Opinie o Aplisens S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aplisens S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aplisens S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aplisens S.A. w Warszawa

JOKER

Czy w obecnej sytuacji na wchodzie firma Aplisens S.A. będzie sprzedawać produkty na Rosję? Flaga Rosji na stronie internetowej https://aplisens.pl/ i strona internetowa po rosyjsku https://www.aplisens.ru/. świadczą o tym że firma Aplisens S.A współpracuje z Rosją.

JARO
@JOKER

Rynek wschodni a szczególnie Rosja do duży rynek zbytu, w biznesie nie liczy się człowiek tylko zysk.

UKRAINA
@JARO

W tej firmie pracuje Rosjanka jest wsparcie dla Rosjan i handel z Rosją.

Z
@UKRAINA

W tej firmie wszystko jest odwrotnie logia/pato.

Nadszedł czas, żebym dodał swoją opinię. Pracowałem w Aplisensie 5 lat. Atmosfera bardzo zależy od działu, w którym się pracuje. Ja nie miałem na co narzekać. Współpracownicy i szef bardzo w porządku. Zawsze można było się dogadać i liczyć na pomoc. Od czasu do czasu trafiały się premie - zwłaszcza, gdy szef widział zaangażowanie. Na plus są też karty przedplacone na święta i dofinansowanie do urlopu. Ogólnie atmosfera dość luźna. To co na minus, to na pewno zarobki, które faktycznie są niższe, niż na podobnych stanowiskach w innych firmach. Notorycznie są też problemy z ciepłą wodą. O ile dla osób w biurze to nie jest wielki problem, to może mieć to znaczenie dla produkcji. Ogólnie rzecz biorąc nie narzekałem.

@były pracownik

Finansowo byłeś wykorzystywany, pracowałeś jak Chińczyk (usunięte przez administratora).

Cenzura

Usunięte.

@Cenzura

a czemu ma nie być usunięte? może się zdziwisz ale to miejsce też ma swój regulamin i bardzo dobrze! bo każdy by obrażał jak chce...

X
@Monika

Moniś to co było napisane nie było obraźliwe tylko prawdziwe. bez żadnych wulgaryzmów.

@X

rozumiem... zwracam honor. to ciekawe czemu usunęli? nie padły żadne nazwiska?

Y
@Monika

Prawda jest usuwana, jest niewygodna - kłamstwa nikt nie usunie.

W tej firmie nie ma profesjonalizmu, jest zabawa z człowieka żeby go zdenerwować albo zrobić z niego (usunięte przez administratora) za jak najniższe wynagrodzenie.

Jaro

Policja już była w tej firmie.

@Jaro

Po co? Czego tam szukali? Chyba jednak trzeba trzymać się od nich z daleka... Podejrzane towarzystwo, a ja (usunięte przez administratora) chciałam zanieść papiery do pracy.

@Jaro

jakieś szczegóły?

@Monika

Moniś zanoś dokumenty odnośne pracy będziesz zadowolona z zarobków.

jak myślisz ile powinnam zaproponować? bo nie zamierzam zaczynać od najniższej.

Praco...
@Monika

Moniś. Prezes własną żonę zwolnił z pracy. W tej pracy nie ma możliwości rozwoju. Prezes jest skąpy nie da Ci zarobić chociaż się będziesz starać.

abc

Czytam i widzę, że chyba pracuję w jakiejś innej firmie. Zło się dzieje od a do z ? Naprawdę ?

@abc

CBA. jest i była rewelacja.

Xyx
@abc

Ile wynosi dofinansowanie do wypoczynku?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter Aparatury Pomiarowej w firmie Aplisens S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Leszno
Pe

Firma poszukuje pracownika do działu sprzedaży w Warszawie. Czy jest tu jakiś pracownik lub były pracownik który chciałby podzielić się opinią? Jak z zarobkami? Czy są premie? Jaka atmosfera? Czy firma daje możliwość pracy zdalnej ? Rozważam wysłanie CV...

@Pe

składałeś już cv? jak ci poszło? a może już pracujesz? daj znać :)

Aga

Firma dziadowska. Prezes to stary (usunięte przez administratora) oszczędza na pracownikach, ktoś napisał że ta firma jest zamordystyczna taka jest prawda trzymają pracowników za mordę i robią z ludzi ............ - każdy może wstawić słowo jakie chce. Przypuszczam że zostanie to usunięte. Cenzura.

Aga
@Aga

Dziada usunęli.

Ona
@Aga

(usunięte przez administratora) jest takie że musisz uwierzyć w fikcję którą wymyślą.

Ona

Niech kasują Dzia.....o.

Czy Aplisens S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

trybik

w biurze w Warszawie nie był to problem, nie wiem jak na produkcji. Nie wiem też jak inne oddziały.

Jaro

Zarobki są rewelacyjne jak w Dubaju.

No nie usunęli a powinni bo nikomu takie głupie komentarze nie są potrzebne :D

abc

Pracodawca zaoferuje ci wszystko!!! (usunięte przez administratora) która zostanie usunięta.

@abc

ABC zostało usunięte. Cenzura.

ccc

Obietnica została usunięta.

Świątecznie i Noworocznie postanowiłem podsumować Rok. Szkoda czasu na pracę w tej firmie, kiepskie zarobki, praca z niewykwalikowaną, niewykształconą kadrą (brygadziści, kierownicy, dyrektor techniczny). Brak perspektyw w tej firmie.

Abstynent

W tej firmie nawet są meliny.

