Pekabex S.A.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pekabex S.A.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,
jesteśmy firmą otwartą na rozmowy i opinie obecnych i byłych Pracowników. Z opinii merytorycznych, popartych faktami, możemy wyciągać wnioski i zmieniać się na lepsze.
Prosimy pamiętać, że wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza zgody na obrażanie kogokolwiek lub naruszanie czyjejś godności. Godność, dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawną. Nie godzimy się na publikowanie pomówień, które nie są poparte faktami.
Komunikaty zawierające pomówienia i oszczerstwa, znieważające inne osoby, zawierające treści kłamliwe lub obraźliwe, które nie są merytoryczne, będą usuwane przez administratora.
Informacje dotyczące sytuacji, które wymagają podjęcia przez nas działań, można zgłaszać na adres naszego Działu HR: rzecznik@pekabex.pl.
Były pracownik
Były pracownik

Uwielbiam ludzi którzy odliczają czas do 16:00, oprócz tego ze wypili dwie kawy nic nie zrobili a potem marudzą na gowork ze zła praca, ze wykorzystują itp. Wszystko zależy od chęci. Wszystko spoko ???? Ja polecam

Czytam ze zrozumieniem Nowy wpis
Były pracownik
@Były pracownik

Jeśli potrafi Pani/Pan zidentyfikować komentujących, którzy w ten sposób pracują na podstawie komentarza nie wnoszącego żadnych danych identyfikacyjnych, to myślę, że ten komentarz jest tak samo nie na miejscu, jak ten, do którego prawdopodobnie Pani/Pan się odnosi.

Nowy wpis

Pracodawca

@Czytam ze zrozumieniem

Dziękujemy za informację, prosimy o bezpośredni kontakt: rzecznik@pekabex.pl.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam. Mam 2 pytania: Czy firma Pekabex stosuje umowy lojalnościowe, które zmuszają pracowników do związania się z firmą na dłuższy czas? Czy firma Pekabex jako lider polskiego rynku ciężkiej prefabrykacji, stara się zatrudniać najlepszych pracowników czy decyduje kryterium ceny?

Pracodawca

@Kandydat

Szanowny Kandydacie/ Kandydatko, Odpowiadając na pytanie: nie zmuszamy Pracowników do niczego, co najwyżej możemy wspólnie proponować rozwiązania zgodne z przepisami. Jedyne, na co staramy się wywierać nacisk to przestrzeganie bezpieczeństwa w pracy, przyznajemy, jest to dla nas ważne. Wracając jednak do kwestii najlepszych pracowników, lojalności i ‘kryterium ceny’. Jak wiadomo nie ma obecnie wielu specjalistów od prefabrykacji żelbetowej - dlatego wspólnie z uczelniami i szkołami technicznymi stworzyliśmy ważny dla obu stron program współpracy na etapie edukacji młodzieży (praktyki, staże, wykłady, klasy patronackie). Natomiast naszym Pracownikom oferujemy finansowe wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji: możliwość udziału w dodatkowych szkoleniach, studiach podyplomowych, zdobywaniu uprawnień i innych. Bywa tak, że chętny do pracy w naszej organizacji Kandydat nie posiada wymaganych kompetencji, ale sam deklaruje chęć ich nabycia w określonym czasie, a Pracodawca daje taką możliwość. Zwykle osoby, które z takiej oferty skorzystały, odbierają to pozytywnie. Chętni do brania udziału w programach szkoleniowych mają świadomość tego, że to kolejny krok w ich własnym rozwoju. W okresie zatrudniania firma ma prawo do zawarcia z pracownikiem tzw. umowy lojalnościowej, która wzmacnia relacje stron. Takie podejście do podnoszenia kwalifikacji pracowników jest powszechnie stosowane wśród pracodawców z różnych branż, jak również kwestie w tym zakresie uregulowane są w Kodeksie Pracy. Rekrutacja pracowników to proces, w którym Pracodawca chce zatrudniać najlepszych Kandydatów do pracy, mając na względzie kulturę organizacji, politykę wynagrodzeń oraz oczekiwania rozwojowe Kandydatów/Kandydatek odnośnie danego stanowiska.

