora) Poza tym jak dyrekcja ma wiedzieć kto zasłużył na awans jak nawet nie interesuje się tym czym sie zajmują ludzie na hali. Dyrektorzy "warszawscy" pokazują się na 15 min raz w tygodniu wiec o czym tu mowa.

Obiektywny.
@ego

Jacy dyrektorzy ? Chłopie co ty pleciesz ? To są poganiacze ludzi do pracy .

Aneta
@Obiektywny.

Coś mi się tu gryzie. Jacy z nich poganiacze do pracy niby skoro pokazują się na 15 minut w tygodniu? :D

@Aneta

Coś mi się tu gryzie. Dyrektor techniczny z warszawy specjalnie napisałem małą literą, bez wykształcenia. Zadaję pytanie ale nie oczekuję odpowiedzi. Jakie zarobki? Taka płaca to jest poniżanie pracowników.

@Aneta

Dyrektor techniczny to człowiek który nie stworzył nic technicznego, oprócz fikcji i głupoty.

@Aneta

I jeszcze meliny akceptuje.

@Ktoś

Podsumowanie. Prezes to wszystko akceptuje. Pracownicy żyją w zakłamaniu i fikcji. Pracownikom wmawia się że wszystko jest ok zarabiają dużo, ale nie jest tak naprawę. Prawda jest taka że jest słowo które dowolnie można sobie wstawić .............

@Ktoś

Ok to lekka abstrakcja chyba. Jak można niby komuś wmówić, że zarabia dużo?Przecież chyba mają oczy i widzą sytuację na rynku

@Anna

Nie abstrakcja ludzie wiedzą ile zarabiają, niektórzy muszą dorabiać po godzinach, albo w weekendy, Że pracownicy dużo zarabiają to stwierdzenia prezesa, dyrektora technicznego, kierowników i brygadzistów.

Zostaw merytoryczną opinię o Aplisens - Radom

• Jak się pracuje w Aplisens?

Zobacz opinie na temat firmy Aplisens tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aplisens?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aplisens