Michał Pańkowski

OŚWIADCZENIE. Michał Pańkowski- żeby nie było kłamstw i pomówień odnośnie mojej osoby, doszło w Sądzie do porozumienia stron. Zmiana świadectwa pracy za wypowiedzeniem przez pracodawcę Art30 par.1 pkt 2 na porozumienie stron Art30§ 1 pkt. 1 i otrzymałem przelew na konto – tytuł przelewu bankowego odszkodowanie. Straciłem w tej firmie sporo lat, teraz mam nową pracę i lepsze życie. To co się dzieje w firmie Aplisens S. A to zasługa brygadzistów, kierowników, dyrektora technicznego i prezesa, oby tak dalej się tam działo to jest jedyna słuszna droga, tylko pracownicy nie będą zadowoleni z tej jedynej słusznej drogi. Prezes będzie zadowolony.

Aplisens S.A. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Operator. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Operator

Jaki operator? Za jakie wynagrodzenie? Rozmowa kwalifikacyjna obietnice które nie zostaną spełnione!

Władymir

Firma dobrze prosperuje , lecz oszczędza na tym co nie powinna czyli na ludziach. Wstyd. To że pieniądze są marne to już się każdy przyzwyczaił. Oszczędności w zimę polegają na wyłączaniu ciepłej wody w łazienkach( jak niby domyć ręce po olejach,chłodziwie itp zimną wodą), dodatkowo wylaczaja ogrzewanie na hali , ludzie marzną dogrzewając się farelkami których jest za mało, a potem Dyrekcja się dziwi że połowa na L4. Poza tym atmosfera ok, ludzie w większości pomocni

Michał Pańkowski

Odcinek pierwszy. Sąd Pracy poczekam na decyzję Sądu później będą kolejne odcinki i historia.

Vvv
@Michał Pańkowski

Co tam się wydarzyło? Ciebie zwolnili czy odszedłeś sam?

Sylwia
@Vvv

Dobre pytanie - też się z największą chęcią tego dowiem. A tymczasem: na stronie firmy Aplisens widnieją ogłoszenia: https://aplisens.pl/praca.html Szukają między innymi Programisty. Orientujesz się może, jak dokładnie przebiega proces rekrutacji na to stanowisko? Z góry dzięki za pomoc!

A201
@Michał Pańkowski

Firma wyjatkowo zamordystyczna, taka ja pamietam i widze ze nic sie nie zmienilo.

Nikt

SZkoda czasu na merytoryczne wypociny, i tak nic nie zmienią, a dużo można by pisać.

Racica

Firma "dziad" z powodów oszczędności nie szuka pracowników by na dłużej z nimi współpracować. Teraz priorytetem są dla Dyrektora OSK w Radomiu praktykanci ( goście 15-16lat którzy robić będą robotę za friko) Maszyny stoją z powodu braku ludzi. Na każdej ze zmian jest po 3-4 osoby a zlecenia wszystkie pilne. Jeżeli są zatrudniani pracownicy to najlepiej bez wykształcenia i jak najmłodsi by robili za najniższą i nie stawiali warunków dyrektorkowi , ale co z tego jak nikt nie chce ich uczyć - zero premii za szkolenia oraz brak podwyżek (choć na zatrudnienie małolatów na wakacje bez obowiązków to są pieniądze). Atmosfera miedzy pracownikami, a kadra jest nie przyjemna. Kadra zarządzająca w Radomiu jest obgadywana i obśmiewana po każdej swojej decyzji, chcą zmian od pracowników, a sami od siebie nic nie dając. Po każdej decyzji i tak zostaje wszystko po "staremu". Ostrzegam, też kandydatów o obietnicach dyrektora na rozmowie kwalif., że nie należy wierzyć w żadne jego słowo o rozwoju pracowników oraz firmy. Od kilku lat nic tu się nie zmieniło. Zwykła stagnacja. Kończąc NIE ZACHĘCAM i NIE ZAPRASZAM do zakładu APLISENS.

dar

Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie.Brak koleżeństwa "jeden drugiemu wilkiem". Jak to jest ze to jeszcze istnieje taka dziadowska firma?!

@dar

bo ludzie nie czytają opinii a później sie sadza....

xxx
@dar

Sprzedają urządzenia za 2-3 tysiące zł i pracownikom płacą minimalną. Tak to działa. Miałem tam iść, ale za te pieniądze ... szkoda mojego czasu.

darek

Pracowałem w tej firmie kilka lat. SZCZERZE! Zmarnowane lata zero szkoleń, kursów, awansów itp..Radze czytać opinie innych bo szkoda tracisz czas i zdrowie na takie firmy "krzak". OMIJAĆ Z DALEKA!

Trybik

A czy ktoś może wypowiedzieć się o oddziale w Warszawie? Jaka tam panuje atmosfera? Czy funkcjonuje tam coś takiego jak podwyżka?

ONKIEWICZ JANUSZ
@Trybik

Kolego. W Warszawie zawsze panuje Super Atmosfera . Na szczególną uwagę zasługuje tutaj dział EP . Wyjątkową atmosferę tworzą Pan Michał Gendek razem z Panem Markiem Kowalczykiem.

Jak długo trwa proces awansu w Aplisens S.A.?

Trybik

Proces czego? ????

Małgorzata

Szukałam w Internecie jakichś informacji na temat prowadzonych obecnie rekrutacji w warszawskim Aplisens, ale nic nie znalazłam. Może pracownicy mają jakieś informacje? Są szykowane jakieś przyjęcia w najbliższym czasie? Dajcie znać, jeśli coś wiecie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aplisens S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aplisens S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aplisens S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aplisens S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aplisens S.A.