Magda
Pracownik
@Pekabex S.A.

To dobrze, że Państwo do niczego nie zmuszają, to jest podstawa, proszę pamiętać, że zaufanie to dziś bardzo cenna waluta :).

ktoś z was
Były pracownik
 Pytanie
@Magda

Nie zmuszacie?? Jesteście pewni, że Wasi pracownicy też tak uważają?? :)

elo
Pracownik
@Kandydat

Jak podasz małą stawkę, którą chcesz zarabiać to cię zatrudnią.

Dawtona Nowy wpis
Kandydat
@elo

Kiedy aplikowalem do nich zima to mieli mnie w (usunięte przez administratora) I woleli brac rusków teraz kiedy roboty w brud a ja jestem juz dawno w Szwecji to oni do mnie dzwonia,niech teraz biora ruska do roboty

Nowy wpis

Pracodawca

@Dawtona

Dziękujemy za Pana opinię. Procesy rekrutacyjne ogłaszamy w miarę naszych potrzeb i możliwości. Mamy nadzieje ze następnym razem uda nam się spełnić Pana oczekiwania.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy stażyści biorący udział w programie "staży wakacyjnych" otrzymują wynagrodzenie?

iga
Kandydat
@Kandydat

Za darmo, najlepiej wolontariat...

Pracodawca

@Kandydat

Dzień dobry, Kwestia wynagrodzenia dla uczniów/ studentów zależy od miejsca odbywania praktyk, długości trwania stażu oraz tego, na którym roku studiów/w której klasie jest osoba aplikująca na staż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą stażową na stronie www.pekabex.pl.

Paula S
Pracownik

Chciałabym podzielić się opinią na temat pracy w firmie ..(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie. Brak możliwości awansu, niejasne kryteria choć w sumie jasne - musisz być wyjątkowym wazeliniarzem, a twoje kompetencje są nieistotne.Nowa przyjęta do pracy P.kierownik działu Administracji w Poznaniu ,brak jakichkolwiek kompetencji,wręcz dupowłaz,wydaje sie,osobą na pozór miła ,aczkolwiek jest to tylko maska zakłamanej oraz obłudnej osoby. Wchodzenie w prywatność i nękanie ludzi. Osmieszanie ludzi i zmuszanie, zeby mowic to, co chca usłyszeć. Może po wpisie ,który zostanie opublikowany ktoś coś z tym zrobi,wydaje się, ze to co robi jest skuteczne i takim zachowaniem integruje zespół,a jest inaczej osoba o bardzo niskim ilorazie inteligencji,w tym przypadku lekarz nie pomoże,chyba ze z otyłości która tuszuje. Odradzam prace w takim (usunięte przez administratora).Jak najdalej od tej firmy!!!!

7
Czysta prawda
Pracownik
 Pytanie
@Paula S

To prawda! Może ktoś się przyjrzy bliżej sprawie????

6
Monika
Kandydat
 Pytanie

Jak Państwo zarządzają talentami?

ex pracownik
Były pracownik
@Monika

Niestety nie zarządzają talenatmi. Większość jest niedocenonych i ucieka.

Pracodawca

@Monika

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za wszystkie Państwa szczegółowe zapytania dotyczące pracy w naszej Firmie w ostatnich dniach. Zarządzanie talentami to między innymi inwestycje w kompetencje oraz umiejętności naszych Pracowników. Tym samym pokazujemy, że wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do udziału w otwartych rekrutacjach na terenie całej Polski!

Były pracownik
Były pracownik
@Monika

Miałem zawodową styczność z tą firmą i pierwszą rzeczą jaka rzuciła mi się w oczy jest fakt iż w biurach pracują tam sami bardzo młodzi ludzie. Teraz już wiem, że wynika to z faktu, że każdy kto zdobędzie tam trochę doświadczenia zawodowego szuka innego pracodawcy...

