Opinie o Aplisens S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aplisens S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aplisens S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aplisens S.A. w Warszawa

Widzieliście, że Aplisens S.A. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Joker

W tej firmie już pracują wybitni specjaliści bez wykształcenia na stanowiskach! Warto na ich zarobki pracować? Ty będziesz pracował starał się, tworzył nowe projekty a dyrektor techniczny bez wykształcenia sobie zajara e-papierosa!

Obiektywny.

TAK WARTO. Jak ktoś nie ma pomysłu na siebie i bez znaczenia jest co będzie robił i ile będzie zarabiał to polecam . Pozna obłudnych fałszywych i zakłamanych ludzi i nabierze bezcennego doświadczenia .

Ryszard
@Obiektywny.

Skąd taka opinia o ludziach, z którymi przyszło Ci pracować? Jestem ciekaw, jaka panuje atmosfera, bo chciałem tam wysłać CV na technologa. Wiesz może, ile mógłbym u nich zarobić, bo z ogłoszenia to nie wynika?

Basior

Dyrektor produkcji.... Toż to dzban nie dość tego że pusty to jeszcze nadęty.

Bródno

Dyrektor techniczny to pijaczyna z Bódna, gdyby nie dostał samochodu służbowego to jeździłby jakimś starym gratem. Nie posiada żadnej własności prywatnej, jedyną jego własnością prywatną jest cwaniactwo.

Obiektywny.
@Basior

Dyrektor na papierze. To nie jest żaden dyrektor tylko poganiacz ludzi do pracy.

Pasior
@Obiektywny.

W tej firmie jest sporo ludzi tylko na papierze. Fachowcy dla których alkohol i papieros jest istotą funkcjonowania w firmie i poza firmą!

@Pasior

Bo są równi i równiejsi.A od kiedy jest odpowiedzialność zbiorowa w tej firmie?a jest!!!to jest właśnie ciekawe czemu jest.

W Radom Aplisens S.A. poszukuje pracownika na stanowisko operator produkcji. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

JOKER

Standardowy wpis administratora. Cenna wskazówka dla mieszkańców regionu. Odnośnie rekrutacji nikt się nie wypowie, jesteście gotowi pracować za niewielkie wynagrodzenie to składajcie CV. Całą firmę fabrykę małp z Warszawy powinni przenieść do Radomia.

Jacek Otłowski

Jak przyszedłem do pracy śmierdziało ode mnie teraz sprzedaje bimber już ode mnie nie śmierdzi, pracownicy kupują bimber. Jestem kierownikiem, ten wpis to reklamówka.

@Jacek Otłowski

Tym Policja się powinna zająć.

Mietek
@Jacek Otłowski

Ja to kupuje, ja to promuje.

Jacek Otłowski
@Mietek

W tej firmie jest dużo pijaczków, mam niezłą dilerkę.

@Jacek Otłowski

Za produkcję i sprzedaż grozi za to grzywna i dwa lata więzienia!

Hanna
@Prawnik

A za celowe oczernianie i pomówienia?

Michał Pańkowski
@Hanna

Za prawdziwe stwierdzenia nic nie grozi!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter Aparatury Pomiarowej w firmie Aplisens S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Leszno
Wolny Mirek

Tam jeszcze ten kurdupel Giętka pala pracuje ? Zrobili mu specjalne biurko takie niższe, żeby widział co się dzieje wokół niego ?:)

@Wolny Mirek

Pajacuje, pajacuje. Jeszcze pracuje.

On
@Molo

W tej firmie(usunięte przez administratora)nie brakuje. Ja akurat jestem człowiekiem który Wolnego Mirka doceniam jeżeli chodzi o kwestie techniczne w odróżnieniu od(usunięte przez administratora) który w tej firmie zrobił wiele złego! giętki weź się do roboty a nie(usunięte przez administratora)

Piłat

Brak podwyżek i ciągłe gadanie że firma nie ma pieniędzy, a tu nagle na zakup programu który kontroluje operatora na każdym kroku się znalazły. Także przyszły kandydacie jeśli chcesz robić za najniższa krajową z dodatkiem za nocki który został ostatnio z wielką łaską przyznawany( bo wszyscy operatorzy z dłuższym stażem się pozwalniali) , i jesli lubisz być pod presją wyniku i czasów to serdecznie zapraszamy

Precyzyjny
@Piłat

W tej firmie się zarobisz a nie dorobisz. Zysk z takiego postępowania wiadomo na czyje konto. Zastanawiają mnie też fikcyjne stanowiska które są niepotrzebne, poza tym są takie stanowiska że nic nie potrzeba robić np: jakiś dyrektor techniczny bez wykształcenia i osiągnięć. Ktoś wzbogaca się czyimś kosztem !!!

e-papieros
@Precyzyjny

Palenie e-papierosa to praca dyrektora technicznego, to jego największe osiągnięcie.

Kobieta
@e-papieros

I poniżanie pracowników, to jego osiągnięcie, jakiś dyrektor bez wykształcenia!