Monika
Kandydat
 Pytanie
@ex pracownik

Oj to szkoda... czyli rozumiem, ze jeśli ma się duże umiejętności i wysokie kompetencje, to nie nalezy rozwazac pracy w Pekabex?

Monika
Kandydat
 Pytanie
@Pekabex S.A.

A dlaczego w takim razie odchodzą od Państwa najlepsi pracownicy?

ktoś z was
Były pracownik
@ex pracownik

najprawdziwsza prawda.

Edyta

@fik fik, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Pekabex? Opisz proszę swoje doświadczenia związane z pracą w tym miejscu w sposób bardziej szczegółowy. Twoja merytoryczna i uzasadniona opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

4

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Fik
Były pracownik
@Edyta

W firmie jest coraz więcej majstrów brygadzistów a pracowników na halach coraz mniej. Gdyby nie ludzie z Ukrainy nie miał by kto robić.

Fik fik
Były pracownik
@Edyta

W tej firmie jest jeden wielki bałagan szanowanie ludzi to pierwszy element tej układanki ludzie bez wykształcenia na kierowniczych stanowiskach którzy nie umieją kierować większą grupą ludzi.Do tego (usunięte przez administratora) płacowy,aby metry i metry się liczą BHP to jedna pomyłka za papierosy i brak maseczki się karze ale już za brak drug ewakuacyjnych to się oczy przymyka .W firmie narobiło się majstrów w czerwonych czapeczkach a elementy dalej mają czerwone kartki.Brać kasę każdy potrafi a odpowiedzialność przeżucać na pracowników.Ewakułacja elementów to porażka,szybko i szybko a gdy wypadek to wina pracowników.

Ibis
Były pracownik
@Fik fik

Co do tego że się ludzi nie szanuje to prawda, szanuje się aby swoich co kasę dostają i zachowują się jak by bogami byli.To bym na pewno zmienił ludzie zachowują się że jak skarżą to dostaną więcej standard. System płac do zmiany , kierowanie pracą na halach także, liczenie się z pracownikiem bo to ci ludzie tworzą takie profity firmy.

Kobieta
Pracownik
@Ibis

Nie polecam do sprzatania straszny balagan i nieprzyjemne miejsce.Ukraina zostawia po sobie (usunięte przez administratora) kila mogila.Obrywa się tym co sprzątają.Nikt nie pilnuje pracowników na miejscu.

Ewa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czym są wg Państwa firmy kompetencje miękkie?

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jaki styl zarządzania implementuje firma Pekabex?

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy stażyści biorący udział w programie "staż wakacyjny" otrzymują wynagrodzenie?

budowlaniec
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Mam pytanie odnośnie wymiaru czasu pacy na stanowisku Inżynier Budowy/ Kierownik Budowy. Czy jest to 5-cio dniowy tydzień pracy? Czy w przypadku pracy w soboty jest to dodatkowo płatne- nadgodziny/premie? Czy firma zapewnia odzież ochronna BHP? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam, mam jeszcze jedno pytani: Czy przeprowadzali Państwo kiedyś ankiety wśród praconików oceniających ich zadowolenie z pracy i nastawienie wobec pracodawcy? Jeśli tak, czy mogą Państwo opublikować takie wyniki? z wyrazami szacunku Kandydat

Kandyday
Kandydat
@Kandydat

Dodam, że chodzi o ankiety anonimowe, przeprowadzane przez stronę trzecią, bez jakiejkolwiek ingerencji osób ocenianych, rzecz jasna. Inne nie mają żadnej wartości w reprezentacji opinii Szanownych Pracowników.

Kandydat
Kandydat
@Kandyday

Zadałem powyższe pytanie, gdyż tylko takie wyniki mogą powiedzieć o tym czy ktokolwiek jest u Państwa zadowolony z pracy i że sposobu traktowania przez pracodawcę. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Pracodawca

@Kandydat

Szanowny Panie, Jako zasada - Pekabex przykłada szczególną wagę do tego, by pracownicy i współpracownicy działali w sposób etyczny, tak w relacjach zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Każdy pracownik lub współpracownik, który dostrzeże nieetyczne praktyki, może poinformować o nich swojego przełożonego lub Zarząd. Wszystkie zgłoszenia są rozpatrywane indywidualnie i są podstawą do podjęcia działań prewencyjnych i naprawczych. Nasi pracownicy mają możliwość wypowiedzenia się na temat firmy, swoich potrzeb i wszystkiego, co mogłoby jeszcze usprawnić ich pracę, w czasie okresowych rozmów podsumowujących. Są to rozmowy otwarte, podczas których pytamy o opinię – ale też zakładamy partnerstwo – informacja przepływa w obie strony. Doceniamy Pana zainteresowanie naszymi ofertami pracy i wielością pytań. Przypominamy też, że choć staramy się czytać i udzielać odpowiedzi na pojawiające się na platformie GoWork pytania kandydatów, jednak zawsze najlepsze do tego są spotkania podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Insider
Były pracownik

Dzień dobry Państwu, rok temu pisałem tutaj, jako jedna z osób, co powinni Państwo zrobić, żeby polepszyć wyniki... jak widać po raporcie za ubiegły rok, zmiany zostały prawdopodobnie częściowo wprowadzone, co zaowocowało znacznie lepszymi wynikiami grupy, niestety nie jestem w stanie tego zweryfikować, bo w tej firmie nie pracuję. Jeśli Państwo będą się cały czas tak pilnie uczyć, między innymi od osób komentujących na GoWork, być może uda się jeszcze wyniki polepszyć... czego Państwu i sobie życzę :). Oby pracownicy otrzymali sowite premie z zysku wypracowanego przez nich :).

Pracownik
Pracownik
@Insider

W tej firmie jest tak, że im wyższy szczebel tym wyższa premia... Szary pracownik dostaje tyle co nic. Jestem tylko ciekawa czy pracownicy z produkcji dostaną choć kilka złotych za ich ciężka fizyczną pracę

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Pekabex S.A.?

Pracodawca

@Pytanie

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Jako jedna z największych polskich firm z branży budowlanej prowadzimy przejrzystą politykę wynagrodzeń i zawsze omawiamy ją razem z kandydatem na konkretne stanowisko w Pekabex podczas rekrutacji. Jeśli planuje Pani/ Pan aplikować, już jest Pani/ Pani w trakcie rekrutacji lub jest Pani/ Pan naszym pracownikiem, to prosimy o kontakt bezpośredni z osobą prowadzącą daną rekrutację lub przełożoną/ przełożonym.

Przemek
Kandydat

Czy jest ktoś kto może powiedziec cos na temat stanowiska „kierownik montazu” zastanawiam sie nad aplikowaniem bo mam troche doswiadczenia przy tego typu konstrukcjach, ale interesuje mnie sama specyfika pracy, mozliwosc dalszego rozwoju w strukturach firmy, atmosfera na samych budowach (bo mam swiadomosc, ze budowy sa troche oderwane od atmosfery panujacej w biurach).

Lipo
Pracownik
@Przemek

Jest ok. Jak to na montażu dynamicznie. Monterzy są bardzo dobrzy. Sprzęt jest taki jak trzeba, terminy napięte. Sporo papierów do zrobienia. Dobra atmosfera w dziale, który mocno się rozwija. Mała rotacja pracowników

Rozbawiony
Pracownik
 Pytanie
@Lipo

Grzechu sam sobie pochwały piszesz? :)

Przemek
Były pracownik
@Przemek

Czesc, Jestem po przygodzie z Pekabexem i Montazem. Rotacja straszna, nielad i ciagle naciaganie pracownika by wszystko ogarnial sam nie uzyskujac za grosz wsparcia od przelozonych (ani wytycznych co sie od niego oczekuje). Pzdr Przemek (imie zmienione)

Marcin
Pracownik
@Przemek

Gratuluję zakończenia tej przykrej przygody! Powodzenia w lepszym świecie :).