Molo.
@Kobieta

Taki z niego dyrektor jak z koziej (usunięte przez administratora) klarnet. Prosty chłopak bez żadnego doświadczenia wykonujący grzecznie i pokornie polecenia . Obserwuję to wszystko wiele lat i powiem głośno Ratunku !!! Ręce opadają. Ta osoba co najwyżej może być odpowiedzialna za porządek przed terenem firmy . Komuś się coś pomyliło. Źle się dzieje.

@Molo.

Poprzedni dyrektorzy techniczni z osiągnięciami i z wykształceniem a ten to ciemnota i prostota.

Ktoś
@Długoletni pracownik

To taki sam (usunięte przez administratora) i kłamca jak kierownik działu elementów pomiarowych michał g.

@Długoletni pracownik

Zaścianek. Tyle w temacie.

@Długoletni pracownik

Poprzednia osoba na stanowisku dyrektora inicjały L.G. to prosty człowiek który był narzędziem w rękach właściciela ( Proszę czytać ze zrozumieniem ) Prosty chłopak który się chwalił.jak odświeżać kurczaki które sprzedawał :-( Czy to jest powód do dumy ??? Oceńcie Państwo sami ;-( Dla mnie osobiście to jest bardzo smutne i żałosne :-(

@Ktoś

Jaki kierownik ??? Osoba na stanowisku kierownika. Proszę pisać precyzyjnie .

@Molo

G. L. ma własną firmę techniczką, poprzedni dyrektor techniczny Mirek zwany Szybkim jest współwłaścicielem firmy. A co ma współczesny dyrektor techniczny? Chyba ma e-papierosa. Nie znasz realiów, żyjesz w świecie plotek.

@Długoletni pracownik

Za szybko pisałem i popełniłem błąd chodzi o słowo firma techniczna.

Mechanik precyzyjny
@Piłat

W tej firmie nie liczy się człowiek, liczy się program i liczą się urządzenia które zostały kupione i nie wdrożone do produkcji!

Marko Polo

To taka firma gdzie im jesteś głupszy z małymi osiągnięciami to stajesz się wybitnym specjalistą! Przykłady; cipecki, giętki, pociążek!

Marco Polo
@Marko Polo

Zapomniałem dodać że to ja jestem najpiękniejszym i najmądrzejszym brygadzistą.

Związki Zawodowe
@Marco Polo

Tak ,Tak wiemy o tym wszyscy doskonale. Zalecamy wizytę u doktora możliwie jak najszybciej . I życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Wszystkiego Najlepszego.

@Związki Zawodowe

W tej firmie nie ma związków zawodowych, ale są związki alkoholowe. Zalecam AA. Najlepszego wypij kolego!

Niepalący
@Abstynent

Albo pal papierosa w godzinach pracy. Wącham ten smród nikotyny. To naprawdę śmierdzi.

@Związki Zawodowe

Jakie jest wynagrodzenie w tej firmie? Pytanie do fikcyjnych związków zawodowych!

@Solidarny

W tej firmie nigdy nie było związków zawodowych, można to sprawdzić w sensie pranym. Ludzie są poniżani i jest mobbing. O poniżaniu pracownika świadczy wpis jakiegoś związku zawodowego który nie istnieje.

@Prawnik

Za szybko pisałem odnośnie sensu prawnego i zabrakło w.

Związkowiec

Pizdowiec .

@Związkowiec

Do związkowca! Ilu pracowników jest w twoim fikcyjnym związku zawodowym?

@Solidarny

Co to za związki?czy "Solidarność"czy "Sierpień80"czy jakieś branżowe?a może związki partnerskie się tworzą?

X
@Y.

Największy związek partnerski w tej firmie to (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)!

Patryk

Czy ktoś wypowie się na temat atmosfery w tej firmie?

@Patryk

Powiem krótko : Beznadziejna.

X
@Molo

Im dłużej pracujesz tym pakujesz się w większe bagno. Na początku będą dla ciebie mili dadzą ci małe wynagrodzenie i naobiecują że masz szansę. Tyko na co Ty masz szansę? Szansa na kiepskie zarobki! W tej firmie ludzie za małe wynagrodzenie poniżają się nawzajem! Żeby było obiektywnie jest kila ciekawych osób, ale nie jest to kadra kierownicza.

Y
@X

O zarobkach nikt nie napisał że jest zadowolony!

@X

X.W punkt.Bajki jeden na drugiego.Oczernianie i dodawanie kłamstw jak w grze w głuchy telefon.Jak w przedszkolu.

Sygnalista Marek

Tak . Potwierdzam. Dzisiaj wszystko na górę. Za odmowę wykonania polecenia będę osobiście wyciągał konsekwencje służbowe. Ta firma uratowała mi życie i jestem winien jej dozgonną wdzięczność . Oooooooo czcigodna Weroniko .

@Sygnalista Marek

Daj sygnał jaką ty szkołę skończyłeś. Podstawówka i co dalej?

Słodziutki michałek
@Ona

Ten tego jak to się nazywa . . . Wyższa szkołę menadżerską W Radomiu . . .