zatrudniony
Kandydat
 Pytanie

Witam Czy samochód służbowy (przypisany do pracownika - np. Kierownik Robót lub Kierownik Projektu) jest w PEKABEX standardem czy tez samochód służbowy przypisany do pracownika na wspomnianym wcześniej stanowisku jest czymś nadzwyczajnym wg mniemania Zarządu lub Kierownika działu wykonawczego w PEKABEX? Jak to jest praktykowane? .... albo tez KR lub KP musi przyjechać od siebie z domu do siedziby firmy przed wyjazdem na budowę aby pobrać samochód służbowy, albo też wcześniej sobie go zarezerwować bo flota samochodów służbowych jest mała i czy dochodzi do absurdu że pracownicy sobie je "wyrywają" na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" Prosze o merytoryczne odpowiedzi. Pozdrawiam

Pracodawca

@zatrudniony

Dzień dobry, Firma dysponuje flotą samochodów służbowych, a decyzje o ich przyznaniu za każdym razem są podejmowane już podczas rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatem. Pyta Pan tutaj o wewnętrzne procedury, jednak jeśli wystąpiły powody do zmian w Pana sytuacji - to zachęcamy do bezpośredniej rozmowy z Przełożonym. W razie innych pytań prosimy o kontakt: rzecznik@pekabex.pl.

Bartes123
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie, gdyż byłbym zainteresowany stanowiskiem administratora it. Wymagania i zakres obowiązków są podane dosyć enigmatycznie. Czy praca w zakresie 8-godzinnym? Czy są nadgodziny? Możliwość pracy zdalnej czy przymus pracy zdalnej w czasie urlopu i po ustalonych 8 godzinach pracy? Jak spory zespół? Czy jako administrator it w Poznaniu działam w Poznaniu czy też w pozostałych lokalizacjach? No i co najważniejsze, niestety nie podano widelek finansowych, nie wiem czy jest sens w ogóle aplikować. Proszę o odpowiedzi albo tutaj albo konkretniej na maila bartes123@gmail.com

Jędrek
Były pracownik
@Bartes123

Nie ma co oczekiwać takich informacji od firmy Pekabex jawnie podanych w internecie. Firmy budowlane są o ok. 20 lat za standradmi pracy, poszanowania pracowników, kultury pracy i rekrutacji w porównaniu do branży IT. Skoro aplikujesz na stanowisko związane z IT, myślę, że lepiej byłoby omijać firmy budowlane.

Pracodawca

@Bartes123

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem administratora IT - szczegółowych odpowiedzi udzieliliśmy Panu na maila. Oczywiście wszystkie warunki są zgodne z zasadami prawa, a kwestie Zespołu - na pewno polecamy pozytywną Ekipę :)

Darek
Były pracownik
@Jędrek

Wg badań i analiz specjalistów, branża budowlana jest drugą najbardziej zacofaną branżą w gospodarce światowej pod względem implementacji nowoczesnych technologii i sposób zarządzania przedsiębiorstwem, zaespołami ludzi czy ludźmi., w Polsce pewnie jest jeszcze gorzej. Na pierwszym miejscu jest, jeśli się nie mylę, jakieś leśnictwo i rybołóstwo :).

T.
Były pracownik
@Darek

Dlatego takie firmy trzeba solidnie testować na rozmowie ze standardów, jakie w nich obowiązują, historia zna bolesne przypadki... :)

. Magik
Pracownik
@Bartes123

Chłopie, wszystko pięknie na rozmowie kwalifikacyjnej potem... Już nie jest tak różowo. Niestety dopóki wyższy szczebel nie zmieni swojego podejścia do szarego pracownika tam nic się nie zmieni.

T.
Były pracownik
@. Magik

Dokładnie :). A ten wyższy szczebel nawet nie wie ile traci nie szanując ludzi... . Przecież to ludzie tworzą firmę i to oni wypracowują zyski. Szanując i doceniając pracowników można wywindować wyniki firmy do góry, tylko trzeba mieć do tego odpowiedni mindset, a nie średniowieczne pańszczyźniane podejście :).

Marcin
Pracownik
@. Magik

Takie traktowanie pracowników, bez szacunku, czy wręcz z pogardą, jest charakterystyczne dla firm, w których chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze... cóż, skład wyższego szczebla i właścicielski jest jaki jest, więc się tego raczej nie zmieni...

Zen
Kandydat
 Pytanie
@Pekabex S.A.

Dzień dobry, prosiłbym o przesłanie również odpowiedzi na moj adres email: zenzen0440@gmail.com na te pytania, które zadał Bartes123 odnośnie stanowiska Administrator IT. Dodatkowo chciałbym wiedzieć jakie sa możiwości rozwoju, czy dofinansowanie do szkoleń jest w 100%? Jak często sa szkolenia? Pozdrawiam.

Lenon
Kandydat
 Pytanie
@Zen

A ja mam prośbę do Bartes123, żeby podzielił się z inymi informacjami, które otrzymał, oczywiście, jeśli sam Bartes123 zechciałby. Dlaczego takie informacje są niejawne?

Pracodawca

@Zen

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą u nas! Zachęcamy w pierwszej kolejności do złożenia aplikacji na konkretne ogłoszenie. Prowadzimy dużą liczbę rekrutacji i wszystkie najistotniejsze informacje są zamieszczone w poszczególnych ogłoszeniach. Rekrutacje w zależności od typu stanowiska różnią się między sobą - a także nasza oferta skierowana do osób o różnym stopniu wiedzy i doświadczenia nie jest taka sama. Jeżeli Kandydat spełnia wymogi oferty i po selekcji wejdzie w kolejny proces rekrutacji otrzyma wszystkie odpowiedzi na nurtujące pytania. Do zobaczenia, Zespół Pekabex

Pracodawca

@Lenon

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą u nas! Zachęcamy w pierwszej kolejności do złożenia aplikacji na konkretne ogłoszenie. Prowadzimy dużą liczbę rekrutacji i wszystkie najistotniejsze informacje są zamieszczone w poszczególnych ogłoszeniach. Rekrutacje w zależności od typu stanowiska różnią się między sobą - a także nasza oferta skierowana do osób o różnym stopniu wiedzy i doświadczenia nie jest taka sama. Jeżeli Kandydat spełnia wymogi oferty i po selekcji wejdzie w kolejny proces rekrutacji otrzyma wszystkie odpowiedzi na nurtujące pytania. Do zobaczenia, Zespół Pekabex

Marcin
Były pracownik
@Pekabex S.A.

W przypadku Państwa firmy, to zwykle firma nie spełnia wymogów kandydata :). Pozdrawiam, Marcin.

Magda
Były pracownik
@Pekabex S.A.

A ja życzę powodzenia w szukaniu pracowników do zawodów związanych z IT :). Nie znajdą Państwo takich osób, no chyba, że wśród rodziny, po znajomości, Pekabex nie gra w tej lidze, żeby mógł sobie pozwolić na walkę o pracownika na tym rynku :).

Test na Covid-19
Pracownik

Witam Temat jest następujący, przed wyjazdem do Niemiec pracownik dz.kadr zadzwonił do mnie i kazał wykonać test na Covid-19 a koszty zwróci firma. Po 2 mc koszty nie zostały (usunięte przez administratora)Czy nowo zatrudnipny pracownik ponosi koszty zatrudnienoa. Czy są tutaj inne osoby z tym samym problem.

Pkx destination
Pracownik
@Test na Covid-19

To dopiero początek :). Jak już kogoś złapie niewidzialna, ale trzymająca mocnym chwytem ręka Pekabexu, ten już przeznaczenia nie oszuka :).