Ona

To nie pisze Ela prostaki i (usunięte przez administratora) Jak można napisać o kobiecie w taki sposób o godzinie 2:16. Pewnie pod wpływem alkoholu w dniu Powstania Warszawskiego - to pewnie jakiś wieśniak.

@Ona

Zagadka kim ja jestem? Nikt nie zgadnie - w tej firmie pracują ludzie bez wykształcenia!

@Ona

Jeden wpis zniknął to chyba jakiś trójkąt Bermudzki, gdzie prawda znika! Ale Ja nie zniknę.

Ona

Nie Ela - rozumiesz to? Jesteś zbyt płytki żeby zrozumieć co się wydarzyło w tej firmie! AGDO ile zarabiasz i co sobą reprezentujesz?

Słodziutki Michałek

Ten tego jak to się nazywa . . . Dzisiaj wszystko na górę. . .

@Słodziutki Michałek

To ty powinieneś sprzątać na dziale elementów pomiarowych, tobie płacą że nic nie robisz!

Lodziarz

Weźcie się pierdolnijcie tak ze 2 razy w te puste łby, mamy XXI wiek a wy macie w zakładzie klimat jak za komuny.

@Lodziarz

Masz rację, (usunięte przez administratora) prostota i głupota - za niewielkie wynagrodzenie. Jest inflacja a podwyżek brak a wynagrodzenie wiadomo jakie dla pracowników pracujących w tej firmie. I wiadomo jakie stanowiska są obsadzone przez ludzi bez wykształcenia.

Jest jeszcze taka firma w Polsce gdzie panuje taka ciemnota jak w tej firmie?

Manipulacja
@Lodziarz

Ten tego jak to się nazywa . . . Bardzo dobrze . Jest super. Bardzo nas to cieszy .

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Aplisens S.A.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Solidarny

Jakiś standardowy wpis administratora który nie zna realiów. W tej firmie wynagrodzenie dla wielu pracowników na umowie o pracę to 2000 zł i trochę więcej - takie samo stanowisko a zarobki nierówne. Zarobki w Warszawie tragiczne na obecne realia,. B2B w tej firmie nie istnieje. Prezes jest tak skąpy że nie ma możliwości zarobienia, ale wymagania coraz większe tylko nie w stosunku do wszystkich pracowników. W tej firmie jest nierówne traktowanie pracownika.

Solidarny

To taka firma w której wiele osób chodziło na zwolnienia lekarskie bo mieli dość poniżania i ośmieszania za niewielkie wynagrodzenie. A teraz przy obecnych cenach polecam wizytę lekarską jakiemuś fikcyjnemu związkowcu zawodowemu. Kiedy wywalczysz podwyżki dla pracowników?

DEZINFORMACJA

Ten tego jak to się nazywa Super firma . . .

MANIPULACJA

Ten tego jak to się nazywa Super firma . . .

Ktoś pracuje - (usunięte przez administratora) a ktoś sobie jara. taki jarosław cipecki i ktoś na to wszystko pozwala. Panie preze-siku pomyśl, myślenie nie boli.

Dupolizus

Bardzo fajna firma . Ale trzonem każdej firmy są ludzie . Pracuje w Warszawie na dziale EP gdzie poznałem michałka i marka :-) Obaj super , obaj cudowni , kompetentni po prostu mega . Jezu jak bardzo się cieszę że mogę tu pracować i jeszcze nawet mi za to płacą. Życie bym oddał za tą firmę. Będę tu pracował do końca życia.

Człowiek
@Dupolizus

Trzon tej firmy to całokształt. Cały kształt wygląda tak że ludzie wiadomo jak są zaangażowani w pracę, wiadomo że sprzedają bimber i browara i wychodzą na fajke i są zaangażowani w zupełnie inne kwestie nie związane z pracą.

Anty michał g

michał g. powinien wziąć się za pracę i w końcu coś zrobić a nie zajmować się plotkami, powinien robić dokumentację. marek to pionek i (usunięte przez administratora) - stanowisko brygadzisty jak za (usunięte przez administratora) Ta firma upada coraz niżej można napisać że sięga dna jeżeli chodzi o postępowanie pewnych pracowników, a drugie dno to zarobki.

Ultras Radomiak Radom.

A po ile u was w Wa-Wa flaszka Bimberku lub piwa?zaaplikuję do Wa-Wa.

Spencer
@Ultras Radomiak Radom.

Piwo to jest angielskie kraftowe nie stać Cię - Pociążek. A po bimberek to do Jacusia.

@Ultras Radomiak Radom.

Zapraszamy i czekamy . . .

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Aplisens S.A.?

Meliniarz

PRZYNIEŚ FLASZKĘ FIRMA BĘDZIE ZADOWOLONA!

@Meliniarz

Przynieś dwie flaszki nie będzie żadnych pytań.

Molo.

Ile chciałby Pan/Pani zarabiać ? Im niższa kwota tym większe prawdopodobieństwo że zostaniemy zatrudnieni . Smutne i Żałosne .

Zostaw merytoryczną opinię o Aplisens S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aplisens S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aplisens S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aplisens S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aplisens S.A.