1

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,
jesteśmy firmą otwartą na rozmowy i opinie obecnych i byłych Pracowników. Z opinii merytorycznych, popartych faktami, możemy wyciągać wnioski i zmieniać się na lepsze.
Prosimy pamiętać, że wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza zgody na obrażanie kogokolwiek lub naruszanie czyjejś godności. Godność, dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawną. Nie godzimy się na publikowanie pomówień, które nie są poparte faktami.
Komunikaty zawierające pomówienia i oszczerstwa, znieważające inne osoby, zawierające treści kłamliwe lub obraźliwe, które nie są merytoryczne, będą usuwane przez administratora.
Informacje dotyczące sytuacji, które wymagają podjęcia przez nas działań, można zgłaszać na adres naszego Działu HR: rzecznik@pekabex.pl.
Pracownik
Pracownik

Szanowna Firmo, zdajemy sobie sprawę, że pewne określenia mogą być nie do końca zrozumiałe przez wszystkich, jest to rzecz normalna i naturalna. Najważniejsze, żeby odpowiednie osoby to rozumiały, muszą to być osoby, które mogą wywierać wpływ na innych w firmie. Tylko w ten sposób można pozbyć się zachowań, które uderzają w dobre imię i godność innych pracowników. Tego życzę sobie i wszystkim pozostałym Pracownikom :).

Magda
Były pracownik

to co nazywacie hejtem w ocenie byłych pracowników jest stwierdzeniem faktów

Iza
Kandydat
@Pracownik

Od jakiegoś czasu śledzę te wypowiedzi i zastanawiam się gdzie tu są jakieś konkrety związane z obecną sytuacją, na które taka firma mogłaby odpowiedzieć czy zaradzić tym niezadowolonym. Bo powtarzanie się że wszyscy są źli i toksyczni mija się chyba z celem pisania tu, chyba że ktoś pisze też do tego rzecznika.

1
Mario
Kandydat
 Pytanie

Witam serdecznie.Wodze ze jest możliwość przyuczenia na produkcji? Na jaki zarobki można liczyć w firmie? Pozdrawiam

Pracodawca

@Mario

Szanowny Panie, Przyjmujemy Pracowników z doświadczeniem, jak i niewykwalifikowanych, którzy chcą się nauczyć. Wynagrodzenie uzależnione jest od umiejętności (w tym posiadanych uprawnień) oraz doświadczenia Kandydata. Stawka ustalana jest podczas rozmowy z Kierownikiem Działu. Zachęcamy do aplikowania poprzez stronę pekabex.pl/ kariera.

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Pekabex S.A.?

kasjer
Pracownik
@Pytanie

ceniony jest pieniądz w kasie firmy

Pracodawca

@kasjer

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, dziękujemy za zapytanie i faktycznie - tak jest, że większość decyzji w firmie podejmowanych jest w oparciu o stabilność finansową i rozwój. To pozwala nie tylko zapewniać godne wynagrodzenie, ale i bezpieczeństwo zatrudnienia naszemu Zespołowi. Jest też wiele decyzji, jeśli woli Pani/Pan porównanie do świata bajkowego, które pozwalają na organizowanie w Dolinie Muminków: Świąt Bożego Narodzenia, Dni Budowlańca, pikników i wspierania sportowców czy akcji charytatywnych. O ich szczegółach, a także ważnych dla nas wartościach, piszemy na naszych mediach społecznościowych - profilu Facebook czy stronie internetowej. Zapraszamy.

Boniek
Były pracownik

Niemcy z nowej fabryki jeszcze nie mają pojęcia co ich czeka i że to swego rodzaju fall grun...

1
Pani Inżynier
Były pracownik

A ja trzymam kciuki, żeby Buka sobie wreszcie poszedł! Tak będzie lepiej dla wszystkich, od razu będzie się milej i przyjemniej pracować, i wyniki wzrosną, bo zadowolony pracownik to najlepszy pracownik! Pozdrawiam :)

Pinki
Były pracownik

Pracowalem tam dwa lata jako operator suwnicy praca dosyc ciezka biorąc pod uwage warunki finansowe i traktowanie czlowieka(usunięte przez administratora)

10
Pekabex
Były pracownik
 Pytanie
@Pinki

Nikt z pracowników z Ukrainy czy innego kraju nie pracuje w Pekabex’ie na czarno. Skąd taka informacja? Czy może Pan pracował w dziale personalnym i bezpośrednio uczestniczył w procesie zatrudnienia obcokrajowców?

Zostaw merytoryczną opinię o Pekabex S.A. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Pekabex S.A.